|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
26.6.2014 15:25:58   
Olga75
Ivamark , ja samo pitam jer sam procitala svasta pa i savete : nadji ti nekoga pa mu kazi a mi ne znamo njemog muza , mozda je on neki cudan covek pa je isprebija recimo zbog toga ?
ne znam , ima zena muku
resava je kako zna
a mozda nema kome da se izjada
maliciozno je jako puno postova ovde
i to jednostavno nije ljudski user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Razvod braka
26.6.2014 15:27:30   
Ana RR
Didy, skidam kapu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Razvod braka
26.6.2014 16:11:03   
indy_25
Nemam vremena da pisem ali ove ali ove sto ne vjeruju malo cu im se jos pravdati. Holandija i Bosna nemaju veze. Ja sam uzela Holandsko drzavljanstvo a odrekla se Bosanskog. U Holandiji nemam dva drzqvljanstva ali zato u Bosni imam jer se nisam ispisala. Holandija pojma nema sta mi imamo u Bosni jer bi njima racune morali polagati. Zato u Bosni imam pravo jer dole imam drzavljanstvo. Uglavnom mogla bih dosta pisati o tome ali zaista nemam vremena trenutno. Rekoh samo da vam objasnim kako i zasto posto se toliko interesujete oko toga ( ne mislim na sve zna se na koga mislim )

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Razvod braka
26.6.2014 16:18:13   
Ivanka 75
Ja sam dete razvedenih roditela, muka je to za zenu koja ostane sama samcita sa decom, bez obzira na to da li je bivsi ukljucen u zivot dece ili ne.
Moja mama je uvek govorila da nam je ona "i otac i majka", treba nositi dupli teret, donositi odluke a nije lako.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Razvod braka
26.6.2014 16:18:29   
Olga75
Indy , ja cu te zamoliti , kad sve prodje i budes imala vremena da ispises sve formalnost , nikda se ne zna kad ce neko doci u slicnu situaciju a tvoj post moze da pomogne
i da , uzmi mu sve sto mozes i gda god mozes user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Razvod braka
26.6.2014 16:18:50   
indy_25

IZVORNA PORUKA: indy_25

Hvala vam puno. Pa da najgore je to sto bih i holandija nemaju nikakve veze. Oni tamo nemaju pojma. Sutra cim prije zovem advokata u bosni. Ma da mozda mi samo onako prijeti mozda nece to uraditi nego je ljut zato sto hocu da uzmem ono sto mi pripada. Ona kaze da je to on zaradio a moji zivci skoro 6 godina sa njim sto su otisli za to meni niko ne placa. Ali ja cu za svaki slucaj da se osiguram.


Kao sto sam i prije napisala u prve tri recenice. Ali mozda nisam dobro ovjasnila. Uglavnom potraznja imovine se trazi posebnom tuzbom poslije razvoda.malo prooguglajte.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Razvod braka
26.6.2014 16:26:44   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja se uopšte ne razumem u tematiku, ali mi je žao što Indy prolazi kroz ceo taj proces. I ne znam šta vas sve zabole da li je to tako moguće ili nije s pravne strane, da li je španska ili indijska serija...
Znam samo s ljudske strane da kad je nekom teško, vrlo je ružno stajati mu još i na muku i zabijati mu još i nož u leđa.
Jesam dugo na rr, ali izgleda uopšte nisam u toku šta se ovde sve zaista događalo i događa. Jedino što mogu da kažem povodom ove neprijatne (najblaže rečeno) atmosfere na ovoj temi jeste da ja volim da se raspravljam i da diskutujem, ali da se uvek trudim da ne povredim druge ljude. I nikada ne zlopamtim neke diskuije i ne prenosim ih iz teme u temu i ne čekam zgodan trenutak da nekome nešto natrljam na nos. Diskutujem s vama kao što diskutujem s rođenom mamom i onda kad završimo raspravu zaboravimo na to i popijemo kafu zajedno. Mislim da je to suština foruma, ovog i svakog drugog.

