|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.5.2013 8:32:37   
lady_b
Neno, stvarno mi je žao user posted image
Pa ni ja ne mogu da vjerujem da se tako nešto može desiti, pa to je stvarno strašno..Kakvi su ti doktori majku im user posted image
Ja imam isto loše iskustvo što se tiče dr Draganović.. Jedno vrijeme sam išla kod nje na preglede, dok sam pokušavala ostati trudna, i ona mi je rekla da pored PCOS ne mogu da zatrudnim..Eto šta doktor može da izjavi, a ja sad pored sebe imam malog bebaća.. Znam da ti je teško, ali ti želim da što prije zatrudniš i izneseš trudnoću do kraja user posted image

Ja mogu da pohvalim dr Rodić i dr Grahovca koji mi je na porodu uradio vakuum i zahvaljujući njemu sve je dobro prošlo. Mm mu je nudio novac kad je završio porod, eto čisto da ga počasti, ali on nije htio uzeti..Možda sam to već negdje spominjala.. i svi su mi govorili da sam imala sreće što je on bio na porodu, čak je i obilazio moju bebicu da vidi kako je. Stvarno divno od njega.

(odgovor članu nena_bn)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
31.5.2013 15:17:35   
maribela
Pozzz svima user posted image !

Samo da vam javim da dr.Aleksandra Rodic sada radi privatno na Poluklinici "INTERMEDIK" i mozete da se zakazete na br.tel... ....

Jos jednom pozzz svimauser posted image user posted image

Edit Brisem br telefona. Prepisala sam ga pa cu proslijediti na pp kome god treba .

< Poruku je uredio Nada RR -- 31.5.2013 15:33:22 >

(odgovor članu slavena)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
31.5.2013 16:33:08   
lady_b
Maribela, hvala ti user posted image Baš sam htjela sad ovih dana da je zovem za pregled.. Ako mi možeš poslati broj na pp..pozz

(odgovor članu maribela)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
31.5.2013 16:51:29   
ninulina
Neno stvarno mi je mila žao zbog svega što ti se izdešavalo..Nisam mogla da vjerujem dok sam čitala da je riječ o dr.Iviću kojeg poznajem dok sam ležala u bolnici i koji je mojoj prijateljici bukvalno sačuvao trudnoću.... Cura je imala pet mioma na materici ogromnih koji su stalno pravili probleme u prvih 5 mjeseci trudnoće, na početku joj je savjetovano da očisti , ali Ivić joj je rekao da misli da ta trudnoća ipak može opstati.... I tako je i bilo, ona sada ima sinčića. Ali prema tebi je ispao pravi kreten u tvom slučaju ispao je nečovjek, i fuj fuj!!!! I na mene se jednom izgalamio dok sam ležala u bolnici, cimerki do mene u krevetu je pozlilo i otišla sam da zovnem sestru , ušla sam u onu sobicu gdje sjede i gledaju tv i sjedio je samo ivić i ja ga pitam gdje je sestra a on na to meni drčno i sa povišenim tonom odgovara ,, SIGURNO NIJE OTIŠLA ISPIJATI KAFE KAO ŠTO MISLITE VEĆ JE OTIŠLA PO NALAZE, JEL VAM JASNO? " ja sam se samo okrenula i otišla nije mi bilo do rasprave sa njim... Za dr. Draganović sam čula sve same loše i užasne stvari ama niko je nije pohvalio i svi mi kažu ne daj Bože da ti se ona zatrefi na porodu.... Tako da ne znam šta bih ti rekla osim da su za mene najbolje doktorica Aleksandra Rodić i doktorica Arnela Cerić Baničević, eto one su mi najbolje imam iskustva i sa jednom i sa drugom a i drugi ih hvale.... Još jednom mila moja jako mi je žao zbog ovoga što ti se desilo i nadam se da ti se više nikada u životu ništa slično ovome neće dogoditi ! user posted image

