|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 0:02:53   
Anoniman
ljiso, dobro je! mislim da ce sad i sve ove zene sto cekaju direktan prenos user posted image da predahnu.
zamisli srna! user posted image
ali, da li je moguce da ona moze da otvori ta vrata kad ih vi tako tesko otvarate?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 0:04:58   
Ana RR
Ljiso, ima dobrih ljudi user posted image

Nego, ako vi jedva otvorite ta vrata nema sanse da ih srna nekako otvori. Mora biti covek. Ostavljaj upaljena svetla, dovedi kera blize, neka ti tata dodje kad ti muz nije tu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 0:10:57   
Misha i Ljisha
Nema sanse da ih je srna otvorila. Nema sanse. e sad vetar ovde zna da duva i jace tako da sumnjam da je vetar uspeo da otvori vrata. Mi sad nismo mogli da ih zatvorimo. Nemam pojma kako su vrata otvorena. Ostaje misterijauser posted image .

javio se mm da stize. Pitao me samo jel ima ljudskih tragova. Tragovi jesu malko cudni ali ipak srna bi propadala u sneg sto je normalno pa izgledaju malo veci tragovi ali nam se cini da nisu ljudski.

meni je puska i dalje u pripravnosti. U svakom slucaju evo je napunjena pored mene. Ne brinite vi za meneuser posted image Kazem zivela sam ja ovde godinama sama. Samo sam se par puta u zivotu prepala. Jednom odmah cim sam se preselila bila neka olucina i nesto je konstantno lupalo, ali sam i tad smogla hrabrosti da obidjem krug oko kuce. Jednom kad su bili kukuruzi oko salasa a nevidjena magla se spustila da prst pred okom nisi video, i jednom kad mi je pas bukvalno 20 min na vratima bez prestanka lajao u smeru zadnjeg dvorista u guzicom okrenut ka ulaznim vratima. Tad sam zvala tatu, cim je on kolima usao u dvoriste u istoj sekundi sam ja izasla iz kuce s puskom i lampom. Ja se ne bojim u principu da se meni nesto desi ja se bojim da se meni nesto desi a da niko ne sazna za to. Kad sam nogu slomila bila je zima i danima moji nisu znali da mi noga slomljena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 0:21:25   
Klarita
Ljiso, idi u persun breuser posted image isprepada me...hvala Bogu pa ti muz uskoro dolazi...ja bih precrkla od straha garant, kakva lampa, puska, infarkt bi me spicio ili bi pomrli od hladnoceuser posted image

N dobio i temperaturu pred spavanjac, kako nam je to prvi put, a racunam zbog boginja, nisam smela da rizikujem pa sam mu dala paracetamol, oblizivao jadnicko kasicicuuser posted image To bilo jos u pola9, i dalje deluje lekic, kasljuca pa stalno utrcavam u sobu i proveravam ali inhaliram ga fizioloskim i efedrinom zbog nosica...za sada je kasljucanje od nosa, nadam se da ce tu i ostatiuser posted image

Fil gotov, ujutru da ispecem kore i nabacam visnje i to je to...meso se pece u pekari, slani rolati poruceni...ostatak ce kuma i kumasinkauser posted image i zurka je kod nas...samo da N bude dobro da mogu da se opustim

Ivamark, ljubim vas i saljem pozitivnu energiju i zelim vam da sto pre ozdravite...user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 2:46:39   
Modessty
I Nikolaj dobio boginje?! auuu baš nam se dobro završava ova godina!
Mi ćemo biti kod kuće i kako stoje stvari sami sa decom. Nikola ima temperaturu 39 već treću noć. Noćas se borimo da ne završi do ujutru sa upalom pluća. Inhalacije berofualom na 4sata, pulmikort na 12 sati, tob4rex kapi i u oči i u nos. Sutra u 14.30kontrola kod pulmologa.
nemam ni tortu niti bilo šta spremno. Igracke za paketiće je muž kupovao večeras. Osećaj da je nova godina ne postoji. Da nemamo okićenu jelku verovatno bi smo sasvim zaboravili na to da je praznik.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 8:04:35   
branki*
ljiso,dodjoh da vidim rasplet od sinoc.dobro da je srna,mada i meni cudno kako je onda otvorila vrata.jedino objasnjenje mi je vetar,ako vec nije covek.a,da stavite neku rezu na ta vrata ili zavezete kanapom?
da brzo ozdrave decica!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 8:13:28   
Sanjica26 RR
Znaci veselje sa boginjama. Dobro je sto smo sa Sofijom to obavili.
Probudio me mm da se ne uplasim inhalatora. Inhalirao je Sofiju jutros.
Presla sam u dnevnu da citam dok deca ne ustanu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 8:15:07   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Ljiso srecom imas dobar komsiluk, user posted image za komsije.
Bolesnoj decici zelim brzo ozdravljenje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 9:41:10   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Ja sam imala zurku celu noc. Nakon cele one sage dodje mm kuci, povraca, proliv (nesto je ocito na proslavi pojeo sto mu nije prijalo) ma rastajao se covek sa zivotom. U tom se D probudila oko pola 1 i nju je nesto mucilo, jadna plakala, pa onda nece da je pokrijem a kuca nije bas bila pretopla, pa place opet pa se njari pa mi nesto prica, kad je jadna krenula da prducka slog me strefio koliko je gasova imala u sebi. U tom se ona razbudila al sad orna za igru pa place jer nece da spava. Ma do 15 do 3 smo se ganjale iskreno. I u pola pet budi mene mm, njemu nije dobro ali kuca se ishladila kaze "ajde ustani da lozis" ja na oci ne vidim samo sam preko pidzame radno odelo navukla i otisla da lozim. Vratim se nazad ovaj moj povraca. A danas na posao otisao. Kako ce izdrzati pitaj boga. I srecom eto bas ove komsije od sinoc ga povezli na posao jutros jer su nama kola opet kod majstora (baksuzna kola majke mi). Moja se probudila u 7 kao i redovno kao da joj ne fali 3 sata sna. i tako. Napolju haos hladno, ali moramo da idemo u nabavku D i ja. Evo obavimo sta imamo jos i krecemo. No necu ja u megamarket ne pada mi napamet.user posted image

