|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
24.6.2014 22:52:17   
serpica

IZVORNA PORUKA: anci kv


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

nije INDY jedini primer gde zena dobro izgleda ,a muz je vara i to po obicaju sa nekom koja joj nije ni do kolena,muskarci razmisljaju onim u gacama u vecini slucajeva

doco,"to"u gaćama ne razmišlja,definitivno user posted image





E Anci to je diskutabilno,ko i sama tema....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Razvod braka
24.6.2014 22:54:21   
nina26

IZVORNA PORUKA: branki

mozda i razmislja.i to u gacama ima glavuuser posted image



ima glavu, ali sa niskim IQ user posted image

ehhh, ti muskraci....

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Razvod braka
24.6.2014 23:00:10   
branki*

IZVORNA PORUKA: nina26







ehhh, ti muskraci....

muskraci,muskraci,ce da da ostanu bez kraci!
ninauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Razvod braka
24.6.2014 23:03:41   
nina26

IZVORNA PORUKA: branki


IZVORNA PORUKA: nina26







ehhh, ti muskraci....

muskraci,muskraci,ce da da ostanu bez kraci!
ninauser posted image


Branki,svidja mi se rima user posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Razvod braka
25.6.2014 11:33:47   
Brand new mama
Licno mislim da je u svemu samo stvar nekog nadjacati i pobjediti...dovesti u podredjen polozaj,a onda,jednostavno reci:"Sta da ti radim-sam si kriv/a" Ljudi se uzasno mjenjaju,a ako se promjene na bolje,osvrni se jos koji put,da vidi da se ne seta Kosac okolo...pa da se nisu pokajali u zadnjoj minutici:) zasto ljudi varaju u braku-meni je sve to samo stvar kompleksa i potrebe da samom sebi dignu samopouzdanje.. kao:imam zenu i klince kuci,ali mogu da se valjuskam jos sa tri klinke i poslije cu stajati ispred ogledala i diviti se sebi koliko sam veliki,jak i ....A zena mora da bude u svakom pogledu super,jer cu je naravno ocjenjivati i procjenjivati strozije nego bilo koga drugog...Svaka mana ce biti visestruko provjerena, cak cemo i njen smijeh pokusati promjeniti ako nekad zapara usi...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Razvod braka
26.6.2014 2:45:23   
Tanjolina
Tacno je da su datumi bitni. Ono sto meni samo nije jasno je kako ste vi uopste podneli predlog za sporazumni raskid braka koji u sebi ne sadrzi saglasnost supruznika o podeli imovine??? Koliko ja znam, a do sad sam mislila da dobro znam, jeste da PREDLOG za sporazumni raskid braka MORA da sadrzi 1) sporazum supruznika o podrli zajednickr imovine i 2) sporazum/dogovor o roditeljskim pravima i obavezama ukoliko supruznici imaju maloletnu decu. Na taj takav Predlog koji vi oboje potpisete sud donosi po odrzanoj glavnoj raspravi (obicno 15 dana) Pesudu npr. - Usvaja se u celosti (a uvek se usvaja jer se smatra ako je sporazumno da ste postigli dogovor) i tu su utvrdjeni razvod braka, obaveze supruznika oko dece i podela imovine.

Sva imovina stecena u braku se smatra zajednickom, osim ukoliko nisi potpisala neku izjavu da se odrices necega iz nekog razloga ili je stecena iz posebnih sredstava supruznika, ili ukoliko je poklon (npr. Roditelji mu kupili, dobio od babe). I deli se pola pola, ali cak i to 50/50 nije striktno u svim slucajevima!

Da ne davim vise, sustina je da je SPORAZUMNI RAZVOD MOGUC SAMO I ISKLJUCIVO AKO SU SE SUPRUZNICI OKO SVIH STVARI VEZANIH ZA RADKID BRAKA USAGLASILI, A podela imovine jeste jedno od osnovnih pitanja. I to je tako u kojoj god zemlji se razveli kad jesporazumni u pitanju.

P. S. Draga Indy, Verujem da je tesko i Zelim ti svu srecu!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Razvod braka
26.6.2014 2:50:56   
Tanjolina
Koliko postova posle njene price o razvodu! Nisam u toku :( ladies sorry, nadam se da necete zameriti!!! Ja sad vratila sve unazaaaaad...

