|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 18:00:33   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

kod zubara se sa vrata derem da hoću anesteziju,




hihihihi i jaaaaa user posted image user posted image . sada jos kada zovem da zakazem zubarka me zeza za anesteziju, kaze obucice mm da mi jos kod kuce da user posted image .

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 18:52:43   
wivern
Bubulence nisam zeznula vto, ali mozda u sledecam krugu ..ko zna user posted image
Trco nije problem samo u anesteziolozima nego i u epiduralu, neke klinike ga daju besplatno a onda nemaju para da ga daju svima koji traze?!?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 18:55:21   
daca77
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR



Bez da se ljutite, ne razumem žene koje žele carski. I to samo zbog same ''operacije''. Nemam strah ni od kakve anestezije, ma ništa, ali operacije bi izbegla u širokom luku. NAravno, kad se mora onda nema šta da se debatira.



Trco, niko se ne ljuti, ali gledala sam na praksi u srednjoj skoli kako puste zene da se muce dok se same ne otvore i porode i jednostavno nisam spremna za tako nesto...a da ne govorimo o posledicama koje mogu da se jave. Sto se tice operacije, imala sam 2, od kojih je jedna bila laparotomija i trajala skoro 2h i druga laparoskopija koja je trajala skoro 3h, jer je ucestvovao tim hirurga i ginekologa...tako da to i nije tako strasno...user posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 30.8.2014 18:56:33 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 18:56:38   
branki*
kod nas isto nema problema sto se toga tice,jednostavno nema epidurala.
bas sam umorna,tabani me vise bole.spremila fil da napunim punjene paprike za sutra,sutra samo da ih stavim,pa da izvucem ono cudo na vodu da usisam tepih kod boze,ako me ne mrzi...sad ce da mi dodje brat sa devojkom predvece.
predvece,pa ono vec 7 sati!

< Poruku je uredio branki RR -- 30.8.2014 18:57:24 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 19:02:47   
daca77
Branki, isti slucaj...nema epidurala i mirne smo...a pre par dana cujem biser od zene koja se porodila pre par god.kada je epidural koriscen, anesteziolog je 8x bola i nije pogodila pravo mesto za ubrizgavanje anestetika. Na kraju se svi uspanice, a ova zena porodi, a epidural skoro da uopste nije ni delovao...strasno...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 19:10:00   
wivern
Eh zene, zato smo mi u Bg-u povlascene, nasi su se ispraksovali za davanje epidurala i ipak mozes da budes siguran da ces barem u 1 klinici platiti 12 000 i dobiti epidural. Ali i dalje mislim da je u 21-om veku prosto sramotno da u bolnicama po Srbiji nema ni anesteziologa koji ce ga dati a kamoli da nema epidurala. Koliko smo mi jadni. Meni je CR sasvim ok opcija ko se odluci, nisam protivnik.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 20:58:39   
vonavoj
evo i mene ludeuser posted image u 11 smo izasli iz kuce,isli na rodjendan,pa u zoo...crkla sam! dosli u 19user posted image user posted image
sad pocinje utakmica po besici,rebrima..opala!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:08:59   
Štetica
Sto se tice porodjaja ja sam mom dr otvoreno rekla da mi nepada na pamet prirodan porodjaj,i dobila sledeci odgovor" zbog vto jeste kandidat za carski,ali nemogu 100% da vam ga obecam,jer ako krene porodjaj kad nisam tu ili mi dodjete 7-8 prstiju otvoreni,u tom slucaju moze da se desi i prirodan porodjaj'". Ok,lepo rekao covek,ostaje mi samo da se nadam da nisam baksuz i da ce bebac biti dobar pa resiti da se rodi kad je doca tu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:20:26   
vonavoj
ja se vise bojim cr nego prirodnog1user posted image
da se ne probudim iz anestezijeuser posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:32:31   
lelaigor
Mi smo danas bili na Štrandu, još sutra ja idem sa DAriom, mm ostaje kući, i mislim da je to sve za ovu godinu...
Inače, meni i mm je danas 10 godina kako smo počeli da se zabavljamo. user posted image

< Poruku je uredio lelaigor -- 30.8.2014 21:37:03 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:33:59   
lelaigor
A čekaj ja vas sad ne shvatam, vi to samo tražite vašem dr-u CR i idete na CR? Za dž? Ili kako? Ja sam ovde prošla komisiju i "tuču" među lekarima koji su rekli da idem i onih koji su rekli da ne daju da idem na CR i ništa. Patila sam se na indukciji. Ja nisam primetila da ovde mogu išta da se pitam, ne pitam se ni za indukciju.. user posted image


IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Bubi ja mislim da se to prosto nekad desi deci.Nemam iskustva ali po pricama nekih koleginica, desavalo se i mnogo vecoj deci.

