|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj muž HRČE!
9.5.2009 0:32:18   
afrodita
Evo kuckam po RR a mm ne da hrce nego
testerise. To mi jako smeta. Ne dok kuckamuser posted image
vec ako me taj zvuk probudi.

Da li vm hrce? Smeta li vam?




< Poruku je uredio guppy RR -- 27.1.2010 19:31:54 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: mm hrce
9.5.2009 0:35:19   
Sneža
Jao hrče,i redovno ga gurkam tokom noći jer čim legne na leđa eto nama praljudskih zvukovauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: mm hrce
9.5.2009 0:37:18   
Verus
ne hrce.  on kaze da ja nekada grokcemuser posted image sta mu to znaciuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: mm hrce
9.5.2009 8:03:15   
mamanp
MM hrce toliko da se cuje u svim sobama, a ja hocu da poludim nekad pa ga cusnem u rebra, on se promeskolji i opet istouser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: mm hrce
10.5.2009 16:36:50   
Dora
MM hrče
Luka hrče
Balša hrče
Ubiću se!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: mm hrce
10.5.2009 23:48:55   
sneza24
I mm hrce.Kad spavam uopste ga ne cujem,ali kad nekad nemogu da spavam onda mi bas smeta,mislim da mu poplave rebra od mog silnog gurkanja.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: mm hrce
10.5.2009 23:52:40   
Lilly*
MM neda hrce nego rastura, cuje se na drugoj strani kuce, a to bude kada je bas umoran, ali srecom ja to nekako ne cujem a inace se budim na svaki susanj user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: mm hrce
10.5.2009 23:55:26   
Tara
Mm hrce, odzvanja kroz celu kucuuser posted image
Zeznula sam se .nisam zaspala pre njegauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: mm hrce
10.5.2009 23:58:51   
Lilly*
Pa ti ga probudi user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: mm hrce
11.5.2009 0:03:52   
Tara
hmmm,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: mm hrce
12.5.2009 14:56:54   
hera
I mm hrce kao top. Smeta mi i tekako ali srecom spavamo u odvojenim sobama.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: mm hrce
12.5.2009 14:59:57   
Anastazija
Mi smo tek poceli da spavamo zajedno, negde od nove godine.. Ali u poslednje vreme reagujem na hrkanje.. Obicno pred zoru, kada se i ja malo razbudim.. U principu, smeta.. ali.. sta je tu je.. Mogu jedino da ga odguram sa kreveta, ali bojim se, i od tamo ce se cuti.. user posted image
Kad me bas jako nervira ustanem, popijem kafu u drugoj sobi.. i.. nekako preguram dan.. uglavnom mrzovoljna.. user posted image
Cula sam da ima nekih preparata, chuda, za izlecenje.. ali nesto sam sumnjicava.. jos kazu da se to s godinama pogorsava... user posted image

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:41:26   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Anastazija
... jos kazu da se to s godinama pogorsava... user posted image

Veruj mi da je to istina

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:43:03   
Ana RR
Hvala bogu, moj ne hrče.. inače bih ja skrenula,imam lak san, budim se na svaki šum.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:45:49   
Anoniman
Ja hrčem po nekada. MM ne. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:47:13   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja hrčem po nekada. MM ne. user posted image



user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:48:08   
sneza24
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:48:28   
Anoniman
Mislim da je pre groktanje koje je Verus spominjala. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:48:43   
Anoniman
Jeee....koja sam ja sretjnica....moj ne hrche....chujem samo disanje kada mi je njegovo lice kod uveta....inache....ne....on kaze....da ja shkrgotjem zubima ponekad user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Smeshkica -- 12.5.2009 15:54:53 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: mm hrce
12.5.2009 15:49:04   
bebać
IZVORNA PORUKA: Verus

ne hrce.  on kaze da ja nekada grokcemuser posted image sta mu to znaciuser posted image



Ja upi....it ću se od smijeha...jao.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: mm hrce
13.5.2009 21:28:28   
afrodita
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Anastazija
... jos kazu da se to s godinama pogorsava... user posted image

Veruj mi da je to istina


za sve kojima muz hrce neka znaju da je istina
MM je isao kod lekara zbog toga jer u poslednje
vreme dok hrce pocinje da grokce a i gubio je vazduh
pa se sa panikom budio da se ne ugusi.
E mozete zamisliti kako je meniuser posted image


(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: mm hrce
13.5.2009 21:29:30   
Anastazija
I sta kaze dr? Ima li tome leka? user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: mm hrce
13.5.2009 21:35:39   
afrodita
Taman sam na kraju teksta napisala:
ne pitajte me sta je rekao dr,
pa sam obrisala
Otorinolaringolog ga je pogledao i rekao:
Dobro je to sto ste dosli da se zalite jer to
jeste slucaj medicine, i verovatno vas je zena
nagovorila jer se neki i razvode zbog hrkanja,
vi sebe ne cujete ali okolini smeta, posto ste mi
prvi slucaj moracu da uzmem neku literaturu da se
podsetim sta da radim sa vama, pa vas molim dodjite
sledece nedelje.user posted image
Nije vise isao.


(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: mm hrce
13.5.2009 21:45:50   
Anastazija
Gospode boze! Pa i dr je slucaj... user posted image user posted image user posted image

Postoje neke spravice, nesto sto kao "pridrzava" jezik valjda.. cituckala sam po netu.. U principu, to zaista jeste zdravstveni problem, ali ga mnogi tretiraju samo kao neprijatnost..

Razmisljala sam o chepicima za ushi, ali onda ne bih cula sat ujutro i verovatno ni na posao ne bih isla user posted image

Ne znam, negde ce neko resenje isplivati.. Mada.. ukoliko ja prva zaspem i pri tom budem bas umorna, ne cujem ama bas nista.. Hm.. mozda treba da me premori pred spavanje.. i svima lepo... user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: mm hrce
13.5.2009 21:48:58   
afrodita
Pomazu njemu te spravice flasteri i ostala cuda.
Zato je i odustao od dr.
Ali nekad ne stavi i onda je ludnicauser posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here