|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 8:52:13   
lanajelena
Zato sto ona nedeljom ne radi a krivicno je delo ako ne prijavi gradu a reklamira da ce raditi taj dan zbog togauser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 9:01:41   
Peace*
Ako bude humanitarnog šišanja, javi mi. Svakako hoću da sečem grivu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 9:01:41   
Anck Su Nmaun
Bas super gest!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 9:02:33   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ako bude humanitarnog šišanja, javi mi. Svakako hoću da sečem grivu.

Vazi user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 9:03:59   
Torbica
Pa dobro, nek bude subota ili ponedeljak. Sto mora biti nedelja?

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 9:11:22   
anci kv
kraljevčani danas održavaju tu akciju. Pridružili se i frizeri iz N.Pazara, Kragujevca...svaka usluga 200din a može i više,ko hoće, sve ubacuju u fond za pomoć. Bukvalno danas rade za džabe. Svaka im čast. E sad ne znam na koji račun uplaćuju

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 9:17:26   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Torbica

Pa dobro, nek bude subota ili ponedeljak. Sto mora biti nedelja?

Rekla je da ce da osmisli nesto pa ce da mi javi user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 9:28:12   
Klarita
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 10:05:08   
Didy
Ja objavila status na fb za Sanjicu i Snelle i javilo se nekoliko mojih prijatelja koji su uplatili ili planiraju da uplate. Kažu da im je bolje da uplate tako nekome konkretno, nego na onaj račun državi.
Mm kaže da se u njihovoj firmi svako odrekao jedne dnevnice i da će sve to ići u fond, a njihova je firma ogromna i imaju mnogo zaposlenih i dobre plate, tako da je svaka njihova dnevnica solidna suma. user posted image
I kaže mm da su se prijavili da doniraju u robi kad krene obnova (parket, tepisi, itisoni, linoleumi...). Nadam se da će nešto od toga ići i građanima. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 10:27:16   
Rosita
Mislim da je najpametnije konkretnim ljudima uplacivati. Sto kaze Torbica, nista ja njima ne verujem. Meni grad Beograd odavno duguje neke pare i to ne bas ni male. Ako me sad kazu da ne mogu da isplate zbog situacije u zemlji, teracu ih da uplate tom i tom koji je poplavljen, majke mi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 11:09:09   
ivaMark
Neko napisa na jednoj od prethodnih strana: nista ja njim ne verujem... Ni ja ne verujem, kada ljudi kradu na sitno u ovakvoj situaciji sta li ce tek raditi oni koji mogu uzeti mnooogo vise, fuj.

Harrp, jaooo...mm pre neku noc ostao do pet budan, citao, citao... i svasta procitao. Cak postoji teorija da i Rusi imaju nekakav sistem pa oni unistavaju Amere time (odatle i kod njih poremeceni vremenski uslovi), ma svasta nesto...

Slusam juce na hrvatskoj televiziji: zaposlili su do sada 1000 volontera na 6 meseci, (sada vise nisu volonteri) na ciscenju naselja.....spasili 1600 grla krava, goveda itd... A nasi: da li su jednu kravu spaslili. Zalosno.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 11:22:44   
anci kv
zlatno pravilo,ko se kako snađe. I ja sam za to da znam kome konkretno pružam pomoć,bar budem sigurna da je otišlo u prave ruke

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 11:32:34   
vikiveki
I ja kkao i većina vas, baš nešto nemam poverenja u te državne račune i pomoć jer tu postoji mnogo načina na koje određeni ljudi to mogu da zloupotrebe.U to sam se uverila za vreme bombardovanja u sopstvenoj blizini,dok sam još bila u Aleksincu koji su bombardovali više puta i gde pomoć uglavnom nije stizala ugroženim ljudima već opštinarima koji su trebali da je podele a iskorišćavali su dosta za sebe.I pomoć koju je crkva delila završila je u prodavnicama čiji su vlasnici bili iz najuže porodice tih istih popova koji su navodno delili pomoćuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 12:00:41   
anci kv
svima gladne oči, nikad dosta alapljivim ljudima

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 12:08:48   
vikiveki
Ma kakvi dosta....takvim ljudima nikad nije dosta,što više imaju više bi još hteli

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 12:14:50   
Modessty
Veki kakva je situacija kod vas?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 12:23:36   
vikiveki
Kod nas je na snazi vanredna situacija,mada su svi opušteniji i nadaju se da je ono najgore prošlo...mene jedino zabrinjava taj talas što nam dolazi od Hrvatske ne preko Save, nego preko nekih šuma i niko tačno ne zna koliko je to talas i dokle će stići.To je voda koja se u Hrvatskoj izlila iz Save kada su im pukli neki nasipi.Inače zbog toga talasa su evakuisali ta mesta oko granice,Sremsku Raču,Morović a priča se da će i Adaševci biti evakuisani

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 13:02:36   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja objavila status na fb za Sanjicu i Snelle i javilo se nekoliko mojih prijatelja koji su uplatili ili planiraju da uplate. Kažu da im je bolje da uplate tako nekome konkretno, nego na onaj račun državi.
Mm kaže da se u njihovoj firmi svako odrekao jedne dnevnice i da će sve to ići u fond, a njihova je firma ogromna i imaju mnogo zaposlenih i dobre plate, tako da je svaka njihova dnevnica solidna suma. user posted image
I kaže mm da su se prijavili da doniraju u robi kad krene obnova (parket, tepisi, itisoni, linoleumi...). Nadam se da će nešto od toga ići i građanima. user posted image


firma mm je donirala milion din u hrani i milion u novcu a svim ugrozenim zaposlenim jos dodatno para user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 15:22:04   
Ana13
Da pohvalim moj fax ( Gradjevinsko-arhitektonski fak.Nis).Donirali su 2 miliona din user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 21:21:30   
Olga75
pricali ste o HAARP u pa koga ne mrzi neka KLIKne


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 22:27:55   
lesica
Olga, Amitz je Amitz. Podseća me priča na Čoveka iz Ripnja i Sekača iz Prnjavora...

Ne pitajte ništa, pobudalila sam,,,


ELEM, htedoh vam reći, da znate, ko već nosi nešto od stvari... jako ali jako je potreban asepsol, mislim i sijaset_ drugih stvari, ali asepsol posebno.

< Poruku je uredio lesica RR -- 21.5.2014 22:30:15 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 22:35:49   
Ana RR
Firma mm je donirala 5 milion dinara a svaki zaposleni se odrekao jedne dnevnice.

I svako će se odreći, samo političare zabole ćoše. Ne daju paušalni deo ni pod razno, jedva se dogovoriše bar nešto da daju. Stoka!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 22:42:49   
anci kv
Sad mi mm reče da su i kod nas u firmi organizovali pružanje pomoći,nekoliko procenta od plate svakog radnika user posted image
Danas smo dali svoj skromni doprinos i učestvovali u humanoj akciji naših frizerauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 22:48:32   
Didy
Iskreno se nadam da će ove pomoći biti iskorišćene za obnovu domova ljudi, makar jednim delom. Znam da su u Kraljevu pomagali ljudi pri obnovi, snaja mi je iz Kraljeva.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Poplave u Srbiji
21.5.2014 22:50:59   
anci kv
Stvarno se pomagalo i šakom i kapom, al ljudi ne bi bili to što jesu pa je bilo mnogih zloupotreba da je to stražno. Od rušenja sopstvene kuće da bi se pokazalo da je veća šteta naneta

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here