|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 10:50:07   
Lu
Mi već imamo tobogan, pješčanik i ljuljačke.
Pošto je moje dijete već počelo da se penje po drveću (malom drvećuuser posted image ) izrazio je želju da ima kućicu na drvetu.
Neće to biti baš kućica na drvetu jer drvo raste i razvija se pa bi moglo doći do problema.
Odlučili smo da mu napravimo kućicu kao na drvetu samo što će biti na stubovima i moći će se pomjeratiuser posted image
Nešto ovako,
user posted image
Kao ova na desnoj slici, samo neće biti vrata (nisam to planiralauser posted image ) već samo otvor.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 10:53:17   
nela79
Kako bi ovakva stvar odusevila moje dijete. Ali dvoriste nam je toliko malo da bi i kucica za psa jedva stala. Kako mi je zao sad kad vidim ovo. On se tako odusevi kad ga odvedemo u neki parkic gdje imaju ovakve stvarcice

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 10:53:40   
Anoniman
Lu , fenomenalna ideja user posted image
Reci mi jel imas neki plan po kome ces graditi tu kucicu ?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 10:54:52   
Ana RR
Jbt, i ja bih se tu igrala user posted image super je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 10:55:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbt, i ja bih se tu igrala user posted image super je user posted image

To je dobro mesto za sve klince u kraju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 10:55:56   
Olga75
i matori je u planovima oko gradnje kucice , pogotovo kad je video onu plasticnu od 10000 user posted image i kad je proracunao kaze da je jeftinije da je on napravi , no videcemo
Lu , malo mi se cini visoko , ja sam panicar i odmah zamisljam kako ispada na glavu sa te visine , mozda samo podici na dva stepenika
obavezno fotkaj sve korake gradnje i naravno divnu novu kucicu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 10:58:19   
Lu
Imam plan Ribizla.
Moj djever je već svom malom napravio, tako da ću njega zaposlitiuser posted image
Jedva čekam da počne praviti, kad bude gotova uslikaću, a inače nije to neka mudrost kako sam ja vidjela, on je to napravio od nekog otpada, daskica, koje su mu ostale od nečega.
Unutra ću staviti neki komad tepiha, da ne bi poderali guze a na krov ću staviti neku nepropusnu foliju da ne kisne, odustali smo od lima jer se grije jako.
Naravno na kraju kupiti boje i dati mašti na voljuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 11:02:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: ribizla

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbt, i ja bih se tu igrala user posted image super je user posted image

To je dobro mesto za sve klince u kraju user posted image


Kod nas je ljeti puno dvorište djece, ništa ovo njemu ne vrijedi ako nema društvouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 11:02:15   
Anoniman
Mislila sam da imas specifikaciju user posted image


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 11:02:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: ribizla

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbt, i ja bih se tu igrala user posted image super je user posted image

To je dobro mesto za sve klince u kraju user posted image


Kod nas je ljeti puno dvorište djece, ništa ovo njemu ne vrijedi ako nema društvouser posted image

Bas tako Lu user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 12:28:33   
Vika
Lu, možda na krov ter papir koji se inače koristi za krovove a na zidove stirodur kao termo i hidro izolaciju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 12:31:00   
New Mom
Au, hoću i meni ovako nešto! Ekstra ideja!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 22:11:19   
Anoniman
Lu, FENOMENALNO JE! user posted image Mogla bih mami nabaciti ideju! user posted image

Ovo je Lukin kutak kod moje mame u dvorištu:

user posted image

Na slici je plastična peščanik, ljuljaška-klackalica i kućica, ispred Luka sa šmrkom u rukama user posted image , pere kosilicu za travu i kolica za odnošenje iste. user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 29.3.2011 22:12:57 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 22:18:03   
madre
tash, molim te kazi mi koliko mu je bila zanimljiva ova klackalica i u kom periodu je pocela da mu bude interesantna. bas sam je videla u tempu pre neki dan i razmisllam se da je kupimuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 22:20:45   
Anoniman
Iskreno, nije mu zaniljiva. user posted image Tri put se ljuljne, i ode dalje.
Prošle godine smo je kupili (kad je napunio 4god). Pre koji dan je tražio od mame da je opere, ne znam dal se klackao, ali je skinuo pužu oči. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:01:14   
isidora88
ja zivim u stanu user posted image ovo mi je bas super ideja,samo kad bih jos imala kucu i dvoriste user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:07:53   
Jele
Ja sad gledam Urošu da uzmem neki tobogančić, pa možda da stavim one loptice na neku podlogu plus ogradicu, pa da se kao spusti u te loptice... Ali su jako skupi tobogani... Imamo veliki i malu ljuljašku, traktor na pedale sa prikolicom, tricikl. sad auto na pedale, treba nam školjka za pesak, leti napunimo bazenčić, pa nije loše... Samo bih volela da baš napravimo poseban 'kutak' za decu, a ne sve tako raštrkano... Problem je što plac ide uzbrdo pa se igra pod ručnom user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:09:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jele

Problem je što plac ide uzbrdo pa se igra pod ručnom user posted image user posted image


UFFFFF što to ne volim, ja sam paničar! user posted image
Izravnaj nekako jedan deo koji ćeš ograditi.

