|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:27:21   
Buba Mira
Neću da se upuštam u polemiku, vidim da vam dobro ide user posted image , samo da kažem da sam umrEla od smeha Maslacku sa ovom pričom o stranom plaćeniku. user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:30:19   
mihi

IZVORNA PORUKA: Milagros

I kad odete na vakcininaciju djece obavezno uzmite da pogledate sastav i rok vakcine i priupitajte štošta tog tehničara koji je zadužen za vakcinisanje maltene da nemaju blage veze šta daju,od sastava,roka,skladištenje,nuspojava,učinkovitosti i sl.
Pitanje šta vakcina sadrži:
-umrtvnjene ćelije bolesti protiv koje se daje vakcina,
-žive ćelije majmuna,piladi,abortiranih fetusa,
-razni teški metali,među kojima i živa koja oštećuje sustav nervnog sistema,
-razni konzervansi koji produžavaju rok trajanja isl.
I to sve unesemo u mali dječiji organizam direktno i očekujemo da nam budu zdravi.user posted image



Nisam htela da komentarišem, jer nije lako imati bolesno dete ali ovo sto si napisala u poslednjem postu je stvarno glupost i neistina.

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:33:35   
Trcosava
I dobro, sad ja imam pitanje za sve mame koje su protiv vakcina. Zamislite opet sedamdeset i neku, variolu. Šta da su onda mame odbile vakcinu????

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:34:36   
mihi

IZVORNA PORUKA: Milagros

danas se doktorom nazivaju i oni koji su o medicini pročitali koliko i ja što sam ekonomista i imaju zvanje pedijatra,a dobili diplomu preko štele.


Ako si ti ekonomista sa ovakvim vokabularom, ja radim za NASU i javljam se iz New Meksika sutra letim u svemir.......

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:38:36   
Buba Mira
Vakcina protiv variole sadržala je neke jako opasne sastojke kao što su:
- živi pelcer muškatle
- recept za šne nokle
- epitel roze jednoroga i
- dobitnu kombinaciju za Bingo.

Ova info je sigurna, šogor mi je veterinar.
Morala sam, jače je od mene user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:43:49   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Vakcina protiv variole sadržala je neke jako opasne sastojke kao što su:
- živi pelcer muškatle
- recept za šne nokle
- epitel roze jednoroga i
- dobitnu kombinaciju za Bingo.

Ova info je sigurna, šogor mi je veterinar.
Morala sam, jače je od mene user posted image


Bubo, svaka ti cast user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:44:23   
Trcosava
Ne vuci me za jezik za muškatlu, muškatla je veoma lekovita biljka user posted image

Ali moje pitanje je bilo ozbiljno. Mislim drvlje i kamenje na farmaciju, na istu tu farmaciju koja je recimo donela penicilin. MEni je mama farmaceut, pa nisam odrasla na lekovima. Nisam ni imala potrebe. Niti ih sada nešto konzumiram (kad nisam trudna). Eventuallno brufen ili paracetamol. Osim naravno prepisanih lekova/vaginaleta...



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:50:00   
Buba Mira
Ma nemam ja ništa protiv, nek svak radi kako misli da treba, ali sad toliko daleko ići sa dezinformacijama - ne ide.
Poštujem svačiju odluku i ne utičem na nju, ali ne mogu a da ne skrenem pažnju, kao zdravstveni radnik, kad se sa dezinformacijama ode predaleko.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:56:01   
jovicaa
pustite to vecito pozivanje na profesiju. i bolnicar je medicinski radnik, i naravno nije dovoljno edukovan da prica o stetnosti vakcina.
iznosenje strucnog misljenja na odgovarajucem forumu, mislim da je vec bilo puno price ovde o tome.

hocu reci da mi ovde razmenjujemo misljenja kao majke i buduce majke i sl, ne nadmecemo se diplomama.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 20:58:36   
Buba Mira
Ja uopšte ne pričam o štetnosti vakcina. Ni pomenula. Ja pričam o dezinformaciji o sastavu. A to da li je štetna ili ne to ćeš ti kao majka da proceniš, kad saznaš PRAVI sastav vakcine.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:00:39   
jovicaa
da to sa sastavom je manje vise morbidno... nisam nikad citala sastav vakcina, ali od sad hocu sigurnouser posted image
i ako vidim nesto slicno onome sa spiska, prijavljujem ovde, OMAuser posted image
(mislim na sastav koji je napisala milagros)
da budem jos preciznija, celije majmuna, abortiranih fetusa i to... ovo ostalo verujem da je istina sto je navedeno kao sastav. ali moram obavezno procitati sastav, sad sam se bas zainteresovala.

a hoce mi sestra dati neko uputstvo na kome pise sastav ili kako? ako nije kupljena vakcina?

