|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 9:01:37   
Peace*
Zato sto mi izgleda ruzno, dete mi tu dodje kao modni detalj.

Gura bebu u kolicima. Nije park u pitanju nego ide ulicom i gura kolica pa dodje do kafica gde ima igraliste za decu i tu sedi i pije pivo. Ima stariju cerkicu oko 4 godine pa i nju po nekada vidim. I stavrno ruzno izgleda, saplice se po travi i kamenju. To ne moze da se opise to mora da se vidi. I nisam jedina koja je to komentarisla. Ona jedva hoda u tome.


Poštujem tvoje viđenje, ali mislim da nisi u pravu. Meni je recimo baš milina videti mamu na štiklama kako gura kolica, ukoliko vidim da je ona stabilna i zaista uživa u tim štiklama, i čini to za sebe i svoje raspoloženje... Ne znam dal me razumeš šta mislim. Nekim ženama to podiže raspoloženje. Meni je recimo mnogo gadnije da vidim ženu u patikama, trenerci kako gura dete kroz centar. No, ja sam malo specifična po pitanju sportskog oblačenja, meni je to za sport.

Odlično razumeš Lu, i ja delim tvoje mišljenje. Nosim šta mi se nosi, kad mi se nosi, ali i zavisno od situacije.

Recimo, u igraonice nikada ne idem u nečemu što se pertla u nedogled, tamo mi je bitno da se izuvam u koraku bez saginjanja da bih mogla da uđem baš toliko brzo - u koraku. Dakle, ne nosim patike, već nosim baletanke ili štikle. Možda neko sa strane misli da sam se namontirala za igraonicu, ne nisam, samo je praktičnost u pitanju.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 9:18:35   
dijana1*
U tome i jeste poenta , sto nije stabilna, sto se ljulja, stvarno izgleda ruzno. Da naglasim da mislim samo na jednu mamu sa stiklama koja mi bode oci. Videla sam ja njih dosta ali nije bilo neukusno, nisu se mucile u tome pa i samim tim ne privlace paznju na taj nacin. A ova je upadljiva iz avionauser posted image
Ali isto tako mama i u patikama moze izgledati hm pa da kazem diskutabilno. Na istom tom igralistu je dosla jedna mama sa detetom. Utegla se u helanke, neke ravne patikice i majcu belu na bretele, ispod se naziru tange. Sve na njoj hiljadu dinzi max. Svojim ponasanjem je privukla razne poglede i uzdah i komentar konobara " eee ona moja nesreca kuci, vidi ovo".user posted image
Tako da obuca mozda i ne igra veliku ulogu koliko samo ponasanje mame.
Kucam sa tel malo je nepregledno, izvinjavam se.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 9:23:52   
Peace*
E, sad se razumemo! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 9:39:54   
Buba Mira
Uvek kad sam sa Ninom gledam da budem u ravnom. Tako mi najviše odgovara. Imam dva ili tri moda funkcionisanja koja menjam shodno obavezama. Jedan je onaj u kojem nema kuće, deteta, jurnjave i tada se trudim da budem maksimalno sređena, sa štiklama i pratećom opremom. Drugi mod je kada jurim po pijacama i marketima, sa Ninom ili bez, tada sam obavezno u ravnom jer sam tako najučinkovitija i najlakše mi je. Treći mod je igranje, kada sam zaista skoro uvek u trenerci i patikama, jer tako najviše uživam sa svojim detetom, mogu da budem okretna, da je podignem, da se sagnem, a da pri tome ne razmišljam hoće li mi pući štikla. Kada idemo u grad - doteram se, ali te šetnje po centru su nekako više paradne nego opuštajuće, bar koliko vidim po nekim mamama. Natakni se na štikle, pa crkla-pukla, ali centrom moraš proći user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 10:32:13   
Mala Elena
Pre neki dan sam u Knez Mihajlovoj videla makar tri u stiklama sa kolicama ali muzevi guraju kolica user posted image sve u svemu, kako kome odgovara tako i radi .
Mislim da cu sada sve vise nositi ove moje prolecno -jesenje cipele sa ortopedskom petom ,njih obozavam ! Mocice za setnje svakako user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 10:46:44   
Buba Mira
Kad reče platforma, ja imam jedne jesenje patika cipele, kopija Isabel Marant, sa platformom, e one su mi vrh. Sve mogu s njima, a ne deluju onako "sad sam skinula kecelju", već po modi. user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 12:26:34   
Leptiric123
Lu mislim da je ME htela da tema bude u smislu mama koje prate modu, mama kako se doteruju, mama koje se nisu odrekle cipelica i krpica...ja sam to tako shvatila.