Bas tako!
Pored sve muke,ne treba joj jos da se pravda zenama sa foruma user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Razvod braka
26.6.2014 16:58:17   
Žapkić
Evo, da se javim i ja ovde. Danas sam dobila poziv za sud, za četvrtak. Toliku gomilu lazi na jednom mestu odavno nisam videla...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Razvod braka
26.6.2014 17:02:55   
Olga75
Zapkic user posted image
ne shvataj to licno i oderi ga

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Razvod braka
26.6.2014 17:14:36   
Žapkić
Oldzi, ja to shvatam veoma lično, jer sam ja neko sa kim on ima dete. Neko ko nije zasluzio niti trunku onoga što tamo piše. No d, dobro, svako se sluzi oruzjem koje poseduje... Ja ništa osim istine niti znam, niti posedujem...
Meni je najbitinije da ovo sve što bezbolnije prođe po moje dete. i samo ću se za to boriti.
A, veruj, ne zelim uopšte da ga oderem (znamd a si mi to rekla iz najbolje namere). Sve što smatra da je njegovo, da je on stekao, zaradio ili kupio-neka nosi. Znači, apsolutno sve. Jedino oko čega ću se sporiti, je auto , koje je na moje ime, kupljeno delom od mog novca, a delom od kredita koji sam ja podilga. A i to ću mi dati, samo neka otplati preostali iznos kredita.
Jedino što mi je potrebno je mir za mene i moje dete, da nastavim normalan zivot.



_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Razvod braka
26.6.2014 17:19:29   
Olga75
nije moj posao , slazem se
ali i dete je njegova svojima a to dete i jede i oblaci se i ide na casove engleskog , plesa , muzike , klizanje
znaci sve to kosta
od tog meni moj mir nema nista , mora proci neko vreme da on prestane da zeli da te kaznjava
ali ja nisam tu da sad nesto psihoterapeutisem
poenta je da dete mora biti namireno
a on cim nadje novu zenu zaboravice na dete
svi oni zaborave , jako su retki oni svavesni ili kakvi vec
al dobro , svako svoje zna
u svakom slucaju Zapkic , nek sve prodje kako ti zelis user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Razvod braka
26.6.2014 17:29:27   
Žapkić
Olgice, ti si jedna duša, znaš!!!user posted image
Sve si to u pravu. Ali, ja , prosto, posle 10 godina provedenih sa tim čovekom, posle sve muke da se Tina rodi, nemam ni volčje ni zelje da se pregonim oko bilo čega...
Izuzetak u svemu je samo Tina. Neću dozvoliti da s ebilo ko poigrava njenim zivotićem.
A što se njega tiče...
"Sudija mu raste!!!" (Hvala daragoj Ivanki na ovoj velikoj istini koju je sa najma podelila, a koja mi je često bila ohrabrenje)

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Razvod braka
26.6.2014 17:40:00   
Verolina
IZVORNA PORUKA: Žapkić

Oldzi, ja to shvatam veoma lično, jer sam ja neko sa kim on ima dete. Neko ko nije zasluzio niti trunku onoga što tamo piše. No d, dobro, svako se sluzi oruzjem koje poseduje... Ja ništa osim istine niti znam, niti posedujem...
Meni je najbitinije da ovo sve što bezbolnije prođe po moje dete. i samo ću se za to boriti.
A, veruj, ne zelim uopšte da ga oderem (znamd a si mi to rekla iz najbolje namere). Sve što smatra da je njegovo, da je on stekao, zaradio ili kupio-neka nosi. Znači, apsolutno sve. Jedino oko čega ću se sporiti, je auto , koje je na moje ime, kupljeno delom od mog novca, a delom od kredita koji sam ja podilga. A i to ću mi dati, samo neka otplati preostali iznos kredita.
Jedino što mi je potrebno je mir za mene i moje dete, da nastavim normalan zivot.



Ma bravo. Bravouser posted image
Ovo je zena koju ja godinama cenim na ovom forumu i visestruko je dokazala zasto. Ovo je jedna od stvari zbog koje ima moj naklon. No to je vec subjektivna stvar.
Jako mi je zao sto prolazis kroz sve ovo.user posted image Ali ti si tvom detetu vec i otac i majka. Ne brinem ja za vas dve.
Sporazumni razvod braka u slucaju da ga oba supruznika potpisu od Salcburga do Krima ima identican uslov-podelu zajednicke imovine.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Razvod braka
26.6.2014 17:51:36   
Olga75
mislis da se on sekira sta sudija misli ?
da se sekira ne bi ti radio ono sto ti je radio
a ti ga pusti nek ne placa alimentaciju , muci se da iz jedne plate obezbedis sve
i da se vratim na emocije , rodila si je sa njim
jer si mogla da budes i sama pa da je rodis samoj sebi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Razvod braka
26.6.2014 18:35:02   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Žapkić

Evo, da se javim i ja ovde. Danas sam dobila poziv za sud, za četvrtak. Toliku gomilu lazi na jednom mestu odavno nisam videla...


