|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   brazilska depilacija
3.4.2009 10:08:20   
Dora
...šta mislite o "brazilskoj" depilaciji i da li ona može da bude štetna?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:22:27   
Anoniman
Mislim da smo o tome već pisale ali ne mogu da nađem... user posted image

Uopšeno depiliranje tog dela me užasno boli, tako da to ne radim. Ne verujem da može biti štetno.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:28:12   
Sneža
Ja depiliram sve!!!Jeste da boli,ali ja sam toliko navikla da sam da oprostite na izrazu ćelava dole,da sada nikako ne bih mogla puštati tamo dole neke šiškeuser posted image .Ja nikad nisam čula da je štetno,jesi ti čula suprotno,ili se samo pitaš?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:30:58   
Dora
i ja se dole depiliram, u stvari brijem, jer ne podnosim depilaciju baš najbolje... čula sam nešto kao da se lakše dobijaju infekcije, ali nisam primetila...
to je super stvar!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:31:11   
eugenija
Depilacija vs brijanje - KLIK

Brijanje/depilacija u tudnoći - KLIK

Evo neke bliske teme, kada smo pričale o tome...

< Poruku je uredio eugenija -- 3.4.2009 10:32:02 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:32:57   
Dora
hvala!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:33:49   
Ana RR
I ja već godinama radim depilaciju, i nije mi bolno. Valjda sam navikla, a i nemam jak koren tako da mi je sasvim ok. A bogu hvala nisam ni mnogo čupava, kaže moja kozmetičarka da se odmori dok mene depilira!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:36:49   
mamanp
sto se mene tice zilet je zakonuser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:44:11   
Anoniman
uh brzilaska je zakon ... ljepota ... sve glatko user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:46:15   
Anoniman
Lenka što bih ja volela tebe da vidim, uopšte ne mogu da stvorim sliku o tebi na osnovu komentara. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: brazilska depilacija
3.4.2009 10:48:26   
Anoniman
e ovako 174 cm ... kila necu navoditi sramota me user posted image al sam se dva puta porodila to mi je izvlakuša user posted image ... plave okice smedja kosa ... blentava malo više ...jel dosta ???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: brazilska depilacija
4.4.2009 11:09:31   
ljubičica
Daj sliku!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: brazilska depilacija
13.4.2009 8:35:21   
Anoniman
Da brazilska depilacija nije tako bezazlena kao što se mislilo, upozoravaju američki stručnjaci koji kažu da potpuno uklanjanje dlačica s intimnih zona može da izazove infekciju, upalu korena dlake i krvarenje.

Naime, nakon što su zbog infekcije prouzrokovane brazilskom depilacijom dve žene završile u bolnici, vlasti američke države Nju Džersi žele da zabrane potpunu depilaciju intimnih zona. To objašnjavaju time što vruć vosak na osetljivom području može da izazove ne samo iritaciju kože i infekciju nego i krvarenje, ali i trajno oštećenje tkiva genitalija. S njihovim mišljenjem se slaže i dermatolog Ceca Bojić-Minić.
- Žene sklone folikulitisu, gnojnoj upali korena dlake, trebalo bi da izbegavaju depilaciju voskom, pogotovo intimnih delova. Inače bi upala mogla da se proširi i na intimnu regiju - upozorava dr Ceca Bojić-Milić.
Ipak, komplikacije zbog "brazilke" nisu tako česte, a zavise najviše od stručnosti kozmetičara koji radi depilaciju i higijenskim uslovima. Najbitnije je tuširanje pre depilacije kojim se uklanjaju bakterije i da patrone, vosak i špatula kojom se on nanosi budu jednokratni. Ženama sklonim urastanju dlaka preporučuje se egipatska depilacija šećernom pastom jer je nežna prema koži, kao i brijanje jednokratnim brijačima.
Izvor: blic.rs

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: brazilska depilacija
13.4.2009 9:41:14   
Jeca*
Mislim da je još gore brijati tu regiju stalno. Brazilska je zakon, naravno da je bitna strucnost kozmeticara i higijena.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: brazilska depilacija
13.4.2009 9:55:16   
Ana RR
Moja kozmetičarka nema tu šećernu pastu, a tako bih rado probala. Ali meni je ok, godinama radim depilaciju hladnim voskom. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:30:27   
lelaigor
Imam jedno neverovatno glupo pitanje, koje me sramota da pitam kozmetičarku, pa rekoh možda neko zna. Da li i na koliko treba da "skratim" dlake u tom predelu za brazilsku?

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:36:31   
boba 11
Mislimda nemas potrebe da se mucis sve oni odrade sami a inace kazu da je lakse kad su dlake duze tj lakse ih iscupaju.Ali ako ti je neprijatno ti se malko osisajna 1cmuser posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:38:48   
lelaigor
Pa, kontala sam i ja. Al' moje su duže od 1cm i mislim da će se samo patiti...user posted image user posted image user posted image Ne znam možda i pitam kozmetičarku kad budem zakazivala...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:43:00   
boba 11
user posted image cuj 5 cm minimumuser posted image user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:53:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: boba 11

Mislimda nemas potrebe da se mucis sve oni odrade sami a inace kazu da je lakse kad su dlake duze tj lakse ih iscupaju.Ali ako ti je neprijatno ti se malko osisajna 1cmuser posted image


Ovo u mom slucaju nije tacno , moje porastu onoliko koliko i na nogama da bi bilo dovoljno za depilaciju .. Ne mogu da zamislim koliko je strasno kad krene da cupa tu dlakurdu od 2cm user posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:55:04   
minavb
Čekaj, brazilska je isto što i holivudska ili ne?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:56:28   
Anoniman
Ne znam sta je holivudska user posted image Ja idem nekad na sve a nekad na ----- user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:58:48   
minavb
Holivudska je kad se sve skine. Ja tako radim od kad sam dobila prvi braunov silkepil.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:59:00   
Lilla
Cini mi se da je brazilska ona u kojoj te oderu do gole koze user posted image Tako bih rado to uradila ljeti, da budem mirna neko vrijeme, ali me strah. Ne podnosim bol bas najbolje a ne bih da tamo vristim kao da me kolju.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: brazilska depilacija
3.4.2012 11:59:55   
Anoniman
Ja nekad ostavim , da bi md imao utisak da je to neka druga user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here