|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 10:18:45   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Peace*

Jel neko zna šta je sa Eugenijom (Banja luka) i sa bebać (Doboj)?


Bebać je dobro hvala Bogu javila se, a za Eugi ne znam, nadam se da su dobro.


< Poruku je uredio dunja RR -- 20.5.2014 10:20:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 10:23:44   
vikiveki
Evo i mene, ja se vratila kući.Jeste kritično oko Šida ali ne i u samom Šidu.Šid je udaljen oko 15-20 km od sela koja su ugrožena.Mada situacija nije sjajna kako mi mm kaže.Sinoć sam se vratila kući jer je situacija ovde nešto stabilnija,zvala sam sestru da pođe sa mnom ali ona neće dok ne bude morala.Jedino je selo Jamena potopljeno za sada , u ostalima je naređena preventivna evakuacija.Čekaju vodu koja preko nekih šuma dolazi od strane Hrvatske,videćemo šta će i kako biti.Stvar otežava i to što se javlja dosta podzemnih voda.Kada sam se sinoć vraćala pored puta sam videla dosta njiva koje su potopljene a nemaju nikakvu reku u blizini.Mm kaže da je to od podzemnih voda.Nama je u kotlarnici još poplava od tih podzemnih voda

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 11:15:39   
ivaMark
Figaro user posted image

Kako je Snelletova Lana user posted image

Imamo jos clanica iz RS, Lady_b, ninulina, mamica91... One su u B. Luci.

Mi juce odneli paket u CK, kazu da im sada najvise treba hemija....



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 11:29:51   
Didy
Ja sam najviše hemije i odnela - pelene, sapune, šampone, uloške, tampone, vlažne maramice, alkohol, asepsole... Setila sam se pa sam kupila jednu nošu i jedan adapter za WC za decu. Pretpostavljam da im treba i toga tamo gde ima dece. I kupila sam veša, i za decu i za odrasle, pa spakovala. I odvojila knjige i knjižice i za odrsale i za decu, bojanke, voštane i još neke kocke i slagalice od moje dece. Toliko imaju toga da neće ni primetiti da im fali nešto od toga. I voda je u deficitu, i to sam odnela. Od hrane sam samo kašice za decu i mleko, nisam ništa od konzervi, pretpostavljam da toga svega ima.
I u vrtiću ima akcija "Deca deci", pa ćemo nešto poslati.
Ma, neka svako ponešto odnese, znači.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 11:34:44   
ivaMark
Ma, neka svako ponešto odnese, znači.

Definitivno.

I Jole, svaka cast tvom bratu user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 11:37:18   
Peace*
Juče sam bila u mega shopu: za 500-600din sam kupila 8 bojanki, 4 knjižice i dva pakovanja bojica. Podelila sam deo za školu, deo za vrtić, nije ni bitno, na isto mesto ide.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 11:45:56   
Didy
IZVORNA PORUKA: Peace*

Juče sam bila u mega shopu: za 500-600din sam kupila 8 bojanki, 4 knjižice i dva pakovanja bojica. Podelila sam deo za školu, deo za vrtić, nije ni bitno, na isto mesto ide.


Super, Tašo. Ja sam odvojila sa svoje police i desetak knjiga za odrasle. Neke imam duplo, a neke mislim da neću ponovo čitati, mada su dobre. Odnela sam i ceo komplet komedija Branislava Nušića koji se dobijao uz Blic, pa nek se ljudi malo razonode i skrenu misli sa strahota, ako je ikako moguće. Meni bi npr. knjige baš značile tamo.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 11:52:43   
anci kv
čitam i ne verujem,apeluju da im iz raznih stranaka ne šalju volonterke sa štiklama od 12cm,jer samo kukaju što su tamouser posted image
Proglašena trodnevna žalost

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 12:00:07   
Peace*
Ja sam 100% sigurna da ne bih čitala u takvoj situaciji sem deci. Bojanke i prazan papir bi mi više trebao.
Mislim da su i društvene igre tipa Čoveče ne ljuti se, Monopol i sl dobra varijanta, da se ovi malo stariji zanimaju.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 12:03:30   
Modessty
Molim ringerajke iz Niša da bace pogled na temu Druženje u Nišu u vezi prikupljanja pomoći za decu iz poplavljenih područja

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 12:07:17   
Torbica
Sjajno user posted image
Prvi dan sam odnela nekoliko paketa pelena i vlaznih maramica, najvise decije odece, jakni i sve ono sto su prerasli moji, bas dosta sam imala. I mm i ja smo odvojili nase jakne, i dosta stvari, a evo juce skupljam po kuci cebad i jorgane, imamo cak i neke sundjere sto je mm hteo da pravi za dvoriste neke lezaljke, prekrivace za decu.. Odnecu danas jos nekoliko paketa vode i hemije, stvari za licnu higijenu... I jos pelena, mislim da se to trosi velikom brzinom, koliko dece ima user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 12:07:57   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: anci kv

čitam i ne verujem,apeluju da im iz raznih stranaka ne šalju volonterke sa štiklama od 12cm,jer samo kukaju što su tamouser posted image
Proglašena trodnevna žalost

Strašno je to sa volonterimauser posted image ako su volonteri znači da su svojevoljno došli....ljudima sada treba pomoć svake vrste i dobra i lepa reč mnogo znači, a ne da slušaju kako neko kome se ništa nije desilo došao tu da im pomogne a teško muuser posted image Mogu da zamislim te sa štiklama,verovatno došle samo da se slikajuuser posted image Ima slučajeva gde su muškarci umesto da pomažu oko stavljanja džakova na nasipe došli na reku samo da snimaju i slikaju,a drugi im čuvaju d.....