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.6.2013 12:29:33   
nena_bn
Grozno draga moja... toliko je bilo takvih situacija, te vike i dreke, da ti prosto dodje da pobjegnes iz bolnice.. ne samo na mene, nego i na ostale cure... da ne zelim ni da se sjecam... i meni j e tvrdio da pored tih mioma mogu prirodno da se porodim, kao i tvojoj drugarici, sto se kod nje i ispostavilo kao dobra prognoza na svu srecu.. kod mene nazalost nije, ali meni nije jasno kako on nije vidio taj problem sa posteljicom sto je recimo dr Lucic odmah ustanovio... i sto su dimenzije tih mioma bile mnogo mnogo vece nego sto je on izmjerio... Doduse, samo mi je jednom i radjen ultrazvuk i to onaj dan kad sam dosla i da me vise niko nikad nije pogledao... ne kazem ja da bi ishod bio drugaciji, ali mozda ne bi dva zivota doveli u pitanje da je na vrijeme reagovano.. ma ko ce vise znati... samo sad imam mogucnost da biram Beograd, blizi mi je a i doktori su strucniji i da cu imat vise srece nadam se.... i

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.6.2013 18:55:51   
sany2307
Nije bas pitanje o porodilistu, ali ne nadjoh drugu temu.
Ima li neko iskustva sa dr Ives Šindrak Ćejić? Inace sam registrovana kod dr Pajcin, ali mi je bilo hitno, pa me primila dr Ives. Prijatna je i OK u komunikaciji, ali me interesuje jel znate koliko je strucna?
U pitanju je vodjenje trudnoce, pa bih da znam jel pouzdana, da ostanem kod nje. Skontala sam da je kod dr Pajcin puno veca guzva. Vjerovatno i guzva govori o necijoj strucnosti, ali ne bih bas svaki put da cekam satima na pregled.

(odgovor članu nena_bn)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.6.2013 19:26:21   
ninulina

IZVORNA PORUKA: sany2307

Nije bas pitanje o porodilistu, ali ne nadjoh drugu temu.
Ima li neko iskustva sa dr Ives Šindrak Ćejić? Inace sam registrovana kod dr Pajcin, ali mi je bilo hitno, pa me primila dr Ives. Prijatna je i OK u komunikaciji, ali me interesuje jel znate koliko je strucna?
U pitanju je vodjenje trudnoce, pa bih da znam jel pouzdana, da ostanem kod nje. Skontala sam da je kod dr Pajcin puno veca guzva. Vjerovatno i guzva govori o necijoj strucnosti, ali ne bih bas svaki put da cekam satima na pregled.




ne znam draga za dr. Šindrak, ali ne bih ti baš preporučila da nastaviš kod dr. Pajčin jer ja nisam bila zadovoljna sa njom, a evo i par primjera zašto:

1. vodila mi je trudnoću do kraja 6.mjeseca i od početka mi nije ulivala povjerenje jer šta god da sam je pitala njen odgovor je bio : ja ne znam šta bih vam rekla to je mala trudnoća još ( znači u 6.mjesecu ona ne zna šta bi rekla jer je trudnoća još mala )

2. jednom mi je samo tražila nalaze krvi iako sam u trudnoću ušla sa anemijom

3. bila sam u bolnici i dr. koja me primila rekla je da mi moja dr. koja mi vodi trudnoću mora što prije uraditi cervikalni i vaginalni bris jer imam čudan iscjedak ja dolazim kod nje i kažem joj za to a ona kaže NEMA VEZE to možemo i sledeći put ( sledeći put za 4 sedmice )

4. jednom sam dobila tako jake bolove da su mi bukvalno lile suze i savijam se one sestre oko mene se uhvatile da uđem preko reda a njen komentar na to je bio ,, Zar mora da plače, biće kako će biti, šta mi tu sad možemo"

5. sve vrijeme mi govori kako je grlić skroz uredan ne skraćuje se nema problema itd ja odem kod druge doktorice a moj grlić ODJEDNOM sa 35 mm spao na 28 mm , kontam nemoguće da ženska nije skontala toliko skraćivanje grlića odem drugoj dr. ona isto kaže grlić na 28 mm skraćen....


Poslije ovog sam definitivno odlučila da ne želim dalje nastaviti kod dr. Pajčin . To je moje iskustvo , ne bih da te plašim , ali eto osjetila sam potrebu da ti to kažem.... I upoznala sam još dvije trudnice koje su prestale voditi trudnoću kod nje zbog sličnih razloga...


