|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
26.11.2012 15:48:11   
cockic
pise pegolini kad se yveca slika bolje se vidiuser posted image

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
29.11.2012 19:39:13   
ikacc
Da li zna neko koliko su dobra ona sedista iz Tempo ?

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
29.11.2012 19:41:27   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: ikacc

Da li zna neko koliko su dobra ona sedista iz Tempo ?


MOja sestr ima Nania sedište do 36kg, i zadovoljna je njime. Mi imamo Bertoni i takođe smo veoma zadovoljni, Iva se navoza i naspava u njemu za sve pare user posted image

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
29.11.2012 23:04:54   
ikacc
hvala Ivanka, viim povremeno ima nekih na akciji pa ako su dobra da uzmemo..a jel mogu za sva auta..mslm ima nekih sto ne odgovaraju za sve , samo za nove tipove..mi imamo opela starijeg

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
30.11.2012 10:49:59   
Lu
Mi smo napokon u samom busteru, sa 6 godinica.
Mada, kaže moj R. ostavi ti meni naslon a izvadi to doleuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 18:53:04   
ica82
Jedno mozda glupo pitanje, ali zna li neko gde su najpovoljnija autosedista Cybex? Mi se konacno resili za isis fix user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 18:56:21   
Ana RR
Ico, jedino Aksa uvozi Cybex a najpovoljnija je njihova radnja u Čačku, mi smo naše sedište platili oko 3 hiljade jeftinije nego što je u radnjama u Bg i u NS. Drug nam je bio tamo pa nam je doneo, ne znam koliko se isplati da idete tamo da kupite ali ako neko može da vam pošalje onda je to ok varijanta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 19:07:42   
ica82
Ana bas sam se setila da si ti pisala o tome samo mi nesto u glavi cifra bila od 4000, zvala sam ih, jeste za 2000 jeftinije nego u Bg-u. Videla sam u jednoj internet prodavnici (ne znam da li smem da pisem kojoj) na 6 rata, mada i u Aksi daju na 3, pa cu sa muzem videti, inace mi je kuma iz Ca i bas danas ili sutra idu tamo na 7 dana, tako da mi to nije problem user posted image . Hvala Anci na brzom odgovoru u svakom sl. Kako je Mare prihvatio ono cudo napred, toga se najvise plasim, al kontam moze i da se skine, od 15 kg se vezuje pojasom automobila, pa ako baaaas bude frka, mozda malo poranimo. Ja sam mnogo trazila, i to je jedina varijanta da je do 36kg, ima isofix, a moze i bez i da moze da se obori da spava, pritom nije 30 i vise hiljada.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 19:08:50   
MajaMV
Ica na glupo pitanje evo glupog odgovora:-) salim se draga, ima ih sigurno na kupindu, limundu. Naravno tamo ima I novih I polovnih.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 19:19:19   
ica82
Hahaha, Majo ja sam ti neverni Toma, ne verujem ja njima, da li je to stvarno novo, koliko dugo stoji itd... user posted image

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 19:23:40   
MajaMV
Ica tamo se oglasavaju I prodavnice koje daju garanciju na svoju robu, a cesto imaju akcije I ispadalo mi jeftinije da kupim tako.

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 19:36:12   
ica82
Pogledacu, tnx

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.1.2013 20:11:42   
Ana RR
Možda je bilo i 4 hiljade, više se i ne sećam.. ne, lažem, bilo je 3 hiljade a da smo se javili par dana ranije bilo bi 4, u međuvremenu su podigli cene (to je bilo onda kada je bila frka oko ukidanja pdv-a).

Mare je imao faze kada mu to jastuče ni malo ne smeta, pa je bila faza kada se drao kao magarac dok pokušavamo da ga stavimo u sedište. Već dugo je ok, ni malo se ne buni, namontiram mu telefon na naslon od prednjeg sedišta, pustim sa yt pesmice i on uživa. user posted image Jastuče ide do 18kg ili do 3 godine, posle se vezuje pojasom i skida se ona velika plastika koja je ispod sedišta.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
9.1.2013 11:34:20   
ica82

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jastuče ide do 18kg ili do 3 godine, posle se vezuje pojasom i skida se ona velika plastika koja je ispod sedišta.


