|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 7:03:20   
branki*
Trco,ne znam...ali,jedino resenje je da izbegavas kis mleko,pa da ga kasnije uvedes i videces.nadam se da je nesto prolazno.
Sanjice,jadan decak,mnogo mi je zao tavih porodica.
Emice,bravo za auto,da vas dugo sluziuser posted image
Ja ustala rano,cekam svekrvu,vodice b u obdaniste,pa kod logopeda.ova mala spava.danas cu morati i ruckom da se pozabavim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 7:11:37   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: branki RR

Trco,ne znam...ali,jedino resenje je da izbegavas kis mleko,pa da ga kasnije uvedes i videces.nadam se da je nesto prolazno.
Sanjice,jadan decak,mnogo mi je zao tavih porodica.
Emice,bravo za auto,da vas dugo sluziuser posted image
Ja ustala rano,cekam svekrvu,vodice b u obdaniste,pa kod logopeda.ova mala spava.danas cu morati i ruckom da se pozabavim.

user posted image to je opasna muka user posted image

Šalim se malo. Meni je ručak nužno zlo i iskreno nisam uopšte ljubitelj kuvanja. Mogu slobodno da kažem da uopšte ne uživam u kuvanju. Ma ni u mešenju testa, silom prilika radim jer nema ko umesto mene user posted image a jede mi se hahahah

Probaću da izbacim, da probam za nedleju dana sa običnim jogurtom. Ono što mi nije jasno je sledeće - koliko treba da se svari ono što pojedu bebe? On kiselo mleko jede u podne, a krene da za zavija oko 22 uveče (to je bilo sinoć) ili oko 2 noću (preksinoć)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 7:15:32   
branki*
Ako ga muci stomak od toga i creva ne vole tu namirnicu,sasvim je moguce da vec za 8 sati ga muci ili krene proliv ako mu to me prija.javice se jos neko ko bolje zna.
Ma,i meni je rucak nuzno zlo u poslednje vreme...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 7:20:00   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i nas, bolje smo spavale, pada kiša kao iz kabla, nikud ne možemo. Ljubim vas sve punoooooooo!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 7:26:04   
Trcosava
VEĆ za osam sati??? Ja sam mislila da mi to mnogo brže varimo user posted image

Nema proliv. Jao sa si samo čula kako je plakao user posted image Pogledam mu u facu, a on preslikan Ana user posted image user posted image mislim kad plače user posted image

Eco, kod nas još ništa ne pada. Noćas je padalo. Mada mislim da su i za danas najavili kišu, a kuma Ani obećava od jula da će da je vodi na mini golf. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 7:57:15   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Emice, trudna mu je majka opet.user posted image Cini mi se da je on najvise prljav od svo troje dece. Nemiran jeste, ali sta sad. Ne treba ga lupati metlom.
Toliko je srecan sto me vidi da imam utisak da bi me zagrlio.
Mm je T ostqvio kod kuce. Bice ovo veseo dan. Molila me je juce, jer je cula da petkom ne radim da ostqne kod kuce. Taman sam hrela prozore da perem i ova kisa me sprecila.user posted image Jupi za kisu.
Nego, sinoc smo se drugarica i ja presekle dok smo bile sa decom. Dogovoramo se sa njima da idemo u parkic. Nismo ni zavrsile njih dvoje su potrcali. Teodora je stala kad sam viknula, ali on ne. Sve vreme gledamo kako se on igra. Da ga nisam stigla udario bi ga auto, jer je vec zakoracio na ulicu. Toliko sam viknula da mislim da je narod poceo da se okrece. Tek tada je stao i pogledao me. Samo sam ga povukla za ruku. Dobio je od majke po guzi.
I mojih pet minuta u krevetu je isteklo. Mala Sofi se probudila i probudila T.
Trco hvala ti draga. Sto se tice kiselog mleka mislim da bi mu pre smetalo nesto sto je jos pojeo sa time. Ali probaj da mu ne dajes, pa ces videti.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 25.9.2015 7:58:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 8:27:37   
daca77
Dobro jutro, mame!!!
Dan kao stvoren za spavanje, a mene moja N budila u 2h da sisa i onda u 5h, jer joj se nije spavalo...pocela nesto da me zeza ranom zorom...detetu se ne spava pa trazi da je eko zabavlja...
Trco, moguce je da mu smeta kis.mleko...izbaci ga pa ces videti...moja N i dalje odbija mlecne proizvode-jogurt, kis.mleko, maslac...ganjamo se vec mesec i vise dana, ali nista...pocecu da sumnjam da joj to ne prija iz nekog razloga...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 8:51:16   
Trcosava
Sanjice, jeo je palentu ob dana uz kis. mleko, a palentu je jeo i ranije. On se uopšte ne buni ni na šta. Šta mu dam da jede, jede. Prvi put se malo gadio (i to tek od polovine kašice) kad je probao kiselo mleko, ali juče nikakve znake negodovanja nije davao.

