|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 9:33:32   
superm
Dobar dan mame!
Prošla je prva noć posle dolaska iz porodilista. Ishod: u 3 ujutru dobila sam groznicu, baš kao i posle 2. porođaja
Mm je drzao Micu, jutros sam ih zatekla kako hrcu zajednouser posted image Mica na tatinom stomaku, tata je doduše cvrsto drži.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 9:47:32   
wivern

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Eco, pa šta ako se dere u ogradici, stavi i završi šta imaš. Pusti joj neke pesmice koje voli.



Ahahaha ovo moze kod neke dece, kod neke ne moze. Puistila gaja dva puta da se dere. Drao se sat i sat ipo, bez prestanka. Jednostavno ima i dece koju ne mozes tek tako svitlati da se ne deru. Izgurace to sto hoce pa nema sile user posted image
Jedva cekam sunce, kazu da ce oktobar biti bas lep. Ovo tmurno vreme i meni ruzi raspolozenje..
Superm bravo za tatu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 9:49:33   
superm
Da, tata je oduševljen ćerkomuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 9:59:39   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Eco, pa šta ako se dere u ogradici, stavi i završi šta imaš. Pusti joj neke pesmice koje voli.



Ahahaha ovo moze kod neke dece, kod neke ne moze. Puistila gaja dva puta da se dere. Drao se sat i sat ipo, bez prestanka. Jednostavno ima i dece koju ne mozes tek tako svitlati da se ne deru. Izgurace to sto hoce pa nema sile user posted image
Jedva cekam sunce, kazu da ce oktobar biti bas lep. Ovo tmurno vreme i meni ruzi raspolozenje..
Superm bravo za tatu user posted image



I kod ove moje retko kad uspe to kuliranje ...
Sinoc dok smo setali, neka mala trebala da sedne u auto da se vrati kuci i posto se bacala najstrasnije , a pritom ima oko 5 godina, otac je nekako ubacio u auto i zakljucao i lik komotno napolju caska dok ceka jos nekog a ona se baca i lupa na staklo ....hahaaa ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 10:12:55   
Trcosava
Wiki kko ste danas?
Ovo za dranje sam mislila dok odnese veš u sušionu, ne da sili da bude u ogradici. Kaže ne može ništa da završi. Može strpa u ogradicu, ode do sušione, vrati se i izvadi je. Pa posle sat vremena opet. Luka isto nije svaki put za ogradicu. Mada ja izbegavam da ga stavljam. Kad sam u sobi ili bilo ko, ne stavljam ga. Kad moram da izađem, stavim (to samo dok se loži)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 10:47:58   
eca89
Trco, ja sam na 8-om spratu, idem liftom u podrum, strah me je ostaviti samu, jer se zna i lift zaglaviti, pa šta bi ona sama. A, da ona nije bila takva, sad je katastrofa, čim joj nešto ne daš ili kažeš ne, ne odmah colji, ja je pustim, ali ne mogu stalno, jer kaošto Wiv kaž u stanju je i da se 1,5h dere, puštala sam je.
P.S. Dobro jutro ženice, ajte na vruć burek, sad iz rerneuser posted image !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 10:54:27   
branki*
Superm,bravo za tatuuser posted image nadam se da cete brzo proci groznica!
Moja je isto u stanju da urla sat vremena bez prestanka,provereno,bez da zaspiuser posted image
Kisa pada....
Mmmmm,burek!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 10:57:06   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

e,da,eco,sto se tice ciscenja kuce,ja sam tu robuser posted image juce bas prokomentarisah kako treba samo neko da ide sa onom flasom i krpom i da brise!a,znas cega sam se setila pre neki dan-ono kad smo bile trudne,pa ti pricas za onog tvog dr koji ima metar i trubu pa te tako pregleda,a mi se smejaleuser posted image prodjose brzo ti dani,evo smizle vec porasle da stoje...

