|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tempiramo djecu uz horoskopski znak
30.10.2009 13:40:07   
Anoniman
ne znam kome je to koliko bitno ...šta će mu dijete biti u horoskopu (meni nije jer niti ga čitam...niti me zanima, a pogotove ne vjerujem horoskopu)

medjutim u temi bazalna temperatura sam pročitala tako nešto, pa ponukana tim otvorih nam ovu temu, i da čujem vaše mišljenje

 
IZVORNA PORUKA: dejana007

IZVORNA PORUKA: daca77

Tasho, rano je za 
A videla sam od tebe, ne odgovara mi datum porodjaja-bice rak u horoskopskom znaku . Bolje da sacekam jos malo...



Aha, bolje da bude lav

Magntik, dobro je nekako deluje stabilno Tako da nece da omasis kad ti skoci T



IZVORNA PORUKA: dejana007

Meni jedan astrolog reko rodi lava da te ne boli glava    al ja propustih sansu. Ima upadnem u device, vage i skorpije......... pa ima me boli glava



IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: daca77

lav je super znak


Slazem se. Kad sam bila mladja i pre nego sto smo poceli da radimo na  mislila sam kako cu da naciljam da bude skorpion, njih mnogo volim. A evo sad ni deceniju ne mogu da ubodem!


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: dejana007

Meni jedan astrolog reko rodi lava da te ne boli glava    al ja propustih sansu. Ima upadnem u device, vage i skorpije......... pa ima me boli glava



Nisi zakasnila. Ako u novembru ostaneš trudna, rodićeš lava, jer sam ja prvi put ostala trudna u oktobru i rodila raka.

Iskreno, mislim da su ovo gluposti o čemu razmišljate.


IZVORNA PORUKA: dejana007

A evo sad ni deceniju ne mogu da ubodem!


Toga sam i ja svesna

Iskreno, mislim da su ovo gluposti o čemu razmišljate.


nemoj biti tako sigurna



< Poruku je uredio Ana RR -- 18.1.2011 23:17:35 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 13:44:33   
magnetic
Naravno da nije bitno,mislim da se i ove cure samo zezaju

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 13:46:11   
Anoniman
to je i moje mišljenje Magnetic...ali 

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 13:47:10   
daca77
ma zezale smo se...mi se mucimo sa pravljenjemuser posted image , pa jos i znak da pogadjamo

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 13:53:09   
viking
Ja sam isto ovo shvatila kao šalu, pošto niko ne apstinira u mesecima koji se ne poklapaju sa željenim horoskopskim znakom... tj. bar ja ne iako postoje znaci koje volim i znaci koje ne volim. U stvari, nije da ih ne volim, nego jednostavno kad se osvrnem oko sebe shvatim da medju prijateljima i dragim ljudima uopšte nemam dva tri znaka jer se sa njima prosto ne slažem, ali nisam u fazonu da imam ciljane odose da bih potrefila znak. U kom god znaku da je dete, moje je, voleću ga najviše na svetu!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 13:54:30   
viking
Pa da, to ti dođe kao da sami sebe tešiš kad ti stigne neočekivana user posted image , pa kažeš "dobro je, bar nije XZ znak!" pošto više ne znaš šta bi sebi rekla....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 13:59:58   
dejana007
Naravno da nije bitno,mislim da se i ove cure samo zezaju


naravno da nije bitno u tom nakom fanaticnom smislu, volecu ga makar bio i onaj znak koji uopste ne ide uz mene, ili ciji karakter ne podnosim  user posted image Ali, ko se iole razume u astrologiju shatice sta govorim user posted image
Mada tu naravno veliku ulogu igraju planetarni aspekti u trenutku rodjenja, ali mogu da pripomognem da se rodi u boljoj godini i znaku da bi ono lakse proslo kroz zivot. Sto je do mene. naravno ako ne mogu da isplaniram T, neka bude kako je sudjeno user posted image

ne mogu isto u zivotu proci deca rodjena pod okriljem jupitera ili saturna. zna se sta donosi jupiter a sta saturn. ovo sad dajem neki bezveze primer user posted image