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Razvod braka
26.6.2014 6:54:51   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Tanjolina

SPORAZUMNI RAZVOD MOGUC SAMO I ISKLJUCIVO AKO SU SE SUPRUZNICI OKO SVIH STVARI VEZANIH ZA RADKID BRAKA USAGLASILI, A podela imovine jeste jedno od osnovnih pitanja. I to je tako u kojoj god zemlji se razveli kad jesporazumni u pitanju.


tacno. Kad sam se ja razvodila moj bivsi je na sudu izjavio da ne zeli da plati troskove razvoda i sudija kaze "ako se niste dogovorili oko toga onda to nije sporazumni razvod" i ja se dosetim i kazem u istom momentu "dogovorili smo se da ja sve platim"user posted image . sve samo da ga se otarasim to sam mislila u sebiuser posted image

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Razvod braka
26.6.2014 9:06:07   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Tanjolina


Da ne davim vise, sustina je da je SPORAZUMNI RAZVOD MOGUC SAMO I ISKLJUCIVO AKO SU SE SUPRUZNICI OKO SVIH STVARI VEZANIH ZA RADKID BRAKA USAGLASILI, A podela imovine jeste jedno od osnovnih pitanja. I to je tako u kojoj god zemlji se razveli kad jesporazumni u pitanju.



Da. Upravo tako. Drago mi je da je to lepo neko objasnio. Zato sam i napisala da je sve napisano kao scenarij sa indijsku seriju.
Nije tema, ali, Tanjolina, dobrodosla na forum.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Razvod braka
26.6.2014 10:42:42   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: Tanjolina



, sustina je da je SPORAZUMNI RAZVOD MOGUC SAMO I ISKLJUCIVO AKO SU SE SUPRUZNICI OKO SVIH STVARI VEZANIH ZA RADKID BRAKA USAGLASILI, A podela imovine jeste jedno od osnovnih pitanja. I to je tako u kojoj god zemlji se razveli kad jesporazumni u pitanju.


Tacno!


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Razvod braka
26.6.2014 11:50:05   
ivaMark
To je i mene malo zbunilo user posted image

Ne bih znala da se moja drugarica nije razvodila. Deca su ostala kod muza, ona je otisla iz kuce i odrekla se svog dela kuce a on se odrekao njene alimentacije koju je ona trebala njemu da placa (jer su deca kod njega). Nadam se da sam lepo objasnila.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Razvod braka
26.6.2014 13:41:43   
IVA 11
Kao pravnik, potvrđujem da je imovina jedna od elementarnih stvari kad je u pitanju sporazumni raskid braka.

< Poruku je uredio IVA 11 -- 26.6.2014 13:43:06 >

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Razvod braka
26.6.2014 13:48:18   
Tanjolina
E, da. Sto kaze Misa i Ljisa, i troskovi cak moraju da budu dogovoreni. Obicno se i to navede, ko ih snosi, pola-pola ili kako vec...


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Razvod braka
26.6.2014 13:55:49   
Olga75
a vi sve mislite da Indy laze ?


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:00:07   
Ivanka 75
Mislim da je ona u jednom postu rekla da prvo ide razvod a da se za podelu imovine podnosi posebna tuzba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:00:26   
Tanjolina
Hvala, mada bi bilo lepo da smo se sve nasle na nekoj lepsoj temi :)

U svakom slucaju, posto se diskusija oko podele imovine vodi na 2 strane foruma, moram da kazem jos i da bih se ja na mestu Indy ozbiljno razmislila kakav je to advokat koji trazi punomocje za sporazumni razvod??? Advokat vam napravi formu, vi odnesete u sud i to je sve. U ovoj prici j... Lud zbunjenog!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:01:02   
IVA 11
Ja ne mislim.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:04:24   
branki*
ja sam razumela da je advokat u bosni trazio punomocje da bi mogao da blokira racun njenog muza u bosni,eventualno.javice se da pojasni,ako uopste vise i bude zelela da pojasnjava.malo se pretvorilo ovo u...
indiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:04:57   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mislim da je ona u jednom postu rekla da prvo ide razvod a da se za podelu imovine podnosi posebna tuzba.