Ja sam takođe rob kuće i sad ću da naj**** pošteno, jer ne stižem ništa i ludim.
Sinoć smo bili u gostima i ona je naravno haos pravila, kaže meni žena, kako izdržavam, pita kako spava? Rek'o ne spava nikako, ona se zabezeknuuser posted image !
Da, Branki leti vrijeme kao ludo, sad su već velike curice. Ja imam lude ideje, stavila sam joj u fašu pasulja, pa se kotrlja, zanimljivo joj je trenutnouser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 12:04:55   
mirkam
Ćao mame.
M je konacno zaspao.Danas je nepodnošljiv.Pokvario nam se komp sinoć,a on gospodin samo na njemu gleda crtane i sluša pjesmice.Na tv neće ni da se okrene i ako idu isti ctaci koje gleda na kompu i koje voli.Malo se zaigra pa se sjeti i ode do mjesta gdje je stajao laptop ( sklonila sam ga odatle) pa kad vidi da ga nema to je dreka najstrašnija.Puce mi glava...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 12:21:29   
emicaa
Eco Teodora je bila takva,u ogradicu ni naopako.Onda je počnem stavljati i nabacam puno igračaka unutra da se malo igra,pa onda polako odem u kuhnju i odatle joj pričam da zna da sam tu i onda kad se naučila nije bilo problema.Znala je igrat preko sat vremena unutra.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 16:03:28   
eca89
Uh, ženice odspavah 2h, popila kafu, okupala se, napravila kolačić, sad ručkić, sve zahvaljujući mm, jer je nju uspavao i čuvao je, kao da sam spavala 20huser posted image user posted image !
Ma, sad je još na odvikavanju od ruku, jer smo bili u Bosnu, a dole bake čine svoje, naravno plakati ne smijeuser posted image ! A, desne gornje su joj nabrekle, vidi se bijelo, zubići će uskoro, možda je i zbog toga.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 21:37:44   
vonavoj
Gde me mamike?
Mene glava ubija,hitno mi je potrebna masaA za razbijanje cvorova na ledjima!!
Vidim borba sa placljivcima...user posted image
Moze li neki glasic za nas,pharmalife septembarska nagrada! Sad moram da ojacam Joki imunitet!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 22:07:07   
emicaa
Von ja ću vam dati glasić čim nadjem temu user posted image
Doda spava,zaspala je sva srećna što je mama uspavljuje a ne tata,večeras se nas dvoje držimo za ruke a ona dodje,gurnu mm i kaže mu bez tamo i uvali mi se u krilo,vještica mala ljubomorna.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 22:56:28   
wivern
Pih zakasnila sam na vruc burek user posted image
Ja nisam rob kuce i vala sam se zaklela da necu ni biti. Hocu da imam zivot, a u kuci ionako mozes raditi 24h i da se opet nista ne vidi. Pogotovo ako imas muza kao mog, samo menja majice jer se znoji i baca na sve strane. Da ne govorimo o ambalazi slatkisa i ostalog user posted image . I plus pas koji jedva ceka da se docepa neke ambalaze i da je sacepa.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 23:03:49   
amdn
pozz mame kako je krenula skola nikako da se javim, a i opet smo prehladjeni, kako krene hladno vreme u vrticu svi sline, mi odmah navucemo neku glupu prehladu, curi nos, povracanje, temperatura, a bas smo se radovli nedelji, tad smo svo troje zajedno...
kao ono lecenje celi dan :(