I tako mame. veselo veselo. A NG necu veceras ni docekati verovatno jer cus e uslogirati kad budem i D stavljala u krevet.

Mame da vam decica brzo ozdrave.

IvaMark nemam reci za dr. Al ajd nismo u njihovoj kozi a ko radi taj i gresi pretpostavljam da su zvuci slicni kod laringitisa i bronhitisa jos ako se dete pri tom malko i dernja i mrda sigurno je njima tesko bas u brucu da prepoznaju sve. Ne branim ih daleko bilo ali eto nismo u njihovoj kozi.

Ljubim vas mame. I hvala sto brinete za nasuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 10:47:38   
QueenJ
Ooo, Ljišooo šta te je se, ženo, snašlo. Dobra si ti! Svaka ti čast! user posted image
Mi se juče nekako dogovorismo oko detalja za doček. Jedan par bez dece, drugima dete veliko, a svekijeci u prizemlju. I njih baš briga, oni u fazonu-lako ćemo. Mi sami, moramo da se organizujemo oko čuvanja, spremanja, odleđavanja zaliha mleka, bla bla... Znate i same kako ide. Ja bih gucnula večeras malo sangrije. Smem li? user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 10:57:17   
Sanjica26 RR
Mesim kolacice koje ce T da vadi modlicama. I jos malo da ih potrpam u krevwt i mogu da se ispruzim da citam kniigu.
Sinoc kad mi je dosla svekrva ja rekoh da uzmem da peglam. Ispegla mi zena punu korpu prvi pyt u zivotu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 11:41:55   
Ivanka 75
Iva vec dve noci a temp, preko dana se vrti oko 37 nocu ide preko 39, neispavana sam samo tako...
Pocela je jutros da pije antibiotik, moralo je kad temp tako oscilira.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 13:20:20   
Mala Elena
Drzite se...user posted image I meni sinoc nos procureo , sada je vec bolje!
Queen , smes sangriju ... ja htela kupinovo ali posto ga nismo nasli u mini flasici , uzeli zdrepcevu ...nemoj samo da preteras !user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 13:32:57   
superm
Pozdrav, mame! Cekamo tatu da dodje sa posla pa da budemo na okupu. Veceras idemo kod prijatelja na docek. Ali, prvo cemo u nasoj kuci da se pocastimo. Bas me zanima kako ce se bebac ponasatiuser posted image Spremili su mu krevet kada zaspi. Bliski smo prijatelji, pa ce biti opušteno!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 13:36:58   
maminozlato1
Pozdrav mame, evo i ja spremam nesto za veceras. nama dolaze dva bracna para i mi. Najlepsi docek je tako user posted image user posted image Srecna svima nova 2015 user posted image

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 14:10:40   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame jedva gledam na oci. Ja jedva uspavala D. Nesto poslednjih par dana prosto nece da ide na spavanje i bas se mucimo. Nemam pojma sta joj je. Evo kuvam, zagoreo mi rucak al rezivecemo nije jako.user posted image

Same smo, pec me nesto zeza u kuci nije uopste toplo, nisam pametna sta da radim ne mogu se uhvatiti da cistim pec moram za to prvo pustiti da se vatra skroz ugasi pa onda cistiti a to bi sa D bila nemoguca misija a muskih ni na vidiku, ma nikog. Veceras smo kuci i sigurno cu spavati iskreno da vam kazem. Nista od kolaca ni ne pravim boli me uvo. Pravila sam ovih dana dostauser posted image

Sad cu da uzmem da zavrsim knjigu ostalo mi 20 str al bojim se da cu se uspavati pa ce mi rucak jos vise zagoretiuser posted image

Mame da mi se lepo provedete veceraske gde god da ste u toplini svog doma ili kod dragih vam ljudi.

