|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
6.2.2012 16:20:47   
tanjica85
Godinama se borim s viskom kilograma. I nastavljam...ali sam okrenula nov list. Drage dame, na nagovor decka (a buduceg muza) kupila sam Diet PLus i mogu vam reci za dve nedelje osecam se mnogo lakse. Zahvaljujuci savetovalistu koje imaju, uspela sam da redukujem ishranu, ubrzam metabolizam i osecam sjajnije nego ikad. Verovatno je to malo i na psihickoj bazi, ali se opet nadam, opet se radujem i opet sanjam.

y

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.2.2012 16:53:30 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
7.2.2012 17:59:07   
mala buba
tanjice, drago mi je da se osecas sjajno. za dve nedelje se oseces mnogo lakse,tako brzo? kako se pije taj diet plus?

daj mi jos malo informacija o redukovanoj ishrani

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 10:01:32   
tanjica85
Verovatno je taj osecaj i na psihickoj bazi. Ranije sam imala problema sa zatvorom, do nedelju dana nisam isla u wc. Sad mogu da se pohvalim ubrzanim metabolizmom. Svi koji imaju ovakav problem kao ja, znaju o cemu pricam i kakva je sreca ubrzati metabolizam i isprazniti creva.

Jedan obrok (1 kapsula) u toku dana, 30 min pre glavnog obroka, sa 1 do 2 čaše mlake vode. Preporučuje se povećana upotreba tečnosti (1-2 litra) u periodu uzimanja proizvoda.

IZMEĐU OBROKA MORA DA PROĐE MINIMALNO TRI , OPTIMALNO ČETIRI SATA! AKO POJEDEMO I NAJMANJU GRICKALICU UNUTAR OVOG PERIODA, NAŠE TELO TO PREPOZNAJE KAO KOMPLETAN OBROK I SLEDEĆA TRI ILI ČETIRI SATA NEĆE DOĆI DO POČETKA OSLOBAĐANJA MASNOĆA! to je samo jedan od saveta lekara. Potrudicu se da ovih dana iskucam ono sto su mi oni preporucili.

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 11:15:27   
indy_25
I vjezbanjem ces ubrzati metabolizam. Malo na fitnes i opali po cardiu po sat sat i po pa da vidis kako kile lete i kako se ubrzava metabolizam.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 11:38:48   
tanjica85
To i radim,ali samo po lepsem vremenu. Kad dodje zima, ulenjim se. Da li je to zbog kraceg dana ili zbog duzeg radnog vremena, ne znam. U stanu radim vezbe,ali nije to to. Nikako da se razmrdam. Iskreno se i plasim jer se komsinica ispod prosle godine zalila zbog lupanja.user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 11:44:57   
Tea2
tanjice85,nisam te do sada videla na forumu...Imas tri objave,nemas tiker.
Jos jedna reklama....
Mina,jesi li citala sastav ovog preparata..?Zelim strucno misljenje o njemu-tvoje strucno misljenje.
O slicnim preparatima znam sta mislis.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:00:03   
kalinam

Godinama se borim s viskom kilograma. I nastavljam...ali sam okrenula nov list. Drage dame, na nagovor decka (a buduceg muza) kupila sam Diet PLus i mogu vam reci za dve nedelje osecam se mnogo lakse. Zahvaljujuci savetovalistu koje imaju, uspela sam da redukujem ishranu, ubrzam metabolizam i osecam sjajnije nego ikad. Verovatno je to malo i na psihickoj bazi, ali se opet nadam, opet se radujem i opet sanjam.


Prepisano iz kojekavih casopisa, odnosno, sa stranice na kojoj se nalazi REKLAMA. Mogli ste bar biti za nijansu inovativniji.

Moje misljenje - uneti manje kalorija nego sto ih se portosi, jednostavna matematika, izuzev u slucajevima gde postoje hormonski poremecaji i sl, a koji zahtevaju odgovarajuci strucan tretman.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:02:57   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tea2
Mina,jesi li citala sastav ovog preparata..?Zelim strucno misljenje o njemu-tvoje strucno misljenje.
O slicnim preparatima znam sta mislis.