< Poruku je uredio dejana007 -- 30.10.2009 14:02:55 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 14:48:51   
Trcosava
ja sam ranije isto to pričala, i kao ''tempirala'' znak, ne bukvalno, ali je bila ona priča ''dobor je neće biti taj i taj znak''. A vodila sam se onim što je i viking rekla, jednostavno postoje osobe sa kojima jedva ili nikako ne izlazim na kraj

naravno da je totalno nebitno koji je horoskopski znak sa jedne strane, a opet se pa slažem sa dejana 007 - čisto zbog lakšeg prolaska deteta kroz život. Moja devojčica će biti škorpijica mala i unapred žalim njene momke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a kad smo već kod računanja, sestra od mm je pitala za ime da ona proračuna i brojke da vidi jel dobro ili loše ime, pa još i računala nešto oko datuma rođenja (one datume koje je ginekolog dao, po veličini ploda i pdp user posted image )

p.s. slažem se sa tim da je lav najbolji znak...pa zaboga JA sam lav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
p.p.s. moje je jako bolela glava samnom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Trcosava -- 30.10.2009 14:49:44 >

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 14:53:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007

ne mogu isto u zivotu proci deca rodjena pod okriljem jupitera ili saturna. zna se sta donosi jupiter a sta saturn. ovo sad dajem neki bezveze primer user posted image



Da ti budem iskrena, nemam pojma šta nosi jupiter a šta saturn, i nemam pojma kada se koji pojavi, i mislim da to nema nikakvog uticaja ni na šta.
Ne razumem ljude koji se određene dane (pa onda to bude trajna radnja, nedeljama) osećaju bezveze jer im je saturn ušao u mars (lupetam naravno, jer ni ne saslušam te rečenice do kraja)... aman, svašta!

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 14:55:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

p.s. slažem se sa tim da je lav najbolji znak...pa zaboga JA sam lav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
p.p.s. moje je jako bolela glava samnom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa sigurno kad si se ti rodila je neptun bio u marsu zaklonjen suncem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 14:58:47   
Mašnica
Simpatična tema. Nekako se sve opterećujemo oko održavanja trudnoće i tih mogućih komplikacija da nagađanje oko pola i horoskopa dođe ko razonoda :)

Moje će biti ili Ovan ili Bikonja. Inače, ja sam Bik pa postoji i mogućnost da se rodi malo prije mog rođendana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:03:10   
NadaR
Glupost user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:06:04   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Trcosava

p.s. slažem se sa tim da je lav najbolji znak...pa zaboga JA sam lav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
p.p.s. moje je jako bolela glava samnom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa sigurno kad si se ti rodila je neptun bio u marsu zaklonjen suncem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidiš moram da pitam nekog da baci pogled user posted image

no ljudi sva šala na stranu.... ja astrologiju ne gledam kao na bajanje ili šta već, niti prave astrologe kao baba vange.

radili su mi jednom kako treba natalnu kartu, ljudi koji me ne poznaju niti poznaju moje bližnje i nemojte misliti da u tome nema ni malo istine.
Ne čitam dnevne horoskope (ja ih zovem ćoroskopi), ne sudim ljudima po tome šta su u znaku, ali se uvek ispostavi da recimo sa ribama i devicama ne mogu NIKAKO

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:07:21   
dejana007
p.p.s. moje je jako bolela glava samnom


onda ti je nesto natal zaribo user posted image

eee glupost user posted image   verovatno si neupucena u tu tematiku. ja, licno, ne volim da kritikujem nesto o cemu ne znam nista. i ne mogu da kazem da mi se ne svidja nesto sto nisam probala i tako to.

ne sudim ljudima po tome šta su u znaku,

ja pomalo sudim user posted image Jedna zena me naucila da pratim i godinu vladajuce planete i horoskopski znak, pa plamnetu horoskopskog znaka. Npr ja sam 1980 i vladalac je jupiter i imam sve karakteristike deteta jupitera - kineski majmun, i tu ima istine sto se tice karaktera. Volela bih da i moje dete ima tu crtu, ali nece. Bice, dace Bog,  il sunce il venera.

E sad, kad neko kaze da je npr rak a nema karakteristike raka, to je zato sto mu je npr mesec u jarcu ili je rodjen npr 1978 kada je Mesec vladalac pa on daje sasvim suprotan karakter od klasicnog raka. Jedino ostaje zelja za materijalnim, egoizam, neverstvo itd itd

kad god upoznam ljude, pitam ih o ovome, i verujte mi, mogu proceniti coveka na osnovu samo te dve stvari / godina + horoskopski znak. svi imaju nesto zajednicko. user posted image


< Poruku je uredio dejana007 -- 30.10.2009 15:13:27 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:08:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

radili su mi jednom kako treba natalnu kartu, ljudi koji me ne poznaju niti poznaju moje bližnje i nemojte misliti da u tome nema ni malo istine.



Aha, i meni su. Dosta stvari su bili u pravu, a dosta ne. Ali me mama nije pravila tako da mi natalna karta bude dobra.

