|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dlaka u dekolteu
11.6.2009 15:56:13   
Anoniman
Jel vas nervira kada vam dlaka (kosa recimo) upadne u dekolte? mene ubi, sva se drapam, i to se uvek završi rukom u majci i potragom za dlakom, skroz bez blama, gde god da se nalazim! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dlaka u dekolteu
11.6.2009 15:57:14   
Sneža
Joj kako to mrzimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dlaka u dekolteu
11.6.2009 15:57:55   
Anoniman
a dlaku na (u) jajetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dlaka u dekolteu
11.6.2009 15:58:30   
Rina
Imam kratku kosu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dlaka u dekolteu
12.6.2009 8:32:36   
afrodita
Ne znam da mi dlaka upada u dekolteuser posted image
Valjda propadne jer nema sta da je zadrziuser posted image
Ali u ledja kad pocne da golica... prolaznika zamolim
da vidi jel bubauser posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dlaka u dekolteu
12.6.2009 8:52:37   
Anoniman
user posted image  afro

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 15:10:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Neverovatno..malopre sam izvukla jednu veeeeeeeeeliku .....!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 15:52:41   
*Alexx*
Znači, ne verujem kakva tema user posted image Dešavalo mi se, i kao sve krišom gledam, pomeram bratele od brusa, ovo, ono... na kraju zavlačim ruku, kao i Tasha user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 16:55:37   
liliana
Joooj, ja postanem toliko živčana kad mi se to desi i ne gledam gde sam  samo da je se otarasim što pre!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 18:20:16   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 18:33:55   
nina83
Ja se u prvi mah uplasim da mi nije izrasla dlaka, pa mi bude lakse kad shvatim da je kosauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 20:27:44   
Anoniman
Nema mi nista gore nego kad nasred ulice ili megamarketa krenem da izvlacim metarsku dlaku iz grudnjaka, a obicno ne bude jednauser posted image Ljudi me gledaju i verovatno misle da sam pobegla sa psihijatrije koliko se unervozim, i koliko traje to vadjenje proklete dlakeuser posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 20:31:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image user posted image user posted image
Neverovatno..malopre sam izvukla jednu veeeeeeeeeliku .....!  user posted image user posted image user posted image


Jel tvoja user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 20:44:10   
isidora88
ja sam mislila da cete da pricate kako vam rastu dlake na dekolteu user posted image user posted image user posted image
dobro je da su u pitanju samo zalutale dlake user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 21:12:55   
marince1
ovo me podset_i na jednu foru :

-''''Dragi jel mislis da mi je na suvise veliki dekolte?''''
-''''Jel ti bese imas dlake na grudima?''''
-''''Nemam...''''
-''''E onda je stvarno dubok''''

< Poruku je uredio marince -- 17.3.2010 21:25:30 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 21:16:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

ovo me podset__i na jednu foru :

-''''''''Dragi jel mislis da mi je na suvise veliki dekolte?''''''''
-''''''''Jel ti bese imas dlake na grudima?''''''''
-''''''''Nemam...''''''''
-''''''''E onda je stvarno dubok''''''''

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dlaka u dekolteu
17.3.2010 21:33:03   
Lu
Meni se desi kad zalupim vrata od auta da mi ostane ne dlaka nego pramen kose u vratimauser posted image
Dekolte-nema šanse osim ako nosim push-upuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dlaka u dekolteu
28.6.2010 16:22:32   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Tashke

Jel vas nervira kada vam dlaka (kosa recimo) upadne u dekolte? mene ubi, sva se drapam, i to se uvek završi rukom u majci i potragom za dlakom, skroz bez blama, gde god da se nalazim! user posted image


nasla sam dlaku na stomaku,
setila sam se odmah tebe,
-gde je Tasha da vidi kako dlake
propadajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dlaka u dekolteu
28.6.2010 16:26:09   
Anoniman
Meni jako opada kosa i najčešće mi dlaka zapadne , da prostite , u "razdeljak" user posted image user posted image user posted image onaj donji user posted image pozadinski . A kako tamo završi - pojma nemam .

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dlaka u dekolteu
1.7.2010 11:04:09   
Anoniman
Šetamo Neša i ja Rumenačkom ulicom, i osetim dlaku u dekolteuuser posted image Razmaknem ja malo majicu, naravno, nasred ulice, kad ono onaj leteći mrav, veliki, mlatara krilima!
Ljudi moji, u glavi panika, Neša me gleda i ne pušta mi ruku. Opušteno, bez po blama sam skroz razmaknula majicu, mislim da mi je pola grada videlo grudnjak,i sa dva prsta izvadila tu rugobu, koja je bila negde oko pupka.Da maler bude veći, majica se dole vezuje na učkur, i nisam mogla da ga istresem napoljeuser posted image Posle sam počela da se tresem, pošto se baš bojim tih letećih insekatauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dlaka u dekolteu
1.7.2010 11:06:02   
Ana RR
Ja bih u panici skinula majicu user posted image user posted image  bube su moja najveća fobija!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dlaka u dekolteu
1.7.2010 12:10:28   
smeško
Meni se desi kad zalupim vrata od auta da mi ostane ne dlaka nego pramen kose u vratimauser posted image
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni se desi kad zalupim vrata od auta da mi ostane ne dlaka nego pramen kose u vratimauser posted image




I meni! Non-stop vristim! A nekad i uhvatim pramen vratima, pa ukapiram negde usred voznje, daleko od zatvorenog semafora! Onda poludim, jer ne mogu da pratim saobracaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dlaka u dekolteu
7.7.2010 23:27:57   
Cvetana
Meni upada hrana. Obavezno kad skinem brus pocne da ispada susam i mrvice razne od hleba, cokolade  itd.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dlaka u dekolteu
8.7.2010 1:07:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja bih u panici skinula majicu user posted image user posted image  bube su moja najveća fobija!


JOJ, istoooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dlaka u dekolteu
9.9.2013 15:34:41   
dunja RR
Bila sam danas na sastanku, na kome je dlaka izludela user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here