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:06:38   
eca89
Von, glasalauser posted image ! Evo i nas mamike, naravno milion x smo se probudili. Nego, častila sam u kafani, ženi mi se djever, sve bi bilo ok, da nisu baš mladi on 21, a ona 20, Ajd sve to, nego je on nju prevario prije nekih 15dana, pa su raskinuli, a sad se ženeuser posted image ! Cura je trudna, a ja se nešto mislim, nije dijete samo napraviti i roditi, ali ajde mm je presretan. Pošto mala još nije svjesna šta je život u dvoje, kaže čim nešto zaškripi, ona ode tati i mami, eh. Mm je djever, naravno treba odriješiti kesu, jojjjjjj odakle, kilnuću seuser posted image !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:38:16   
emicaa
Spavale smo do 8,jaoo koji osjećaj user posted image nešto mi kašljuca od jutros,izgleda je juče u šetnji vjetar produvao.
Eco to kod njih kao u seriji user posted image mada ko će ih znati,možda im i neće ići tako loše user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:47:14   
daca77
Dobro jutro, mame!!!
Napolju je bljak vreme...kako cemo izdrzati u kuci i danas-nemam pojma...kad bi hteo da prestane ovaj vetar, skokule bismo do grada, a ovako nista...
Da vam se pohvalim, 2.noc se ne dojimo...videcemo narednih noci kako cemo izdrzati...za sada upali samo da joj iz kreveta kazem da spava...
Von, nadam se da ne kasnim sa glasanjem...potrazicu temu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:50:44   
branki*
cao,mame!
mi kako smo pocele,boka ce sisati do skole!a,bila sam ubedjena da necu uspeti da dojim.
eco,vama bas zabavno!ma,nikad se ne zna,nema pravila kako ce ko proci u zivotu i braku..
i kod nas vreme bljak.mm na poslu,ovo dvoje prehladjeni.juce bili kod drugara,isto imaju malu decu,bilo lepo,boka bas bila dobra,cak je i odspavala jednu partiju.posle dosao brat sa devojkom kod nas i tako...danas cemo do mojih,tata ide sutra za bgd,blizi se ta operacija,uh..samo da se zavrsi sve dobro!


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:53:48   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa

Spavale smo do 8,jaoo koji osjećaj user posted image nešto mi kašljuca od jutros,izgleda je juče u šetnji vjetar produvao.
Eco to kod njih kao u seriji user posted image mada ko će ih znati,možda im i neće ići tako loše user posted image

Baš, Emice kao Santa Barbarauser posted image , mi sad kad smo bili dole, ja ga zezam rek'o ne zna mala, treba te napucati, da ne znas gdje si, ma kaže ja radim na tome, da ona postane imuna na sve to, mislim što je vara, ejjjj user posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:55:00   
vonavoj
Sa moba uopste ne mogu da pisem,a do kompa jedva! Jedva cekam da kupim novi mob!
Nije jos kasno za glasanjeuser posted image i hvala svima koje su glasale!
Daco,blago tebi za nocno sikanje,,ja bi tako rado prestala..jako lose spavamo,premorena sam,ukocena,glavobolje svaki drug dan..
Eco,ne zna se sta je gore kad si mlad i pojma nemas ili kad si stariji i sve znas pa birasuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:55:11   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

cao,mame!
mi kako smo pocele,boka ce sisati do skole!


Ha, ha isti slučaj!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 8:59:23   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sa moba uopste ne mogu da pisem,a do kompa jedva! Jedva cekam da kupim novi mob!
Nije jos kasno za glasanjeuser posted image i hvala svima koje su glasale!
Daco,blago tebi za nocno sikanje,,ja bi tako rado prestala..jako lose spavamo,premorena sam,ukocena,glavobolje svaki drug dan..
Eco,ne zna se sta je gore kad si mlad i pojma nemas ili kad si stariji i sve znas pa birasuser posted image

meni greota da se tako mladi vezu,a pojma nemaju//

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 9:00:17   
vonavoj
umesto uredi..citirala se..prslauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
28.9.2015 9:00:21   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Pih zakasnila sam na vruc burek user posted image
Ja nisam rob kuce i vala sam se zaklela da necu ni biti. Hocu da imam zivot, a u kuci ionako mozes raditi 24h i da se opet nista ne vidi. Pogotovo ako imas muza kao mog, samo menja majice jer se znoji i baca na sve strane. Da ne govorimo o ambalazi slatkisa i ostalog user posted image . I plus pas koji jedva ceka da se docepa neke ambalaze i da je sacepa.

Dobro jutro mame!
Wiv, pvako ja svaki dan. Prvo ujutdu posklanjam sve sto je razbacano (jer se svako skida gde stigne), onda rucak i ostalo.
Juce sam spremala rucak za danas, punila paprike za zamrzivac, pravila pitu za veceru, spremam za sl vikend za Ivin rodjendan, noga me opet boli, ćopam, da bi mm konacno oko 6 popodne uzeo da usisava i brise prasinu! Fala mu ko bratu user posted image
Vreme je G R O Z N O!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here