|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 0:44:33   
branki*
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPSTE USLOVE KORISCENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.




Čekamo vesti od decembarskih trudilica:



user posted image


user posted image




user posted image 12.01. Ana RR






Selimo se u februar:



user posted image



user posted image

user posted image



Za buduće mamike navijamo:

Spisak RR trudnica
Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili Modessty RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!
user posted image







< Poruku je uredio Ana RR -- 2.1.2016 11:34:41 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 8:30:29   
serpica
Crtice srecna vam nova godina,da u ovoj ugledate svoje user posted image i sledecu docekate sa bebom u rukama user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 10:31:30   
Sensa86
Hvala serpice,to je najlepsa zelja.
PS krecem sa tvojim receptom,nadam se da ce biti user posted image uskoro.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 10:40:36   
vocicana
Drage moje crtice, zelim vam sto vise user posted image user posted image , zelim vam isto sto I Serpica, najlepse moguce na svetu, jeste ono sto nosite pod srcem a desice se svakoj, ja cu samo da vam kazemuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 10:45:36   
krin 40
drage moje crtice,trudnice i mame ja Vam zelim mir u domu i bezrezervnu,strasnu ljubav za sva vremena.Deca dodju,odu,zive svoj zivot a Vi i vasi dragi m ste upuceni jedni na druge do kraja zivota.Budite obozavane,mazene i pazene:):D E ajmo sad na jutarnje muckanje pa da sumiramo rezultate za neki dan:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 10:48:27   
vocicana
Obavljeno!!!! Samo da raportiram, znam da je rano, ali naredjenje izvrsenje!!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 11:59:13   
branki*
Drage crtice,srecna vam 2016.i da vam donese svima po dve crticeuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 12:14:58   
serpica

IZVORNA PORUKA: Sensa86

Hvala serpice,to je najlepsa zelja.
PS krecem sa tvojim receptom,nadam se da ce biti user posted image uskoro.




user posted image user posted image samo napred drzim fige user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
1.1.2016 12:25:30   
MAMAMAJ
Drage naše, želim vam da vam se što pre ostvare vaše želje, daće Bog puno user posted image i da nas što pre menjate u trudničkim temama.
Do tada, želim vam zdravlje, strpljenje i puno ljubavi i radosti.
Zagrljaj za sve vas.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 9:45:08   
17 joka
Cekalice moje drge Srecna vam Nova 2016-ta godina,puno zdravlja srece ljubavi i sledecu godinu da docekate sa velikim trbama ili svojim bebicamauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 10:47:38   
Jole84
Cekalice drage, naravno ove godine vam zelim da ugledate pozitivan testic i da se na jesen mazite sa svojim bekanima, budite vredne i uzivajte u praznicima user posted image
P.s. i sto vise vina i keksa user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.1.2016 11:35:03 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 12:09:37   
krin 40
jutro drage moje...vidim da nema Sense,Mare,Doroty...mucka se,mucka:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 12:24:16   
vocicana
Ja ne znam sta bi ti rekla, neka muckaju, kazem ja zima....vatrica(ko je ima) pucketanje, sneg, svecice, romantika, sve je to lepo....posle cekam rezultate!

< Poruku je uredio vocicana -- 2.1.2016 12:26:53 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 12:29:26   
Mara05
Evo meeeee! Evo još jednom da svima poželim sve najbolje i najlepše i da sve dočekamo ono što najviše želimo user posted image . Mi smo se jutros vratili ranom zorom jer mm mora danas na posao, kakav smor. Inače, bilo nam je baš lepo. Jeste da je bilo kraće nego što smo planirali ali uživali smo. Tek juče je crtica malo svetlije od kontrolne, sad ću ponovo da uradim pa da vidim da li je pozitivan rezultat. Ljubim vas sve puno. Neko me je pitao koji mi je dc, dobila sam 23. znači da je 11dc

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 12:37:01   
Sensa86
Evo i mene. I nemam nista novo user posted image Prosla je meca,za 2-3 dana krecem sa lh trakicama. Ali muckali smo i ovih dana cisto vezbe radi ;-)
Krin jel gotova ovulacija? Kad koja ocekuje odnosno ne ocekuje mecu?