Lili jesili ti? Znam od prije da si pisala o razvodu jel jos nije konacno gotovo? Izdrzacemo mi sve nismo jedine ima i gorih slucajeva od nas. Ja samo samo kad pogledam u djecu odma mi je bolje i lakse. Pokusaj da se ne svadjas sa njim jer samu sebe stresiras. A ako je vec bezobrazan onda nemoj nikako komunicirati. Ja ti necu recu da li treba da trazis nesto svoje ili ne to najbolje sama znas. Meni samo nije jasno evo sad iskreno recite da ste u BRAKU stekli zajedno s muzem skoro 300.000 e sto ja znam a sto ne znam boga pitaj, sto u nekretninama sto u novcima znaci u BRAKU a pri tom da imate dijete sa njim. Jos ste mu prali rintali i spremali ga i peglali za putovanja s drugim damama dali biste vi bile tako ponosite i odustale od svega? Ja zaista ne bih nikad nista trazila sto je on stekao prije braka niti je to moje. Ali ono sto je moje mora mi se dati jer je to od moje djece hajmo reci djeteta jer je Sara samo njegova. Ja nemam razloga da lazem ovdje ima jedna forumasica koja se zove minna ili minnica ne mogu da se sjetim koja vrlo dobro poznaje moju prijateljicu iz Holandije a ta moja prijateljica zna sve o mom braku jer smo porodicni prijatelji. Tako da Verolina uzalud ti to sto zelis da me nazoves lazovom. Zna se vrlo dobro ko je zloca foruma :) Daj boze da je ovo sve bio jedan san i moja laz ali nazalost nije.

Didy svaka ti cas_t to je reci IQ a ne kao ovi sto se hvale da ga imaju :)))))

Branki ne mize mene Verka otjerati s foruma iako pokusava :)


< Poruku je uredio indy_25 -- 26.6.2014 18:37:00 >

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Razvod braka
26.6.2014 19:51:53   
Tanjolina

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja se uopšte ne razumem u tematiku, ali mi je žao što Indy prolazi kroz ceo taj proces. I ne znam šta vas sve zabole da li je to tako moguće ili nije s pravne strane, da li je španska ili indijska serija...
Znam samo s ljudske strane da kad je nekom teško, vrlo je ružno stajati mu još i na muku i zabijati mu još i nož u leđa.
Jesam dugo na rr, ali izgleda uopšte nisam u toku šta se ovde sve zaista događalo i događa. Jedino što mogu da kažem povodom ove neprijatne (najblaže rečeno) atmosfere na ovoj temi jeste da ja volim da se raspravljam i da diskutujem, ali da se uvek trudim da ne povredim druge ljude. I nikada ne zlopamtim neke diskuije i ne prenosim ih iz teme u temu i ne čekam zgodan trenutak da nekome nešto natrljam na nos. Diskutujem s vama kao što diskutujem s rođenom mamom i onda kad završimo raspravu zaboravimo na to i popijemo kafu zajedno. Mislim da je to suština foruma, ovog i svakog drugog.


"Zabole nas" iz razloga sto je zena na 2 strane foruma SAMA PITALA i diskutovala o podeli imovine i sta i kako moze. Iz tog razloga sam i napisala postupak. Ne razumem zasto bilo sta dozivljavas kao napad na nekoga. Meni je jako zao svih razvedenih ljudi i verovatno cu i ja biti u toj kategoriji, i iskreno da ne znam kako pravni sistem funkcionise uvek bih zelela da cujem nego da me advokati "vozaju".