A za trece dete, ovaj moj isto vec planira user posted image ja kazem cek da vidim da prezivim ovu prvu trudnocu, ako navucem neke traume na porodjaju ko zna da li cu hteti i drugo, ali bice valjda sve ok user posted image


Ja sam imala traume od prvog porođaja, pa eto me, drugi put trudna, tresem se od straha svakiput kad pomislim na porođaj, ali šta sad, nekako mora izaći, ali više sam htela drugo dete nego što sam se bojala.user posted image



_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:36:10   
vonavoj
lela,bas to i ja kazem,mora da izadje. bice kako je sudjeno!.moja drugarica je sad imala horor porodjaj,ali je i dalje pozitivna i srecna jer ima divnu curicu!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:40:16   
daca77
Taman nekog odrobijala, ali necu trpeti njihovo lagodno ponasanje i nezainteresovanost...a kao pravnica, uz pomoc dobrog vestaka, sigurna sam da bih bila oslobodjena svake odgovornosti user posted image
Definitivno se porodjaj placa, a sve mislim da ce ovog mog biti sramota da trazi i nece valjati...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:42:19   
vonavoj
uh,ja mrzim to placanje lekarima!! imaju svoju plate,rade svoj posao..za to su se skolovaliuser posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 21:45:20   
daca77
Uh, Von...mnogo toga mrzimo, ali zivimo u zemlji Srbiji, pa je to neminovnost...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 22:02:28   
17 joka
Dacika, bar ti znas prava pa ih sredi user posted image

Von, zemlja Srbija je cudo puno ....ali kako je tako je i nemozemo to promeniti nazalost

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 22:22:36   
branki*
otisli ovi moji..boza bas bio veseo.dok sam rasciscavala,mm pricao sa nekim drugom preko skajpa,a u istoj smo prostoriji.boze mili,glupljem razgovoru nisam prisustvovalauser posted image -je li konju,ova kamera koliko ti ima piksela..a.onaj deo za auto mozes da nabavis...ides na fejs ko neki klinac,haha...video sam ljubicu,jos nije nasla nikog,ko ce nju da trpi...koje gluposti!doslo mi da mu kazem da slobodno prica i 5 sati sa njim,ali samo kad ja nisam tu,smorili me za medalju.otisla sam posle namerno u drugu sobu da ne mogu da cujem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 22:48:50   
bubulence
branki zato sam ja mm poslala na pice sa kumom, srecni oni sto su pusteni sa lanca a srecne smo i mi, njihove zene, mada svaka svojoj kuci user posted image .
lelo, u NS sigurno ne mozes da kazes da hoces cr tek tako. ali lepo udjes u 9. mesec, odes privatno kod dr, das mu 150-200e i imaces cr zagarantovan.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 23:27:49   
Ludachica
Meni danas toliko lose bilo aaaaaaaa uzas... prepone me ubise, beba je toliko aktivna da nemam reci, a kad sutne pomeri me celu.... hodala sam kao baba neka savijena do zemlje ceo dan, ma strasno... odoh da legnem za 30ak minuta i nadam se da ce sutra biti bolje... valjda se danas nezgodno namestila, ko zna... user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
30.8.2014 23:29:22   
branki*
ma,najbolje tako,svako ima svoje temeuser posted image
ja malo gledala borata,bio na prvom..odoh sad na spavanje..laku noc,stomaciciuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 8:41:10   
vonavoj
jutro! nesto sam kilava..pred ocima mi slabo,sad sam jela i pijem kafu...posle cu da vidim pritisak!
branki,nasmejala si me za razgovor! muskarci!user posted image
ja sam se kao odmorila..
ludacice i moja je isto aktivna,ne mogu da joj pohvatam gde su joj noge,samo se okrece..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 9:18:55   
bubulence
dobro jutro!
ja sam se izgleda naspavala, u wc sam ustajala samo 2x tako da sam bas srecna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 9:35:46   
branki*
evo i mene..mi ustali u pola 7,boza kasljao i zezao ga nos,pa se probudio...ja sad nekako izdrzim do zore da ne idem u vc...treba da odem do mojih kasnije,brat mi se vraca za bgd...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:22:52   
wivern
Gde ste zenskaci...
IZVORNA PORUKA: bubulence

lelo, u NS sigurno ne mozes da kazes da hoces cr tek tako. ali lepo udjes u 9. mesec, odes privatno kod dr, das mu 150-200e i imaces cr zagarantovan.


Pa da, Bubulence ovo sa zelembacima je tek tako user posted image , malo podmazivanja nikome nije skodilo user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 31.8.2014 10:35:41 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:32:06   
plačljiva
Dobro jutro drage moje user posted image
Ja sam noćas lepo spavala,danas ceo dan akcija,neki dečiji rođendan,pa kafa kod kumova user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here