Pa verovatno da moze i do tada, ali sva ona sedista Cybex sto nemaju niti jastuce niti pojas su od 15kg, bar ih tako prodaju. Ja bih ga drzala sto duze, mnogo bi mi jeftinije bilo da kupim bez jastuka, nego to samo za svaki slucaj, tako mm i ja razmisljamo, obzirom da nam je dete jakooo tvrdoglavo, npr. u hranilicu ga vise ne mozemo ubaciti, a trudila sam se sigurno 2 nedelje po tri puta dnevno, sta sve nisam probala, i da se igramo, i da mu svasta dam, i da ga ostavim da vristi i place i da vidi seku kako jede... ma sanse nema

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
9.1.2013 22:21:13   
Sanchy
Sad sam nesto gledala Cybex 9-36 kg isis fix sediste pa me zanima da li ga neko ima od vas,,konkretno me zanima koliko moze naslon da se obori ako dete zaspi posto vidim da ima tu opciju i licno mi se svidja sto nema pojaseva koje on sada u jajetu ne podnosi samo nisam sigurna da li je to ok po zakonu hmmm mozda nema veze ,trenutno mi to prolete kroz glavu user posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
9.1.2013 22:47:01   
Sanchy
Ili se koristi pojas koji postoji vec na sedistu autauser posted image ..molim pomoc prijateljauser posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
9.1.2013 22:50:30   
lesica
Sanchy,valjda će neko odgovoriti user posted image Ja bih drage volje,ali nemam iskustva sa tim autosedištem.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
9.1.2013 22:56:55   
Sanchy
Nadam se ,bas me zanima ,dopadaju mi se navedene karakteristike ,vidim da su dobro prosla na nekim testiranjima ,sediste moze da se obori sad koliko pitanje je..cena zlatna sredina...samo to odsustvo pojaseva me buniuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
9.1.2013 23:14:34   
Ana RR
Sanjchy, mi imamo Cybex pallas 2 fix, ne znam sad kako da ti objasnim koliko može da se obori ali recimo kao u kolicima kad spustiš naslon na prvi posle punog sedećeg. Recimo, nisam baš sigurna.

Što se tiče zaštitnog jastuka, on se postavi na svoje mesto i onda se pojasom veže, vidiš tu gde je to udubljenje na jastuku, baš u sredini, e tu se provuče pojas. Jako je čvrsto, nema gde da mrdne odatle i bezbednije je od pojaseva user posted image

Evo jedna fotka, mislim da tu sedište nije spušteno

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.1.2013 23:20:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
9.1.2013 23:27:27   
Sanchy
Hvala Ana,a taj srednji deo kuda ide pojas ne smeta detetu?Svidja mi se sto nema onih pojaseva preko ramena sto idu,ne znam sad koliko je to ok sa bezbednosne tacke gledista mada su ta sedista dobro prosla na nekim testovima ali me zanima i koliko je komplikovano ili ne ubaciti dete u to sediste jel se taj srednji deo pomera pa vraca ili ga izvuces pa odozgo ubacis dete..ako sam bila jasna saduser posted image ...stalno imam masu pitanjauser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 9.1.2013 23:28:07 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
10.1.2013 0:39:43   
ica82
Sanchy, na isto smmo se sediste nameracile, pisala sam par postova iznad. Sto se zakona tice nemas sta da brines, sto se bezbednosti tice, licno mislim da je jastuk bolji od pojasa. Ono sto mene brine jeste reakcija seteta, u radnji je samo pokusavao da ga odgurne.
Anchy, a znas li kada se montira bez izofixa kako se kaci, prodavacica mi rece danas samo taj pojas napred, to mi nesro cudno?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
10.1.2013 1:05:00   
Sanchy
Hm,da i mene interesuje reakcija deteta bas sam se malopre zapitala da li bi mi taj jastuk odgovarao ili bi me nervirao i vise nego pojasuser posted image ...

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
10.1.2013 11:02:49   
Ana RR
Sanjchy, ne smeta mu, sa njegove strane je taj jastuk lepo oblikovan i mekan.  Samo je od napred to udubljenje. Jastuk je poptuno odvojen od sedišta, skida se. Jedino da slikam pa da ti pokažem kako sve izgleda.
Mare se u početku bunio, bilo je dana kada se drao kao magare dok pokušavamo da ga stavimo u sedište ali kratko je trajalo, sad stvarno uživa u vožnji.

Ico, kada nema isofix onda se vezuje samo tim pojasom kada staviš dete, znači nije nigde fiksirano. Meni se to nije dopalo pa smo se odlučili za varijantu sa isofixom i onda kad je bal nek je bal, uzeli ovo najskuplje.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
10.1.2013 11:19:12   
ica82
I mi cemo sa isofixsom, zato sam se za Cybex i odlucila, nego u malim kolima nemamo isofix ,pa mi zato znaci da mogu obe varijante. Hm sad se pitam koliko je to cvrsto, mada mozda ce i lepo drzati? Ipak mi je bitnije za duze relacije da ga imamo. Onda se definitivno lako montira. A moze li u kola da se igradi isofiks?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
10.1.2013 11:46:26   
Ana RR
Hm, to ne bih znala. Najbolje da pitaš u ovlašćenom servisu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here