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:10:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007

eee glupost user posted image   verovatno si neupucena u tu tematiku. ja, licno, ne volim da kritikujem nesto o cemu ne znam nista. i ne mogu da kazem da mi se ne svidja nesto sto nisam probala i tako to.



A ti se baviš horoskopom? I šta ćeš ako zatrudniš u pogrešnom mesecu? user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:11:18   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: dejana007

p.p.s. moje je jako bolela glava samnom


onda ti je nesto natal zaribo user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image radili mi mnooogooo posle rođenja, a sumnjam da su moji tempirali baš šta ću biti user posted image user posted image user posted image user posted image

jedino se sećam da mi je dal u jednom periodu ili kako već bio uran u retro nečemu....to koliko sam ja razumela baš i nije valjalo....

ne znam jel se ti razumeš u to pa da ti šaljem ja moje podatke user posted image


(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:13:23   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

radili su mi jednom kako treba natalnu kartu, ljudi koji me ne poznaju niti poznaju moje bližnje i nemojte misliti da u tome nema ni malo istine.



Aha, i meni su. Dosta stvari su bili u pravu, a dosta ne. Ali me mama nije pravila tako da mi natalna karta bude dobra.


pa niko odavde ne tempira...više je šala, ali se tema raširila koliko vidim u priču verujemo ili ne u natalne karte i astrologiju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:15:13   
Anoniman
Pa nije Trco, jer o tome ima tema. user posted image  KLIK

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:15:59   
NadaR

IZVORNA PORUKA: dejana007

p.p.s. moje je jako bolela glava samnom


onda ti je nesto natal zaribo user posted image

eee glupost user posted image   verovatno si neupucena u tu tematiku. ja, licno, ne volim da kritikujem nesto o cemu ne znam nista. i ne mogu da kazem da mi se ne svidja nesto sto nisam probala i tako to.



Ovdje sam upoznala djevojke koje se godinama bore za user posted image user posted image ... Mislis da im je bitno sta ce im beba biti u horoskopu ??? Bitno je samo da bebe bude i da ona bude ok user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:16:14   
dejana007
tasha, cuti posle necu ti gledam tabelu user posted image
salim se naravno. ja ima problem zbog kog nisam ostala trudna. i zato ne tempiram. ima ljudi kojima jednostavno od ruke ide da sve sto isplaniraju istvare, pa cak i trudnocu. ja ne spadam u tu kategoriju.
na kraju krajeva ni mene nisu tempirali ali zadovoljna sam ono sto jesam / ovca user posted image

Ali me mama nije pravila tako da mi natalna karta bude dobra.

ali kad bi znala mozda bi tempirala user posted image isparavka, mozes da pokusas da tempiras godinu i znak, ali ne nesto vise. user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 30.10.2009 15:24:41 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:17:30   
Anoniman
A ti si ovca (kao ja)... mmmmm... rogata... user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:19:44   
Anoniman
pa Dejana hajde da nam malo sračunaš ako ti nije mrsko ...mislim ako ti je to neko (sporedno možda) zanimanje 

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:21:18   
dejana007
aha, afkourse. i nije mi dobro sto mi je merkur u ribama, pa ne znam bas da branim svoje stavove, da ubedjujem nekog da mi poveruje. ali jednostavno neki ljudi karmicki imaju vise srece nego ostali, i to je upravo zbog planeta. nista nije slucajno.

i ja ne tempiram dete, ali mogu da imam zelju i da se izjasnim sta mi se dopada u horoskopu a sta ne. mozete kritikovati, ne mislimo svi isto. al eto da nisam ovan, mozda bi bila namcor svadjalica i sad bise ovde raspravljala do sytra user posted image ovako necu user posted image
nije, ja sam pravnik po struci, ali citam, googlam itd. ali nisma vesta da pravim natalne karte, tj mogu napraviti ali ne protumaciti na detaljniji nacin. samo nesto ofrlje. user posted image


< Poruku je uredio dejana007 -- 30.10.2009 15:22:59 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: TEMPIRAMO DJECU UZ HOROSKOPSKI ZNAK
30.10.2009 15:23:00   
Trcosava
e sad cvrc, prva sam se javila .... svi u red da stanemo user posted image

uredjeno- aaa ti to tako se razumeš user posted image toj si umem i ja, računala ja na netu ngde free ćoroskop, i natalnu al džaba kad se ne razumem a ni ne razumem šta bi oni da mi reknu user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Trcosava -- 30.10.2009 15:27:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

lepse ime uz prezime Savovic?
pisuljica

Masha ili Hana

masha (71%)

hana (29%)


Ukupan broj glasova: 129

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here