|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 11:03:34   
QueenJ
Jutro! Ni mi nismo loše spavale.
Jeco, obavezno javi. user posted image
Wiv, pa zar nije bilo sve sređeno, samo veš da opereš? Imali smo i mi mačku u starom stanu, ja je našla dok je bila mače i usvojila. user posted image Bez pitanja... Ali, jednom prilikom je pobegla i vratila se posle par dana. Naravno, parila se i stomak je počeo da raste. Omacila je 3 diiivna mačeta, ja sam već našla usvojitelje, ali mi je bilo teško da se odvojim od njih i sve sam odlagala. Jedne noći, počela je da ih davi. user posted image Ja sam skočila da ih razdvojim, nisam ni shvatila šta se dešava, nikad takva nije bila... Izujedala me po rukama. Umotala sam mačiće i iznela ispred zgrade, jer nju nisam smela da diram. Zatorila sam je na terasi. Otišla u urgentni, obradili mi rane, dobila antibiotike, at zaštitu... Kada sam se vratila u stan, kao da ništa nije bilo... Mačka umiljata i normalna. odili smo je i kod veterinara, da proverimo da slučajno nema besnilo... Veterinar je rekao da su mačići već bili veliki, ona nije imala više mleka, i da su je verovatno grizli i da se osećala ugroženo i da je zato napala... Baš mi je bilo žao. Ispalo je da sam ja kriva što nisam htela da ih razdvojim. Posle par dana sam saznala da sam trudna. Mm je poludeo. Spakovao je mačku i odneo negde. Nije hteo da rizikuje više nikad, posebno što nam je dr rekao da su antibiotici koje sam pila baš jaki i da može biti posledica... Jedva sam dočekala dabl test. Hvala Bogu, sve je ok.
Tako da je mm rekao, dok ne izrodimo i ne odgajimo decu, ništa od živuljki. Ja ne pristajem na to. Nema lepšeg odrastanja, nego uz ljubimce.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 12:13:38   
veselicaa
Queen ajoj sta si ti dozivela,jos ovo sa ab a bila si trudna mogu zamisliti koliko si se brinula.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 12:38:08   
QueenJ
Ništa me ne pitaj...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 14:50:59   
jeca87
Auuu, bre, Queen!
Ja sam se u trudnoći zalepila za nekog papagaja, da ga kupim po svaku cenu. Onda sam se setila da oni prenose kojekakve bolesti,a treba da stigne beba... Odustala sam do daljnjeg.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 16:54:13   
wivern
Queen jos uvek perem, a sada cu poceti i da peglam to brdo user posted image
Ispostavilo se da mi je najvise vremena oduzelo pranje malisinih stvarcica jer ih delim u 5 gomila. A nase krljnem tamno i svetlo i cao zdravo.

Ja sam u trudnoci zivela sa 5 papagaja, 2 kornjace i psom. I mazila macku kod moje majke, i ove zivuljke usput po ulici user posted image . Ne mogu bez zivotinja, jedino sto sam malo cesce prala ruke i vodila vise racuna o njihovoj higijeni.



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 19:27:22   
vikiveki
Uh Queen ti si baš imala doživljaja...ja sa druge strane volim više pse nego mačke,valjda zato što sam odrasla u kući punoj mačaka...moj tata obožava mačke,pa su one znale ujutru da čekaju ispred vrata da im on otvori,i to ne samo naše mačke već sve mačke iz komšilukauser posted image a kada osete moju mamu bežale su kao lude.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 21:54:25   
Mariya

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Jutro... Joj, mislim da je jedina gora od stvar od prehlađenog deteta-mama prehlađena u isto vreme... user posted image user posted image Zaribasmo obe, nos samo curi, s tim da je meni i grlo crveno. Noćas nisam spavala, što zbog nje, što zbog sebe...


Postoji nešto još gore: prehlađena mama sa dva prehlađena deteta. Ništa nismo spavali sinoć. H curi nos, grlo joj je crveno, dobila tantum verde. A Lu mi je baš zaribala, sinoć ispovraćala večeru mukica, nos joj je zapušen, otpuši se na pola sata nakon kapiuser posted image i još i kašlje tako grozno, kao lavež. Ona dobila dva sirupa. A ja ne smem ništa konkretno, čajevi, propolis, panadol. A glava mi se raspada, boli me celo lice, najradije bih ogulila sebi facu, boli me čelo, nos,uši, vilica, zubiuser posted image user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 22:01:54   
vonavoj
Ma da li je moguce da su svi zaribali!!
Mi smo bolje!
Maryia a sta dajes protiv kaslja?da nije laringitis kod Lu? Dajes li joj aerius?

