|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:41:33   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: gae_gr
Drvene daske takođe ne smeju.


Ja perem, i ništa joj nije.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:42:11   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: jance
da, i meni, sto sam je onda i kupovala uopste, vise posla sa njom nego bez nje...


Ti ga sad pretera.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:48:27   
jance
user posted image
ma znam ja da mi je bogomdana stvar u kuhinji, vise sam tu ja problem, treba je i cistiti i odrzavati da bi radila kako treba (bas kao i sudoperu posle rucnog pranja) i sa malim detetom ne mogu da zamislim da stalno visim nad sudoperom, ali se iznerviram kad mi ne opere kako treba, vise sam ljuta na sebe u ovoj situaciji nego sto mi smeta...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:58:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: gae_gr
Drvene daske takođe ne smeju.


Ja perem, i ništa joj nije.


Budi strpljiva, pući će već... user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:59:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jance

user posted image
ma znam ja da mi je bogomdana stvar u kuhinji, vise sam tu ja problem, treba je i cistiti i odrzavati da bi radila kako treba (bas kao i sudoperu posle rucnog pranja) i sa malim detetom ne mogu da zamislim da stalno visim nad sudoperom, ali se iznerviram kad mi ne opere kako treba, vise sam ljuta na sebe u ovoj situaciji nego sto mi smeta...


Na koje višenje iznad sudopere misliš? I koje čišćenje mašine?

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:03:25   
minavb
Ja sve perem u mašini, od igle do lokomotive. Jedino Tefal ne perem u njoj, sve ostalo trpam i ništa ne fali.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:07:22   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sve perem u mašini, od igle do lokomotive. Jedino Tefal ne perem u njoj, sve ostalo trpam i ništa ne fali.


Vala, ja i Tefal perem u njoj. Što, zar ne sme Tefal?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:09:21   
minavb
Moj je veliki pa ne može da stane. Nije mi teško da ga smandrljam u sudoperi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:15:14   
jance
mozda je to i stvar masine, mi imamo neku WEG, sluzi dobro, al kolko citam vase masine vama bolje rade posao nego ova moja...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:17:25   
minavb
A zašto tebi tvoja ne radi posao?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:21:50   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: jance

mozda je to i stvar masine, mi imamo neku WEG, sluzi dobro, al kolko citam vase masine vama bolje rade posao nego ova moja...


Promeni tablete, možda te koje koristiš ne odgovaraju tvojoj mašini. Isto tako, redovno proveravaj so i onu tečnost za sjaj.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:31:52   
jance

IZVORNA PORUKA: minavb

A zašto tebi tvoja ne radi posao?


zato sto i pored Finishovih tabletica, ispiranja svega zivog, stavljanja bukvalno poloopranih sudova u masinu opet imam na casama bele fleke, na soljama nesto kao zakoreli pesak a na nozevima prljavstine, tanjitri ako su tik pored sebe (nema praznog odeljka izmedju) nece biti oprani kako treba i tako to... spisak je podugacak...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:36:35   
*Alexx*
Probaj da promeniš tablete. A možda treba da se servisira?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:45:40   
jance
pre ce biti ovo drugo, tabletice sam zamenula vec nekoliko, manje-vise ista situacija...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:48:44   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: jance

pre ce biti ovo drugo, tabletice sam zamenula vec nekoliko, manje-vise ista situacija...


Vidi, ja sam tako kukala na svoju veš mašinu, na kraju je ispalo da joj je trebao servis, nešto se pokvarilo, iako je ona radila kako treba. Meni deluje kao da ne ugreje vodu dovoljno? Ili da je ne napuni vodom dovoljno? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 11:52:35   
Anoniman
Ja sve perem u mašini, ali sam drvene daske i klasično rende izbacila.Daske za sečenje koristim plastične, rende Ikeino i još jedno pljosnato koje može u mašinu.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 12:29:26   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Isto tako, redovno proveravaj so i onu tečnost za sjaj.


Ja to za sjaj ni ne koristim, sve bi trebalo da ima u tableti! So kupim jednom u 6 mes i to je sve! Skoro sam uzela onaj miris, al to je sad i nikad vise bzvz! Nema tu sta da se odrzava , riba itd itd...sve sama radi!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.4.2012 12:30:11 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 12:32:03   
*Alexx*
Recimo, kad moja mašina nema soli, sudovi nisu oprani kako treba, i na čašama ostaju bele naslage. Slično se dešava i kad nema sjaj. Jednostavno to nije to. I miris koristim - lepo mi miriše kad otvorim mašinu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 12:36:43   
minavb
So dodajem na dva tri meseca. Ne usuđujem se da ostavim mašinu bez soli.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 12:39:00   
Modessty
ja recimo koristim pola tablete. Kad pere sa celom tabletom ostaju tragovi i kod nije lepo isprano. Sjaj odavno ne koristim jer su tablete sve u 1
A so sipam redovno.
Super mi je radila mašina dok se nije desilo da nije bila priključena tj nismo je koristili skoro tri meseca. Od tada stalno neki problemi. I sad ne radi sasvim kako treba. Glavi se povremeno programator a nekad kao da ne odradi sve što treba. Imam je od 2005. i stvarno je bilo ekstra sve dok eto nismo imali tu prinudnu pauzu od nekoliko meseci

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 12:46:09   
Anoniman
So dodajem redovno, sjaj takođe. Koristim DM tablete 2 i 1 (bez sjaja) pa moram. Ali ni jedan prašak mi ne pere tako dobro kao te tablete. Od Calgonita su mi sudovi bili musavi da sam više od pola kutije bacila i neću više da ga vidim. Probala sam i Finish i skoro sve ostalo što se kod nas nudi i uvek se vratim DM tabletama. Sad sam uzela i neke Ideine, pa kad potrošim ovu načetu kutiju probaću i njih...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 14:44:40   
pepeljuga
Ja koristim Finish 3 u 1, sudovi su super oprani i sjajni, nemam zamerke. Miris bih volela ali trudim se da svu hemiju koja nije neophodna ne koristim tj. obuzdavam se po tom pitanju user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 15:00:04   
Anck Su Nmaun
Pa meni taj miris i nije nesto, posle par dana sam valjda oguglala na njega pa ga vise nisam ni osetila user posted image

Vidis nisam probala da li bi lepo oprala sa pola tablete hmmmmm...desi se cesto da mi bude svuda po sudju kao pesak, od te tablete, pa par stvari mora ponovo user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 15:02:40   
pepeljuga
Zavisi koji program koristis, koliko znam tabletice se ne preporucuju za krace programe pranja bas zbog toga sto im treba vremena da se potpuno rastope, mozda ti zbog toga ostaje po sudovima?

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 15:04:27   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Zavisi koji program koristis, koliko znam tabletice se ne preporucuju za krace programe pranja bas zbog toga sto im treba vremena da se potpuno rastope, mozda ti zbog toga ostaje po sudovima?


E, bravo. Zato su mi sudovi bili muljavi na najkraćem pranju (onom za čaše).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here