Isto mislim i o ovom. Nisam čitala sastav.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:08:32   
bebironcic
Ja mislim da su svi ovi preparati user posted image !Ako ovaj preparat i njemu slicni sluze za regulisanje telesne tezine,cemu onda redukovana ishrana?!Samim regulisanjem ishrane i manjim unosom kalorija bice gubitka tezine!Zato sam ja pre za *izbusenu kasiku* nego za ovakve stvari!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:11:04   
Tea2
E,Tanjice-slikaj se sada i stavi sliku....
I kada smrsas!Ako se setis da si ovaj preparat reklamirala i na ovom forumu!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:13:44   
tanjica85
Ja sam nova i nije nikakva reklama. Pokazite mi stranicu gde je ta reklama i odmah se povlacim s foruma....? to su moje reci. Ma, aman ljudi i ja zelim da cujem kometare dr ljudi. Ni sama nisam sigurna kakav ce biti rezultat, ali za sad sam zadovoljna, pisala sam zbog cega.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:15:03   
Tea2
U tom slucaju,zelim ti dobrodoslicu!!!I ocekujem sliku!!

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:17:30   
tanjica85
ma ljudi, zelim misljenje razlicitih profila ljudi. Kakva reklama?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:20:36   
tanjica85
sad ste me naterale da zaista ubacim svoju sliku...ubacicu je sutra.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:21:02   
Olga75
prvo dobrodosla na forum user posted image
zatim za reklame je zaduzena DunjaRR user posted image
a moje misljenje : kad sam se ugojila sve sam probala ( sem urinoterapije ) pila sam i piruvat , koji mi je pomogao nesto malo
ali bez vezbanja i redukcije nema mrsavljenja
osim ne daj Boze neke bolesti
a ne znam da li se secate , verovatno ne jer je to bilo tamo krajem osamdesetih pocetkom devedesetih , pojavile su se neke cudotvorne tablete za mrsavljenje i ljudi su se stvarno od njih " susili "
zasto ?
zato sto su u njih pakovane pantljicare

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:24:33   
tanjica85
Hvala. slazem se. i ja praktikujem vezbe, ali trenutno ne (kao sto sam vec pisala). ne verujem da postoji carobni stapic, zato sam se pored ovog preparata, obratila i lekaru.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:34:38   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

zato sto su u njih pakovane pantljicare

Kokosai kapsuleuser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:47:17   
Maya21
nema kilograma minus dok se dobrano ne potrudite i izbalansirate ishranu... ja sam daleko od moje idealne tezine, ali sam uspela da smrsam 20kg... sad sam u fazi stagnacije ali ce opet krenuti kg dole... da budem iskrena mnogo sam se opustila za praznike pa zato ni nema rezultata...
sve dok se ne znojite i ne izbalansirate ishranu, a da pri tom ne gladujete, nikakve magicne pilule vam nece pomoci...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 12:52:51   
kalinam
Tako je Maya21, red, rad i disciplina su jedino sto pomaze i nesto cega se mora pridrzavati uvek.

Pitanje - da li je ovo onaj peparat s jednom od najlosijih reklama (prikazuje se na pinku, uz grand show tako da nije ni cudo) - direktoreee, on deeeelujeeee...ne znam ko je to "uspeo" da smisli.....user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 13:13:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Olga RR

zato sto su u njih pakovane pantljicare

Kokosai kapsuleuser posted image


Eto, sad će žene da se raspituju za pantljičare, mislim da je ovo vrhunac... poslije klistir-dijeteuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 13:24:26   
minavb
Meni je vrhunac jedna koja je ostavila rusku salatu na suncu 7 dana. Treba li da pišem šta joj se desilo?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 13:31:39   
tanjica85
mislim da nije, ono je valjda bio Antikilogram "PREDSENICE; on deeeeluje". degutantna reklama. uz sve pesmu koja prati video.
Za ovaj proizvod koji sad konzumiram sam cula u redakciji casopisa Magicno bilje (nadam se da i ovo nije reklama!?!) ,mada sam videla i na RTVP.

Mislim da nisu bile u pitanju samo Koksai pilule, vec i pilule cuvene i debele Bozen.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 19:08:06   
Anoniman
user posted image


(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 19:27:24   
minavb
Taj proždrnjuje.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: DIET PLUS-KILOGRAMI MINUS
8.2.2012 22:44:02   
magde
ja sam saznala ovde u moj grad pa i u SK da devojke koje konzumirale slimline tako nekako kapsule ali bas STVARNO videla sam i rezultate 10 kg sigurno su smrsali.....nakon neko vreme saznalo se da ove kapsule su stetne da mogu cak da se javi i rak.....ali nakon to opet neke devojke jos uzimaju ali stvarno su efikasne ...a za ovo sto TANJA mislim bese neznam prvi put cujem

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here