|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
10.7.2009 15:02:31   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: branka10

Je**š takav život.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Život ljubavnice
10.7.2009 23:08:39   
božana
Ja nisam tip osobe da bih prihvatila da budem ljubavnica.A kad bih to uradila, muž bi me vrlo brzo provalio pošto ja ne znam da krijem stvari.

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Život ljubavnice
10.7.2009 23:24:42   
Rina
A ja ne znam da li bi mogla i sa jednim i sa drugim user posted image  ...mislim cas muz cas ljubavnik treba to sve postici user posted image  pa jos praviti se hladna i sve skrivati..treba se roditi kao takav,definitivno i ko sve to ume pa jos i uziva u tome svaka cast...samo dokle? A ove single ljubavnice za ceo zivot e to mi je bas promasen zivot...user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Život ljubavnice
11.7.2009 16:49:44   
barbara
ne mogu da shvatim da neka devojka bude sa ozenjenim muskarcem pored toliko zgodnih i lepih momaka koje ne bi morala da deli ni sa kim!nikada mi nece takve zene biti jasne!ja ne bih mogla da nekoga delim sa nekim niti ja da budem podeljena izmedju dva muskarca!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 254
   [Obrisana poruka]
11.7.2009 18:41:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 255
   RE: Život ljubavnice
12.7.2009 17:49:01   
mister NO
definitivno se morate roditi za do to!ja i dacamaca znamo jednu 'ljubavnicu'-preljubnicu.njoj je zivot uvijek u nekom speedu,tamo amo,ima jednog 'standardnog' djecka vec 5-6 god.tokom tog perioda izmijenjala ih je bar 5-6 komada.
i sada ima tog standardnog koga bukvalno vrti oko prsta i minimum jos jednog sa strane!

luda zena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Život ljubavnice
12.7.2009 18:14:22   
Anoniman
mister, ona je preljubnica, ne ljubavnica. user posted image

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Život ljubavnice
12.7.2009 22:39:08   
DACA/MACA
u cemu je razlika.ljubavnica ili preljubnica?
po meni nema razlike

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Život ljubavnice
12.7.2009 22:45:40   
Anoniman
Preljubnica je po meni ona koja vrši preljubu (vara muža, momka), a ljubavnica je "ona druga" (u vezi sa zauzetim muškarcem).

Možda nisam u pravu, ali ja tako shvatam razliku između dva pojma. user posted image

(odgovor članu DACA/MACA)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: Život ljubavnice
17.7.2009 11:32:09   
Anoniman
Bilo je jednom, pre braka. On je bio u dugogodisnjoj vezi a ja sam bila slobodan strelac. U pocetku je bilo jako zanimljivo i jedinstveno, svo to skrivanje i romanticni izlivi ali cim sam ih prvi put videla zajedno u gradu pucala sam od besa...nije to za mene.
A preljubnica nikad.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Život ljubavnice
17.7.2009 11:35:13   
Anoniman
hm ljubavnicama je najbolje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Život ljubavnice
17.7.2009 11:35:24   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Preljubnica je po meni ona koja vrši preljubu (vara muža, momka), a ljubavnica je "ona druga" (u vezi sa zauzetim muškarcem).

Možda nisam u pravu, ali ja tako shvatam razliku između dva pojma. user posted image



Ispravno rezovovanje!user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   [Obrisana poruka]
17.7.2009 13:28:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 263
   RE: Život ljubavnice
21.9.2009 13:12:15   
Trcosava
Samo jednom sam bila druga, i to se završilo drugim brakom :)
Sa bivšim sve ukupno sam bila skoro 10 god, od toga 3 god braka. Dve godine pre venčanja sam ostala trudna ali nisam smela da zadržim bebu (pisala već, nisam znala da sam trudna, imala probleme sa ešerihijom, pila lekove koje nisam smela....)
Nakon toga jednostavno život u krevetu je postao nikakav (kad ga je bilo) i počela sam da švrljam sa strane. Sve je bilo ostalo ok, ali vremenom je on počeo sve više da juri za parama misleći da je meni samo to bitno, nebitno što sam ja govorila pa pare ne znače ništa... I trajalo je to.... Ja sam se njemu uvek vraćala i volela ga, rekla da mislim da je to to - dok god mi drugi ništa ne znači.
E onda je na scenu stupio moj sadašnji... I desi se šta se desi... On je tad živeo sa nekomdevojkom (3 god) i sreo mene... Upoznali se kako se upoznali,videli se i skontali da jedno bez drugog ne možemo. Ja sam se razvela, on završio sa tom devojkom priču i eto nas. Venčali se i sad čekamo našu malu devojčicu.
Žao mi je mog bivšeg, bio je jako dobar ali mi me još više žao što me za 10 god nije upoznao (iako je mene jako lako upoznati - teško držim jezik za zubima i kažem ono što mislim)
Za njega sam ja bila materijalista koji sve gleda kroz novac i kojem je samo novac bitan... Eto i rasplakah se sad...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Život ljubavnice
21.9.2009 13:15:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Sve je to iza tebe, sad imas prelijepo zivot i tek ce biti ljepsi kad ta mala mrvica izviri user posted image

