|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
11.2.2013 11:53:23   
Sesilija 83
Ovako,resila sam ovu tortu da pravim malenoj za prvi rodjendan koji je bdv u sledecu sredu 20.2. e sad ja bih stavila na krem,znaci kora,krem slatka pavlaka,kora krem,da mi ne bude mnooogo slatka apavlaka ce da je malo ''umiri''mislim,i preko neznam da li da stavim cokoladu ili slag jer planiram neko ukrasavanje,...sutra idem do grada da kupim ukrase i da razmislim slag ili cokladna glazura....mada od glazure mi mozda bude jos jaca?user posted image neznam oet sam u trilemi..

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 12:06:24   
Sesilija 83
Pitanje za one koji su pravili ovu tortu, kojeje dimenzije pleh gde ste pekli???

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 12:10:37   
Olga75
ja sam pravila u plehu ( srcastom user posted image ) koji je bas mali negde recimo 25 cm i masu za koru sam od oka podelila u dva

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 13:34:24   
Sesilija 83
Hvala Olga,
ja imam pleh velicine 25x35cmi pekla bih u njemu 2 kore,nadam se da cu imati od jedne mere ili da pravim meru ipo??? opet pitam..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 14:17:37   
Anoniman
Sesilija verujem da ces imati od jedne mere, ali pametnije je da podelis testo i peces odvojeno kore, nego da ih seces....

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 14:18:56   
cockic
ja sam u tepsiji okrugloj i kora je bila super user posted image tepsija kao za gibanicu ja sam nju koristila jos nista neopravih u onom od rerne plehovima sem pice user posted image moj sporet je mani koje dimenzije ne znam tako da je i njegov pleh mali ali kazem nisam ovu koru pekla u njemu pa nemam pojmauser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 14:20:13   
cockic
ova torta je lepa samo sto ja definitivno preferiram vocne i samo vocne tako da cu se sledeci put igrati da napravim moskvu makar da lici na nju i bice super user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 14:24:14   
cockic
ova moja je lepo narasla jedan pa sam je presekla na pola samo sam kasno saznala da se kora kad nemam noz od pola metrauser posted image sece koncem ali nema veze mi smo je jeli nije bila bas za izlozbu ali je bila ukusnauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 22:02:52   
marince1

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sesilija verujem da ces imati od jedne mere, ali pametnije je da podelis testo i peces odvojeno kore, nego da ih seces....



ovo potpisujem

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.2.2013 22:28:00   
Sesilija 83
Hvala zenske,tako sam i mislila da podelim smesu na dva dela i da pecem dve kore i nemam mucenja sa secenjem,user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
20.2.2013 22:03:09   
Sesilija 83
tortu sam juce pravila,fenomenalna,je ali jaka bas bas... sledeci put cu da je modifikujemuser posted image cvrsta,super se sece,a imala sam za dve kore..i fila bas dosta,i nije mi mala bila,taman za manje pravougaono zvono.. ukrasila je gum pastom,i nasarala sa leptiricima,ma milina...
bravo za receptuser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
10.6.2013 21:43:26   
minna
Hocu da pravim ovu tortu za rodjendan, obicno donesemo tortu na posao...pa ove godine necu da je kupujem nego da napravim iako nikad nisam pravila tortuuser posted image mi nesto i ne jedemo torte i ne volimo slatko pa zato valjda nikad nisam ni pravila... moram da isprobam sad za vikend pa ako mi ok ispadne onda cu da ponovim za rodj. user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
10.6.2013 21:53:03   
Shishica
Pa ovo je da se zakucas..a nije puno slatka???

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: ferero rocher torta (socna s eurokreom i ...
14.6.2013 21:39:28   
minna
Kad se pravi po ovom receptu kolika torta ispadne, za koliko osoba, mislim koliko parcica otprilike?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here