|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brak preko interneta
12.2.2010 19:06:42   
engimengi
Ako postoji ovakva tema obrisite ovo,trazila sam nisam mogla da nadjem!!
Radi se o mojoj mladjoj sestri,koja je uz to odrasla zena od 30 god vecito nesrecna u ljubavi!Pre jedno mesec dana je na fb-u prihvatila za prijatelja tipa iz Grcke koji je video njene slike kod neke svoje prijateljice koju moja sestra zna!!Poceli su da se dopisuju i za nedelju dana su se opasno zaljubiliuser posted image To je dotle doslo da su poceli da planiraju brak,decu i ostalo!!Ona ovde ima dobar posao,sredjen zivot al eto sama je i sad planira da to sve ostavi i ode a zivi sa strancem!!I sad posle mesec dana on dosao u Srbiju,da upozna porodicu i da je prosi!Kao voli je mnogo i hoce da je usreci..
Ja sam zgranuta al vidim da je u oblacima,moji roditelji su sve odobrili bez reci,upoznala sam ga ,nije los decko al mi je pomisao na njen odlazak neshvatljiv!!
Jel sam ja sebicna?Sta bi trebalo da joj kazem ili uradim?Izvinite ako sam udavila al morala sam nekom da se pozalim,kad pomislim da ce da ode placem non stopuser posted image ,al opet to je njen zivot!!
Znam da ovde ima zena koje su se tako udele pa mi kazite neto utesno!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:08:48   
*Alexx*
Pa meni se čini da je to malo brzo, ali... mm i ja smo se upoznali preko interneta user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:12:18   
Anoniman
Ja polazim od sebe...
S jedne strane umem da budem jako slatkorečiva kada pišem pisma (ne bitno dal elektronska ili papirnata), a s druge strane u pismu umem da kažem sve jako iskreno, dok mi to uživo ne ide.
Smatram da se ljudi putem pisama mogu jako dobro upoznati, ali se ne mogu uvideti nečije navike u smislu "Da li me nervira što baca čarape pored kreveta ili ne?" (glup primer).

Nije mala, pusti je da ide. Ako se snašla ovde, snaći će se i tamo. A ako se ne snađe i brak ne bude valjao, vratiće se kući.

Mislim da je važnije da zna da si tu za nju, šta god da se desi, nego da joj soliš pamet da njene odluke možda nisu dobre i da se preduhitrene.

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:16:20   
buhla
hihihihi i mm i ja smo se upozali preko interneta pre 3 godine. ljubav je pocela tek nakon poznanstva, posle dva meseca druzenja preko neta. a posle 2 godine vencali.
moja rodjaka je upoznala svog sadasnjeg muza, na putovanju, a vec posle mesec dana vencali i sada vec imaju dvoje dece i ok im je, a opet znam neke koji su se zabavljali godinama, pa vencali i ubrzo i razveli...


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:16:56   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Tasha RR



Nije mala, pusti je da ide. Ako se snašla ovde, snaći će se i tamo. A ako se ne snađe i brak ne bude valjao, vratiće se kući.






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:17:21   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nije mala, pusti je da ide. Ako se snašla ovde, snaći će se i tamo. A ako se ne snađe i brak ne bude valjao, vratiće se kući.

Mislim da je važnije da zna da si tu za nju, šta god da se desi, nego da joj soliš pamet da njene odluke možda nisu dobre i da se preduhitrene.



Upravo tako. Samo što ja to tako ne umem da sročim.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:26:19   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: buhla

hihihihi i mm i ja smo se upozali preko interneta pre 3 godine. ljubav je pocela tek nakon poznanstva, posle dva meseca druzenja preko neta. a posle 2 godine vencali.
moja rodjaka je upoznala svog sadasnjeg muza, na putovanju, a vec posle mesec dana vencali i sada vec imaju dvoje dece i ok im je, a opet znam neke koji su se zabavljali godinama, pa vencali i ubrzo i razveli...



boldovano moj slučaj... pa upoznam tipa na igrici.. pa počnemo da kuckamo i za manje od pola godine sam iz Srbije otišla za Sloveniju,engimengi gledaj to sa vedrije strane - uvek ćeš imati za dž letovanje

i slažem se sa tašom, nije mala, neka ide i da joj slučajno ne uspe - pa koja je tragedija razvesti se?!


