|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:42:41   
jole82
Vidim neko i to pominje....a jel ima šanse sa mužem da se pomiriš..pošto je 6 meseci prošlo..jeste i zvanično razvedeni ?

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:49:41   
vikiveki
M i Lj iz neobaveznog posta obaveznouser posted image prava si legenda i imam utisak da si skroz pozitivna ličnost.
Anonimna ugledaj se na pozitivne primere i opušteno,sve će se kockice same složiti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:51:01   
Misha i Ljisha
Sad ce neke zene da ospu paljbu na mene. Nikad se nisam mirila sa momcima a pogotovo se ne bih mirila sa bivsim muzem. Ono sto nije valjalo opet nece valjatí. Ta pomirenja uspevaju ako se bar jedno od dvoje promeni ili ako bar jedno od dvoje ipak prihvati da nece biti menjanja ali je u miru sa sobom. I jedno i drugo je tesko i retki su takvi slucajevi. Po meni su mirenja gluposti

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:51:24   
Anoniman
Nikako.

Ne bih s njim zivela ponovo ni da je poslednji na svetu.
Pisala sam povremeno o tome da drugim temama, ali takodje pod Anonimnim nikom.

Nije tu bilo neke tregedije, cak ni velike svadje, ali je on psiholoski nije stabilan. I bez obzira sto je on ovako okej za druziti se s njim, nikad ne bih ponovo zivela s njim (da ne ulazim u detalje, bicu off topic)

(odgovor članu jole82)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:54:05   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vikiveki

M i Lj iz neobaveznog posta obaveznouser posted image prava si legenda i imam utisak da si skroz pozitivna ličnost.
Anonimna ugledaj se na pozitivne primere i opušteno,sve će se kockice same složiti


_user posted image kazu ljudi da vole da provode vreme sa mnom (cak i djaci rado dolaze na casove)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:55:09   
vikiveki
Anonimna pa ovde si zato da izneseš svoje probleme i nećeš biti off topic
I ja se slažem sa M i Lj kad se odnosi jednom poremete teško da tu može biti bolje,jedino pod uslovom da se jedna strana promeni

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:56:07   
jole82
A ok...izvini što pitah...samo me interesovalo jel to gotova priča...jer ima žena koje kažu nikad više, pa promene mišljenje...Samo zato...
Ja se nikad ne bih pomirila sa bivšim, jer zato je i bivši..Kod mene je to prostouser posted image

Pa onda ti preostaje da se posvetiš sebi, postaneš zadovoljna sobom..a takva energija privlači druge...
Moje mišljenjeuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:57:20   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha




_user posted image kazu ljudi da vole da provode vreme sa mnom (cak i djaci rado dolaze na casove)

Tako sam i mislila...jedva čekam da te upoznam na druženju u NS za Deda Mraza

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:57:21   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nikako.

Ne bih s njim zivela ponovo ni da je poslednji na svetu.
Pisala sam povremeno o tome da drugim temama, ali takodje pod Anonimnim nikom.

Nije tu bilo neke tregedije, cak ni velike svadje, ali je on psiholoski nije stabilan. I bez obzira sto je on ovako okej za druziti se s njim, nikad ne bih ponovo zivela s njim (da ne ulazim u detalje, bicu off topic)


I ja se sa bivsim nikad svadjala nisam ali mi je na kraju ipak bilo muka od njega. A sa mm se svadjam svaki dan oko neceg al ga volem i sigurna sam da mi se nece nikad smuciti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sex posle braka
25.11.2013 1:26:28   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Sad ce neke zene da ospu paljbu na mene. Nikad se nisam mirila sa momcima a pogotovo se ne bih mirila sa bivsim muzem. Ono sto nije valjalo opet nece valjatí. Ta pomirenja uspevaju ako se bar jedno od dvoje promeni ili ako bar jedno od dvoje ipak prihvati da nece biti menjanja ali je u miru sa sobom. I jedno i drugo je tesko i retki su takvi slucajevi. Po meni su mirenja gluposti

user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sex posle braka
10.12.2013 12:42:28   
Peace*
Anonimna, to što ti tražiš možeš da imaš sa nekim koga jako dobro poznaješ i ko traži isto što i ti.
Mislim da se takve stvari ne nalaze u izlascima. U izlascima možeš naći sex za jedno veče ili vezu, a to što ti tražiš, mislim da ne možeš naći u kafani. To je ustvari drugarstvo & strast!
(samo moje mišljenje, možda grešim)

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sex posle braka
10.12.2013 20:36:15   
Anoniman
Sigurno da si u pravu. Da imam nekog bliskog ko mi se dopada, to bi sigurno bila okej ideja.

Inace, onaj momak se ipak javio posle duzeg vremena, ali se ispostavilo da je u medjuvremenu nasao i devojku user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sex posle braka
11.12.2013 8:35:56   
Peace*
Nazvao te je da ti to kaže, iliiiii ima neku drugu ideju? user posted image

Jedna tvoja rečenica me je podsetila (ne aludiram ni na šta, prosto, zaista me podsetilo), juče sam gledala Sex&City, inače ga veoma retko gledam, pa imena nemam pojma user posted image , ona crna što traži brak večito, se kre*e sa onim ćelavim (što ima dlakava leđa, a bio joj je muž, i uopšte ne kapiram šta je ova epizoda, jer nisu u braku, no, nije bitno), elem, riba pita svog gay druga "Kako je moguće da sex bude toliko dobar sa nekim ko ti se uopšte ne dopada!?"

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sex posle braka
14.8.2014 0:05:39   
mtajcica83
Mene nesto muskarci u zadnje vrijeme uopste ne privlace...tj.ne gledam ih tako nti dolayim u neke sitacije da me ko muva i da se smuvam s enekim..Nekako jos uvijek nisam spremna ya nekog novog u sexu

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sex posle braka
14.8.2014 1:01:12   
dijana1*
mtajcice znam da si pisala da imas problema u brakuuser posted image Izvini molim te ako sam direktna, jesi li se razvela?user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sex posle braka
14.8.2014 8:56:26   
branki*
mtajcice,sta se desava?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sex posle braka
14.8.2014 14:03:59   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

mtajcice znam da si pisala da imas problema u brakuuser posted image Izvini molim te ako sam direktna, jesi li se razvela?user posted image



Po papirima ne jos. Ne zivimo skupa.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here