|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 [91] 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 19:36:46   
Valerie
bas vladaju virusi. nadoknadjuj tecnost i odmaraj se i bice sve ok. mislim da linex sme.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2251
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 19:41:44   
Maraj
Ja znam da je banana dobra za dijareju. Probaj griz - dva ako i dalje povracas ili uzmi gutalj koka kole. To je isto dobro za dijareju.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2252
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 20:32:38   
serpica
Ja sam celo popodne nesto bljak,opet mi naisle mucnine i neka malaksalost pa sam probala da lezim nije pomoglo,onda sam izasla da prosetam i opet isto...nije nesto posebno ali se generalno ne osecam bas dobro.
Sto se pola bebe tice ako mi verujete ni za jedno dete mi nije bilo bitno kog ce pola da bude ali zaista,kazu mi ljudi da zato imam oba pola,zato sto nikad nisam imala izrazitu zelju za decakom ili devojcicom,ko zna mozda je i tacno.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2253
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 20:36:27   
Valerie
takodje, energija nula danas... bice bolje sutra, nadam se!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2254
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 21:21:58   
jabudic
Ja se danas osjecam tako debelo i ruzno i uzasno, bas me uhvatilo neko nezadovoljstvo!user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2255
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 22:50:51   
serpica

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja se danas osjecam tako debelo i ruzno i uzasno, bas me uhvatilo neko nezadovoljstvo!user posted image




Sad cu da te lupam po guzi za ovo jel znas!!!??? prvo nisi debela a i da jesi znas zbog cega je tako,ja se sad toliko potresla jer je moja sugradjanka izgubila bebu posle AC a pre samo mesec dana smo pricale o tome zasto sam je odbila. Bas se lose osecam..zato ti kazem osmeh na lice i budi srecna sto si debela jer znas sta ce iz te debljine da izadje.. user posted image
A kad smo kod toga ja nabila skoro 90kg user posted image i znas sta,nisam debela,trudna sam.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2256
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:01:37   
jabudic
Šerpi, pročitah sad na temi spontani, baš mi je žao user posted image nadam se da će brzo da se oporavi i da pokuša opet sa trudnoćom.U pravu si. Valjda mi je danas bzvz dan, inače ne mislim ovako. user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2257
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:06:25   
serpica
Ma znam,i ti sama znas koliko lepo izgledas,i da ce sve to da se vrati posle porodjaja,mazi svoje stomace i uzivaj u toj lepotici user posted image koja ce verujem da bude na mamu u svemu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2258
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:11:09   
jabudic
Hvala ti draga user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2259
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:22:18   
serpica
laku noc devojke,zelim vam lepe snove user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2260
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:23:38   
jabudic
Idem i ja da budim muža, evo spava već 3h isped TV-a, sa sve naočarima user posted image
Laku noć svima!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2261
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:31:34   
jovicaa
gde je srculence?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2262
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:39:06   
jabudic
Bila je tu danas, spava vjerovatno user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2263
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 23:40:56   
jovicaa
ok, reko da nisam propustila porodjaj, posto joj je danas terminuser posted image
joj zene mene ubija ovo gvozdje ne smem dva sata pre ni posle mlecne proizvode, a ja bih uvek nekako nesto mlecno bas tada. a i pijem dva puta dnevno, tako da osam sati dnevno ne smem nista mlecnouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2264
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 0:12:18   
Sandra_n
Hvala vam prosla me dijareja sada su ostale samo mucnine fuj

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2265
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 0:20:56   
srculence25
Ehej tu sam,tu sam.Malo sam odvalila sa spavanjem.
Sad citam na netu oko teh.disanja pa nemogu sve da popamtim kad sta primeniti.Blage veze nemam samo nebi da odmognem bebi

(odgovor članu Sandra_n)
Direktna veza do poruke: 2266
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 6:20:11   
branki*
trudnicice drage,da vam mahnem...noc je bila katastrofa,ali to je vec uobicajeno..boka sisa i posle je muce grcevi,pa place...ja sad ustala,necu vise ni da se vracam,cekam 8 sati,pa da odem do poste nesto i grada na brzinu..
srculence,javljaj nam kako siuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2267
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 6:50:11   
adulence
Dobro jutro trudnicice,ja sam vec dva dana kod mame u n.pazovi uzivancija cista...otvorilla sam oci ispratila mm na voz,mislim da cu mozda jos malo da odkunjam...jel smo sve na broju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2268
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 8:56:14   
serpica
Dobro jutro devojke ajmo na user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2269
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 10:23:35   
soni
dobro jutrooo...
evo stigoh na kafu user posted image .....
kako ste ???? kako se osecate??

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2270
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 10:29:12   
serpica
Ja popila kafu i doruckovala,oblacno je napolju ali cu ipak da izvedem malog u setnju,ruka mi i dalje trni a bebac mrda li mrda user posted image
9.marta idem u dz po analize pa cu da vidim da uradim i uz da ne cekam privatno do 20.marta,daleko mi.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2271
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 10:34:11   
soni
sto li ti to trne??
izvedi ga ako mozes..kod nas sivilo ....vetar nosi...verovatno cemo biti cd kuci

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2272
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 11:08:01   
jovicaa
evo i mene.. i mi cemo do grada malo u set__nju..

srculence treba uvezbati to disanje, ja sam vezbala u drugoj trudnoci. ali u sustini ako budes mogla slusaj samo svoje telo i pokusavaj da dises kako ti najvise prija, mnogi i to savetuju... ako budes mogla, sve zavisi kako se budes osecala na porodjaju.

ja imam osecaj da se sve bolje osecam sto sam trudnija... mozda od gvozdja ne znam...user posted image

ja imam jos 5 nedelja, a ticker mi pokazuje 24 dana, da ne predvidja mozda datum porodjaja?user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 28.2.2015 11:09:14 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2273
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 11:45:31   
serpica
Prosetali se i evo spremam ga da spava..
Soni kaze dr da mi beba naleze na neki nerv pa zbog toga trni ruka,tako mi je bilo i u prosloj trudnoci....sredice se posle porodjaja

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2274
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
28.2.2015 15:44:36   
choopa choops
Samo da vam se javim na brzinu. Izašli smo kući juče popodne :-)))) Mala zeza, iako mi je treće dijete, razmažena je. Neće u svoj krevet i non stop sisa user posted image

Vidim srculence je još tu...Javiću se kad budem imala više vremena. Nadam se da ste svi dobro user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 90 [91] 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 [91] 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Imena
Barbarica

Koje vam je od ovih zenskih imena najlepse? :)

Ines (15%)

Petra (27%)

Erika (2%)

Tisha (1%)

Masha (25%)

Ema (30%)


Ukupan broj glasova: 254

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here