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:34:56   
engimengi
Hvala vam devojke,znala sam da ovde mogu da se pozalim!!user posted image user posted image
Ma nisam joj gundjala,videla sam da je srecna pa nisam smela,proci ce mene to,nedostajace mi do neba nikada se nismo razdvojile,al tacno je da nije mala!!A da tip je sa Skiatosa tako da su letovanja ukjucenauser posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 19:36:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: engimengi

A da tip je sa Skiatosa tako da su letovanja ukjucenauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 20:41:52   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: engimengi

Hvala vam devojke,znala sam da ovde mogu da se pozalim!!user posted image user posted image
Ma nisam joj gundjala,videla sam da je srecna pa nisam smela,proci ce mene to,nedostajace mi do neba nikada se nismo razdvojile,al tacno je da nije mala!!A da tip je sa Skiatosa tako da su letovanja ukjucenauser posted image user posted image



ihaaaaaaa da te nisam čula da se žališ, a što se tiče nedostajanja - skype majka mara user posted image

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Brak preko interneta
12.2.2010 20:52:17   
Ana RR
Moja drugarica se udala za grka, upoznali se preko fb..

Eno ih, srećni kao mala deca user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Brak preko interneta
13.2.2010 0:24:34   
Anoniman
engimengi, ja ne volim ta upoznavanja prek neta i nisam nikad imala takvo iskustvo sem RR i vas koje sam upoznala...

ALi...vidim da toga dosta ima i da su price nista manje srecne od ovih 'LIVE" verzija
drugo, ona stvarno nije mala
trece, nece ona odustati ako joj ti kazes da to ne radi
mislim da je bolje da joj kazete ono sto je meni tata rekao kad sam sa 22 godina otisla da zivim sa deckom koji nije bas bio...:

"necu da ti kazem da se ne slazem..samo hocu da znas da ako pozelis, obavezno da si se vratila...ovde hocu da te vidim ako ne krene dobro...ako krene dobro, odlicno"



(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Brak preko interneta
13.2.2010 9:18:06   
Iwana87
oti user posted image user posted image user posted image za tatu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Brak preko interneta
13.2.2010 9:23:26   
Suncicabg
Slazem se sa Oti. Ni ja sse nikad nisam upoznavala preko interneta sem sa devojkama sa RR. I nisam zazalila stvarno su divne user posted image . S druge strane , oni se cak i na taj nacin bas kratko poznaju, tako da je moj savet da malo sacekaju. Nece brak nigde pobeci.
Naravno cak i ako decko zivi  dve ulice dalje to ne znaci da ce brak uspeti.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Brak preko interneta
13.2.2010 10:48:51   
engimengi
U pravu ste devojke za sve,hvala vam puno!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Brak preko interneta
18.2.2010 3:23:11   
bratzz
IZVORNA PORUKA: OTI

engimengi, ja ne volim ta upoznavanja prek neta i nisam nikad imala takvo iskustvo sem RR i vas koje sam upoznala...

ALi...vidim da toga dosta ima i da su price nista manje srecne od ovih 'LIVE" verzija
drugo, ona stvarno nije mala
trece, nece ona odustati ako joj ti kazes da to ne radi
mislim da je bolje da joj kazete ono sto je meni tata rekao kad sam sa 22 godina otisla da zivim sa deckom koji nije bas bio...:

"necu da ti kazem da se ne slazem..samo hocu da znas da ako pozelis, obavezno da si se vratila...ovde hocu da te vidim ako ne krene dobro...ako krene dobro, odlicno"