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:12:22   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbt, i ja bih se tu igrala user posted image super je user posted image


Potpisujem user posted image user posted image   Lu zovni me u goste kad bude gotova user posted image Savrseno user posted image user posted image user posted image

Mi na zalost pored ne znam koliko kvadrata zemljista oko kuce koje posjeduje moj svekar, imamo samo  nekih 20ak za igru user posted image Tu stane jedna ljuljaska i tobogan i to je to. A milion stvari imamo za dvoriste koje nemamo gdje da stavimo user posted image I uopste nisam p****itis user posted image

L ima drvenu ovakvu kucicu, ali sve i da imamo mjesto vani, to je vise za kucu jer je drvena sa onom kao sperom, pa bi se sva iskrivila...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:15:45   
madre
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja zivim u stanu user posted image ovo mi je bas super ideja,samo kad bih jos imala kucu i dvoriste user posted image

ovo je tema o kojoj ja razmisljam vec nedeljama. sta mame koje zive u stanu rade sa svojim malisanima od recimo godinu dana, pa i starijim, koji ceo lep letnji dan zele da provedu napoljuuser posted image zivim u stanu i trazim neku slicnu temu, ali nisam uspela da nadjem


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:20:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja zivim u stanu user posted image ovo mi je bas super ideja,samo kad bih jos imala kucu i dvoriste user posted image

ovo je tema o kojoj ja razmisljam vec nedeljama. sta mame koje zive u stanu rade sa svojim malisanima od recimo godinu dana, pa i starijim, koji ceo lep letnji dan zele da provedu napoljuuser posted image zivim u stanu i trazim neku slicnu temu, ali nisam uspela da nadjem



Idu u park, na plažu (ako ima reka, jezero, more), ispred zgrade da se igraju sa drugom decom...

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:25:39   
Jele

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Jele

Problem je što plac ide uzbrdo pa se igra pod ručnom user posted image user posted image


UFFFFF što to ne volim, ja sam paničar! user posted image
Izravnaj nekako jedan deo koji ćeš ograditi.



Nije baš jeftino to uraditi, treba unajmiti bager....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:27:51   
sonja021
meni se jako svidjaju one plasticne kuce ali su preskupe, oko 20000din, cini mi se.. mi kod bake imamo kutak sa sitnim kamencicima, lopatice, kantice, bageri...tobogan smo kupili za nasu kucu ali mu ovde nije zanimljivo da se igra pa cemo ga premestiti tamo. ima prostora i da vozi svoje autice. tamo je divota. u nasoj kuci je veliko dvoriste ali brdo betona. jedva sam uspela da se izborim za malo parce travice. posadila bih cvece tamo ali sad je rano. mislim d bi nestalo brzom brzinom. jos uvek smo u vazi: nikad vise cvece dirati ali tek posto ga pocupa.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:43:14   
madre
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja zivim u stanu user posted image ovo mi je bas super ideja,samo kad bih jos imala kucu i dvoriste user posted image

ovo je tema o kojoj ja razmisljam vec nedeljama. sta mame koje zive u stanu rade sa svojim malisanima od recimo godinu dana, pa i starijim, koji ceo lep letnji dan zele da provedu napoljuuser posted image zivim u stanu i trazim neku slicnu temu, ali nisam uspela da nadjem



Idu u park, na plažu (ako ima reka, jezero, more), ispred zgrade da se igraju sa drugom decom...


da, to mi je jasno, ALI deca koja zive u kuci leti ceo dan mogu provesti napolju, u dvoristu, uostalom sta da rade u kuciuser posted image a ja kada krecem u park moram da ponesem tonu stvari, hranu, sokice, kolica, ponekad biciklicu.... i to moze trajati 3 sata pa onda ponovo u stanuser posted image pa kada se naspava on bi hteo ponovo napolje a ja onda moram da se kulturno obucemuser posted image i pakujem sve stvari ponovouser posted image ne znam da li razumes sta zapravo govorimuser posted image malo preuvelicavam, da bi me razumelauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:44:22   
madre
IZVORNA PORUKA: sonja021

meni se jako svidjaju one plasticne kuce ali su preskupe, oko 20000din, cini mi se.. mi kod bake imamo kutak sa sitnim kamencicima, lopatice, kantice, bageri...tobogan smo kupili za nasu kucu ali mu ovde nije zanimljivo da se igra pa cemo ga premestiti tamo. ima prostora i da vozi svoje autice. tamo je divota. u nasoj kuci je veliko dvoriste ali brdo betona. jedva sam uspela da se izborim za malo parce travice. posadila bih cvece tamo ali sad je rano. mislim d bi nestalo brzom brzinom. jos uvek smo u vazi: nikad vise cvece dirati ali tek posto ga pocupa.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here