|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 11:51:11   
MarijaBg
Nije prehlada, to sam i ja mislila, pa evo vec 8 meseci je zapusen i curi, imam i sukrvicu i kijam ponekad...
Jednostavno ces se navici vremenom... A muz nece moci da spava zbog hrkanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 12:00:39   
jance
aha, znaci i kijanje i curenje su normalni..e sada mi je lakse...
hvala zeno, smiri me u trenutku user posted image
evo upravo mi stigao Marisol pa cu njega da koristim kolko budem mogla, pa kad ga istrosim sipacu fizioloski ratvor u bocicu pa to da spricam, bar toga imam u kuci jos od vremena inhalacija zbog grla...
al cu za svaki slucaj sada jos da si smuckam jos jednu casu od pola litre sa mesavinom cedjenog limuna i narandze...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 12:03:13   
MarijaBg
Cedjeni limun i narandzu + cveklu i inace bi bilo pametno da pijes svaki dan...
Nista se ne brini, bice jos gore kad ti poraste stomak- da te utesim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 12:06:08   
nela79
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Nije prehlada, to sam i ja mislila, pa evo vec 8 meseci je zapusen i curi, imam i sukrvicu i kijam ponekad...
Jednostavno ces se navici vremenom... A muz nece moci da spava zbog hrkanja user posted image user posted image user posted image


A joj upravu si za to hrkanje. Ja se nisam dala ubijedit da hrcem, reko moj muz mene zeza. No da vidis situacije u porodilistu... kako koja zaspi (nas 4 u sobi) tako se ostale smiju. Da si mogla da cujes samo te zvukove , majko mila !!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 12:13:55   
jance
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Cedjeni limun i narandzu + cveklu i inace bi bilo pametno da pijes svaki dan...
Nista se ne brini, bice jos gore kad ti poraste stomak- da te utesim user posted image user posted image user posted image


kad imam onda pijem i to, ako ne, onda se zadovoljim samo sa npr cedjenim limunom ili narandzom... cvekla mi bas i ne prija ovih dana

a to da ce biti jos gore..uf! moram ja da resim u svojoj glavi da se necu nervirati zbog toga pa ce onda valjda biti lakse...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zapušen nos
25.5.2011 14:51:28   
sunce ***
Meni je nos zapuen celu trudnocu,probajte beli slez meni je jako pomogao,znaci skuvati caj od belog sleza i najbolje sipate u onu bocicu od kapi pomaze sigurno a ne steti user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zapušen nos
18.10.2011 19:01:43   
New Mom
Kako me ovo nervira! Svaki dan započinje sve gore! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zapušen nos
18.10.2011 19:46:46   
Olga75
zapusen nos je normalan u trudnoci zbog prokrvljenosti sluznica , znas i sama , proci ce user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zapušen nos
18.10.2011 19:55:06   
Lilla
Uh, pridruzujem se klubu trudnica sa zapusenim nosom user posted image Najgore mi je noci jer ne mogu da disem na nos a na usta ne znam. Jos sam par puta sebe probudila hrkanjem, uzas.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zapušen nos
18.10.2011 21:49:48   
crazymama
ja nemam taj problem, ali mama mi je rekla da je u trudnoci sa mnom svih 9 meseci koristila kapi za nos :)

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zapušen nos
18.10.2011 22:05:59   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Olga RR

zapusen nos je normalan u trudnoci zbog prokrvljenosti sluznica , znas i sama , proci ce user posted image