_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu sany2307)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
4.6.2013 18:38:39   
mamica 91
sany2307  meni je trudnocu vodila dr.Pajcin  i ja imam i vise nego dobra iskustva s njom.. ja sam svaki mesec radila nalaze krvi i urina, tako isto i uzv.. trudnoca je bila uredna nije bilo nikakvih komplikacija ali preventive radi sam radila laboratoriju svaki mesec.. i sta god sam je pitala sam dobila zadovoljavajuci odg :) a dr. Ives mi je bila na porodjaju, ma da me porodila babica Aleksandra, meni se cini ok a sad za strucnost nisam merodavna, ona je samo "posmatrala" user posted image   nije bilo potrebe za epizotomijom tako da me nije "dirala" user posted image   ali mislim da ti je paprikovcu jos veca guzva nego na poliklinici...srecno u odabiru doktora :) :*

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.6.2013 18:24:50   
sany2307
Hvala vam ninulina i mamica91.
Znaci 1:1.
Dr Ives je sada na poliklinici. Bila sam danas ponovo kod nje, i uzela sam papire da se preregistrujem kod nje. Pajcinka uskoro ide na odmor, i kod nje je velika guzva, a ova mi djeluje OK.
Na Paprikovac mi se ne ide, prosle godine sam lezala gore vise od mjesec dana i svi su mi se smucili. Ne da mi se ni da pisem....

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
9.6.2013 12:05:16   
komplikovana
Citam sta je nena_bn napisala ne znam sta reci, sem tugauser posted image
Izgleda da na paprikovcu ne postoji doktor, a da je svima ok. Meni je dr Draganovi vodila visokorizicnu trudnocu i poradjala me.
Jeste gruba na pregledima ali ja se kunem u nju, a vidim opet drugima ne odgovara.

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
19.6.2013 21:10:10   
MamicaAle
Neno nemogu ni da zamislim kako se osecas, uzasno je to sto ti se desilo...Za doticnog dr.Ivica sam takodje cula uzasne stvari,mada hvala Bogu nisam imala priliku da idem kod njega na pregled. Porodila sam se pre desetak dana, i trudnocu mi je vodio dr.Lucic...Apsolutno nemam sta da kazem za njega, covek je divan,i mada me nije porodio,sve vreme poroda je stajao kraj mene i drzao me za ruku...Divan,divan,divan covek,i jako dobar doktor.Sto se tice babica i sestara,ja sam lezala na 4,i nemam neka losa iskustva...Uglavnom su tu bile 2,3 namrgodjene,ali nisam obracala paznju...Najvise mi je smetala higijena u wc-ovima,ali opet to je do pacijentkinja koje su i 3 dan bacale uloske pored kante,a ne u nju...Tako da...Jako lepa iskustva...

(odgovor članu komplikovana)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
20.6.2013 14:01:55   
Anoniman
Da za Dr.Lucica samo rijeci hvaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MamicaAle)
  Direktna veza do poruke: 662
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
21.6.2013 18:02:13   
mamica 91
Ima li neko od vas iskustva sa gin. ordinacijom "KANTAR"? Mislim da se nalaze u starom zanatskom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
2.8.2013 0:10:42   
sonrisa
Nena bn bez teksta sam. Strahota beskrajna. Nažalost, mogu jasno da zamislim sve što si opisala jer se likovi koje sam lično sretala po bolnicama prilično poklapaju sa navedenim. Pitanje – da li je neko odgovarao za nestručnost u ovom slučaju? Čini mi se da svi znamo odgovor... Tužno i pretužno. Zabrinjavajuće i obeshrabrujuće.
Dragi doktori i ostalo medicinsko osoblje, utuvite u svoje nadobudne glave da je pacijent svetinja, a ne vi. A vi dragi pacijenti, doktore i ostalo medicinsko osoblje treba da tretirate kako i zaslužuju. Poštovanje na osnovu dela a ne na osnovu papira na kom piše da je dotični ovo ili ono. Taj nesrećni ivić neće se mnogo zabrinuti što mu žene na nekom forumu ime pišu malim slovom, ali da je odgovarao pred nekom relevantnom komisijom ili sudom, drugačije bi se ponašao. I on i svi ostali. Još jedno ogromno razočarenje u zdravstvene radnike. Sramota.

(odgovor članu nena_bn)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.8.2013 13:42:33   
ninulina
Samo par riječi da nabacam ovdje jer sam se porodila prije 17 dana.