Ja sam inace nervozna ko ker valjda zbog nespavanja i frustracije sad vec sto sam stalno sama i sto ne stizem sve, lozenje vatre me ubi. Izderala sam se na Duser posted image plakala je jadna kao kisa. Mislim da me se uplasila. Nije me videla u takvom izdanju (a nadam se da vise ni nece jako mi je krivo)

user posted image

Bas mi bezveze dan.

Ljubim vas. Odoh

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 14:25:26   
emicaa
Da vam i ja mahnem,ni živa ni mrtva,sreća pa nemam temperaturu.T sralno oko mene a strah me da je gnhavim da ne prenesem virus i na nju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 16:07:58   
doktorkakristal
zdravo mame,vidim deca opet bolesna user posted image D me namucila proslu noc probudila se u pola dva i plakala videh da je zub muci gura prst u usta,ali od te famozne trojke ni traga,bile smo budne do pola 4,veceras cu da legnem rano,kakva nova godina user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 17:28:52   
Azra_
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Iva vec dve noci a temp, preko dana se vrti oko 37 nocu ide preko 39, neispavana sam samo tako...
Pocela je jutros da pije antibiotik, moralo je kad temp tako oscilira.


Ivančice, kod nas noćas, odjednom, T 38! Danas odemo kod dr za svaki slučaj, pošto idu praznici... Ona mu ,opet, za svaki slučaj, prepiše antibiotik ako se T nastavi. E sada, bzvz mi je da mu dam antibiotik a nemam pojma zašto je T uvećana. Da ne maskiram samo nešto što i nije za antibiotik.user posted image T nije prelazila 38. Nema nikakv drugi simptom. Dr kaže malo grlo crveno, ali nije strašno. Danas kakio malo ređe i to je to... Raspoložan, normalno jede... Nisam pametna šta da radim... Ako neka ima savet, neka javi.

< Poruku je uredio Azra_ -- 31.12.2014 17:39:26 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 17:30:21   
mali_mis
A. je preskocio popodnevno spavanje, sad ako zaspi, ima da me urnise nocu, a ako ne zaspi, zaspace pre 22h. NG program je oduvek bio suser posted image tako da ili cu sa njim da prespavam, ili visim na netu, ako oteram mm, uvek me zezne.
Ni A. jos nisu izbile trojke, a trpa ruke u usta kao besan, i balavi naravno.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 17:59:34   
Anoniman
doco, idu cetvorke pre trojki. prvo jedinice i dvojke, pa cetvorke, pa trojke. baci pogled malo pozadi, mozda joj cetvorke izbijaju..

moja deca luduju po kuci. ova mala samo rusi, ksenija se ljuti na nju ali sa pravom. ona bas zna da se zaigra, a onda beka dodje i samo joj baca i rusi. uzme igracku od sper ploce i caskom je polomi. majkin terminator. user posted image al najvise pikira na ksenijinu kuhinju, kad krene da baca sudove..

mene nervira ovo pucanje napolju. deca ce da se istraumiraju veceras. ima da se bude sto puta.

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 21:00:05   
Sanjica26 RR
Macak jel ti pricas o Sofiji?user posted image Sve rusi pred sobom. Mada se Teodora ne ljuti. Ali je pocela da zatvara vrata od svoje sobe da joj ne bi napravila haos.
Mi se uopste ne osecamo praznicno. Mm je bolestan. Mene steze grlo.
T je otvarala paketic. Ova mala je skroz bila sva zbunjena sa onom knjigom sa zvucima.
Virkam da li nesto pise Ljisa. Nadam se da je veceras muz kod kuce.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 31.12.2014 21:08:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 21:47:21   
Anoniman
sanjice, mi smo se sa K mnogo vise igrali kada je bila mala i ona sad stvarno zna da se sama zaigra dugo. a ova mala se samo ugurava kao neka prisipetljica user posted image , uzima K igracke, baca joj.. i K bezi od nje u drugu sobu. nekad mi je bude zao. sta da joj radim, zato ima sestru. user posted image
zene izgleda sve slave pa nikoga ovde nema. mi sad vecerali, deca se probudila od petardi pa cemo morati ponovo da ih uspavljujemo. mnogo me nervira ovo pucanje. mi smo u centru, ovde kod nas je kao na ratistu. daleko bilo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 21:57:27   
emicaa
Macaki ima nas uma samo smo u drugoj temi.I ovde pucaju sreća pa T kad zaspi slabo šta čuje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 22:09:43   
mali_mis
Moje dete se zaigralo, nece on skoro na spavanje.
Ovde su nesto smanjili sa pucnjavom svega i svacega.
Sve mi se cini da cu uskoro da skuvam kaficu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here