ja nisam pravnik i ne razumem se mnogo ali znam da je moja kuma posle razvoda podnosila tuzbu za podelu imovine, od koje je na kraju odustala ali to nema veze. iako su se sporazumno razveli to se nije dovodilo u pitanje. samo ono u vezi starateljstva, vidjanja deteta, alimentacije.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:10:52   
Tanjolina
Ja stvarno ne ulazim u to i ne mislim ni da laze ni da ne laze, mozda je zena u haosu i rastrojstvu otkud znam, samo kazem da ovako nesto sa pravne strane nije moguce. To nije neki kreativni proces pa da ljudi izmisljaju moze ovako, moze onako... To bi ti bilo kao da tuzis nekoga pa naknadno smisljas sta ces da trazis kao odstetu. Osnovna razlika izmedju sporazumnog i razvoda po tuzbi bas i jeste sto kod sporazumnog postoji dogovor i posle nema nista naknadno deljenje bilo cega...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:16:01   
Olga75
pitam samo , jer se javila da se razvodi i da je utucena i onda je krenulo svasta pa do ociglednog ukazivanja na to da nikako ne moze biti kako je ona jadna napisala
pa me interesuje
a razvod jeste emocionalni poraz jer si se vezao za nekog ko ti ne odgovara , treba to prvo sebi priznati
a onda ide na kokosarenje i cerupanje
i naravno da treba uzeti svu imovinu koju mozes
u krajnjoj liniji malo li je nezadovoljnih zena koje se tese cokoladom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:31:07   
Didy
Ja se uopšte ne razumem u tematiku, ali mi je žao što Indy prolazi kroz ceo taj proces. I ne znam šta vas sve zabole da li je to tako moguće ili nije s pravne strane, da li je španska ili indijska serija...
Znam samo s ljudske strane da kad je nekom teško, vrlo je ružno stajati mu još i na muku i zabijati mu još i nož u leđa.
Jesam dugo na rr, ali izgleda uopšte nisam u toku šta se ovde sve zaista događalo i događa. Jedino što mogu da kažem povodom ove neprijatne (najblaže rečeno) atmosfere na ovoj temi jeste da ja volim da se raspravljam i da diskutujem, ali da se uvek trudim da ne povredim druge ljude. I nikada ne zlopamtim neke diskuije i ne prenosim ih iz teme u temu i ne čekam zgodan trenutak da nekome nešto natrljam na nos. Diskutujem s vama kao što diskutujem s rođenom mamom i onda kad završimo raspravu zaboravimo na to i popijemo kafu zajedno. Mislim da je to suština foruma, ovog i svakog drugog.

< Poruku je uredio Didy -- 26.6.2014 14:39:39 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Razvod braka
26.6.2014 14:35:49   
IVA 11
Ja je podržavam u svemu, i smatram da dostojanstveno treba da uzme ono što pripada njoj i Sari!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Razvod braka
26.6.2014 15:03:44   
NadaR

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ja je podržavam u svemu, i smatram da dostojanstveno treba da uzme ono što pripada njoj i Sari!


user posted image

Isto! user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Razvod braka
26.6.2014 15:16:02   
ivaMark
BNM, sve sto si napisala je tacno od reci do reci user posted image

Olga, naravno da ne mislim da Indy laze, kao sto ne mislim da bilo ko ovde laze jer ne vidim svrhu toga user posted image iako me mm ubedjuje u suprotno sto se tice foruma (ali ovo je vec off).

Medju prvima sam napisala da uzme sta joj pripada pa i cak da se ne zadovoljava jednosobnim stanom u Bosni nego lepo sve na pola.

Time sto sam napisala da mi nije jasno kako podela imovine tek sledi a razveli su se sporazumno sam samo htela da joj indirektno skrenem paznju da nije u pitanju neka prevara njenog bivseg muza jer je covek jos u aprilu stan (jedan od stanova) prebacio na trecu osobu...znaci da je planirao nesto ili se plasio... Tako da je izgleda na sve spreman.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here