|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razvod braka
5.1.2009 0:01:39   
Anoniman
Nadam se da ova tema neće nikome zatrebati, ali ako ipak nekome bude... neka postoji.

Neka ovde budu zapisana osećanja.

Neka bude zapisan protokol kako se to radi.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razvod braka
6.1.2009 11:40:36   
kumara
Ako nekome zatreba, ima i ona stara tema "Deca razvedenih roditelja" - KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razvod braka
6.1.2009 11:43:48   
Anoniman
Da, ima, ali je to tema da se piše kako se vi osećate (sada kao odrasle) kao deca razvedenih roditelja (bar sam ja tako razumela - ali je ok da si povezala dve teme), a ovo mi je više tema za... kako da kažem? Kako se mi  osećamo kada se razvodimo? I procedura. Videla sam na drugim forumima (Hrvatskim) da se kod njih nešto menjalo u zakonu... kada se ide kod socijalnog radnika, kada na sud, kome deca i sl.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razvod braka
6.1.2009 12:02:43   
kumara
Ma da ok, ali sam mislila da moze da bude korisno jer je meni to nekako ne samo kako smo se mi osecale, nego da pomogne roditeljima kako da ne upropaste svoju decu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razvod braka
6.1.2009 12:08:11   
Anoniman
Naravno, kažem da je OK što si povezala teme.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razvod braka
2.3.2009 15:35:37   
Anoniman
Jedan naš drugar je već godinama bio u braku sa jednom našom prijateljicom. Ja sam uvek imala utisak da oni fenomenalno funkcionišu iako su skroz različiti. Pre koji dan čujem: razišli se. Ja ne volim da sudim o takvim stvarima, obično kažem da me ne zanima ničiji brak sem mog, naravno, ako nekome treba da ga saslušam - nema problema. Ali uglavnom ne sudim ko je kriv. Međutim, taj drugar se na nekom našem kolektivnom druženju pojavio sa devojkom. E sada, opet kažem, ko sam ja da sudim? U celoj priči, život ide dalje, ali sam u datom momentu smatrala neumesnim to što se posle tako kratkog vremena nakon što se rastao od žene (još se nisu sudskim putem razveli) doveo devojku u naše društvo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razvod braka
5.6.2009 20:03:50   
Anoniman
razvescu se ja od tebe kad taduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razvod braka
5.6.2009 20:14:10   
Anoniman
Zalosno je ovo cuti, ali ako vec nema nacina da se rese problemi bolje dobar razvod nego los brak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razvod braka
5.6.2009 20:14:47   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Katjica

Zalosno je ovo cuti, ali ako vec nema nacina da se rese problemi bolje dobar razvod nego los brak user posted image

Isto mislim kao Katjicauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
5.6.2009 20:17:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razvod braka
5.6.2009 20:24:40   
Dora
Dobro ajde. A da čujemo vas, da li je neka od vas bila blizu razvoda braka?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razvod braka
5.6.2009 20:25:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dora

Dobro ajde. A da čujemo vas, da li je neka od vas bila blizu razvoda braka?


Ja sam blizu toga da se ni ne udam user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razvod braka
5.6.2009 20:28:58   
Dora
Sranja uvek postoje, ljudi su pod pritiskom, žena više nije ta što čuti i sluša... Sve je drugačije i razvod više, na sreću, nije sramota.
Moja drugarica se razvela, našla drugog, udala se i sad je najzad srećna. To se vidi iz aviona. I istina je, bolje dobar razvod nego loš brak. Pa i za decu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razvod braka
5.6.2009 20:59:43   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