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 12:13:12   
Klarita
IZVORNA PORUKA: anci kv

čitam i ne verujem,apeluju da im iz raznih stranaka ne šalju volonterke sa štiklama od 12cm,jer samo kukaju što su tamouser posted image
Proglašena trodnevna žalost

Kukala im majka user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 12:49:01   
Shishica
Ovo sve je toliko tuzno i toliko veliko da sam ja u nekoj vrsti negiranja.. Glava me boli.
Citam i ovde sta se desava i plakala sam, ali nikako da napisem nesto, ne da mi se.

Koliko ce samo vremena trebati da se sve malo zaleci?!

I sto je najgore..tako ce u buduce izgleda biti, suse pa poplave.

Nadam se da sve te ljude neko od gore vidi i da ce biti uz njih..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 13:36:29   
Rosita
Vidim po fejsbuku provlaci se dovodjenje u vezu klimatskih promena sa tim nekim haarp antenskim sistemom u Barajevu, za koji sam tek cula pa sam nesto citala, ali nemam sad koncentraciju da ulazim u ta fizicka objasnjenja...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 13:41:06   
Rosita
Vidim da je neko napisao da su volonteri hvalili sto su ljudi donosili nove stvari sa etiketama. Mi smo isto takve stvari davali pretezno jer je to iz mm radnje, ali sam se ja ziva pojela sto to nije oprano?! Ali mm me ubedio da damo novo, da ne cekamo. E sad...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 13:51:36   
jole82
Rosi, ja to tvrdim odavno..tj od kad je postavljen štit..al ne iznosim..proglasićete me za ludaka i da verujem u teorije zavere..
No, činjenica je jedno..da nam zima nije bila nikakava što se tiče padavina..evo bar za BG..bilo nedelju dana snega...i sad pade sve što nije zimus, odjednom..pa i sam ciklon Tamara(ovaj koji nas je zadesio) je vrlo čudan za ovo podneblje...naime ovakvi cikloni postoje nad jadranskim i jonskim morem ali kako idu ka kopnu slabe...a Tamara je (zbog visokih temp i vlaž. vazduha na kopnu) stigla na kopno i tu se zadržala sa svojom velikom dubinom (isto neuobičajeno i nikad vidjeno za Balkan. poluostrvo) i još jedna "čudna" stvar...središte ciklona se 3 dana nije pomeralo..što se isto ne dešava sa ciklonima nigde...samo "oko" ciklona
je šire i seli se, a ovde nije bilo tako....Da li je harp ili eto tako...sad nije ni bitno...nastradaše toliki ljudi, kuće a i zemljište..i nema tu sreće posle ovih poplava...nego sledećeg proleća ima da pljušte gmo hibridi koji će jedini moći da rastu iz onog mulja..
A da ne pominjem onu da posle velikih poplava idu i zemljotresi...pa sad videćemo šta će biti..
Ostaje nam da se molimo i nadamo za najbolje a da budemo spremni za najgore...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:08:30   
Trcosava
Samo sam čekala kad će hapr da dođe na red.

Glava mi zvoni od tog harpa zbog druga od mm - on čuje kad je uključen kad legne da spava, kaže zuji mu i čuje brujanje u glavi.

Bre bre ljudi, ne možete da poredite ovo vreme sa vremenom od pre sto dvesta godina. Koliko je samo zagađenja, koliko je globalnog zagrevanja. Pre je to nego harp.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:09:15   
Torbica
Ja se nista ne razumem u te sisteme, mm je energeticar, elektroinzinjer i to mu je primarni posao, da mu ne navodim poziciju sad jer je ima, ali po njemu to nema veze, bas cu da ga pitam da mi detaljnije objasni tj obrazlozi jer kad sam ga pitala rekao je da to nema veze...ne znam nista user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:13:28   
Trcosava
Harpom kontrolišu vreme - da ga kontrolišu, zar bi toliki uragani pustišili Ameriku?


BTW ako niste do sad videli zašto je Srbija poplavljena, Amfilohije će da vam objasni. KLIK

Diže mi se kosa na glavi!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:13:41   
Rosita
Ja kazem nemadoh koncentraciju da se udubim, vidim dovodi se u vezu, a volela bih da cujem fizicare jer sam ja ipak laik. U svakom slucaju, sad cuh za te antene. Ovo sto napisa Jole deluje mi logicno, e da l ce tako biti, videcemo. Ja pomenuh haarp, pa eto, mozemo da zavrsimo sa pricom o tome sto se mene tice. :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:15:20   
Trcosava
Rosita ne napadam ja sad ni tebe ni Joleta, daleko bilo. Ali sad da se malo stiša situacija, pa će da krenu anti-harpovci. I sad ih ima, ali nešto bojažljivo. Posle će da krene cela priča.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:20:35   
Rosita
Ne osecam se ja napadnuto user posted image .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:23:40   
anci kv
kako god,nešto prirodu kvari a ona uzvraa. Da krenemo samo od bacanja đubreta,šporeta i građ.šuta u reke, a tek sve ostalo... pre nego što je bio zemljotres u kv, na ovom području vršene su provere tla za naftu...sada više to niko ne pominje

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 14:36:24   
Anoniman
Tetak mm vec 18 godina davi o tom harpu, nee znam da li poverovati ili jednostavno kulirati, nisam pametnauser posted image

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here