user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 13:51:13   
Buba Mira
Kad smo već kod mode, moram da kažem da mi baš idu na živce ovi lanci na obući koji su, koliko vidim, baš uzeli maha. Ne možeš više naći čizmu a da na nju nije natakareno 2kg lanaca, nitni, ostalih gluposti. To mi se ne sviđa.
I ne sviđaju mi se cvetne helanke user posted image . Sreća pa je prošlo leto, inače se od pokretnih ikebana nije moglo živeti. user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 13:55:47   
Leptiric123
user posted image user posted image user posted image

Svidja mi se sto su prošle bodlje...doba bodlji i bodljikavih brushaltera

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 14:03:16   
Peace*
Daaaa, ja sam prošle godine kao htela da kupim neku majcu sa tim bodljama, kao da budem moderna. Onda sam pomislila kako dižem dete, ono mi se naslanja na rame, i nabode se. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 14:12:37   
Leptiric123
Ja sam kad sam bila trudna kupila neku koja je na grudima imala bodlje, mm mi je bacio jer ga je mnogo iritirala...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 14:57:38   
Mala Elena
Devojke, da vas upozorim malo ste off ..user posted image jeste za moderne mame, ali ne mogu reci "nisu se odrekle ", mozda neko nema da priusti ali moze da nosi i dalje ono sto ima od ranije...za sve vazi, a i za obucu .

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:09:08   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Devojke, da vas upozorim malo ste off ..user posted image jeste za moderne mame, ali ne mogu reci "nisu se odrekle ", mozda neko nema da priusti ali moze da nosi i dalje ono sto ima od ranije...za sve vazi, a i za obucu .


ME na to sam i mislila...da nisu prestale da se doteruju.Uglavnom oni koji imaju manje novca imaju vise stil oni sa puno novca izgledaju kao novogodisnje jelke.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:13:44   
Mala Elena
E pa jeste, zato klasika i kraj.user posted image najlakse ukombinovati .
Jel ste zaludjene markiranom obucom ?user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:22:02   
Leptiric123
Pa i ne bas.Bitan mi je kvalitet.Zavisi sta je ako je cipela z posao koju cu nositi po 8-10 h mora biti kozna ako je z izlazak moze i jeftinija varijanta....ali cizme iskljucivo kozne.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:28:35   
Anoniman
Ja sam se bila zaljubila u one casadei cizme, kopje sto prodaju kao originale na fbuser posted image mnogo su dobre, ali sam na kraju odustala, a od obuce, tj. cizmi najvise imam batinih, i nosim ih godinama ne menjaju se... a salonke, sandale bitno mi je da su udobne, marka i ne toliko....

< Poruku je uredio Unina mama -- 16.10.2014 17:29:05 >

(odgovor članu Leptiric123)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:38:27   
Leptiric123
Moja mama ima dva para batinih kao nove su i poslw dve godine,ja konkretno nista tamo ne nadjem...imam bn boss,a ostale iz inostranstva uglavnom,i te bn boss su neke italijanske koje oni prodaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:44:09   
Anoniman
ja uzimam njihove ravne, ne sa stiklom, i da, stavljala sam sliku u temi cipele i torbe odusevile su me jedne AR, predobre suuser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:46:15   
Leptiric123
Ne znam nisam nikad imala...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 17:51:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja uzimam njihove ravne, ne sa stiklom, i da, stavljala sam sliku u temi cipele i torbe odusevile su me jedne AR, predobre suuser posted image



evo su

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 18:54:50   
Leptiric123
Nisu u mom fazonu...nekako dzombasro deluje djon,ali lepe au gore bas...:-) torba je vrh...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 18:57:32   
Anoniman
ni meni se ne svidja djonuser posted image ne znam sto su stavili ovako ruzan i naruzise ovako lepe cizme, a torba jeste dobra , ima u raznim bojamauser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 18:57:48   
Leptiric123
Ja sam sad pakovala sandale u kutije a povadila zimske :-) jos mi je samo pola u stanu osfalo kod mojih.....bas imam dosta al zamalo danas da kupim jedne zlatne salonke,cele su kao prekrivene nekom mrezicom kao oni oklopi od vitsza ali bas sitna mrezica...suzdrzala sam se

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 18:58:35   
Leptiric123
Samo da nema krampone

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mame i visoke potpetice
16.10.2014 19:00:30   
Anoniman
ahahah leptiricu, kako si uspela?

ja dans pocastih sebe jaknom, bice gusto kad kjurir dodje u subotu, imam mm da me pita opet nesto za tebe..

(odgovor članu Leptiric123)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here