|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 0:44:50   
vodolija 82
e ovako,moje mile zenice,ovaj dr, je prije neki dan gostovao kod nas u CG na nekoj televiziji,nije ni bitno,uglavnom,on je kao strucnjak za sve vrste neplodnosti,bavi se i vantjelesnom oplodnjom...Kao on ne zamajava pacijente,vec prvo radi test da li uopste zena pomocu vto,moze zanijeti i niz slicnih prica.Ima kliniku u Novim Banovcima.

JA MOLIM SVE VAS,AKO ISTA ZNATE O OVOM DR. I NJEGOVOJ KLINICI,DA MI PISETE U OVOJ TEMI,JER SAM SE ZAINTERESOVALA,PRICA MU JE SKROZ DOBRA,ALI....Nemam vise povjerenja u doktore,stvarno!Zato ako neko ima bilo kakvo iskustvo pisite.....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 0:49:23   
cipiripi
Moja jetrva je isla kod njega, naplacala se kao ***bip*** i naravno nista nije uradila..
Svaki put joj je radio neke preglede i mnogo naplacivao..
Klinika mu se zove "Plodnost" ako se to moze nazvati klinikom...
Naravno nije joj pomogao...
Pomocu vto je dobila Lazu koji sad ima 8 meseci...

Njena dijagnoza je bila : sterilitet nepoznatog uzroka...znaci oboje su bili zdravi ali nije htelo prirodno...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 0:59:33   
vodolija 82
joj Cipi draga,tako sam i mislila,previse dobro prica:((( nego malopre procitah na temi vto dunjin post,da mogu da se urade neke cevcice umjesto jajovoda(a imam isti problem,sve mi je super,samo jajovodi fale)a radila sam vec tri vto bez uspijeha,pa me sad ona baci u razmisljanje,znas li nesto o tome?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 1:01:29   
cipiripi
sto ne uradis imunoloske analize? ni meni nije vto uspela, uradila sam nakon toga imunoloske , nasla problem, lek je obican aspirin koji sam pocela da pijem pre 2 meseca a evo me tudna sam prirodnim putem 6 nedelja...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 1:06:39   
vodolija 82
pa sad pocetkom aprila treba da idem da radim imunoloske,ali ja nemam jajovode,odstranjeni su mi,pa zato pitam za te cevcice:((( a sutra cu ti napisati sta mi je tacno dao da uradim od imunoloskih.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 1:08:35   
cipiripi
to za cevcice moras sa Dunjom, ja o tome ne znam nista... user posted image
ima tema "imunoloski faktori i vto" pa mi tami pisi...
odo u krevet user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 1:16:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

e ovako,moje mile zenice,ovaj dr, je prije neki dan gostovao kod nas u CG na nekoj televiziji,nije ni bitno,uglavnom,on je kao strucnjak za sve vrste neplodnosti,bavi se i vantjelesnom oplodnjom...Kao on ne zamajava pacijente,vec prvo radi test da li uopste zena pomocu vto,moze zanijeti i niz slicnih prica.Ima kliniku u Novim Banovcima.

JA MOLIM SVE VAS,AKO ISTA ZNATE O OVOM DR. I NJEGOVOJ KLINICI,DA MI PISETE U OVOJ TEMI,JER SAM SE ZAINTERESOVALA,PRICA MU JE SKROZ DOBRA,ALI....Nemam vise povjerenja u doktore,stvarno!Zato ako neko ima bilo kakvo iskustvo pisite.....


čula sam za njega, čak sam jednom i zvala njegovu kliniku da pitam za cene( prošle godine) ali znam da se beogradski doktori ne slažu sa njegovom metodama lečenja steriliteta....

zaboravih da kažem, jako je skup, ali nisam čula da je nekom pomogao.....

< Poruku je uredio dunja -- 25.3.2010 1:19:19 >

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 1:18:26   
dunja RR
Vodolijice imaš pp......

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 1:27:39   
dunja RR
Isla sam na neka masiranja al nista,isla sam i kod dr sava bojovica u Nove Banovce al nije mi pomogao zato sam ga i stavila malim slovima,dosta parova koje znam odustalo je od njega. Trebalo je opet po njegovom da idem al nisam htjela nego se prijavila za IVF. Moji prijatelji koji jos bezuspesno idu kod njega gube nadu i razmisljaju o IVF..............

Draga kopirala sam ovaj post (našla na RR), ne da mi da stavim link, tema je : Šta mislite o ivf postupku

< Poruku je uredio dunja -- 25.3.2010 1:31:58 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dr.Savo Bojovic
25.3.2010 13:11:32   
vodolija 82
ma i pretpostavila sam da je tako,svi su oni isti...uh bas sam kivna na doktore,ali jbg kad ne mogu bez njih.sve bi covjek da uradi najbolje,da se vise ne maltretiram,dosta mi je i hormona i bockanja i vadjenja nalaza,ali :((((

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dr.Savo Bojovic
22.6.2010 20:18:29   
Misica 3
Uh, ja o njemu cula sve najbolje, a sad se pokolebah...user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dr.Savo Bojovic
23.6.2010 0:23:06   
Mishica 77
... laka mu crna zemlja... 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dr.Savo Bojovic
23.6.2010 0:37:50   
cipiripi
nije on umro..umro je Sava Perovic user posted image user posted image user posted image
e ludo jedna..sahrani zivog coveka user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dr.Savo Bojovic
23.6.2010 0:41:04   
Mishica 77
Ju! Naopako! Diiiiiiileeeeeeeeeeejaaaaaaaaaa!!!!!! user posted image user posted image user posted image
Sorry!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dr.Savo Bojovic
23.6.2010 8:13:56   
pepino
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

... laka mu crna zemlja... 


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here