|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   aparat za kuvanje na pari + blender
23.3.2009 9:58:36   
prase
Ne znam da li je ova spravica pominjana u drugim temama koje nisam pratila - ako jeste, pucnite me po prstićima uz link user posted image

Dakle, kada sam bila u DZ, jedna od mama je svima preporučila spravicu koju ima - to je aparat koji kuva hranu na pari, a ujedno i blender kojim može da se samelje skuvana hrana sa svim sokovima koji su kuvanjem pobegli iz nje. Ona je preporučila ovaj:

KLIK

ali taj naravno ne može da se kupi kod nas... I sad, meni se ideja veoma dopala. Onda sam pomislila da ću naći adekvatnu zamenu, npr. od drugog proizvođača. Ništa. Vidim da na Chicco prezentaciji (global) postoji nešto ovakvo, ali na prezentaciji za Srbiju nema. Ima li neko ovaj aparat i ako ima - kako je do njega došao? Hvala...

P.S. Donekle je moguće da mi taj aparatić nekako dođe iz inostranstva, ali ja ne bih da komplikujem ako ne moram i naravno ne bih da platim porez na luksuz user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
23.3.2009 10:28:59   
Anoniman
Jao kako je slatka spravica. user posted image

Nisam zagledala takve stvari, obratiću pažnju pa ako nešto vidim, saznam - javlja.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
23.3.2009 10:53:31   
Jeca*
Ja imam posebno aparat za kuvanje na pari (sjajna spravica) i blender user posted image  ali ovo je baš slatko

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.3.2009 10:50:31   
prase
Našla nešto slično i blago se razočarala:

KLIK

Ima i u "Enci menci" prodavnicama, za 2000 din više... a onaj Beaba aparatić je oko 120e user posted image Sad, tih 120e bih nekako prežalila, pošto planiram da imam još dece pa će da se otplati... a da li bih prežalila skoro 200e (čitaj: nagovorila mm da je to dobra investicija) e to već ne znam user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.3.2009 10:54:47   
Jeca*
Ja imam ovo i stvarno je prakticno i dobro. Ali nije multipraktik već samo za kuvanje na pari. Ipak, mislim da se isplati, premda ja još uvek Luki ne kuvam u tome...nemam pojma zašto. Sve mi nešto lakše u šerpici user posted image

KLIK

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.3.2009 11:03:30   
prase
I meni bi bilo zgodnije u šerpici, zbog zapremine, ko bi pokretao onoliki aparat za količinicu hrane koja je potrebna bebi... Osim toga, ja bih ovaj veliki aparat mogla da držim otprilike samo na glavi jer mi je inače sve natrpano u kuhinji, a za onaj mali bi se valjda našlo mesta user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
11.5.2011 20:12:03   
Sanjica26 RR
KLIK

Da li neko ima iskustvo sa ovakvim aparatom?

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
28.5.2011 2:22:24   
madre
sanjice, ja imam ovaj zepter-ov mixsy i prezadovoljna samuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
28.5.2011 2:27:24   
madre
nego, ja sada jurim aparat 2 u 1, za kuvanje na pari+blender.
vidim da postoje chicco i avent... zna li neko nesto o tome?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
28.5.2011 9:22:27   
Sanjica26 RR
madre, meni kad bude stigao aventov recicu ti kakav jeuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
30.5.2011 22:25:12   
Vika
I meni je zapao za oko taj Avent, ali je preskup, tako da rešavam štapnim mikserom i super ispasira