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 12:39:24   
Sensa86
E Maro sigurno ce danas biti pozitivna. Pa u akcijuuuu ;-)

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 13:19:46   
Mara05
Ništa mi nije jasno. Kako to da je danas još svetlija nego juče? Da li je moguće da je to juče bio pozitivan test? Bem ti ovaj sistem user posted image

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 13:41:27   
vocicana
Maro ja sam ih radila, ali nisam odusevljena, sa tim tempiranjem, svaki put 11- ti dan ciklusa je bio negativn, nema druge crte, odmah sutra13- tog dve jako crvene crte, jedno tri meseca smo muckali u tom periodu, ali bezuspesno, e onda sam merila bazalnu, prvi mesec je uspelo. Probaj obe metode istovremeno da vidis da li se uklapaju te dve stvari.
Nemoj da se nerviras. Lh tracice radi posle 10 ujutru, tada je luteiniziraci hormon realan, ne sa prvom jutarnjom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 13:50:40   
madre

IZVORNA PORUKA: Mara05

Ništa mi nije jasno. Kako to da je danas još svetlija nego juče? Da li je moguće da je to juče bio pozitivan test? Bem ti ovaj sistem user posted image

maro, ne obracaj paznju na to! nema veze sto je juce bila tamnija, a danas svetlija, sutra moze da je nema! jedino sto je vazno jeste kada su iste jacine ili kontrolna tamnija! pogledaj temu o lh trakicama, lako se udje u stosuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 14:09:26   
Mara05
Pa znam da može da je nema, zato mi i nije jasno kad mi je onda O? U četvrtak je nije bilo, juče malo svetlija od kontrolne a danas se jedva vidiuser posted image

< Poruku je uredio Mara05 -- 2.1.2016 14:10:38 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 15:13:08   
krin 40
maro ne mora biti ovulacije svaki ciklus.Meni te trakice nikada nisu omasile.A neke bas zahvaljujuci njima otkriju da su stalno muckale 14 i 15 dan npr a da ovuliraju 20 ti.Samo ti prati ciklus sa njima,pa ce mo videtI.Draga sensa ja ovaj mesec nisam trakice koristila ali zadnja dva meseca su pokazala da ovuliram tacno izmedju 13 i 15 dc....Danas mi je 13dc...jeeee...znaci da sada valjda krece.Mi smo sami i goli u krevetu vec tri dana pa me bas briga ovaj mesec za ovulaciju,xixixi....juricu je sledeci.Ljubim vasss

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 15:21:14   
Sensa86
Hahaha e jesi luckasta,neka samo vi uzivajte onda,bas vam se lepo namestilo.
Maro mozda treba da nabavis one trakice koje su osetljivije pa ces lakse moci da ispratis kad je O,ima objasnjeno na temi o Lh trakicama da nisu sve za svaku zenu. Tako da je moguce da ti je juce ipak bio pozitivan rezultat. Sami vi budite vredni u narednim danima.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 15:24:17   
Sensa86
Ja sam mislila da mi je O 13-14 dan a tek 16-i je bio pozitivan test znaci O je bila 17-18 dan. Tako da su u mom slucaju bile korisne. Praticu jos ovaj ciklus cisto provere radi.

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 15:36:39   
krin 40
ja kupujem one jeftine sa neta..Kucaj JEFTINE LH TRAKICE,dobijes i dva testa za trudnocu gratis.Ne zaboravi da lh tr. najave ovulaciju ali one ne garantuju da ce doci do pucanja folikula i ne garantuju kvalitetnu JC.Pa kada bi svaka ovulacija znacila trudnocu ove teme ne bi ni postojale

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.1.2016 15:37:52 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
2.1.2016 16:50:02   
Sensa86
Zato nas dve pijemo shatavari. Ziveli kuc kuc :-)
I ja kupujem te,narucim i paket testova za trudnocu,kao aj nek se nadje ,imam ih punu fioku sad user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here