|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čepići za uši
6.8.2010 20:36:49   
guppy RR
Bila sam u nedoumici u koji forum da stavim ovu temu, ali evo - pošto se čepići koriste i u slučaju kada jačina zvuka može da ošteti sluh, neka bude ovde.

Da li ste nekada koristile čepiće za uši?
Ja bogami jesam. Imala sam period pre par godina kad sam tako loše spavala da me probudio svaki šum i svaki najmanji zrak svetlosti. Smetalo mi je SVE, i redovno sam se budila u 4 ujutro kada poštar donese komšijama novine user posted image

Takođe... nikako nisam mogla danju da učim. Smetalo mi je SVE SVE SVE, tako da sam danju spavala, a noću učila. Čepići su bili moj najbolji drug u to vreme, jer sam mogla da odspavam X sati bez da mrdnem.

dunja RR se žalila na buku na Bulevaru... Dunjice, što ne probaš? Na početku je malo čudan osećaj jer čuješ sebe kako dišeš i gutaš i sve hahahha, ali posle skroz zaboraviš na taj zvuk i pajkiš kao beba.

Šta mislite?

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čepići za uši
6.8.2010 20:56:54   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Bila sam u nedoumici u koji forum da stavim ovu temu, ali evo - pošto se čepići koriste i u slučaju kada jačina zvuka može da ošteti sluh, neka bude ovde.

Da li ste nekada koristile čepiće za uši?
Ja bogami jesam. Imala sam period pre par godina kad sam tako loše spavala da me probudio svaki šum i svaki najmanji zrak svetlosti. Smetalo mi je SVE, i redovno sam se budila u 4 ujutro kada poštar donese komšijama novine user posted image

Takođe... nikako nisam mogla danju da učim. Smetalo mi je SVE SVE SVE, tako da sam danju spavala, a noću učila. Čepići su bili moj najbolji drug u to vreme, jer sam mogla da odspavam X sati bez da mrdnem.

dunja RR se žalila na buku na Bulevaru... Dunjice, što ne probaš? Na početku je malo čudan osećaj jer čuješ sebe kako dišeš i gutaš i sve hahahha, ali posle skroz zaboraviš na taj zvuk i pajkiš kao beba.

Šta mislite?




hahhahahaha, meni je problem buka u toku dana
( jel ti to misliš da ja spavam u radno vreme?)user posted image user posted image user posted image

stvarno, više mi smeta ta užasna buka u toku dana, evo sada je mirno, desi se i noću da škripe ali ređe.........

pošto sam ovo rekla, osećam da će ko za inat noćas da mi burgijaju nad glavomuser posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 6.8.2010 20:59:56 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čepići za uši
6.8.2010 20:57:42   
guppy RR
Odspavaj malo u radno vreme, neću reći direktorki user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čepići za uši
6.8.2010 20:58:15   
dunja RR
i onda ću da kažem bila je guppy opet u pravu, trebaju mi čepićiuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čepići za uši
6.8.2010 20:58:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Odspavaj malo u radno vreme, neću reći direktorki user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čepići za uši
16.8.2010 12:24:20   
Jele
Super stvar, dok se nije rodio Uroš redovno sam ih koristila, jer mm jako hrče...

Ovo su moji:

user posted image

a ovako se stavljaju: (na početku mi je bilo teško da ih pravilno stavim, a posle sam postala profi)

user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čepići za uši
22.2.2011 10:02:39   
ivanci
@Jele
ja sam kupila iste ovakve cepice?Interesuje me koliko dugo mogu da se koristte oni a koliko silikonski i da lio mogu da se peru?

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čepići za uši
22.2.2011 10:27:48   
SareniVrabac
ja sam imala jedne takve i pisalo je da su za jednokratnu upotrebu, a sad imam od drugog proizvodjaca i pise da se mogu prati 2 puta i to hladnom vodom bez bilo kakvih sapuna

(odgovor članu ivanci)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čepići za uši
22.2.2011 19:45:42   
ivanci
da ali koliko puta sme da se koristi izmedju pranja,jer bas skupo izadje da se kupuje stalno?A silikonski jel se oni peru?

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čepići za uši
6.3.2011 23:57:56   
Suncicabg
Koliko kostaju cepici? I sta se desava posle....imam strah da tek posle necu moci da zaspim ako ih dugo koristim user posted image i onda resim da prestanem.
I da li cu cuti budilnik (mobilni) user posted image
Mi imamo "malih" problema sa hrkanjem, a vto je blizu i stvarno zelim da lepo spavam.

(odgovor članu ivanci)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here