Ležala sam na Patologiji Kliničkog centra 5 dana jer sam prešla termin , bila sam otvorena 2 prsta ali bez bolova. Gore je osoblje ok kao i ginekolozi gore koji te pregledaju, mene su oduševile doktorica Draganović i doktorica Čančarević. Da mi nije bilo dr. Draganović ko zna koliko bih još gore ležala i kada bi me spustili u rađaonu , ali sam joj se u viziti požalila da imam bolove na svakih 20 minuta i kada je vidjela da sam 10 dana prešla termin samo je rekla sestri Vesni ,, ona ujutru ide na indukciju, ne smijemo više rizikovati , večeras je spremite ". I tako i bi naveče oko 21h klistirali me, brijali me nisu jer sam to sama obavila, i ujutru u 7 ušla sam u rađaonu idalje sa bolovima na samo 20 minuta. Inače trudnoću mi je vodila dr. Arnela Cerić Baničević i moram da je pohvalim , em je lijepa em je čovjek ma žena je za desetku! Ona je taj dan radila ali nije bila dežurna u rađaoni. Ušla je oko pola 8 da vidi kako sam i pregledala me i rekla sestri Slavici da mi uključi drip. Prvo sam imala bolove na svakih 10 minuta a onda su mi drip pojačali i bolovi su me BUKVALNO ali BUKVALNO bez imalo preuveličavanja kidali. Imala sam osjećaj da se javljaju na svaku minutu. Priznajem da sam bila nestašna na stolu jaaako nestašna user posted image al žene mene je stvarno bolilo. moja doktorica se trudila da mi objasni kako da predišem kontrakcije žena se preznojila al uzalud ja to ništa nisam skontala jedino o čemu sam mislila je BOLI BOLI I BOLI ! Onda mi je moja dr. probila vodenjak tad sam bila otvorena 4 prsta i bilo je oko pola 12 , ona je morala da se vrati na posao ali me je redovno obilazila u svojoj smjeni. Tražila sam da idem na carski rez jer pored ovih porođajnih bolova počeo je da me boli i pankreas ( inače bolujem od hroničnog pankreatitisa ) tako da su me bolovi satirali na sve strane ali naravno načelnik nije htio da čuje za carski rez!

Oko 14 h opet je došla moja dr. Arnela kaže idalje 4 prsta , idalje je bila uz mene , pričala samnom i stvarno se trudila da mi skrene pažnju sa bolova ali nije bilo šanse, doslovno sam imala osjećaj da ja to neću preživjeti.

Kada joj je završena smjena došao je dr. Slobodan Grahovac. Žene drage mene je taj čiko doslovno OČARAO, ODUŠEVIO ma jedno predobro stvorenje! On me pregledao 5 prstiju otvorena i onda je počeo haos , više ni jednu kontrakciju niti jedan jedini bol nisam osjetila u stomaku već mi je konstantno bol išao na guzu i samo sam im govorila da imam osjećaj da ću da se ukakam , e onda je u pomoć priskočila sestra Slavica. ja ne znam šta je ona radila da li mi je otvarala ručno grlić ali znam da mi je baš pomogla jer sam se poslije počela brzo otvarati . Oko 16h me ponovo pregledao Grahovac i znam da je rekao da ću se poroditi za sat vremena, kaže otvorena 8 prstiju i tako je i bilo!

U 17 : 04 stigao je moj prekrasni Filip , duša duše moje . Uz mene je sve vrijeme dok sam se napinjala bio dr. Grahovac i držala sam ga za ruku , znam da sam kad je trebalo da se napnem zadnji put počela sam da se tresem i bilo mi je hladno osjetila sam jake aritmije i kao da gubim snagu i rekla sam mu doktore bojim se da nešto ne valja ja mislim da neću uspjeti bojim se a on mi samo na to kaže ,, idemo nas dvoje zajedno . jedan dva tri iiiiiiiii napniiiiii " i eto ga izađe moj Filip! user posted image

Šio me je neki dr. Zolak, iskreno nisam ni osjetila to me ni sekunde nije boljelo.

Sestra Slavica okupa i izvaga bebu kaže 4 kile i 500 a dugačak 56 cm , i prinese ga meni , stavi na prsa , ma predivan osjećaj.

eto tako je to bilo kod mene , i opet kažem sve pohvale za doktora Grahovca , moju doktoricu Arnelu Cerić i sestru Slavicu . ali moje iskustvo sa dripom je isuviše loše i nadam se da će sledeći porod da prođe bez indukcije.

Bila sam smještena na 4. sprat , i tu mogu da pohvalim sestre za bebe Anu i Ljilju , a da kažem da mi je na nos izašla ona mala crvena debela odnosno Bilja koja me je uspjela rasplakati bukvalno svaki put! Ove ostale sestre za žene sve su odlične zaista , uvijek su tu kad god mi je šta zatrebalo , zaista ok žene, pogotovo sestra Duška i sestra Vesna crvenokosa.