I sad cu opet da kazem, u bih je samo malo drugacija procedura jer imaju onog ovlascenog posrednika koji kao treba da pokusa pre konacnog razvoda da ih pomiri i imaju pravo da se dele (imovinu) van suda, kod notara, sto ovde u RS ne postoji.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Razvod braka
26.6.2014 19:54:39   
Olga75
pa ja sve nesto mislim da su oni brak sklopili u Holandiji i da su njihovi drzavljani
a nisu prijavili imovinu u BIH sto komplikuje stvari svakako
Tanjolina ti si jos sa muzem ili si se preselila kod roditelja ?
koliko se secam pisala si u bracnm problemoma pre neki dan , je li ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Razvod braka
26.6.2014 20:12:46   
Tanjolina
Kod mojih sam. Ovako trudna i sa hormonima koji luduju, mozes da zamislis. :-/ sredjujem stan gde smo prvobitno trebali da se preselimo, ali jos uvek nista nismo definitivno resili kako dalje. Njegov predlog je "da stavimo to dete iznad nas i da nam samo on(o) bude bitno, da se uopste ne obaziremo jedno na drugo, pa cemo videti kako ce biti za 2, 3 godine". Ej! Ja za 2,3 godine jedino da poludim. Skoro celu trudnocu sam provela sama (mislim bez oca tog deteta) i na kraju ce on kao da dodje i da bude super roditelj. A i ja sam isto pi*ka sto cekam bilo kakav dogovor umesto da sam odavno sama resila sta cemo i tako i uradila. Pogotovu kad citam ovde po forumu, a imam i bliske ljude (kuma i sestru) koji su bas prosli nezgodne razvode i stvarno mi je sve to fuj! Neko s kim ti je nekad bilo lepo, s kim imas dete, sad dozivljavas razvlacenje po sudovima i nesto ruzno sto mozda ne bi ni od obicnog suseda ocekivao!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Razvod braka
26.6.2014 20:18:42   
Olga75
ajoj user posted image
kod tvojih ce ti biti ok sigurna sam dok se ne porodis a kad se hormoni malo smrie i naviknes se na bebu onda ces videti sta ces i kako ces
ma bice sve kako treba

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Razvod braka
26.6.2014 20:19:09   
Tanjolina
Bas sad kad si pitala setila sam se kad mi je rekao tamo negde oko Nove godine, nesto smo se raspravljali, i on mi kaze "samo da znas da od mene neces dobiti ni dinara, nemoj nista da ocekujes!" Bolje da mi je samar lupio u tom trenutku! I ne planiram nikad da mu trazim nista, ali onda nece imati nikakva prava to je sigurno. A samo me takvim pricama tera da uradim sve najgore i da pokopam koliko god mogu tim razvodom.
I Samo se pitam da li ocevi koji "ukidaju" alimentaciju shvataju da uskracuju nesto i pogorsavaju kvalitet zivota SVOG DETETA a ne bivsih zena! Bruka! (ali ne govorim o onim alimentacijama tipa Severina fazon :) )

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Razvod braka
26.6.2014 20:37:45   
indy_25
Tanjolina nema veze ovo nikakve s tobim sto je didy napisala.

Ja sam ovdje od svoje 25 g kako mi stoji u nicku a sada mi je 31. Nekada sam aktivno ucestvovala u svim temama sto sada ne mogu. Iako vise ne pisem skoro pa nikako otvaram ponekad ovu stranicu iz navike. Onog dana kada sam napisala o razvodu tema je vec bila pokrenuta. Tog dana sam bila tuzna i pisala ovdje da cujem neku lijepu rijec i podrsku. Kasnije sam pitala za podjelu imovine i dali zna neko nesto o tome. Dobila sam informacije od nekih dragih forumasica a i sama sam zvala advokata u Bosni da ga pitam znaci dobila sam sve potrebne informacije. Da bi osoba koja nema potrebe nikave da se javlja na moje teme jer se ne volimo od ranije pocela da provocira. Ja znaci ne razumijem kako osoba koja ima toliko visok IQ :)))) moze da se raspravlja sve i da je laz osim ako ne lijeci spopstvene probleme i frustracije. Stalno se nadovezuje i provocira jer pravi svadje medju forumasima jer ima nekih koji ce stati na moju stranu a nekih koji pak na njenu tako dolazi do svadja i teme se zakljucavaju a nekome su potrebne. I ne bi se ova tena toliko vukla da se doticna ne nadovezuje. Prica kako je ovo sve laz. Pa zar ja sa tako niskim IQ :))) mogu iscenirati ovako dobar scenarij cak bi ga mogla unovciti.


(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Razvod braka
26.6.2014 20:41:08   
indy_25
I vratimo se temi. Tanjolina i yi se razvodis? Koliko imas djece? Kako se osjecas? Koji je vas razlog bio? Izvini nisam citala od prije. Kako podnosis svu tu situaciju jel zivite i dalje zajedno?

Hvala svim zenama koje su mi uputile lijepe rijeci a ovi koji ne vjeruju kad mi dodje razvod uslikacu vam ga :) i nemojmo se vise raspravljati molim vas jer nam je potrebna ova tema.

Tek sam sada procitala sta si napisala ti si trudna. Ja mislim da bi trebala da ga pustis da ucestvuje u djecijem zivotu to je vrlo vazno za djecu. Pokusaj da ne mislis na njega mada je tesko fokusiraj se na dijete. Ako nije neki veliki problem bio vrijeme ce pokazati sve mozda se promijeni i budete opet sretni i zajedno.