Jutros opet kakio tvrdo. I jako malo. Nije jeo rižolino sinoć. Juče za ručak je imao bundevu, malo krompira, malo karfiola i ćuretinu. Za večeru nestle 8 žita ili šta je već. Dajem mu da pije čaj od komorača (ili kako se već zove kod nas), on je dobar za probavu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 8:54:39   
Sanjica26 RR
Sad sam se setila Trco. Sofi kad sam davala palentu sa jogurtom i pavlakom dugo je bljuckala. Tacno joj je smetalo. Onda sam sa time stopirala. Napravi pauzu. Mozda njega muci stomacic od njega.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 8:58:36   
Ivanka 75
Dobro jutro zenice user posted image
Samo da vam mahnem user posted image
Daco, iako odbija daj joj po malo dok se ne navikne na ukus.
Trco, mozda mu je samo nesto trenutno... ja sam veviti optimista user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 9:00:20   
Ivanka 75
Iskreno, meni je palenta bljutava sa cim god da je jedem. Ni Iva je nije hrela pa sam pocela da joj dajem kacamak i obozava ga.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 9:06:28   
Trcosava
Ne bljuca, bljuca samo posle mleka. Bilo šta čvrsto da jede, nema problema. Samo uveče tako vrisne da vi ne možete da verujete.
Kažem, palentu je jeo i pre i nije bilo nikakvih problema.

Pikiram na kiselo mleko. Pauziraću nedelju dana, pa ću dati normalan jogurt.
Ana nije htela isto jogurt sa palentom jako dugo, a to je bilo jedno od rešenja sa njenom stolicom, tj dobro je bilo za stolicu, pa sam se baš mučila. On je preko dana super raspoložen, veseo, igra se, puzi kao spidi gonzales. Čak i uveče je ok, kažem jule i zaspao lepo i onda vrisak i žurka.

Videću da li je išta od one buranije dole u bašti, da mu malo skuvam danas buraniju, mlada je nema semenki (ne bi trebalo) pa to da mu dam sa šargarepicom malo. Doduše 2 dana nije jeo voće (osim banane u rižolinu, ali ona je ona sa tačkicama - ona ne zatvara) jer nemam kad da mu dam kiselo mleko osim ujutru, tj u podne kao užinu. DAnas će dobiti jabuku i šljivu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 9:14:34   
Ivanka 75
Trco, da nisu zubi?
Iva je imala obicaj tako da vrisne kad je zaboli zub, kad probija.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 9:28:48   
Trcosava
Ivanko ima i toga. Njemu po dva odjednom izbijaju. Donji kečevi su izbili, sad su gornji upaljeni.

Onako kao sinoć nije nikad plakao. Mm me gleda u čudu, tj oboje se gledamo. A Ana, brate mili, top je ne bi probudio user posted image

Zato danas izbacujem kiselo mleko, pa da vidimo. Ako bude vrištanja i noćas onda nije mleko user posted image onda su zubiuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 9:29:18   
vonavoj
Trco,moguce da su zubi,tako vriste u snu!
Inace,dobar dan,svaki dan..Mrzim onaj osecaj kad ne znam sta cu pre..a kad mi dan krene da rasklanjam za muzem,onda poludim..ali ajde,zna se,ko je kod kuce i aman bas nista ne radi,to je caskom...
Da ne kukam previse,sad cu kafu i polako..nema mi druge!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 10:10:24   
Trcosava
Von niš' mi ne govori.

