|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muž HRČE!
28.3.2010 23:27:11   
Rina
I moj!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Moj muž HRČE!
28.3.2010 23:42:15   
paki
Ne znam za vas ali mislim da je moj kapiten u testerisanju.                             user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     Ma ni tablete, ni cepici za usi ni neke kapi za umirenje,nista ne pomaze.A jos kad ga probudim onda se ljuti pa probudi i Pavla.Kaze mi da lazem i da ga namerno budim,kao da ja nemam druga posla nego da mu dezuram preko noc.

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Moj muž HRČE!
29.3.2010 15:03:33   
Anoniman
Ne hrce, hvala bogu. Mogu lepo da spavam.

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Moj muž HRČE!
29.3.2010 17:19:27   
lenaa
Hrce i sto je najgore ja sam se toliko na to navikla da ne mogu da zaspim dok ne cujem njega kako hrceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Moj muž HRČE!
8.4.2010 12:14:38   
Nena81
Joj hvala bogu da mm ne hrce ja bih se tacno bacila sa terase. Uvek sam bila laka na snu, a od kada imamo decu cini mi se da i ne spavam. Dovoljno je da se necija rukica pomeri ja sam vec ustala.
A sto se tice mm njemu dete od 2 god / 15kg predje preko glave da bi se uvuklo izmedju nas u krevet on ne reaguje user posted image user posted image user posted image . Muskarci user posted image
Sin je poceo da hrce ali zbog problema sa III krajnikom, mm zna nekad po nekad da skrguce zubima, bebac se smeje u snu...ja hodam sad kao zombi kroz noc

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 0:35:06   
afrodita
ako me veceras nesto otera odavde to ce biti ovaj zvuk
sto mi dolazi od mm sa leve strane UZAS KLIK

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 0:54:38   
Novosadjanka T.
MM hrce pa rastura, ali meni ne smeta. Moj cale je hrkao da su i komsije cule. Navika je cudo! Ali mm... Njemu smeta! Ponekad probudi sam sebeuser posted image !



_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 10:30:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenaa

Hrce i sto je najgore ja sam se toliko na to navikla da ne mogu da zaspim dok ne cujem njega kako hrceuser posted image


Hahhahahahhahaaaaaa.....Istooo...user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali dok on hrce, je zvizducem...tako mi bar on kaze...Zvucimo ti tako nas dvoje kao Becka filharmonijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 10:33:00   
bebironcic
Moram da vam se pohvalim da je moj muzic prestao da hrce!user posted image Uzrok hrkanju je bila alergija!Pio je cajcice i nema vise ni alergije ni nemoguceg hrkanja koje me dovodi do ludila!user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 10:35:13   
Anoniman
To je super Bebi.....
MM hrce zbog problema sa sinusima...user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 10:41:10   
cicko
Moj hrce povremeno, ali ga tada malko drmnem i zamolim da se okrene na stranu.user posted image
Ali sad, zamislite, hrce i bebica...!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 10:42:43   
Suncicabg
Moj nekad da, nekad ne...ali kad da, onda ja poludiiiiim jer ne mogu da ga zaustavim user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 10:43:18   
strelitzia
hrče user posted image a ja se budim i na najmanji šum!
imam lak san bez obzira koliko sam umorna prije nego zaspem. stavim čepove čim legnem ali i sa čepovima me nekad probudi pa ja njega budim. svaki put kad se probudim ja budim i njega. gurkam štipkam, derem se, jer za razliku od mene on može da spava bez obzira šta se dešava oko njega user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 10:46:30   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image



IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

MM hrce pa rastura, ali meni ne smeta. Moj cale je hrkao da su i komsije cule. Navika je cudo! Ali mm... Njemu smeta! Ponekad probudi sam sebeuser posted image !



(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 13:54:56   
Dora
Moj muž hrče. Moja deca hrču. Eto moje muke a imam lagan san.
Deca su tri meseca pila neki sirup i prestala da hrču ali on nije! Mada, to mi ne predstavlja problem. Evo moje priče...
Nikada nisam živela sa muškarcem. Sa mm sam jedva ponekad uspela da prespavam kod mene ili njega jer nisam mogla da podnesem da spavam s nekim u krevetu, nikad se ne namestim, volim da se raširim, da me niko ne mrda...on kad se okrene samo, ili pomeri, ja se probudim i ne mogu da zaspem.
Kad smo se venčali i počeli da živimo zajedno, znala sam da neće ići. Od početka sam ga izbacila iz kreveta i sobe. I njemu je to odgovaralo jer mu je bilo muka od mog gurkanja i šutanja, i on se širi po krevetu, svu posteljinu izgužva a ja ako mi je malo nabran čaršav ne mogu da spavam dok ga ne zategnemuser posted image
Tako smo u svakom stanu imali odvojene sobe. Ja sam uglavnom spavala u dnevnoj. Sad najzad imam svoju sobu. U njoj smo bebica i ja i uživamo. On spava s decom u sobi, i njima je super. E, sad, rešila sam problem hrkanja, ali pošto nemamo temu Svima se kenja u isto vreme, da se požalim ovde đuture.
Nekim čudom kad god je uđem da se tuširam ili da idem u wc, njih trojica se nakače na vrata i svima se u isto vreme kakiuser posted image Mene izluđuje to, nemam mira, hoću svoj wc!
E, gledali smo neki stan ovih dana, jako mi se sviđa, extra je i to: Imam svoju sobu, imam odvojenu kuhinju i imam dva kupatilauser posted image kad se uselimo, mislim da će svi moji problemi biti rešeni...ali nekako osećam da će mi tad smetati nešto drugouser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 13:58:14   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 13:59:27   
cicko
Daj ime tog sirupa!user posted image


