|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
29.8.2014 23:24:49   
17 joka
Bubi, ja bih umrla od srece user posted image

kako je dragi Bog resio tako ce biti. verujem ja u cuda
Mozda kad budes cekala trecu bebu pa trudnujemo zajednouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 1:18:48   
srculence25
Joko draga user posted image ja verujem u cuda i odbrojavam dane do tvog uz.Moje komsije nisu imali dece 8 godina.Njen muz je imao azoo lecio se isli su svuda i nista.Poslednje 2 godine digli su ruke i pomirili se sa tim da se nece ostvariti i resili da usvoje dete.Medjutim nakon 2 godine njoj kasni ja jos govorim eto to je to a ona sve kao ma sigurno hormoni i nakon 2 nedelje do uz kad otisla sok ona trudna 7 nedelja.Sada imaju preslatku devojcicu za koju se svaki dan mole bogu jer im je dozvolio da se desi cudo user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 7:09:09   
branki*
dobro jutro,stomaciciuser posted image
vidim,sinoc ste kasno otisle na spavanjeuser posted image
ja spavala kao top,i jos bih,nego mm ode na posao,pa sam se probudila,a sad evo ga i boza ustaje,pa nema svrhe...
da pijemouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 7:17:41   
srculence25
Dobro jutro stomacici.Evo ja pijem kafu celu noc nisam spavala kako treba od uzbudjenja.Ustala sam rano jos malo da pospremam i da stavim nesto da se krcka danas mi dolazi mama.
Branki Boza inace ovako rano ustaje?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 7:21:18   
branki*
pa,uglavnom ne,spava do pola 8,8.ovo je verovatno zbog vrtica,jer je celu nedelju ustajao oko pola 7 ,pa mu sad navikao organizam.nije mi problem sto rano ustane,ako ranije ode na spavanje,tim kompenzujemuser posted image
imam rucak od juce,bar to ne moram da pravim...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 8:05:12   
vonavoj
jutro,sve teze,ustajem,spavam..bice veselo ceo deveti!user posted image
moji jos spavaju,danas idemo u Bg na rodjendan,mislila sam i posle do Zoo,ali nema sanse,raspascu se..to je vec previse..rodjendan traje 3 sata,i jos min 3 bi bio zoloski!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 8:50:38   
bubulence
dobro jutro! obozavam subotu jer se budimo svi zajedno i mazimo, izlezavamo...
joko, dogovoreno, ali da znas, ja uskoro planiram i trecu trudnocu user posted image .
mi smo u soku. Ema se sinoc upiskila u krevet. to joj se nikada ali nikada nije desilo. ona je pelenu skinula davno, u isto vreme i dnevnu i nocnu jer u principu nocu nikada nije piskila. vec sa 6-7 meseci joj je ta nocna uglavnom bila suva, a posle godine ne znam da je ikada piskila nocu. jutros dolazi kod nas u krevet mokra user posted image . pipnemo njen krevet on vlazan, vec se skoro i osusilo. ona vice da se nije upiskila nego verovatno zeka sa kojim spava user posted image . uglavnom, bas smo zbunjeni

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 8:55:27   
Ipokrisia
Bubi ja mislim da se to prosto nekad desi deci.Nemam iskustva ali po pricama nekih koleginica, desavalo se i mnogo vecoj deci.

A za trece dete, ovaj moj isto vec planira user posted image ja kazem cek da vidim da prezivim ovu prvu trudnocu, ako navucem neke traume na porodjaju ko zna da li cu hteti i drugo, ali bice valjda sve ok user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 8:59:33   
bubulence
nama je zao i sto smo posle Eme ovoliko cekali ali dobro, imali smo razloga. dece i para nikada dosta. a trauma se zaboravi i ako je bude...
znam i ja da se desava deci da se upiske ali znas kada ti ne pada na pamet, ocekivali smo to iz pocetka ali se nikada nije desilo pa smo sada u soku

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 8:59:50   
vonavoj
bubulence,desilo se,nista strasno..mozda se prehladila!
a trece jok,nemamo ni uslova,ne trazim idealne,ali ni sad ne znam gde cu da stavim krevetac..pokazacu vam sobu..kad je sredimo..
A ovo nam nije ni trajno stambeno resenje..a resenja nema!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 9:05:16   
Ipokrisia
bubi sad kad bepce pritiska besiku i tera me nocu u WC dodje i meni da se upiskim u krevet nekad user posted image ma nesto je sanjala Emica zanela se, cesto je to u snu, kazem ti deca krenu u skolu pa se desi, nemoj se brinuti user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 9:08:40   
vonavoj
ja sam mislila nocas da cu se upiskitiuser posted image
ustajem uglavnom samo jednom,to nije nista,na pocetku sam bar dva puta!user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 9:24:13   
plačljiva
Dobro jutro drage moje user posted image ja nikako ne spavam...Budim se na svaka 2 sata da idem u wc user posted image ,okrećem se.Posle ne mogu da zaspim...Hronično sam umorna.Ako vežem tri sata spavanja,super sam...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 9:37:09   
wivern
Jutroo user posted image
Ja se budim sve teze i sve sam umornija. Spavam odlicno, ne budim se u toku noci i ne idem u wc ali kad treba da ustanem..muka ziva..
Bubulence desava se to kod decice, nemojte se opterecivati za taj jedan put sto se upiskila.
MM danas otisao sa drugarima u Vrsac na neki aeromiting, ja posle da otpratim sestru i sestrice i to mi je sve za danas akcije..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 10:54:28   
Janja V
Dobro jutro i od mene uz user posted image Ja ujutru volim da se razvlacim po krevetu malo duze. Pogotovo poslednjih nedelju-dve dana jer ne spavam dobro. Na svako okratanje se budim. To mi je cudno jer za celu trudnocu sam mozda tri puta isla da piskim nocu. Sada je vec to moranje jer me zaboli stomak ako ne odem do wc-a.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 11:40:20   
Sanjalica1980
Dobro jutro stomacici,ja se opet odvalila od spavanja. Nisam ustajala zadnjih par sati da idem na wc i kada sam se probudila bas me boleo stomak.
Sada je vec super. Verovatno sam opteretila moju malu besikuuser posted image
Ja samo da se porodim sa mojim bebicama i oporavim i vracam se na kliniku po smrzlice user posted image
Uvek sam govorila da cu imati min 2 dece.