Tvoj tata je uradio ono sto je trebalo da uradei moji baba i dedakad se moja majka udavala a oni nisu vec joj je moja baba rekla skroz suprotno da se ne vraca jer im nije bilo ni malo drago sto je donela takvu odluku. Za takvu odluku moras biti pametan covek a posto poznajem moju babu ona ni malo nije pametna jedino sto je uspela da postigne tom recenicom je to sto je i meni ponovila moja majka verovatno zato sto je ta recenica bolela ceo zivot pa je morala i ona isto da uradi meni da bi istreslaiz sebe ono sto je boli. Tu tradiciju ja necu nastaviti sigurno!!! BRAVO za tvog tatu!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Brak preko interneta
18.2.2010 8:19:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bratzz

IZVORNA PORUKA: OTI

engimengi, ja ne volim ta upoznavanja prek neta i nisam nikad imala takvo iskustvo sem RR i vas koje sam upoznala...

ALi...vidim da toga dosta ima i da su price nista manje srecne od ovih 'LIVE" verzija
drugo, ona stvarno nije mala
trece, nece ona odustati ako joj ti kazes da to ne radi
mislim da je bolje da joj kazete ono sto je meni tata rekao kad sam sa 22 godina otisla da zivim sa deckom koji nije bas bio...:

"necu da ti kazem da se ne slazem..samo hocu da znas da ako pozelis, obavezno da si se vratila...ovde hocu da te vidim ako ne krene dobro...ako krene dobro, odlicno"





Tvoj tata je uradio ono sto je trebalo da uradei moji baba i dedakad se moja majka udavala a oni nisu vec joj je moja baba rekla skroz suprotno da se ne vraca jer im nije bilo ni malo drago sto je donela takvu odluku. Za takvu odluku moras biti pametan covek a posto poznajem moju babu ona ni malo nije pametna jedino sto je uspela da postigne tom recenicom je to sto je i meni ponovila moja majka verovatno zato sto je ta recenica bolela ceo zivot pa je morala i ona isto da uradi meni da bi istreslaiz sebe ono sto je boli. Tu tradiciju ja necu nastaviti sigurno!!! BRAVO za tvog tatu!!!



hvala...user posted image user posted image user posted image za tatu

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Brak preko interneta
18.2.2010 9:31:02   
minavb
Draga Engi, evo ti primer moje drugarice. Upoznala dečka na fb preko neke drugarice, dopisivali se i tako zacopali jedno u drugo. On je u to vreme bio u Hagu poslom. Kad se vratio u Srbiju i kad su se videli, još više su se zaljubili. Svi smo bili skeptični, ali kad sam dečka videla i upoznala, oduševila sam se. Najbolji dečko koga je ikad imala, duhovit, ambiciozan, obrazovan (advokat), lep, srdačan...ma divota jedna. Sad su zajedno u Hagu i svi navijamo da se što pre venčaju jer je dečko kao stvoren za nju.
Možda je i tvoja sestra našla baš takvog, ako ne proba nikad to neće saznati.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 17:58:25   
engimengi
Pre 4 meseca sam bila očajna i postavila ovu temu,vi ste me naravno kao i uvek utesile i evo danas je ta veza krunisana brakomuser posted image user posted image user posted image Moja sestrica se danas udala i mnogo je srećna a ja sam konacno mirna....brinula sam bez potrebe!!Samo mi je zao sto nisam tamo!!Sledeće godine kad momci porastu idemo svi teti u posetuuser posted image

Osmeh govori sve!!user posted image



_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 18:04:25   
dunja RR

Engimengi čestitam

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 18:09:44   
LillyT
Jeeee, lepe vesti, bravo za seku user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 18:28:41   
buhla
bas su lep par! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 18:34:00   
engimengi
Hvala devojke!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 18:35:43   
pepino
I ja sam skepticna po pitanju veza preko interneta,nisam se nikada ni dopisivala ni upoznala sa nepoznatima(sem sa RR),ali vidim da to nema nikakve veze,da se i tako moze roditi iskrena ljubav,a i brak!
Engi cestitam seki i zetu,sve najbolje,bas su fin par!user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 18:37:47   
bratzz
Cestitam user posted image Jako se obradujem kad naletim na pricu sa srecnim ishodom. Zelim im mnogo srece u zajednickom zivotu!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here