|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fleke po licu
8.1.2010 15:44:28   
milenche85
Drage moje, htela bih da vas pitam u vezi fleka na licu u toku trudnoce!!!Pre 2 nedelje usla sam u 9 mesec i primetila sam piojavu flekica ili pegica na licu. Pa bih da pitam da li je naka trudnica imala slican problem i da li ima neke veze sa babinim devetinama oko pola deteta. Ili su mi potrebni neki vitamini?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Fleke po licu
12.1.2010 22:27:17   
Anoniman
ma babine price- glupostiuser posted image

ja sam imala crvene mladeze po licu i kapilare, sve se povuklo, tako da ce i tvoje fleke. Moja mama je imala sa mojim bratom te trudnicke fleke po licu, i povukle su se. Ne brini.

(odgovor članu milenche85)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Fleke po licu
12.1.2010 22:30:38   
magde
i ja znam da se sve to povlace ne brini usput ti si se sad uclanila>>>????DOBRODOSLA iako ne smem tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Fleke po licu
13.1.2010 10:16:41   
buhla
jutros kada sam ustala sam imala crvenu fleku na desnom obrazu, mislila sam da je to od spavanja, da sam se nažuljala, ali evo sada se gledam u ogledalo i još uvek je tu user posted image   kad je pipam nema nikakvu razliku u odnosu na drugi deo kože, samo je eto crveno, jooooooooooj



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Fleke po licu
19.1.2010 4:11:26   
She Ra
Ja vec jako dugo imam crvene fleke od nozdrva ka rubovima usana.. Sa desne strane vecu nego sa leve.. Ponekad su blaze, a nekad bas jake..
Koza po njima ume da bude suva, pa bas ruzno bude i ispod sminke (ili ja to bas primecujem, pa mi smeta)...

Ne znam da li ima neka kremica da to ublazi?
Ili da sacekam da se porodim, pa da se smiri?  user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Fleke po licu
19.1.2010 13:40:27   
Trudi
Ima chicco kremicu za trudničke fleke po licu iz linije mamma donna.
Ja je koristim preventivno. Dosta je gusta jer sadrži jojobino ulje.

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Fleke po licu
19.1.2010 23:39:48   
She Ra
Hvala, Trudi... user posted image Nabavicu je!

_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Fleke po licu
23.8.2011 19:35:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mima1707

Evo ja treba da se porodim jos malo, 03.09.mi je termin, a celu trudnocu me nervira tamna fleka na nausnicama kao da imam brkove. Pojavilo se negde oko 5 meseca. Brinem se da ce ostati.Jel neko imao iskustva  I cime da ih sprecim?

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 9:07:55   
jekiki
Meni se pojavile tamne flekice po licu, oko jagodica i nosa, ima li jos koja trudnicica takav problemcic user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 9:20:32   
Tiziana
Ja sam imala u obe trudnoce.kao indijanac.cak i sad kad pocrnim dobijem fleke po obrazima sto pre trudnoca nije bio slucaj.

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 9:29:12   
jekiki
Znaci moze da se desi da se pojavljuju povremno i posle iako nisam imala taj problem nkada, veselo

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 9:31:13   
wivern
Jekiki imala sam ja, i na žalost sve su mi ostale nijedna se nije povukla. Meni su rekli da se pojavljuju od progesterona i da treba ići dermatologu, dobiješ kremicu koja će to smanjiti. Ja nisam otišla i skroz sam flekava user posted image , fleke su mi tamne ne crvene.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 9:36:19   
jekiki
Joj bre user posted image i meni su malo tamnije od tena, a jos mi se i pegice pojavile, ko pipi duga carapa user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 9:41:31   
wivern
Isto, ali ja baš imam par tih velikih fleka. I sad mi je žao što me mrzelo da idem kod dermatologa. Jedino ako mi celo lice ne prekrije velika pegica, ili fleka user posted image to bi bilo sjajno.
Još da se ofarbamo u narandžasto i original pipike user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 9:48:09   
jekiki
Ja se ionako farbam u crveno, a ovih dana cu pokusati u drecavo crveno, hihihi i dva repa da vezem , ma original pipi , a ti mi se pridruzi user posted image
Flekice znaci ako ne prodju kod dermatologa, icicemo nije frka user posted image

< Poruku je uredio jekiki -- 30.8.2015 9:49:43 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 10:04:06   
jess021
Jekiki, ja sam imala u nekom petom, sestom mesecu neke crvene koje su se pojavljivale i nestajale, a sad su mi ispod ociju, sa svake strane simetricno, ostale neke male zelenkaste, kao kad modrica prolazi i bas me nerviraju, kao rakun sam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 11:21:49   
jekiki
Jess ma ove moje dve i nisu tako male, bas se lepo vide, tacno ispod ociju, izmedju jagodica i nosa,sa obe strane, smesna sam sama sebi iako i mene nerviraju

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 14:12:45   
choopa choops
Ja imam ispod podočnjaka, nisu baš velike. A prije nekoliko mi potamniše brkovi -kožauser posted image user posted image Mislila sam da je od depilacije, ali nije, ngo kažu od hormona. Uglavnom, tražila sam po netu, te kao trljati limunom, te krompirom...šta znam, ja probala krompir ali i dalje su tu. Nešto mislim i da ne mogu da nestanu ukoliko se ne tretiraju "iznutra". E da, našla sam još kao da je dobra neka Eucerin krema za izbjeljivanje, ali nisam otišla još da kupim...

Tako da, uživajte...sve je dobro dok ne počnete šetat "brčine" kao ja user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 30.8.2015 14:14:01 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 17:05:07   
Žapkić
Meni se u toku trudnoće pojavila ogromna tamna fleka preko čela i slepoočice ka licu. Rekli su mi da je od progesterona i silnih lekova i hormona koje sam imala kao terapiju za VTO. To se preko zime malo povuče, nekad potpuno, lai odmah sa prolećem, kada me ogreje sunce, opet se pojavljuje. Ne uvek na istom menstu. Uglavnom, svake goiine na drugom mestu bude. Sad imam sa strane čela i jednu ogromnu na licu nekih 1-2 cm od levog uha

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 18:30:12   
wivern
Cupo imam ja i tu fleku, ali nisu celi brkovi u pitanju. Najbolja mi je fleka sa strane na obrazu. user posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 18:57:24   
Žapkić
Joj, Viv, pa to nije ništa. Meni je preko cele duzine obraza...a širine možda oko 2,5-3cm...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 19:01:33   
wivern
Uf, a ja sam mislila da su moje velike user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 19:06:12   
veselicaa
Cini mi se sam videla da Gerovital ima neku kremu protiv fleka,ja sam skoro kupila svasta od njihove kozmetike i bas sam zadovoljna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 19:12:41   
Ivanka 75
Ja sam kao dete imala cir na obrazu i ostala mi fleka od oko 1cm, bas je potamnela od trudnoce. Vise ni puder ne moze dobro da je sakrije.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Fleke po licu
30.8.2015 20:50:19   
choopa choops
Wiv furaš fleku umjesto tetovaže user posted image Superiška ti je user posted image

Čitala sam o još jednoj kremi da su je hvalili, ali nema kod nas u CG da se kupi pa se nism ni udubljivala u priču. Ako nađem koja je, javiću vam.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trombofilija - stanje značajno za planiran...
Povećana sklonost ka zgrušavanju (koagulaciji) krvi, koja može biti urođena ili stečena, naziva se trombofilija. Ona je ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here