razvescu se ja od tebe kad taduser posted image

Oprosti ali meni ovo zvuči djetinjasto,kao prijetnja u prazno.
Ako imam problem u braku o tome se razgovara i ako nema oprosta ako se preko toga ne može prijeći,RAZVODIM SE .
Jedina stvar oko koje se ne pregovara za mene je zlostavljanje u braku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razvod braka
5.6.2009 21:05:16   
Dora
Nije mi jasno, taj anoniman član je tako upao u temu sa rečenicom za koju se ne zna kome je namenjena, a ovakvim stvarima ne bi trebalo ovde da bude mesta. To mi zvuči kao pretnja. Lako je pričati anoniman! 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razvod braka
5.6.2009 21:19:43   
afrodita
Ako smem da kazem kao neko ko iza sebe
ima 16, 1/2 staza braka da sam mome muzu
rekla SAMO JEDNOM MOGU DA ODEM ALI SE
NE VRACAM znajuci koliko njih odlazi i dolazi
nazad, kod mene toga nema. Mada: moja mama,
moja sestra, moje neke drugarice i neke iz vidjenja
to su radile pa kad to cujem, samo onda izgovorim tu
recenicu. Danas jeste u modi da se mladi razvode,
niko nikog nece da trpi ALI tolerancija mora da postoji
i jedino tako moze da se opstane. Naj lakse je razvesti se.
Ali mislim da uvek treba pustiti da stvari prenoce i da se
dobro razmisli o posledicama. Sutradan kao da je pola
problema odneo neko. A ostala polovina za nedelju dana
nestane. Tako da smo jos uvek zajednouser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
5.6.2009 21:24:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razvod braka
5.6.2009 23:22:19   
hera
Razvod nije u modi ali ga mnogi nose. Nisam dugo u braku.4 godine. i priznajem da mi je doslo vise puta da se razvedem. Ali mnoge stvari bukvalno istrpim zbog dece a i sigurna sam da me muz voli ali sam sigurna i u to da je malo na svoju ruku ne znam da li me razumete.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razvod braka
5.6.2009 23:25:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: hera

Razvod nije u modi ali ga mnogi nose. Nisam dugo u braku.4 godine. i priznajem da mi je doslo vise puta da se razvedem. Ali mnoge stvari bukvalno istrpim zbog dece a i sigurna sam da me muz voli ali sam sigurna i u to da je malo na svoju ruku ne znam da li me razumete.

Da potpuno te razumijem,to prođe kad shvatimo da se ljudi ne mjenjaju i prihvatimo ih postepeno onakvim kakvi jesu...istina je da ne dođu do toga svi zato se i razvode,između ostalog.

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razvod braka
5.6.2009 23:30:37   
Dora
Jeste, teško se prilagoditi, ali gde ima ljubavi- ima i braka. Ja i mm se volimo, jednom smo se rastali na 15 dana i oboje mislili da je tu kraj sveta. 15 dana je dug period, može da se razmisli, da se počne nov život, ali oboje smo bili izgubljeni... Na stranu deca, i njima bi bilo teško da su tačno znali šta je po sredi, ali mali su pa smo im zamazali oči...i taman kad je trebalo odlučiti, mi smo odlučili da ne možemo odvojeno. Bilo je teško ali poučno, pogotovo što je velika stvar stajala između nas... (ne mislim na bilo koji oblik nasilja u porodici, ako izuzmemo svađu)...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razvod braka
6.6.2009 9:47:45   
bebać
LU bi mogal biti psihoterapeut na forumu,svaki njen post bar na mene djeluje kao melem na ranuuser posted image user posted image user posted image

zaista žena predstavi situaciju kakva jest,i puna je razumijevanja i što je najbitnije realna...ja uvijek od miša napravim slonauser posted image user posted image user posted image user posted image i uvijek gledam samo negativnu stranu,tek ponekad osvrnem se na pozitivno,čisto da ne zaboravm da postoji i to pozitivnouser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:08:55   
Lu
Ih bebać dok dođeš u moje godine i prođeš kroz neke zafrkane situacije a kojih će biti sigurno,
bićeš sama sebi psihoterapeutuser posted image
Znaš onu narodnu, ŠTO TE NE UBIJE TO TE OJAČA...

< Poruku je uredio lu -- 6.6.2009 13:09:22 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:13:18   
mamanp
IZVORNA PORUKA: lu

Ih bebać dok dođeš u moje godine i prođeš kroz neke zafrkane situacije a kojih će biti sigurno,




Koje su to godine???user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:14:19   
bebać
To jest,još sam ja balavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali nisam loša za svoje godineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moram malo samopohvale

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:17:55   
mihi
Jeste Bebać u pravu si za Lu skroz!!!!!!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here