|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 11:45:20   
magnetic
Imam prijateljicu koja je u petom mesecu trudnoce saznala da je muz vara vec nekoliko meseci.Zamislite kakav je to bio emotivni sok za trudnicu koja je mislila da ima savrseni brak i muza koji je obozava.Svi smo to mislili.Sta se to desi u muskim glavama da su u stanju tako nesto uciniti?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 11:49:37   
božana
A, ko će ga znati šta im se mota u glavi.Ma taj ako je vara dok je trudna, varaće je uvek.Joj majko moja, kad bolje razmislim možda i nas naši varaju, ali dobro kriju.Ko zna.Mislim da je strašno da tako nešto saznaš u trudnoći.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 11:52:23   
Anoniman
Ja znam za isti takav slucaj. Mislim da je to neoprostivo i da ne moze da postoji opravdanje. U njihovim glavama je verovatno neprivlacna zena sa stomakom do zuba koja je ponekad kenjkava i zahtevna, ali pravi muskarac mora da zna da je to dete i njegovo i da zena nije trazila da ona nosi dete a ne muskarac, to je jednostavno priroda, i pravi muskarac bi trebao da bude srecan i voli svoju zenu najvise tada, kada ce doneti i njegovo i njeno dete na svet.
Tuga me uhvati kad cujem ovako nestouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 11:52:54   
Anoniman
Ja ga ne bih trpila ni sekunde. Kao sto rece Bozana, ako je sa dvara, varace je zauvjek. Penal glupi!

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 11:56:54   
božana
Uf, ne daj Bože kad bih ja saznala da me vara u trudnoći.Ma svašta bih mu napravila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 11:59:57   
Jeca*
Lepo mu ne bih dozvolila da u zivotu vidi svoje dete!
Bilo bi mi zao deteta, ali mislim da je i za njega bolje da u tom slucaju bolje nema oca nego ima skota. A mislim da bi ocu to bila najveca kazna!!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 12:01:25   
Rivana
Joj nikad mi nece biti jasni ti muskarci misle nesto su ako prevari zenu, najlakse je prevariti budi tip pa nemoj budi veran to se mnogo vise ceni....

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 12:01:27   
Anoniman
sjeb

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 12:02:24   
Anoniman
Bilo bi mi zao deteta, ali mislim da je i za njega bolje da u tom slucaju bolje nema oca nego ima skota. A mislim da bi ocu to bila najveca kazna!!!!
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 12:08:06   
mamanp
Ma jbl bi mu sve po spisku i zavrsila sa njim. Musko jednom kad ucini nesto tako, ne treba mu vise nikad verovati. Ma svi su isti, samo neki to rade tajno, neki javno.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 12:14:46   
magnetic
Ubedjivao je da je to laz,a kada je par meseci posle porodjaja u sred noci dobila poruku od te cure:''Dosta je bio tvoj sada ce malo biti moj....",probudila ga je i oterala iz kuce.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 12:22:56   
božana
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ubedjivao je da je to laz,a kada je par meseci posle porodjaja u sred noci dobila poruku od te cure:''Dosta je bio tvoj sada ce malo biti moj....",probudila ga je i oterala iz kuce.


E vala neka ga je ispirila.Konjina.user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 12:48:34   
Rivana

IZVORNA PORUKA: božana

IZVORNA PORUKA: magnetic

Ubedjivao je da je to laz,a kada je par meseci posle porodjaja u sred noci dobila poruku od te cure:''Dosta je bio tvoj sada ce malo biti moj....",probudila ga je i oterala iz kuce.


E vala neka ga je ispirila.Konjina.user posted image


Stvarno je konjina

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:41:10   
marince1
Strasno!!!!!
Meni je to skoro palo na pamet...Obzirom da odkad sam trudna nemam nikvu sexualnu zelju,razmisljam da bi mm mogao...Ma necu to ni da izgovorim.Cini mi se da bi nervni slom dobila,a njemu j user posted image  nanu naninu!!!!!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:44:27   
barbara
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Lepo mu ne bih dozvolila da u zivotu vidi svoje dete!
Bilo bi mi zao deteta, ali mislim da je i za njega bolje da u tom slucaju bolje nema oca nego ima skota. A mislim da bi ocu to bila najveca kazna!!!!

ne slazem se sa tobom,ako je prevario mene nije prevario dete!a dete neka samo odluci da li mu je otac skot ili ne!ne bih volila da moje dete pati zato sto sam ja kivna na njegovog oca i da ga sada i dete mrzi kakav god da je on je njegov otac!ja bih sa njim zavrsila za sva vremena!


