|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregnil
21.5.2012 21:51:54   
beby reby
drage moje,citam vasa iskustva u vezi inekcija pregnyla,pa resih da se prikljucim. Ja sam danas primila tu inekciju od 5000j i doktorka mi je rekla da dodjem kod nje u sredu,znaci za dva dana od primanja inekcije da vidi da li je pukao folikul.Imala sam vise folikula,narocito na levpm jajniku,ali jedan je bio dominantan dimenzija 16 x 16,i sa tolikim folikulom sam primila pregnilu. Doktorka mi je rekla ako pukne folikul onda treba da imamo odnose ja i muz,ova dva dana od trenutka primanja inekcije nema odnosa dok u sredu ne vidi. Kupila sam inekcije u Sarajevu,a ima ih i u Crnoj Gori,eto da znate.
Mene interesuje da li moze da se zatrudni od pre inekcije,eto toliko od mene za pocetak,hvala puno,ljubim vas

(odgovor članu Dina 28)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pregnil
29.5.2012 15:41:59   
Štetica
devojke imam jedno pitanje,
da li je pregnil obaavezan kada se pije klomifen?
inace su mi rekli da imam mikrocisticne jajnike.

(odgovor članu beby reby)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pregnil
29.5.2012 17:35:34   
hanka
Nije obavezan ,moguce i da folikuli puknu sami samo treba dobro ispratiti situaciju

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pregnil
29.5.2012 21:39:51   
wish7
ja sam ovaj mesec bila na klomifenu i super sam ga podnela.....danas mi je trinaesti dan ciklusa i bila sam na folikulometriju...imam jedan vodeci folikul od 20mm na desnom jajniku i nekoliko manjih.Doktorka mi dala pregnil odm 5000 i rekla da imam odnose nakon 24 sata otprilike.....ja osecam napetost u predelu desnog jajnika...povremeno blage bolove,ali do sada nista strasno.....nadam se da ce i dalje biti sve ok..endometrijum mi je cini mi se 11mm doktorka je rekla da je sve super..

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pregnil
29.5.2012 21:55:12   
hanka
wish sve je u redu user posted image

(odgovor članu wish7)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pregnil
29.5.2012 22:35:10   
wish7
uh da znas samo koliko se nadam ovaj put.........sva sam nesto uzbudjena i u iscekivanju najboljeg.....
hvala ti hanka na podrsci.....nekad mislim glava ce mi puci od razmisljanja......sta ako ovo,sta ako ono....hehhe...ali kada mi je rekla doktorka da je sve idealno onda se bas nadam uspehu

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pregnil
26.9.2012 18:23:36   
Boki Despotovac
Treba mi za jednu prijateljicu pregnyl od 1500.Ako neko ima ili zna gde moza da se kupi, neka mi javi.Hvala

(odgovor članu Dina 28)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pregnil
24.11.2012 18:50:55   
Verolina
Ja sam primila juce pregnyl 5000, na folikul od 23mm. primila u osam uvece i danas oko 18h (znaci 20h kasnije) poceo je da me boli stomak. kontam da pregnyl deluje? I imam neku navalu egga od njega.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Boki Despotovac)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pregnil
24.11.2012 19:18:34   
Modessty
Navijam Verka user posted image
Samo budite vredni user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pregnil
19.2.2013 8:41:59   
jelenazvezda
ja sam primila pregnil 24.1. i jutros 2 crtice,e sad dal je od toga il neceg drugog pojma nemam u svakom slucaju zelim vam isto :*

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pregnil
19.2.2013 9:26:08   
Verolina
Pregnil ti je odavno iscezao iz organizma.
Je l' ti ovo prvi put da radis test u ovom ciklusu?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pregnil
19.2.2013 10:11:34   
jelenazvezda
jeste al mi je doktorka rekla da se bacim na posao posle 24h narednih 3,4 dana i tako sam i uradila i izgleda ubola :)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pregnil
19.2.2013 15:07:09   
jess021
jelena, pa cestitam, ako sam dobro shvatila test za trudnocu ti je pokazao user posted image ?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pregnil
19.2.2013 19:19:15   
jelenazvezda
jeste,hvala i malopre potvrdila beta :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pregnil
20.2.2013 17:51:32   
gale77
Da li neko od vas zna gde u istocnoj Srbiji moze da se kupi pregnil?

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pregnil
26.2.2013 12:59:24   
venera1980
Imam Pregnyl od 1500 i 5000 IU , ukoliko nekome treba neka se javi na pp.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pregnil
27.4.2013 13:24:49   
daca77
Sinoc sam primila pregnil 5000, jutros uzasna mucnina, a od bola i pucanja folikula ni tragauser posted image . BT i dalje niska...
Posle koliko h obicno deluje, ako kod mene uopste moze delovati?

(odgovor članu venera1980)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pregnil
27.4.2013 13:35:23   
Anoniman
Daco dušo ja sam primila pregnila npr danas u 15 i rekla mi dr.odnosu sutra u 15 + 12 sati poslije toga.
Malo sam ti pisala u crticama slučaj laparo i histero.
Ljubim te i držim palčeve

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pregnil
27.4.2013 13:59:16   
daca77
Aha...shvatila, Cece.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pregnil
27.4.2013 14:08:12   
*Maki*
Ne moze tako brzo da deluje Pregnyl, za 36h otprilike

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pregnil
12.5.2013 12:02:34   
viking
Devojke, kakva su vam iskustva, šta je bolje, Pregnil ili Ovitrelle ili je stvarno totalno isto?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pregnil
12.5.2013 12:07:44   
dunja RR

Vik, mislim da je isto. Ja sam prvi put primila Ovitrel, ovaj drugi put se ne sećam, mislim isto, zaboravila ..

Kako ide, dokle si stigla? user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pregnil
12.5.2013 12:11:55   
viking
E, baš sam htela da te zovem, sad sam videla da si onlajn!
Ja sam završila prvu fazu pre dva dana (Primolut Nor), juče sam bila na UZ, sad čekam da dobijem danas-sutra, pa krećem sa drugom fazom stimulacije. Na tom papiru na kom piše šta mi je dve potrebno od lekova piše ili Pregnyl ili Ovitrelle, a u Jevremovoj su mi rekli da oni imaju ovaj drugi lek pa rekoh ako je svejedno, da se ne cimam po gradu tražeći Pregnil kog nigde nema. A inače za Ovitrelle nisam ni čula do juče.
Korak po korak, konačno su počele konkretne stvari da se dešavaju. Jupi :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pregnil
12.5.2013 12:43:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: viking RR
Korak po korak, konačno su počele konkretne stvari da se dešavaju. Jupi :)


Superiška, biće sve to dobro user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pregnil
8.6.2013 4:09:29   
Ceca15
Cao...vec danima gledam, ali nikog nema vec dugo...user posted image treba mi pomoc, pa ako neko moze da mi nesto kaze molim vas da mi odgovoriteuser posted image 28.05 sam primila pregnil i odnos posle primanja pregnila mi je bio jako bolan i stomak me je jako boleo, ali sad posle 11 dana me osetim bolove u jajnicima i u donjem stomaku, ai ledja me jako bole. user posted image da li je moguce da me jos uvek od pregnila sve boli? Hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here