Znaaaam. Samo konstatujem da me nervira.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zapušen nos
29.11.2011 18:26:21   
ivicad
Ja imam problem sa grlom,stalno grebe, boli, i najmanja promena vremena i sl. utiče na mene. A ponekad i zapušen nos, kapi ne smem da koristim pa mi je doktor preporučio Marisol, ali dosta su blage, nemaju dejstvo kao kapi ...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zapušen nos
5.12.2011 23:53:09   
crazymama
i ja sam uzela marisol sa pantenolom, kao neguje sluzokozu, ali bas je blag...user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu ivicad)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zapušen nos
15.12.2011 23:04:09   
Sanchy
Inhalator za nos ,sve su prirodni sastojci...ja sam inace atopican tip sto znaci podlozna alergijama na sve i svasta tako da mi je nos manje vise ceo zivot zapusenuser posted image i ceo zivot koristim kapi za nos..e sad samuser posted image pa sam cula da kapi nisu preporucljive i zato samo ovaj inhalator koristim,prilicno pomaze ...ne tako dobro kao kapi ali svakako bolje nego fizioloski rastvor ili Marisol meni to nista nije pomagalo...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Zapušen nos
17.5.2012 14:06:01   
soni
imam osecaj kao da sam bolesna i iznemogla, zbog ovog zapusenog nosa i stalnog duvanaj.. vrti mi se u glavi... samo jednom dnevno stavljam kapi i to uvece da bi bolje spavala a preko dana trpim.. parila sam se ali i to je bezuspesno user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Zapušen nos
24.3.2014 19:11:29   
MakiJ
Greskom sam uzela mm kapi za nos Olynth umesto mojih Marisol, kazu da se sme samo Marisol u trudnoci. Hoce li ovo jednom smetati bebi?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Zapušen nos
24.3.2014 19:18:10   
Moja sreca
maki ,pa ja mislim da to jedno prskanje nece stetiti,ipak nisi sipala celu bocicu

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Zapušen nos
24.3.2014 19:25:11   
MakiJ
hehehe nisam, bio mracak u sobi telefonirala I mahinalno uzela user posted image

(odgovor članu Moja sreca)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Zapušen nos
24.3.2014 19:28:00   
mika79
Maki neće škoditi jedno prskanje, Marisol kapi jesu bolje za trudnice ako ih često koriste. Nemoj mnogo da se sekiraš.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Zapušen nos
24.3.2014 19:29:09   
Sanchy
Ne brini,meni je nos cesto zapusen ,alergija neka sta li,a bez kapi ne funkcionisem kada se desi tako nesto ,,pa tako i u trudnoci,,meni MArisol,fizioloski ne sluze nicemu bukvalno tako da sam par putakoristila kapi i u trudnoci,,bebi ne fali nista,,niti mogu manje kolicine da joj stete..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Zapušen nos
24.3.2014 19:34:23   
MakiJ
Hvala vam user posted image
Ma ni meni Marisol mozda malo bude lakse

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Zapušen nos
24.3.2014 21:25:05   
New Mom
Mozes i Olinth ponekad jer ti sam Marisol nece bas pomoci puno.
Ili uzmi da se inhaliras onako starinski, skuvaj caj od bosiljka.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Zapušen nos
25.3.2014 10:48:28   
Mille
ja sam bila prehladjena u 4. mesecu sa temperaturom i zapusenim nosom i koristila sam kapi za nos, one slabije, nekoliko dana. I nista ne fali bebi, a dr mi kaze da su to minimalne kolicine i da je to ok. Tako da ne brini ;)

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Zapušen nos
30.8.2015 22:48:05   
Jole84
Žene pomagajte...poludeću od nosa! Marisol, fiziološki, inhaliranje, ništa ne pomaže. Bila sam i na more, čini mi se sad mi još gore. To je hvala bogu jedini problem koji imam u ovoj trudnoći ali postaje nepodnošljiv. Uopšte ne mogu da dišem, to probudi paniku kod mene, čini mi se ugušiću se. Kijam ko luda, stalno maramice i sukrvica. Nekoliko puta sam stavila Operil, onaj nasjlabiji za decu. On mi pomogne ali znam da ne sme, pa mi baš frka.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Zapušen nos
30.8.2015 22:55:34   
doktorkakristal
JOLE draga slobodno kapi u nos tri puta dnevno sedam dana,mislim na kapi za odrasle i ne brigaj bice sve ok

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here