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:48:50   
magnetic
I moja drugarica je odlucila da decu ne uskracuje za oca,tako da on dolazi i vidja decu

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:49:30   
marince1
IZVORNA PORUKA: barbara

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Lepo mu ne bih dozvolila da u zivotu vidi svoje dete!
Bilo bi mi zao deteta, ali mislim da je i za njega bolje da u tom slucaju bolje nema oca nego ima skota. A mislim da bi ocu to bila najveca kazna!!!!

ne slazem se sa tobom,ako je prevario mene nije prevario dete!a dete neka samo odluci da li mu je otac skot ili ne!ne bih volila da moje dete pati zato sto sam ja kivna na njegovog oca i da ga sada i dete mrzi kakav god da je on je njegov otac!ja bih sa njim zavrsila za sva vremena!



barbara postujem tvoje misljenje.
moje je da ako je prevaio mene sadetetom u stomaku,prevario je i dete!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:50:13   
Debeljuca
ma.... samo da pomisli...
pa leteo bi samo tako....

dete bi mogao da vidja.... ali....

ne znam....

sexualne zelje u trudnoci su razne.... evo meni se tek sad u 6 mesecu vraca zelja....

ali i kad krenemo u akciju... plasimo se za bebu jer sam imala 3 spontana pre ove trudnoce...

i onda smo u grcu....

ali zato mora stalno da me ceska... i da me mazi.... i pazi.... i tako...

e sad jos bolesniji su oni sto dobacuju trudnicama...

meni se to desava cesto... a on samo sto ne poludi.... pisale smo i na tu temu...


ludo vreme.... poludeli ljudi.... sistem moralnih vrednosti.... nam je upropasten kompletno drustvu...

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:52:24   
Anoniman
na veliku žalost kad se dvoje odraslih posvadja sve se to prebija preko djece...udari tamo gdje ga/je najviše boli, al mojne brate preko djetetovih ledja, dijete rastrzati izmedju dva roditelja...fino na livadu zadužite po malj i udrite jedno na drugo

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:52:38   
barbara
marince svako ima pravo na svoje misljenje,tema je diskutabilna!ali ja licno ne vidim kako je on prevario svoje dete?user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:54:20   
barbara
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

na veliku žalost kad se dvoje odraslih posvadja sve se to prebija preko djece...udari tamo gdje ga/je najviše boli, al mojne brate preko djetetovih ledja, dijete rastrzati izmedju dva roditelja...fino na livadu zadužite po malj i udrite jedno na drugo

slazem se vucko!danas cim se rastanu ako dete pripadne majci majka ne dozvoljava da otac vidi dete!a tu najvise dete ispasta!


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:56:36   
bonita
joj citam sve i odmah me uhvati neroza....
Ja za sada nemam takvih problema,ali kada bih ne daj boze nikome,saznala nesto nisam svesna kako bih reagovala.Mislim da bih prosto poludela i ko zna sta bih napravila....user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:57:53   
tamaramarko
Ja sam se pre nekih mesec dana nasla sa drugaricom iz srednje,prica je tekla sta ima novo,ovo ono...(tad sam u 6.mesecu bila)pitam ja nju kako momci i naravno ocekujem odgovor kao i uvek..kad ono sok!!pocela je da mi prica kako se vidja sa deckom koji se krajem avgusta zeni,kako mu je devojka,tj.buduca zena trudna oko 6 meseci i kako se jako zaljubila,kaze zanimljivo joj je sto je ta situacija u pitanju,sve joj je uzbudljivije sa njim i ne namerava da prestane.i onda mi pogledala u stomak i kaze: "joooj,izvini sto to tebi tako pricam ja zaboravila da si trudna"uhuser posted image user posted image user posted image poludela sam,zamislila sam se da sam na mestu te devojke i odlepila!!!od tad sam neverovatno ljubomorna i stalno mog marka kontrolisem i proveram,smeta mu,ali trpi me...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 13:58:22   
Rivana
Znam decka koji se razveo isto prevario zenu i ona u besu zabrani da on vidja dete, a njega zabole guza, nije ga to ni pogodilo izlazi izivljava se svaki dan druga mu dolazi.....nema nikakvih obaveza. a ona ne zna gde ce pre posao bolesna majka malo dete....

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: VARA TRUDNU ZENU
24.8.2009 14:00:40   
Rivana

IZVORNA PORUKA: tamaramarko

Ja sam se pre nekih mesec dana nasla sa drugaricom iz srednje,prica je tekla sta ima novo,ovo ono...(tad sam u 6.mesecu bila)pitam ja nju kako momci i naravno ocekujem odgovor kao i uvek..kad ono sok!!pocela je da mi prica kako se vidja sa deckom koji se krajem avgusta zeni,kako mu je devojka,tj.buduca zena trudna oko 6 meseci i kako se jako zaljubila,kaze zanimljivo joj je sto je ta situacija u pitanju,sve joj je uzbudljivije sa njim i ne namerava da prestane.i onda mi pogledala u stomak i kaze: "joooj,izvini sto to tebi tako pricam ja zaboravila da si trudna"uhuser posted image user posted image user posted image poludela sam,zamislila sam se da sam na mestu te devojke i odlepila!!!od tad sam neverovatno ljubomorna i stalno mog marka kontrolisem i proveram,smeta mu,ali trpi me...


Draga strasno je kavih devojaka ima ima takvih da bas jure zauzete muskarce....Ja sam ljubomorna ne preterano ali jesam...

(odgovor članu tamaramarko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here