|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 13:06:57   
tanjicak79
Uspela sam da uplatim za Snelle. Da li je za NaduRR račun dinarski ili devizni?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 13:43:29   
imperial
Uplatila sam za Snelleta 500 din.nije mnogo ali znacice im,pozdrav za sveuser posted image

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 14:16:33   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: tanjicak79

Uspela sam da uplatim za Snelle. Da li je za NaduRR račun dinarski ili devizni?


Za Srbiju je dinarski a za BIH je za KM.

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 14:28:44   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Von ja sve plaćam preko kompa, ne treba mi CD :)

moja intesa trazi cd!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 14:40:16   
MarijaBg
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drage naše RR-ajke, vi koje želite da pomognete našim ugroženim Ringerajkama, pomoć za Snelleta koja je evakuisana iz Obrenovca i prošla golgotu možete uplatiti direktno na žiro račun Snelletove sestre Sanjice, jer je Snelle izgubila dokumente u vodi. Sanjicin broj računa je:

160-5600100630317-27 - u pitanju je banka Intesa

Obavezno naglasite da je vlasnik račun Sanja Ilić (proverite ako plaćate u banci), svrha uplate - pomoć za Snelleta i vaš nick.

Za našu Nadu RR kojoj je kuća poplavljena izgleda neće biti moguće da kao za Snelleta direktno uplaćujemo novac, ovo mislim na nas iz Srbije. Kako mi rekoše u Hypo banci, morao bi svako od nas da otvori devizni račun i da od Nade dobija instrukcije za plaćanje, koje bi ona dobila iz Hypo banke u Bosni. Nadam se da se slažete da je prekomplikovano. S toga, videćemo da se uplati pomoć za Nadu na račun nekoga u Srbiji sa kim ona napravi dogovor, a ko će joj kasnije dostaviti novac. Što se tiče Ringerajki iz BIH one mogu našoj Nadi pomoć direktno uplatiti na račun 4052 3900 0825 1708, Milan Nišević (Nadin suprug), Hypo Group. Obavezno naglasite da je vlasnik račun Milan Nišević (proverite ako plaćate u banci), svrha uplate - pomoć za Nadu RR i vaš nick.


Našim devojkama je pomoć u ovom trenutku dobrodošla, pomozimo im koliko možemo u ovom teškom trenutku!



Nadam se da se ne ljutite, ali ovo bi trebalo da stoji na svakoj strani! Ajmo devojke, po meni je bolje poslati direktno nekome i 100 din, nego sms...
Svi mozete da odvojite od plate, roditeljskog dodatka, decijeg po 200-300 din. Sigurna sam da ce svima domovi biti obnovljeni, ali njima sada treba novac za zivot, treba im da kupe deci i sebi malo nove odece, barem donji ves i po trenerku user posted image
Ja imam krevetac drveni, dubak, svasta od odece i igracaka, pa ako znate nekoga da mu je potrebno...


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 10.6.2014 22:36:21 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 14:52:42   
anci kv
zato i kažem da da neko adresu gde bi mogli da pošaljemo i nešto od stvari,hemije .
Recimo kod nekog u bg,pa da taj da snelletu ili prosledi nadi

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 14:56:55   
MarijaBg
Budite realni, njima je sad novac najpotrebniji! Skupljeno je previse hemije, pelena i konzervi, crveni krstovi su puni svega. A ti ljudi od necega treba da kupe ono sto im je zaista neophodno. Ili da prosto odvedu decu na sladoled ili u igraonicu.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 15:13:53   
milicicak
Kako mogu da stupim u kontakt sa Snelle? Moje dete je alergicno na mleko, znam kako ide sve sa ishranom a u Bg sam. Ako joj treba bilo kakva pomoc u vezi kuvanja i spremanja hrane voljna sam da pomognem ako bilo kako mogu

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 15:30:27   
Ana13
Koja valuta se uplacuje za Nadu?