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Samo jednom sam bila druga, i to se završilo drugim brakom :)
Sa bivšim sve ukupno sam bila skoro 10 god, od toga 3 god braka. Dve godine pre venčanja sam ostala trudna ali nisam smela da zadržim bebu (pisala već, nisam znala da sam trudna, imala probleme sa ešerihijom, pila lekove koje nisam smela....)
Nakon toga jednostavno život u krevetu je postao nikakav (kad ga je bilo) i počela sam da švrljam sa strane. Sve je bilo ostalo ok, ali vremenom je on počeo sve više da juri za parama misleći da je meni samo to bitno, nebitno što sam ja govorila pa pare ne znače ništa... I trajalo je to.... Ja sam se njemu uvek vraćala i volela ga, rekla da mislim da je to to - dok god mi drugi ništa ne znači.
E onda je na scenu stupio moj sadašnji... I desi se šta se desi... On je tad živeo sa nekomdevojkom (3 god) i sreo mene... Upoznali se kako se upoznali,videli se i skontali da jedno bez drugog ne možemo. Ja sam se razvela, on završio sa tom devojkom priču i eto nas. Venčali se i sad čekamo našu malu devojčicu.
Žao mi je mog bivšeg, bio je jako dobar ali mi me još više žao što me za 10 god nije upoznao (iako je mene jako lako upoznati - teško držim jezik za zubima i kažem ono što mislim)
Za njega sam ja bila materijalista koji sve gleda kroz novac i kojem je samo novac bitan... Eto i rasplakah se sad...


(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 265
   RE: Život ljubavnice
21.9.2009 13:19:38   
Trcosava
miljana user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Život ljubavnice
22.9.2009 12:36:35   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Samo jednom sam bila druga, i to se završilo drugim brakom :)
Sa bivšim sve ukupno sam bila skoro 10 god, od toga 3 god braka. Dve godine pre venčanja sam ostala trudna ali nisam smela da zadržim bebu (pisala već, nisam znala da sam trudna, imala probleme sa ešerihijom, pila lekove koje nisam smela....)
Nakon toga jednostavno život u krevetu je postao nikakav (kad ga je bilo) i počela sam da švrljam sa strane. Sve je bilo ostalo ok, ali vremenom je on počeo sve više da juri za parama misleći da je meni samo to bitno, nebitno što sam ja govorila pa pare ne znače ništa... I trajalo je to.... Ja sam se njemu uvek vraćala i volela ga, rekla da mislim da je to to - dok god mi drugi ništa ne znači.
E onda je na scenu stupio moj sadašnji... I desi se šta se desi... On je tad živeo sa nekomdevojkom (3 god) i sreo mene... Upoznali se kako se upoznali,videli se i skontali da jedno bez drugog ne možemo. Ja sam se razvela, on završio sa tom devojkom priču i eto nas. Venčali se i sad čekamo našu malu devojčicu.
Žao mi je mog bivšeg, bio je jako dobar ali mi me još više žao što me za 10 god nije upoznao (iako je mene jako lako upoznati - teško držim jezik za zubima i kažem ono što mislim)
Za njega sam ja bila materijalista koji sve gleda kroz novac i kojem je samo novac bitan... Eto i rasplakah se sad...



