|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 18:44:46   
Mimče
ej engi cestitam....user posted image user posted image user posted image .i moja najbolja drugarica je tako pocela vezu sa svojim deckom  i idalje su zajedno vec tri godinice i lepo im je......to ti je 21 vek i  moderna tehnologija sve vise ljudi koje znam su se upoznali tako nekako a sve manje live, ali posle pocnu uzivo i zaborave na net sto je dobrouser posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 19:47:26   
Ana RR
Engi, oboje divno izgledaju user posted image a sestra ti je prelepa (i presrećnauser posted image )!

Nek im je srećno user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 20:07:02   
Nena81
Sve ovo sto je rekla Buhla, tasha, alexx trca potpisujem,


IZVORNA PORUKA: engimengi

Hvala vam devojke,znala sam da ovde mogu da se pozalim!!user posted image user posted image
Ma nisam joj gundjala,videla sam da je srecna pa nisam smela,proci ce mene to,nedostajace mi do neba nikada se nismo razdvojile,al tacno je da nije mala!!A da tip je sa Skiatosa tako da su letovanja ukjucenauser posted image user posted image



a ovo se podrazumeva , tako da sestro nema plakanja nego planiraj letovanje user posted image user posted image user posted image .

Njoj neka je sa srecom, daj boze da je tip usreci, mazi pazi...

Znam kako ti je i moja sestra je upoznala tipa iz Sarajeva preko neta zaljubila se on dolazio za BG cak pocela prica da ode kod njega ...meni se utroba prevrtala na pomisao da nemogu da je vidjam svaki dan.
malo smo sebicne, zar ne ?


A da li su i koliko zaljubljeni srecni ..mislim da njihovi osmesi sve govore user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve najbolje im od srca zelim


< Poruku je uredio Nena81 -- 28.6.2010 20:10:08 >


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 20:12:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


< Poruku je uredio OTI -- 28.6.2010 20:14:26 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 20:18:23   
simke
Neka im je sa srećomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 20:24:40   
red sonia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 21:00:35   
engimengi
Predivne ste devojke!!Imate piće od mene!!

user posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 21:09:08   
Tara
Cestitam , divna prica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Osmeh govori hiljadu reci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 21:11:57   
cipiripi
Meni daj sokic da nazdravim u to ime...pardon .. nas dbe da nazdravimo user posted image
A njih poljubi i cestitaj im user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Brak preko interneta
28.6.2010 21:12:01   
Trcosava
Jeeeeej!!!!! Čestitamo Engimengi!!! Bravo bravo bravo!!!!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 12:48:19   
wivern
Ja sam MM upoznala preko neta, poceli da zivimo zajedno posle 3 meseca prvi put ostala trudna posle 6 meseci.
A na budalu uvek mozete da naletite -uzivo ali i preko neta, tako da tu nema pravila.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 13:15:08   
Khaleesi
Ja sam se zabavljala sa deckom kog sam upoznala na netu skoro 3 godine...user posted image Wiw to je tacno da budalu mozes svuda da nadjes nema pravila

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 17:28:16   
mali_mis
moj brak je uglavnom internetski user posted image
On zivi u drugoj drzavi kod svoje mame, ja kod svoje, dodje jednom mesecno, izvrne sve cetiri uvis, odmori se posteno, i nazad kuci. Nas ne tretira, a ni mi njega. Javi se na fb, svaki treci dan, nekad napravi pauzu od nedelju dana, i uglavnom pita oko nekih gluposti, nikad sta mu dete radi.
Kuliram dok mi odgovara user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 17:45:17   
branki*
ma,naravno da moze!i taj brak gde su se upoznali preko interneta moze biti i uspesan sasvim i neuspesan kao i da su se upoznali bilo kako drugacije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 18:41:22   
suzi kju
J a lično, nikad ne bih mogla da održavam vezu/brak preko neta.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 18:43:33   
branki*
ja sam razumela da je u pitanju brak gde su se dvoje upoznali preko interneta,a ne dvoje koji odrzavaju vezu preko interneta.prvo mi je ok i sto da ne,a drugo je veoma tesko.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 18:46:22   
IvanaSK RR
I ja sam mišljenja kao Branki, ako je poznanstvo preko neta, sto ne bi uspelo. Niko ti ne garantuje da li ce uspeti ni poznanstvo uzivo. A brak preko neta, Misu, svaka ti cast.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 18:50:00   
suzi kju
user posted image drugačije smo možda shvatile naslov teme.
Poznanstvo mi je on, možda i veza uspe, ali održavanje veze i braka preko neta nikako!
Ja imam i par drugarica koje su ulazile u veze tako, i nijedna se nije završila slavno, tako da sam skeptična što se toga tice.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 19:48:17   
Khaleesi
Ja sam eto tu jednu vezu preko upoznavanja na netu imala koja je pre braka bila najduza veza do tada...
Tako da ne mora da znaci da nece ok da se zavrsi...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 19:59:06   
suzi kju
Naravno da ne mora da znači, ali ja u svom okruženju ne znam nikog da im je uspelo...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 20:25:31   
Khaleesi
To da... ne znam ni jauser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 20:49:44   
Anck Su Nmaun
Sto da ne, ni po gradu kad nekog sretnes nemas pojma ko je i kakav je tako i preko nete.. samo pazljivo!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 21:09:50   
Maraj
Pa sta znam...nesto sam skepticna..
ne znam ni kako bi "naletela" na tog nekog preko neta. Ja sam arogantna na netu prema muskarcima koje ne poznajem. Jednostavno ne dizvoljavam im pristup.
misu , svaka cast kako to funkcioniše kod vas. Al to po meni nije brak. Sorry

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 21:58:49   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sto da ne, ni po gradu kad nekog sretnes nemas pojma ko je i kakav je tako i preko nete.. samo pazljivo!

Pa ne slažem se. Ja bar mogu da steknem itekakav utisak o nekom dok razgovaramo face to face, verujem da i većina tako misli.
To dopisivanje preko neta, ili gledanje preko skajpa menija lično ništa nebi značilo!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 22:29:13   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here