Dala sam veš da se pere, usisala komplet kuću, prebrisala podove. ekam da se malom prispava, pa da oribam wc i kupatilo (nisam onaj dan). Kuhinja kad mali zaspi isto. Misim pranje sudova i to... O happy day!

Btw, jedno je da vrisne, to se dešavalo. Ali da vrisne i da udari u takav plač... to nisam još doživela, jedino ako nije sam sebe uplašio vriskom user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 10:29:26   
Sanjica26 RR
Bolje da sam T poslala u vrtic. Celo pre podne place iz nepoznatog razloga.
Peglala sam, a posle smo zajedno sortirale ves. Posle sam je zadala zadatak da izvadi iz sudo masine sudove i da ih stavi na mesto. Usisavanje ce da me saceka kad dodje mm.
Kad ih potrpam u krevet moram da se druzim sa kuhinjom.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 25.9.2015 10:30:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 11:18:06   
emicaa
Dobar dan,Doru sanas čuvala tetka i ugrila je Anastasiu za ruku kad joj je htjela nešto oteti.Ajd ok da ne da svoje ali da toliko ugrize,baš me bila naljutilaSinoć smo opet imale žurku,sat i po.Još sam polušogirana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 12:07:09   
daca77
Bas ste se razvrednile, mame...da se pohvalim i ja-oribala ceo sprat i sredila kuhinju nakon spremanja zimniceuser posted image
Nego, da vas pitam nesto vezano za mleko. Ja moju N iskljucivo dojim, ali ne znam koje mleko da koristim za one pahuljice koje se spremaju sa mlekom. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 12:48:09   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa

Dobar dan,Doru sanas čuvala tetka i ugrila je Anastasiu za ruku kad joj je htjela nešto oteti.Ajd ok da ne da svoje ali da toliko ugrize,baš me bila naljutilaSinoć smo opet imale žurku,sat i po.Još sam polušogirana.


Emice, kako se slažu njih dvije? Čini mi se da si negdje pisala da je mala razlika? Mi imamo isto ovde dječaka stariji je od A.2,5mj., pa ni jedno ne znuaju ništa, on kad joj otme igračku ona odamh ide da vrati, pa ako on uzme nešto, odmah i ona leti na to, mislim da će biti baš frka još kad porastu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 13:03:03   
emicaa
Eci i kod nas je ista razlika,imaju dane kad je sve super,igraju se same i ne osjetiš da su tu,a nekad katastrofa,stalno se guraju,otimaju jedna drugoj.U svakom slučaju obožavaju se,ne mogu ti opisati koja je to sreća kad se ugledaju i suze kad se rastaju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 22:51:37   
Bekolino 25
Cao mame nadam se da nas primate u Vase razgovore ja sam sada mama jednog prelepog malog decaka Lazara...Imamo 9dana i mnogo se volimo.Nadam se da cemo se lepo druziti saveti iskusnih mama su dobrodosli user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 0:51:08   
wivern
Bekolino dobro nam dosla user posted image
Mozes da svratis i u temu Septembarsko kuliranje, tamo lepo kafenisemo, sladimo se i uzivamo user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 8:27:33   
branki*
cao ,mame!
bekolino .dobrodosla!
mi ustali rano,boka se opet uspavala...kasnije idemo do banke,u kupovinu,pa kod kumova na rucak,kumici maloj rodjendan.vodicemo bozu,a boku ce cuvati moja mama.danas,znaci ,ne kuvam,jeeee!
drugo sve po starom...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 8:33:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Branki to najvise voli kad ne moramo da kuvamo. Kao da mi je neko nesto poklonio. Volim da kuvam, ali brate mili svaki dan smisljanje sta za dorucak, rucak i veceru..
Sofija se probudila. Izasla iz krevetca, sela na pod i igra se. T spava i jista ne cuje.
Sad cekam da se ispece pecivo i da jedemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here