< Poruku je uredio indy_25 -- 26.6.2014 20:52:11 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Razvod braka
26.6.2014 21:55:54   
doktorkakristal
nisam dugo clan ovog foruma,tek nesto vise od godinu dana,ali ono sto sam primetila je da se redovno ruzne stvari desavaju u jako bolnim temama,ne znam zasto postoji potreba da se ovde bilo ko prepire,mislim da je neukusno i isto mislim da da je dovoljno pruziti podrsku i eventualno napisati neko svoje misljenje ali i to obazrivo jer svako treba da sam donosi odluke,jer u teskim momentima ko zna kako nasi "dobronamerni" komenari deluju na tog nekog
izvinjavam se za off
INDY , TANJOLINA sta god i kako god zelim vam sve najbolje

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Razvod braka
26.6.2014 21:59:01   
Misha i Ljisha
Indy evo ja se po koji put ponavljam ali zato sto znam da sigurno nisi iscitavala temu ranije a ko zna kad sam to izjavila "razvod jako boli brzo prodje, kao kad se udaris u lakat" (seti me se kad se drmnes u lakatuser posted image )

Stose tice imovine, secam se da je ta stavka bila u sporazumnom razvodu ali sigurno da to moze i drugi sudski postupak da se pokrene, bila je stavka i o starateljstvu i iskreno nemam pojma sta jos.Sto se tice imovine, nismo dugo bili zajedno da smo stekli ne znam ti ni ja sta, kola su nam bila u kvaru pa je bilo "evo ih tebi, ne ne evo ih tebi"user posted image a ovako od nekih kucnih stvari samo cu da kazem da sam zivela mesecima bez racunara, televizora i bez prostirke u kupatiluuser posted image i mnogih drugih stvari. Alal mu ja sam kupila sve novouser posted image .

Samo neka prodje agonija. Razumem u potpunosti osecaj kada dolazis kuci a ne mili ti se, jos se ovaj moj meni ulagivao pred kraj jer je mislio da cu da odustanem od razvoda sto me jos vise zivciralo. Dve rakijice, za svaku nogu, mirne ruke, pesma "i tebe sam sit kafano" i saspi sve sta imas u lice, ako mu vise nije dovoljno. Eto ja sam tako zavrsila. Cak sam ja prenela njemu sve te stvari iz kuce da bude sto brze iseljenje da ga ne gledam jer bi on to davio nedeljama a ja ga spakovala za jedno popodneuser posted image . I jos jedna stvar sto rece moja komsinica "ZIVI ZIVOT ZENA RAZVEDENA". Videces za par godina ce sve biti kao da nikada nije ni bilo. A sto se tice dece "Ne bi bili tako divni da nisu njegovi" Upamti i to.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Razvod braka
26.6.2014 22:07:13   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Verolina

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Oldzi, ja to shvatam veoma lično, jer sam ja neko sa kim on ima dete. Neko ko nije zasluzio niti trunku onoga što tamo piše. No d, dobro, svako se sluzi oruzjem koje poseduje... Ja ništa osim istine niti znam, niti posedujem...
Meni je najbitinije da ovo sve što bezbolnije prođe po moje dete. i samo ću se za to boriti.
A, veruj, ne zelim uopšte da ga oderem (znamd a si mi to rekla iz najbolje namere). Sve što smatra da je njegovo, da je on stekao, zaradio ili kupio-neka nosi. Znači, apsolutno sve. Jedino oko čega ću se sporiti, je auto , koje je na moje ime, kupljeno delom od mog novca, a delom od kredita koji sam ja podilga. A i to ću mi dati, samo neka otplati preostali iznos kredita.
Jedino što mi je potrebno je mir za mene i moje dete, da nastavim normalan zivot.



Ma bravo. Bravouser posted image
Ovo je zena koju ja godinama cenim na ovom forumu i visestruko je dokazala zasto. Ovo je jedna od stvari zbog koje ima moj naklon. No to je vec subjektivna stvar.
Jako mi je zao sto prolazis kroz sve ovo.user posted image Ali ti si tvom detetu vec i otac i majka. Ne brinem ja za vas dve.

Sporazumni razvod braka u slucaju da ga oba supruznika potpisu od Salcburga do Krima ima identican uslov-podelu zajednicke imovine.


Hvala ti, od srca, dušo moja draga!!!user posted image
Eto, nisi ti dzabe "moja kćerka"! user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here