(odgovor članu Janja V)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 12:05:15   
bubulence
nema nam ivamark, mozda se i porodila...
sada cu da posaljem poruku miki da vidim jesu izasli i kako su....
janjaV pa ti si nam sledeca user posted image .
Sanjalice, tako i mene boli stomak ako ne idem u wc par sati, mislim da cu da puknem... mada retko kada izdrzim duze od sat vremena

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 13:15:24   
Štetica
Dobar dan i od mene,ja sam sva nesto bezveze,a nemam pojma zasto. Bubi sad si me utesila,mislila sam da sam ja najveca piskalica medju vama,al kad videh da i ti trcis malo-malo do wc-a bude mi lakse.user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 13:24:16   
17 joka
Bubi, mozda se Ema nocu uplasila nesto ili sanjala to se tako desi i nista strasno

Srculence, znam dosta takvih prica,ali eto osecaj je cudo, nije me prevario ni kada sam oba puta cekala betu, neopisi osecaj

Štetko,Placljiva leti vreme user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 13:28:27   
branki*
ja cu da skrenem vise od mrva...pre podne prebrisala sve parkete i prasinu i sad gospodin boza jeo plazmu i trci iz sobe u sobu i skace..mrve od plazme su svuda,a otisci njegovih prstica su po celoj komodi jer se pentrao i dirao predmete neke..i sad moram opet kad se uspava da predjem krpom.jos mi se pece kora za ledene kocke.jed va cekam da zaspi i da zavrsim to i da sednem i jedem i iskuliram ko covek u miru i cistoci.kako li cu kad dodje bebac,pojma nemam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 13:35:34   
Janja V
Hehe Branki, deca, sta ces. Mada te potpuno razumem. Meni su mer, krpa i metlica uvek pri ruci i ako jos nemam dete, ali zato imam blesavog papagaja user posted image
Bubi, izgleda da jesam sledeca. Nema je Iva, moguce da se porodila.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 13:43:04   
branki*
janjo,ajde u temu 4d da te pitam nesto....user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janja V)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 13:59:22   
Trcosava
Di ste okruglice?

Mi bili do šume, nabrali pečuraka, sad da ispohujem koje su za pohovanje, druge sa jajcima da pržim.

Branki, ti si istrajna u čišćenju? user posted image pa ja bi šenula da idem svako malo za Anom i čistim. Kad je kući preko leta uopšte se ne trudim da spremam kompletno kuću, to samo kad ide u vrtić. Viknedom kad ide u vrtić isto ništa ne pipam, koliko da se ne spotačinjemo - bezbeze mi da sređujem pa da se nerviram što je otisak ovde ili onde. Prozore, odnosno balkonska vrata jednom leti obrišem i to je to (osim ako ne sleti neki jogurt ili tako nešto)

Sad odo da pohujem user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 14:18:54   
branki*
vidis da sam na dobrom putu da skrenemuser posted image samo se setam,u jednoj ruci mi mer glas,a u drugoj krpa,moji verni saveznici!a,imam neku komodu na kojoj ne samo da se vide bozini otisci,nego se vide i tragovi krpe kad cistim,pa i tu moram da vodim racuna kako brisem,koliko poteza,koji smer,sve bre filozofija teskauser posted image
i onda dodje mm i kaze-pa,branka kako mozes da gledas ovakav lap top,pa uzmi obrisi,kako se nikad ne setis,sve moram ja..sklanjaj mi se i ti i lap top!
pohuj,trco,pohujuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 15:03:23   
ivaMark
Hej user posted image

evo mene, i dalje u kompletu, nisam se porodila....mali ne planira skoro izgleda. U cetvrtak sam bila na CTG-kontrakcija nemaaaaaaa, radio mi je pregled vaginalni-grlic zatvoren, uloziv i dalje za vrh prsta (inace tako je od 5-6 meseca)... Rekao mi je: ako ne krene za vikend da se javim u ponedeljak da me hospitalizuje i u utorak indukcija user posted image pa tek ako indukcija ne uspe onda carski. Plakala sam kao kisa kada sam izasla iz ordinacije, mm se pita sta mi je kada je sve u redu sa bebom, ali mi stvarno nije do nicega. Jbt, pa da me poradja a ja zatvorena skroz, mislim da nema smisla user posted image

A i ja budala ga nisam pitala otvoreno za carski, videcu u ponedeljak da mu lepo objasnim situaciju... Mnogo sam se uzdala u epidural i nije me bilo toliko strah ni indukcije ali sada kada znam da necu moci da dobijem epi, odbijam da pomislim na indukciju....

Joko draga, ja verujem da ce biti jedna user posted image uskoro...

Eto, da se javim...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here