Eto to je mojih PAR REČENICA user posted image uvezi mog poroda i mog iskustva na paprikovcu.

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu sonrisa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
4.8.2013 22:41:30   
nena_bn
Naravno da niko nece odgovarati... tuzno i pretuzno, ali bi bilo bar imalo ohrabrujuce kad bi se zavrsilo na mom slucaju... nadam se da se nikome nece ponoviti moja prica...

(odgovor članu sonrisa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.8.2013 8:16:53   
NadaR
Ninulina , neka si ti to preguralaa i neka je Filip ziv i zdrav . user posted image

Sve ostalo se vrlo brzo zaboravi user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu nena_bn)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
10.8.2013 9:58:14   
mlada_mama
ninulina user posted image drago mi je da je sve super ispalo user posted image
sestre Duska za bebe i Vesna za nas zene su stvarno super, a ta Bilja je pogrijesila profesiju, svi se zale na nju.
Meni je IV sprat bolji, jeste da sam bila 8 dana u 433 a onda 2 dana u 359 al gore mi je bolje

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
14.8.2013 17:08:24   
Tijana_K
Pozdrav za sve drage zene! Od poroda me dijeli nesto vise od mjesec dana. Ovo mi je druga trudnoca, prva je prosla ok, porod prirodnim putem prije 5 godina. Nakon tog poroda dobila sam rupture u lijevom oku, to je poslije sredjeno laserom. Iz tog razloga ovaj porod cu morati da zavrsim carskim rezom. Ono sto mene interesuje jeste opsta anestezija ili spinalna, jer nisam nikada do sada bila pod opstom anestezijom, a vise me strah nego spinalne, samo ne znam koliko je strucan nas kadar za tako nesto. Ako neko ima neki savjet, preporuku neka slobodno napise nesto!

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.8.2013 6:21:50   
dijana1*
Kakva je dr. Vesna Ecim?

(odgovor članu Tijana_K)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.8.2013 8:44:11   
little_one
Ako mozes kod nje da vodis trudnocu sve preporuke! Znam da negdje radi i privatno ali nisam sigurna kako se zove ordinacija!


Tj pretpostavljam da trazis nekog u BL da ti vodi trudnocu! user posted image

< Poruku je uredio little_one -- 27.8.2013 8:45:00 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.8.2013 12:46:06   
dijana1*
LO moja dr iz BG mi je nju preporucila i rekla da je potrazim i da se pozovem na nju. Sinoc je bila dezurna i cekala sam 2h da je upecamuser posted image brzinski je pogledala moje nalaze posto je zurila u salu i rekla da se nazovem ambulantu i da se narucim kod nje. Jutros sam zvsla i rekli su mi da dodjem u cetvrtak u 11h. Sada idem po uputnicu. Mislim da sam ovo uradila ekspresno brzouser posted image
Ona radi privatno u jednoj ordinaciji jednom nedeljno, ali tu sam se zarekla da nikada vise necu uci.

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.8.2013 14:06:46   
little_one
A moze se kod nje znaci i drzavno poruciti? Gore na Paprikovcu? KOd nje je World vodila trudnocu ali privatno i kad je lezala gore na patologiji pratila ju je gore! Ne znam da li ju je ona porodila....mene je poslala na indukciju :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.8.2013 14:27:59   
Anoniman
Dr.Vesna Ecim radi privatno u Diva Medika
Kalemegdanska br.22/Obilićevo

Izbrisala sam broj tel, ako kome treba poslacu mu na pp.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 27.8.2013 15:18:37 >

(odgovor članu little_one)
  Direktna veza do poruke: 674
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.8.2013 15:34:01   
dijana1*
LO vidim da kod nje neke zene dolaze na pregled i vodi im trudnocu, ali iz price sam shvatila da i privatno idu kod nje. Sinoc sam saznala da ona radi privatno ali ja cu ipak ici na Paprikovac. Stvarno ne znam da li moze svako kod nje da vodi ili ti treba veza, ja sam joj rekla ko me je poslao i ona je odma rekla ok moze. Njih dve su se upoznale negde na seminarima pa se druze. Bitno mi je samo da se ubacim gore, osecacu se mnogo sigurnije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here