< Poruku je uredio jovicaa -- 20.10.2014 21:04:07 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:07:24   
Peace*
Cuj preterali su ga sa vakcinama, a kod nas nit se prima Prevnar, nit se prima Varicella... bas bi mogao neko iz Amerike da nam se javi i kaze nam sta sve tamo primaju.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:08:15   
Milagros
Svaka čast i neka im je na dušu svima onima koji na ovoj temi ismijavaju moje postove i moj vokabular,naravno da se nije odnosilo na sve doktore,ali ja kao mama bolesnog dječaka koji je do 3 godine bio zdrav i razigran i druželjubiv dječak,sada dijete koje se boji ući u igru sa drugom djecom,koje se osamljuje,mijenja raspoloženja na momente,živi u nekom svom svijetu,sa specifične reflekse,ograničen govor,nije sposoban sam da se brine o sebi iako ima 9 godina.....i da ste i mrvicu onoga prošle kroz što sam ja prošla,nebi sigurno pružale jezik i omalovažavale nečije pravo na borbu za svoje dijete....user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:11:13   
jovicaa
milagros meni je jako zao zbog tvog decaka, nisam ni znala da ti je dete bolesno, nisam citala ranije postoveuser posted image
a kako povezujes to sa vakcinama?

ali stvarno mi malo deluje nestvarno da se u vakcinama nalaze celije majmuna, abortiranih fetusa... mislim sve je moguce, ali cini mi se da ipak sve to prelazi u neku teoriju zavere. mada kazem sastav nikad nisam citala, pa ne znam

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:13:14   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ne vuci me za jezik za muškatlu, muškatla je veoma lekovita biljka user posted image

Ali moje pitanje je bilo ozbiljno. Mislim drvlje i kamenje na farmaciju, na istu tu farmaciju koja je recimo donela penicilin. MEni je mama farmaceut, pa nisam odrasla na lekovima. Nisam ni imala potrebe. Niti ih sada nešto konzumiram (kad nisam trudna). Eventuallno brufen ili paracetamol. Osim naravno prepisanih lekova/vaginaleta...



Ispravi me ako gresim, ali nisam sigurna da je neko pricao lose o farmaciji. Licno smatram da je kao i medicina veoma plemenita i kosisna. Medjutim postoji nesto sto se zove i zloupotreba nauke, u korist profita, a slozicete se da je profit ono sto pokrece svet danas!
I sto bi rekli Molder i Skali... The truth is out there....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:13:48   
jovicaa
ja sam gledala emisiju doktorke velkov, svedocanstva stetnosti vakcina i jako mi je zao dece koja su bolesna... ali iskreno pola od tih slucajeva ne moze bas da tvrdi da je to od vakcina. mozda se autizam samo aktivira u slicnom uzrastu kada se daje mmr, ne znam?
neke price u toj emisiji su stvarno bile jezive i mogle da se povezu samo sa vakcinama direktno, ali neke bas i ne koliko se meni cini...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:14:28   
Buba Mira
Niko nije omalovažavao ničiju borbu. Nemoj da izvrćeš ničije reči, nije lepo.
Žao mi je što imaš problem. Zaista.
Sa druge strane, ako sam ja "pustila jezik" sa svojom duhovitom opaskom, onda si jednako i ti pustila jezik šireći veoma opasne dezinformacije ovde. Moj humor sigurno može manje štete da izazove nego objavljivanje pogrešnog sastava vakcine. Misli o tome.
Još jednom - žao mi je zbog tvog problema. Ali živi majmuni nisu deo vakcine. Izvini.

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:17:17   
jovicaa
a da li je neko ovde jos bas citao sastav vakcina? ja stvarno nisam i bas me zanima koji je sastav neke bilo koje.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:20:30   
Olga75
ja sam citala sastave vakcina i meni to nije nista posebno strasno i jezivo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:22:47   
Olga75
samo da vas zamolim da diskusija bude pristojna i bez prozivanja i teskih reci
inace ce tema biti zakljucana
Olga RR

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:23:21   
Trcosava
Mama kravo (joj kako grozno zvuči) to je za ono da se farmacija bogati na nama i kako će oni da prave lekove ako nas prvo ne razbole. Otud priča o farmaciji.

Bez da se ijedna uvredi, ali meni ovde dođe najkompetentnija Maslačak.

Cela priča mi liči na onu o pušenju u trudnoći. Mislim da je jedino dokazano da kao bebe se rađaju sa manjom kilažom (a ja mu tu opet pobijem teoriju, moja mama pušila pa sam rođena sa 3.600), te one priče - imaće problema sa bronhijama, plućima - pa opet da ja budem primer i pobijem i tu teoriju.

Tako dođosmo do ovoga da će jedne mame tvrditi na osnovu izjava jednih lekara da je autizam pokrenula vakcina, dok će druge meme (i to u mnogo većem broju) reći da im deca nisu imala nikakve probleme.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 20.10.2014 21:24:22 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:24:37   
Buba Mira
Imam na poslu Engerix. Slikam sutra sastav pa vam postavljam ovde.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:26:53   
Peace*
Kad se obracas mama kravi, onda pises Milkice 😂

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:28:49   
Rosita
Rodjaci mog muza imaju prevremeno rodjeno dete. Sve je ok, samo je malo nezrelija beba bio, i vise nadgledana. Dr je bio oprezniji nego inace sa vakcinama, nekad malo odlagao i td. Roditelji se sekirali sto ne moze da primi nekad na vreme. Shvatih da pojma nisu imali o svim ovim pricama. Bilo mi ih zao. Al bilo je kasnije momenata kad im zavideh.
Milkice, nego sta :)

< Poruku je uredio Rosita -- 20.10.2014 21:31:38 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Bojkot vakcinacije
20.10.2014 21:31:04   
Peace*
Vi nemate pojma koje je to rasterecenje kad dete vakciniset_e bez medicinskog znanja, tako sam ja prvo. Pojma nisam imala o vakcinama, o sastavu, o nezeljenim dejatvima.
Zato sa drugim izgiboh od straha.
Procitala sam sta sam napisala pa mi bi smesno. Medicinsko znanje u smislu internet medicinskog znanja i reklal kazala prica sa interneta.

< Poruku je uredio Peace* -- 20.10.2014 21:32:22 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here