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
31.5.2011 7:45:12   
Sanjica26 RR
I meni je on preskup, ali mi brat donosi iz Engleske. Mnogo je jeftiniji nego kod nas.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.6.2011 1:00:05   
prase
Happy end moje price od onomad je da mi je stigao Beaba aparat za 100e - doneo mi kolega iz Belgije. Prezadovoljna sam: bila onda, a opet sada. Od iseckane hrane do kasice za bukvalno 20 minuta sa sve hladjenjem. Kuva smrznuto, kuva presno, podgreva, ono sto se lako kuva skuva za 3 minuta (tipa jabuka, kruska) a posle okrenes prekidac na drugu stranu i eto kasice! Mnoooogo mi se isplatio. Sada sticajem okolnosti imam ogromnu kuhinju i opet glasam za ovo nasuprot serpice i kuvanja u serpici. Ne samo sto je teze nesto skuvati u serpici pa onda prebaciti i umiksati/ispasirati, nego zato sto sve sto je dobro u povrcu i vocu ostane u vodi od kuvanja koja ne moze u potpunosti da se iskoristi. Sa ovim malim cudom nemam taj problem. Jednom u nikad ispadne redje, onda samo dodam kasiku pirincane kasice ili u poslednje vreme mlevenog Plazma keksa i problem resen. Svi vitamini, minerali, sta god vec tamo gde im je i mesto - u kasici user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
15.7.2011 16:25:55   
Vika
Doduše, moram da se dopunim, da nisam već imala aparate za kuvanje na pari, blendere obične i štapne, grdne dodatke za mikser itd. verovatno bih ga kupila!

U nekoj emisiji sam videla i prihvatila logiku, da cenu neke robe podeliš sa brojem upotrebe da bi procenio da li je skupo. Stoga ako košta 16.000 a upotrebićeš ga npr.1000 puta, cena po upotrebi je 16 dinara što mi dođe kao 1 pampers

off: nešto me danas krenulo ser..danje

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
15.7.2011 16:57:28   
Tea2
I ja ovo zelim da imam.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
17.7.2011 23:34:51   
Sanjica26 RR
Konacno sam uzela aventov kombinovani multipraktik.user posted image Ja sam odusevljena kako to cudo radi. Kuva na pari i ujedno pravi kasicu. Za 20 minuta sve bude gotovo i ima tajmer. Ko ima nekog u inostranstvu moze da poruci, jer jeftinije nego kod nas.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
17.7.2011 23:39:51   
Sanjica26 RR
Evo pogledajte na kraju stranice kako radi ovaj aparat

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
17.7.2011 23:43:40   
Ana RR
Sanjice, mnogo je dobro user posted image koja je cena?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
18.7.2011 0:33:45   
Anoniman
sanjice, videla sam odavno reklamu za ovaj aparat i odusevila se! uopste nisam vidjala da ima kod nas da se kupi. a kolika bi bila cena, i mene zanima?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
18.7.2011 7:21:16   
Sanjica26 RR
Meni je brat doneo iz Engleske i platila sam 80 evra. Inace kod nas je 15.000.user posted image Inace, zaista vredi imati ovakav aparat. Kasnije mozemo i mi sebi da spremamo neku hranu.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 18.7.2011 7:22:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
18.7.2011 8:56:30   
Ana RR
Pa skoro je duplo skuplje kod nas. Užas. Meni bi tata mogao da kupi u Nemačkoj kada bude došlo vreme za kašice. Baš je praktično, brzo se sprema i ne isprljaš ništa od suđa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
18.7.2011 9:19:06   
Sanjica26 RR
Anchi odlicna stvar. user posted image Brzinski spremis ruckic za bebicu i samo tu jednu posudu isprljas. I sto je bitno drzi dugo toplom spremljenu kasicu. Radujem se tom aparatu kao malo deteuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 18.7.2011 9:20:18 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
18.7.2011 9:29:01   
Anoniman
15000 user posted image stvarno je previse!
ali definitivno odlicna stvar!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 13:14:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Konacno sam uzela aventov kombinovani multipraktik.user posted image Ja sam odusevljena kako to cudo radi. Kuva na pari i ujedno pravi kasicu. Za 20 minuta sve bude gotovo i ima tajmer. Ko ima nekog u inostranstvu moze da poruci, jer jeftinije nego kod nas.



Sanjice, jel imaš neki link da vidim?

Dolazi mi drugarica iz Dubaia pa bi joj rakla da tamo uzme nešto tog tipa, jer je kod njih tehnika duplo jeftinija.

Ako uzmem nešto tako kombinovano, ne treba mi posebno blender za kašice?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 13:29:23   
Leptiric123
Ja sam čula da je ekstra taj multipraktik. Ali preskup je...a realno jako kratko se koristi, nekih 6 meseci ako ne i manje.
Ja imam delimano za kuvnje na pari i običn blender i to je bil ok kombinacija, a ima upotrebu i za nas....čim su izašli zubi prestale su da je zanimaju blendirane stvari tako da bolje sto nisam kupila multipraktik.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here