|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 8:17:18   
Kata90
Jutrouser posted image pa da iskuliram...

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 8:19:22   
milicicak
Dobro jutro i od me :)
Natezem se sa mini bubom oko dorucka i cekam mamu da mogu da se spremim za posao... Kasni danas pa se nerviram...
Bice pakao danas, uopste mi se ne izlazi iz stana...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 8:37:19   
Ivanka 75
Iva se preselila kod mene u dnevnu i spava na kaucu user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 8:45:01   
vocicana
Emicee zato I obozavam ove devojke, kako su otkacene! Slatko sam se ismejala, a sada malo kafice, msm druga po redu od ustajanja.
Zelim vam mame srecan pocetak skolske godine, sto manje stresa I dovoljno para da ostane u novcanicima za po neku gurmansku pljekuuser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 8:47:34   
Ivanka 75
Pocinju nepca da me svrbe.... Ambrozija radi svoje... fuj

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 9:20:50   
amdn
dobro jutro-dobar dan, verujem da je dosta vas budno vec dugo :)
Odvela jutros J u vrtic i vec je bio pakao napolju, do juce nikog u vrticu a jutros ne mozes da prodjes, vratila se i decica sa odmora :)
A i skolska god. pocela, juce sednice a danas vec radno, bas mi se ne ide po ovom paklenom vremenu, jer kodeks oblacenja za skolu mi ne dozvoljava da se raskomotim :)
odoh da popijem kaficu pa u skolu, vidimo se

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 10:07:41   
emicaa
Ovde kiša ne da pada,a meni kišobran u restoranu na poslu,kad krenem danas na ovaj drugi moram uzeti od sveki jer mi naravno imamo samo jedan kišobran.
Sad mi drugarica piše da su u Leskovcu počeli dani roštilja a meni voda krenu na usta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 10:44:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Dobro jutro,isčitala sam sve što ste pisale i došla do zaključka da ste blesave user posted image


TEk sad?????

DAn!
Dete mi se vrnulo iz škole.
O kilogramimam mogu da vi pišem nadugačko i naširoko. Imam realnih paaaa 15 kg viška. Sad kad Ana krene redovno u školu, bilo bi lepo da ja ujutru odradim vežbe, a popodne ću svakako po nju pešaka. Jipikajej. Po suncu i kiši i snegu i vetru. O happy day.

SAd odo da operem sudove, pa da spremim mališi užinu i posle možda malo danem dušom, pa dalje u radne pobede. Sad ću se ušemim valjda.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 10:55:44   
emicaa
Trćo davno ali mi bilo glupo reći user posted image
Kako se Ani svidja u školi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 12:08:19   
wivern
Helloooo zene.
Emice i ja procitah poruke ali ne znam na koga si mislila, na Ivanku? user posted image
Kakava graja od jutros, nama svi prozori gledaju na skolsko dvoriste. Volim ovaj pocetni entuzijazam kod dece, za mesec dana ce ici u skolu kao da ih je neko prebio user posted image
Ali je danas bas lepo, odjekuju smeh i graja.

Trco kako bilo u skoli?

< Poruku je uredio wivern RR -- 1.9.2015 12:09:22 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 12:13:46   
Trcosava
user posted image Jao Wiki!!!

U školi bilo ok. Sva je happy i važna. Što kaže Wiki, sad su happy, za mesec dana ćemo puškom da je teramo. A možda i ne. Njoj će barem tamo biti zanimljivo. Nadamse, a i u produženom boravku je. Tako ja tek kasnije idem po nju, verovatno oko 1-2 - videću.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 12:19:42   
wivern
Trco kaze moja sestra da su klinci otrcali u skolu sami, Najstariji sestric otisao u 8 a pocinje nastava u pola 9 user posted image . I sav srecan vice prvi put u zivotu se radujem sto idem u skolu. Njima super, ceo svoj zivot pate da zive u Srbiji i sad su kao leptirici. Jos ova mala popodne da krene u prvi razred i da sestra pocne da mi se bavi bebisitovanjem makse na miru user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 12:35:27   
branki*
dajte jedno ladno pivce da iskuliramuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:00:28   
emicaa
Wiv tvoja sestra je bila u rusiji,jel da?!
A ne bih nikog konkretno da izdvajam ko je blesav,nekako smo se sve fino našle user posted image
Ja radila,sad došla kući,godilo bi mi nešto hladno,prestala je kiša i sad se jedva diše.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:17:59   
wivern
Ajde zene, danas castim

user posted image

Jeste Emice, 16 godina su ziveli u Moskvi. Zet je i dalje tamo, radi i redovno ih posecuje ovde.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:21:31   
milicicak
Wiv, a somersby?user posted image
Cestitam jos jednomuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:25:46   
wivern
Mili samo za tebe, biraj

user posted image

Nisam ni znala da ih ima ovoliko

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:27:18   
Jole84
Wiv šta si se stisla, nas ovolko alkosa na jednu čašku vina, bez gajbe ništa user posted image user posted image
ala je ovde danas pakao....user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:29:42   
Modessty
Da vas pozdravim cure! Vidim ovde se pije bez obzhira na doba dana! user posted image

Jole NISI mi se javila! ću da te tepam!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:31:42   
Jole84
Mod mislim na tebe baš user posted image Mila mi spava pa ne dišem da se ne probudi user posted image zovem te malko kasnije, znam da ti merak da mi čuješ umilni glasić user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:34:58   
Modessty
e jes mi vala merak user posted image ogovarala sam te sa sestrom malo pre user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:37:32   
vocicana
Modd ... Trco pa imam problem ne mogu da prihvatim prijatelje koji su mi zahtev poslali. Gde da trazim, sta da radim? Pisala sam vec o tome, ali nista konkretno. 4 ih imam na cekanju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:43:02   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

e jes mi vala merak user posted image ogovarala sam te sa sestrom malo pre user posted image


Ne znam kolko mi je sestra danas uračunljiva, sinoć je mešala koktele na svadbi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:44:42   
Modessty
vocicana već si dobila odgovor u temi Problemi

IZVORNA PORUKA: marketing RR

IZVORNA PORUKA: vocicana

POSTOVANI, NA CEKANJU IMAM TRI ZAHTEVA OD DRUGARICA NA RR , NIUKAKO NE MOGU DA IH PRIHVATIM A NE MOGU NI DA ODBIJEM ZAHTEV PA DA JA NJIMA POSLAJEM SVOJ ZAHTEV ZA PRIJATELJSTVO. RECITE MI STA DA RADIM


Obrište cache KLIK, ovo je primer za chrome, a moze i nekoliko puta ctrl + f5, ali bolja je prva varijanta http://prntscr.com/80mw77 i proradiće.



ako i dalje ne radi kako treba piši lesici pp

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
1.9.2015 14:45:24   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

e jes mi vala merak user posted image ogovarala sam te sa sestrom malo pre user posted image


Ne znam kolko mi je sestra danas uračunljiva, sinoć je mešala koktele na svadbi user posted image

user posted image
nisam primetila, sva blista user posted image mora da je od koktela

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here