IZVORNA PORUKA: Dora

Moj muž hrče. Moja deca hrču. Eto moje muke a imam lagan san.
Deca su tri meseca pila neki sirup i prestala da hrču ali on nije! Mada, to mi ne predstavlja problem. Evo moje priče...
Nikada nisam živela sa muškarcem. Sa mm sam jedva ponekad uspela da prespavam kod mene ili njega jer nisam mogla da podnesem da spavam s nekim u krevetu, nikad se ne namestim, volim da se raširim, da me niko ne mrda...on kad se okrene samo, ili pomeri, ja se probudim i ne mogu da zaspem.
Kad smo se venčali i počeli da živimo zajedno, znala sam da neće ići. Od početka sam ga izbacila iz kreveta i sobe. I njemu je to odgovaralo jer mu je bilo muka od mog gurkanja i šutanja, i on se širi po krevetu, svu posteljinu izgužva a ja ako mi je malo nabran čaršav ne mogu da spavam dok ga ne zategnemuser posted image
Tako smo u svakom stanu imali odvojene sobe. Ja sam uglavnom spavala u dnevnoj. Sad najzad imam svoju sobu. U njoj smo bebica i ja i uživamo. On spava s decom u sobi, i njima je super. E, sad, rešila sam problem hrkanja, ali pošto nemamo temu Svima se kenja u isto vreme, da se požalim ovde đuture.
Nekim čudom kad god je uđem da se tuširam ili da idem u wc, njih trojica se nakače na vrata i svima se u isto vreme kakiuser posted image Mene izluđuje to, nemam mira, hoću svoj wc!
E, gledali smo neki stan ovih dana, jako mi se sviđa, extra je i to: Imam svoju sobu, imam odvojenu kuhinju i imam dva kupatilauser posted image kad se uselimo, mislim da će svi moji problemi biti rešeni...ali nekako osećam da će mi tad smetati nešto drugouser posted image


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 14:24:28   
Dora
Immunotrofina http://www.sibex.co.rs/immunotrofina

< Poruku je uredio Dora -- 2.6.2010 14:25:43 >

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Moj muž HRČE!
2.6.2010 14:30:05   
viking
Moj hrče jer je dembelan. I tačno provalim, kad je na dojeti i kad smrša ne hrče, a kad se ponovo ugoji opet počne da hrče.
Najbolje što mi nije verovao da "baš toliko hrče" da ja ne mogu da spavam od njega, pa sam ga jednom prilikom dok je dremao u dnevnoj sobi snimila mobilnim i stavila to kao zvonjavu kad me on zove. Posle toga je poverovao.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Moj muž HRČE!
13.12.2010 0:32:26   
Mishica 77
Hrče, hrče al'' kad ga utrefim med'''' rebarca s'' prstom, skače k''o oparen i momentalno prestaje, a ja se samo promeškoljim i zaspim k''o jagnješce. user posted image

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 13.12.2010 0:38:11 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Moj muž HRČE!
13.12.2010 0:35:23   
mati
I moj...user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Moj muž HRČE!
13.12.2010 9:16:40   
Crvenkapa85
i moj ali sam vec oguglala na te zvuke

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Moj muž HRČE!
13.12.2010 9:22:26   
jabudic
Moj, srecom, ne hrce, ponekad ako je bas jako umoran, ja ga gurnem, on me zagrli i nastavi fino da spava.
Moja baba je hrkala, tj. hrce jos, garant, nego nema mene da je slusam user posted image  ja sam nervni slom dozivljavala, i uvjek je govorila: "Ma ne hrcem, sta ti je, to me bole sinusi!" user posted image  cula sa kroz 2 zida user posted image  da se nisam udala, vjerovatno bih zavrsila na nervnom  user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Moj muž HRČE!
13.12.2010 10:04:50   
Olga75
mi oboje hrcemo i malo - malo jedno drugo budimo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Moj muž HRČE!
27.12.2010 21:04:55   
Brana
Pa ume da zasmeta ali ajde ja i pretrpim ali mi se dete budi kada mm krene sa dubokim hrkanjem pa ga onda malo bocnem u rebra pa ucutiuser posted image
A razmisljala sam i da mu kupim onu stipanjku protiv hrkanja za novogodisnji poklonuser posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here