|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:18:27   
Trcosava
Ok jel ima nas koji nismo mesožderi nešto? user posted image

Tašo hahahahaah pa blago tebi kad imaš želju za karaokama. Ja to u životu ne bi. Zato u kolima i kad sam kući pevam na sav glas. Kaže mm da ga malko bole uši user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:20:29   
Peace*
Ma ja ne pevam već godinama. Pre sam pevala prvi glas, i onda se nešto desilo, i više ne mogu da izvučem, a ne mogu ni duboke tonove drugog glasa, i onda užas... ne zvuči nikako, zato i bežim od mikrofona.
Ostade mi to kao neostvarena želja. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:23:23   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ma ja ne pevam već godinama. Pre sam pevala prvi glas, i onda se nešto desilo, i više ne mogu da izvučem, a ne mogu ni duboke tonove drugog glasa, i onda užas... ne zvuči nikako, zato i bežim od mikrofona.
Ostade mi to kao neostvarena želja. user posted image

desile su se cigare i zadebljanje glasnih žica user posted image (kod mene i hronične upale glasnih žica)
pevala i ja prvi glas, maraju keri sam izvlačila bez problema - sad mogu samo goth da pevam user posted image ali me ni to ne sprečavam da kreštim uz pesme kući

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:24:07   
big mum
Samo ti pjevaj,ja i ne pokušavam ne zvuči baš dobro,imam onaj kako kažu grebatouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:27:39   
branki*
ja stalno pevam po stanu ili u autu,mada kad su karaoke,nisam nikad,uvek me sramota,mada je i to verovatno smao dok se probije led 2-3 puta,posle ide lakseuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:28:14   
Peace*
Dobro de Trćo, znam da je od cigara, al ne izgovaram to naglas, jer zvuči užas. user posted image

Pa da, Branki, gledam ljude koji su tamo pevali, realno samo jedan čovek je znao da peva, ostali ne, ali su pevali celu noć. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 25.12.2014 9:29:49 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:31:47   
branki*
kad smo na moru,pa u hotelu svako malo-malo bude karaoke vece,veze nemaju,ali pevaju iz sveg glasa,pa jos i koreografiju kad ubaceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:33:38   
big mum
Ajmo jednu klik i jednu za trcu dubioza

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:56:53   
veselicaa
Pozdrav svima user posted image Ovaj decembar je nekako po meni samo za rad,rad i rad.Kraj skolske godine,dete svaki dan ima po neki pismeni,prekjuce imala i prvi nastup sa folklorom i bas sam se odusevila kako je sve naucila za kratko vreme.Nisam isla na probe pa mi je to bio prvi put da vidim sta je naucila za 5 meseci,koliko vec ide.
Najavili se gosti sa svih strana user posted image ,spremam neke medenjake tj,samo jednu turu sam napravila i pravim spisak sta da kuvam kad stignu gosti.Ove godine deca su bila bas zahtevna sto se tice poklona,ocekujem postara da donese 6 paketa (nadam se da nece svi stici odjednom jer ovaj muz ima slobodne dane i samo ceka da procita iznos na paketu user posted image user posted image ).Sve u svemu nesto mi brzo prodje ovaj decembar.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 9:57:01   
Trcosava
Ma šta te blam! Ja izgleda jedina ne krijem da dimim i u trudnoći user posted image

DM đe me pogodi sas Dubiozom. Podseti me sad, uz original verziju ove pesme smo Anu uspavljivali, ali me ova oduševila KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 10:23:45   
Modessty
Veselice a de ti je taj tvoj receptat za medenjake što ga svi hvale?!

Meni čas ima čas nema net! Taman napišem nešto a ono me izbaci!

Danas sam nešto bezveze skroz. Nisam ni lepo ni ružno raspoložena, nego mi sve nekako ravno. ne volem taj osećaj

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 10:38:37   
big mum
Trco znajem da voliš Dubiozu ,imaju stvarno dobrih stvari.Moja djeca obožavaju ovu PJESMU Često je slušamo i dobro se iskačemo.

Mod aj malo na noge lagane,noćna gimnastika s muž je najbolji lijekuser posted image Zato sam ja ovako dobro raspoloženauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 10:55:53   
mirkam
Raspoloženje na nivou,krka se,pjeva se,divota user posted image
Srecan Božić svima koji slave.
Pročitah sada ovu divnu priču " zašto kitimo jelku".Iskreno nikada nisam razmišljala o tome,al divna je priča.
Čekam da se M probudi pa na kontrolicu pred vakcinu..

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 11:07:15   
Trcosava
Ma joook kakvi kvini user posted image samo domaćica user posted image

Ja danas napravih mužu urmašice po Nadinom recopisu. Sad pečem i drugu turu pa da vidimo valjaju li user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 11:14:54   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ma šta te blam! Ja izgleda jedina ne krijem da dimim i u trudnoći user posted image




Ma nije me blam, i ja sam dimila u obe trudnoće, samo eto, ako ćemo iskreno, jako bih volela da nemam tu groznu naviku.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 11:29:36   
Trcosava
Parodniram, ne blam nego užas.

Ja bre volem da pušim!

Cigare! Mada ni one ekološke nisu daleko user posted image
Ne pijem, ne drogiram se, ne kockam se - vala jedan porok mogu da imam user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 25.12.2014 11:30:30 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 11:32:16   
Peace*
Ma da... ne znam ni kako da ti objasnim šta mislim. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 11:44:06   
Modessty

IZVORNA PORUKA: big mum

Mod aj malo na noge lagane,noćna gimnastika s muž je najbolji lijekuser posted image Zato sam ja ovako dobro raspoloženauser posted image


user posted image E jes vala! Al dok padne mrak i deca pospavaju ja ću da odlepim user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 16:19:09   
emicaa
Jede mi se neki kolač bilo kakav,a nemam skoro ništa da napravim osim brašna,šećera,čokolade i keksa a naravno danas ništa ne radi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 19:40:47   
Bibilib
Emice ako imas bar jednu pomorandzu,pecivo i mleko napravi jafu kolac...user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 20:09:55   
Maraj
A palacinke? Imas jaja sigurno i neki domaci dzem

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 20:12:09   
emicaa
Palačinke pravila juče.Na kraju sam našla medena srca,nemam pojma kad sam ih kupila,nije pravi kolač ali je pomoglo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 22:24:42   
Mala Elena
Kupila sam oblike za one radove na kafi...srca i ostalo. .user posted image .jabadabaduuuu !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
25.12.2014 23:26:25   
Anoniman
Gde ste zenskeuser posted image kako ste, vlada li predpraznicno raspolozenje????

Ja sam upravo zavrsila zadnje porudzbine, smorila sam se , ledja i noge me ubijaju. Danas sam bila u nekoj praznicnoj kupovini sa sveki i Unom, sutra mi stizu neke stvarcice za Unin paketic, jos slatki deo da dokupim, i dobice paketic u nedelju na Matericeuser posted image

Vi, kako ste, ima li koga?

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 549
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 7:12:19   
emicaa
Jutro žene,ima li vas budnih user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here