Sad videh da je dinarski racun

< Poruku je uredio Ana13 -- 20.5.2014 15:33:08 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 17:15:24   
lanajelena
Uspela sam da uplatim za Snele,u Intesi nema provizije,jedino je ona popunila neki njihov papir pa ne znam da li stoji ime i prezime,mada to nije ni bitno,bitna je uplata user posted image ...cim dodjem do prvih para uplacujem i za Nadu

Milicicak sad trenutno je to malo teze,probaj na fb,Sneza koristi samo tetkin mob pa da je ne cimamo svi

< Poruku je uredio lanajelena -- 20.5.2014 17:17:16 >

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 20:01:40   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Kako mogu da stupim u kontakt sa Snelle? Moje dete je alergicno na mleko, znam kako ide sve sa ishranom a u Bg sam. Ako joj treba bilo kakva pomoc u vezi kuvanja i spremanja hrane voljna sam da pomognem ako bilo kako mogu


Milicicak, Snelle je kod rođene tetke tako da ima uslove za spremanje, hvala bogu. A ako se dobro sećam, Nemanja je počeo da jede mlečno, ne?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 20:06:00   
milicicak
Ana, hvala za informaciju. Znam da su uveli gluten za mlecno nisam sigurna. Ako mogu bilo kako da pomognem, molim te kazi joj da se javi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 20:55:02   
Rosita
Mili, uveli su mlecno i mnogo je srecna zbog toga, kaze da joj je jako znacilo u ovoj situaciji.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 21:24:09   
milicicak
user posted image user posted image za Nikolu i Snelle
Ja sam se tek danas sastavila sa mozgom i stalno razmisljam kako mogu da pomognem... Ako znate bilo koga ko ima dete sa alergijom na mleko a nastradao je u ovoj katastrofi i nalazi se u Bg, molim vas recite mu da mi se javi

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
20.5.2014 22:52:34   
dijana1*
Sto se tice stvari, ko zeli da posalje nesto Nadi RR mogu vam dati svoju adresu u BG pa cu joj ja proslediti.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 12:39:42   
milica93
A sta u one male kvadratice sa desne strane poziv, model i ostale?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 13:03:11   
lanajelena
Tu nista ne pises user posted image

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 13:27:33   
jovicaa
ja cu danas ici da uplatim za snelle i nadu... kad bi svaka od nas uplatila, to bi im puno znacilo! makar simbolicno... kad pogledas sta je 500-1000 din. a njima bi to puno znacilo kad se slozi na gomilu, kad bi svako uplatio!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 13:32:08   
jovicaa
znadci ja mogu da prebacim direktno sa kartice na njen racun, ne moram da idem u postu ili banku? u pitanju je komercijalna banka, imam otvoren elektronski racun.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 13:48:12   
Torbica
Mozes Jovo, tako sam i ja, E bankingom.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 14:01:26   
jovicaa
koji je na kraju racun za snelle? od njenog brata?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 14:13:52   
Modessty
uplatila

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 14:22:56   
Rosita


IZVORNA PORUKA: milica93

A sta u one male kvadratice sa desne strane poziv, model i ostale?

Mislim da se uplatnica za tekuci racun razlikuje od one za ziro racun i da nema model i poziv na broj. Ispravite ako gresim


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 14:48:35   
Cakana84
Od Sanjice, njene sestre, piše sve u prvom postu a ima i na ovoj stranici iznad.


IZVORNA PORUKA: jovicaa

koji je na kraju racun za snelle? od njenog brata?


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pomozimo ugroženim Ringerajkama
21.5.2014 23:08:13   
jovicaa
ja sam pokusala preko e bankinga... ali nisam uspela, izbacuje mi ovu poruku, da li se jos nekom desavalo:

---- Račun koji ste uneli kao račun primaoca ne postoji u registru javnih primalaca. S obzirom da ne posedujete nijedan potreban vid autorizacije za plaćanje na račune van javnog registra ne možete nastaviti dalje sa plaćanjem na ovaj račun! -------

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here