|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zapušen nos
17.2.2010 0:07:23   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: sanji

IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Da znaš...user posted image
Nego, prosto mi glupo. Svako se ovde, na forumu, požalio na nešto, a ja baš ni na šta pa rek'o 'ajde... Bez zezanja...


user posted image user posted image user posted image Daj Bože da ti ostane na tome! user posted image user posted image user posted image



Puj! Puj! Da se ne ureknem sad!

p.s. ovo je za bapske priče... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zapušen nos
17.2.2010 9:26:45   
Snelle
Mishice, možda trudnički simptomi ne smeju da "udare" na lekare user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zapušen nos
17.2.2010 10:04:33   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Slično... Meni samo nos. user posted image user posted image user posted image



Takodje ali je meni ja mislim tako vec od 2 ili 3 meseca....malo izludjuje ali  kad je to sve sto me muci super je! user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zapušen nos
17.2.2010 10:26:02   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mishice, možda trudnički simptomi ne smeju da "udare" na lekare user posted image


Možda. Vidiš, o tome nisam razmišljala... user posted image user posted image user posted image
Čekam samo da vidim kako ću da izgledam ako bude i drugo...
Kad mi se skupi sve ono što se sad nije ispoljilo... qq meni! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zapušen nos
17.2.2010 10:26:42   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Slično... Meni samo nos. user posted image user posted image user posted image



Takodje ali je meni ja mislim tako vec od 2 ili 3 meseca....malo izludjuje ali  kad je to sve sto me muci super je! user posted image



To i ja kažem... Živele mi! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zapušen nos
20.2.2010 20:37:49   
She Ra
Meni nos nije zapusen, ali svako jutro, svako vece ga cistim i to bas ima sta da se ocisti.. Nekad malo i curi, a skoro uvek ima sukrvice osusene... Citala sam da je sve to ok, pa se ne brinem... 

_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zapušen nos
20.2.2010 21:43:58   
Anoniman
meni je tokom trudnoce nos bio onako...manje vise ...
ali evo sad sam se prehladila i vec dva dana ne mogu da disem...
ali trpim i cekam da prodje.,..
tako mi i treba kad sam sedela sa mokrom kosom neko veceuser posted image

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zapušen nos
22.2.2010 12:51:38   
ssanja
meni je zapusen wec dwa dana glawa je pocela da me boli a imam i blagu kijawicu......aaaaaaaaaaauser posted image

_____________________________

ko ceka taj gubi wreme dame zato samo napred..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zapušen nos
23.2.2010 18:40:59   
bojana87
meni je apotekarka preporucila morsku so u spreju "marisol" i za sada mi pomaze.

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zapušen nos
23.2.2010 19:52:38   
maslinica
ja tu sol koristim od 3. meseca trudnoce, svako jutro i vece..dobro naspricam i ispusem..jer mi je stalno kao zapusen, imam deviaciju + hormoni + centralno grijanje...i mnoooooogo mi pomaze...

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zapušen nos
23.2.2010 22:30:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bojana87

meni je apotekarka preporucila morsku so u spreju "marisol" i za sada mi pomaze.



juce kupila i danas mi bolje...

(odgovor članu bojana87)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 14:10:16   
bojana87
IZVORNA PORUKA: maslinica

ja tu sol koristim od 3. meseca trudnoce, svako jutro i vece..dobro naspricam i ispusem..jer mi je stalno kao zapusen, imam deviaciju + hormoni + centralno grijanje...i mnoooooogo mi pomaze...

identicna sitlacija i kod mene
devijacija+centralno grejanje+hormoni user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 14:25:35   
maslinica
al meni je ponekad zaista neverovatno koliko zena ima identicne probleme....i uvek zahvaljujem RR,  tu skontam...uh, pa to je normalno, gle koliko nas je sa istim problemom!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 14:33:58   
Tara
Ja koristim fiziomer , i bas me nerivra ovaj moj stalno zapusen nos - poudecuuser posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 17:04:57   
mejvis
Marisol mi je baš pomogao. Najgore mi je noću, kada nemogu da dišem, pa ga držim na stočiću pored kreveta!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 17:14:28   
Anoniman
Jel vi pričate ovde o zapušenom nosu usled prehlade ili onom dosadnom trudničkom zapušenom nosu? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 17:23:12   
maslinica
o trudnickom zapusenom nosu..bar jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 17:25:44   
Anoniman
Jaooooooooooo user posted image

Gora sam od deteta, prst hronično u nosu, sramota me same sebe! user posted image

Kada već odlepim, onda stavim Marisol, i to me spase, ali ne želim da stavljam svaki dan jer se ja navučem i na kapi i na Marisol... I onda svakako moram proći fazu odvikavanja... user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zapušen nos
24.2.2010 17:31:32   
maslinica
ja imam aquamaris..ali mislim da je sve to isto....solna vodica....:)
ma meni ti stalno pucaju kapilari u nosu i curi mi krv cesto, od kad sam trudna....valjda zbog veceg volumena krvi, bar jednom nedeljno brizne krv na nos....jadan bio je slomljen i operisan pred par godina....pa sad ovako muku mucimo:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zapušen nos
12.8.2010 13:59:38   
nala
Meni je zapusen nos od samog pocetka trudnoce. Tako je bilo i sa prvom trudnocom. Uzas! Preko dana dok stojim, sedim i sl. nije strasno, ali cim legnem, istog momenta se zapusi. U prvih 4,5-5 meseci sam koristila "slanu vodicu" (fizioloski rastvor) a sada kad ne mogu bas da disem u sred noci ustanem i stavim nafazol kapi i bude mi bolje.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 10:32:00   
jance
ja se sve kao otimam da nista ne koristim od kapi, al evo od sinoc mi je da poludim! spavala sam citava 4 sata... ostalo sam provela setajuci po sobi i duvajuci nos. konstantno curi i zacepljen je! malo me i svrbi pa se bojim da nije i alergija al je jaako rano za to kontam. mora da je prehlada+hormoni. sad sam naredila svekrvi da mi kupi u gradu Marisol kapi pa da vidimo, iako sam to vec probala jednom pre trudnoce i nisu mi pomogle. a sve me vec boli od duvanja nosa! i stomak dole i cel glava i sve! poludecu od ovoga!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 10:34:54   
MarijaBg
Jance, smes onaj obican marisol i navikni se da ce ti do kraja biti zapusen nosic i da ces hrkati user posted image
Meni je tako od pocetka... a jedini pravi lek je porodjaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 10:45:09   
jance
ma da, zacepljen mi je vec jedno vreme, i mogla sam da zivim i zaspim sa tim, al ovo stalno curi i zacepljeno je onako ko da je nateceno, to me nervira!
evo sada sam iskopala onaj mali inhalatoric sa mentolom sto kao ocepljuje i namazala nos sa mascu, i to sam citala da pomaze... bar dok svekrva ne dodje iz grada i donese marisol...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 10:59:50   
Olga75
Jance , zapusen nos je normalan u trudnoci jer su sluzokoze zbog vece prokrvljenosti otecene user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zapušen nos
16.3.2011 11:42:13   
jance
ok, zapusenost da, ali curenje i to sto me svrbi nos se bojim da su pokazatelji prehlade...user posted image  ili alergije, iako ne znam na sta sada, drvece jos ni lisce nema!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here