< Poruku je uredio vonavoj -- 29.6.2015 22:03:11 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 7:08:18   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. se budio na svaka 2 sata user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 7:19:25   
eca89
Dobro jutro mamike moje, od pola 5h smo na nogamauser posted image user posted image user posted image , haos. Von, super da ste bolje, Mariya da što prije ozdravite, ja danas počinjem pakovanje.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 7:45:20   
daca77
Dobro jutro, mame!!!
Nije me bilo par dana, jer me virus ubi u pojam, a vidim da i mnoge od vas isti problem imate.
Von, MAriya da sto pre ozdrave vasa decicauser posted image
Moja beba se za sada drzi, ali ne znam kako ce izgurati sve ovo, jer je bila u kontaktu s virusom...bas me frka hvata od svega...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 7:55:01   
emicaa
Dobro jutro mame,ozdravite i vi i dječica što prije.
Eco idete kući?!
T je malo bolje spavala,opet se vrtila ali je nisam morala podizati iz krevetca.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 8:01:27   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa
.
Eco idete kući?!



Idemo, ali samo na 6 dana, ali bolje išta nego ništauser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 8:07:59   
emicaa
Ajd koliko toliko,vidjećeš svoje user posted image mi za dvadesetak dana idemo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 8:15:39   
vikiveki
Dobro jutro mame..ja od jutros poranila,a deca mi još spavaju.Ja ustala da zalijem neko cveće što sam juče rasadila.
Von baš mi je drago da ste boljeuser posted image a bolesnima želim da što pre ozdrave i mame i deca.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 8:26:45   
Klarita
Dobro jutro i ovdeuser posted image
Odvratno, odvratno vreme kod nas. Kisa pljusti i kao da je otobar/novembar user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 9:33:07   
jeca87
Dobro jutro.
Neću više ni da spominjem spavanje. Svaku noć isto, kao i kod većine.
Danas moram da tražim kavez za zeca. Iskače iz kutije.
Noć je proveo u kupatilu. Kao da je puma, a ne zec, tj kunić, mali.
Još kada iskoči, suda ostavi klikerčiće.
A juče je mm -u napravio zezanciju. Hihihi
Otišla sam sa drugaricama na kafu, mm ostao da čuva Kostu.
Kosta se celo vreme drao, a nije hteo da mi javi. Još zec tri puta iskakao. Havarija.
E nek mu je.
user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 9:34:59   
jeca87
Brz oporavak želim svima koji su bolesni.
Ja sam počela da slinavim, Kosta je još uvek ok.

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 9:41:04   
amdn
jutro mame, joj vidim da je pola vas smrcavo i prehladjeno, i mi isto ali nije strasno, ja samo da vam se na kratko javnem, mislim na vas i nedostaje mi kuckanje na RR,
Ali ta famozna izlozba je sutra ja sam sad toliko nervozna oko svega toga jer neki stvari koje galerija treba da uradi nije, pa sad i to jurim, haos.
javljam vam se u cetvrtak sa detaljima,

opet da pozovem mame koje mogu:
Otvaranje Izlozbe OTISAK VREMENA- grafike
1. jul u 19h Galerija ULUS Kneza Mihaila 37, Beograd

ljubim vas

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 10:21:46   
vonavoj
amdn,hvala na pozivu,nadam se da ce biti lepo! Cekamo slike!
Ja tek sad pijem kafu,dok namirim decu,pa taman da sednem za komp i popijem kafu dodje starija cerka i kaze hocu da gledam lalalupsi,a na dva tva idu crtaciuser posted image ..dala sam joj mobilni,samo da imam mira!
Naspavale smo se,napokon!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 10:35:01   
Klarita
amdn, hvala na pozivuuser posted image

Vonuser posted image

Rekoh da pitam, sta je sa Ljisom? Je l' zna neko?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 10:39:08   
emicaa
Ljiše nema baš dugo ali vjerovatno ima puno posla na salašu pa ne stiže.Trebamo joj otići u ispomoć user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 10:39:21   
vikiveki
Moji se probudili i već kreće akcija po kući,najmlađi je krenuo da se igra sa daljinskim od klime,a stariji bi da vozi bicikl napolju sam.Svako ima neku svoju želju, a niko mene ne pita šta ja želimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 12:57:20   
wivern
Di ste zene, nigde nikoga nema user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
30.6.2015 12:58:50   
Klarita
Evo mene...bila u negativi na trenutak, pa nisam za ovdeuser posted image idem si u kafanu!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here