ne osvrci se iza, samo napred...
jos malo pa ce beba bokser user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Život ljubavnice
22.9.2009 13:09:40   
sladjaaaa
Ja mislim da je to jedno veliko sranje i uopšte niti razumem, niti podržavam takve devojke...
Sama činjenica da  nisi na prvom mestu je nezamisliva, a stavimo postrani da i ta prva ima osećanja i da je i ona samo žena koju taj (ne znam kako da ga nazovem - varalica?) zavlači i poižava, uostalom kao i drugu...user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Život ljubavnice
20.4.2010 21:36:03   
Anoniman
Jesam bila sam druga prije nekih devet godina dok se nisam udala za sadasnjeg muza.Nije me sramota htjela sam to nije me bilo briga sto je imao zenu i djete ali ja sam bila mlada i luda tako da me nisu doticale te stvari dok sada sagledam to je bilo bas bezveze sa moje strane.Bili smo samo u seksualnoj vezi zajedno,meni je bilo dobro kao i njemu ,nisam htjela obaveze ,omcu oko vrata.Rastali smo se se kao prijatelji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Život ljubavnice
20.4.2010 22:11:50   
Anoniman
Da sam se nekada zaljubila u ozenjenog verovatno bi mu bila ljubavnica...Posto ja kad volim - poludim..Ali imala sam srece, pa nisam naletela na takvog...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Život ljubavnice
20.4.2010 22:13:13   
eni26
Nisam bila u tom zanru.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Život ljubavnice
21.4.2010 7:14:06   
bebironcic
Nisam bila u tom fazonu,i ne podrzavam takve stvariuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Život ljubavnice
21.4.2010 10:53:01   
eni26
Ja imam "drugaricu" , koja je u vezi sa ozenjenim covekom7-8 god.Ona sad ima 23,pa vi vidite otkad je pocela..
On ima 3 dece,sve jedno drugom do uveta..I ja nisam to ni znala,a druzila se sa njom intezivno godinu i po..
I kad sam saznala,i to od njega,vise se ne druzimo..Prica covek da je dolazila na vrata uvece i pravila mu probleme..Kaze da je svestan da nikad nece napustiti zenu zbog nje,ali je ipak sa njom.Ona nekad te nekad ima momka,ali uvek ludi za njim.Njegova zena je divna,bas mi je zao da ga trpi.Al kaze sve zbog dece.I on sam kaze da je takva i takva,zla osobai kaze bolje sto se ne druzite vise.Pff..Bila sam u soku..A ona stvarno nema nijednu drugaricu,ja se pitam sto..Kaze on zato jer je svaka provali da se vidja sa ozenjenim covekom,i ona se posvadja.Valjda je savetuju da prekine,i ona ih odje*e.Strasno...Ovo je samo ukratko sta je radila...user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Život ljubavnice
21.4.2010 11:07:30   
Anck Su Nmaun
Nikad nisam to podrzavala niti  one mogu imati opravdanje za to....  cak ni  biti druga devojka...
a sad kad sam udata jeziim se od takvih devojaka i zena!!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Život ljubavnice
27.4.2010 14:46:15   
kokoloko
možda ih negde i razumem.da se razumemo, nikada nisam, niti bih pristala da budem ljubavnica. i zbog  morala, a možda i zbog toga što nisam sigurna da mogu da podnesem da budem druga. ljubavnice naših ili nečijih muževa, prihvataju da skupljaju nečije mrvice, iako su svesne da muževi u 90 % slučajeva neće ostaviti svoje žene, ma šta im obećavali. muškarci su po tom pitanju vrlo kukavice.  postojanje ljubavnice u muškim životima, samo diže "cenu" i "mišljenje" o svojim ženama. šta god pričali, oni imaju mnogo gore mišljenje o takvim devojkama, nego mi žene. zadovoljavaju neke svoje potrebe (ne mislim samo na sex), hrane svoja ega, i dižu se u svojim i tuđim očima.i dok tako rade nešto, zbog čega misle da su veći muškarci, ustvari leče neke komplekse 15-godišnjaka.ljubavnice su srećne dok varaju, zabavljaju se dok se kriju, smeju se jer misle da su srećne ...... i nakraju se uglasvnom pokaju. i kada se udaju, mnogo više, od nas, brinu da im se ne desi neka "Ljubavnica". i treba da se boje, zaslužile su.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here