|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.9.2015 12:40:43   
wivern
Zene jedno pitanje, da li taj zahtev moze da se skine sa neta da ga ne popunjavam u 27 marta.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.9.2015 13:11:57   
dunja RR
Wiv, mislim da može, ali da znaš da popunjavanje traje 3 minuta, nema puno, ja sam tamo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.9.2015 13:13:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mama krava

Zavod je u obavezi da vas pozove u roku od 3 nedelje od predaje zahteva. I sad po tim DZ gde se rade komisije, to se radi samo jednom nedeljno. Potrebno je da nadješ tamo nekog u tom DZ gde će i biti komisija, pa da njih cimap da te stave preko reda i sl...



Mene nazvali tek posle mesec dana, jer je komisija bila na odmoru. Pa su nam svima dali preporuku da otvorimo bolovanje na dete 15 dana dok se dr. iz komisije ne vrati sa odmora, da premostimo. Juče sam zatvorila bolovanje na dete, i danas idem na komisiju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.9.2015 13:14:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 11:54:33   
daca77
Dunjice, kako prodjoste na komisiji?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 19:04:17   
wivern
Ja danas predala papire za komisiju, pa sad sta mi bog da.
Dr iz sokobanjske mi napisala preporuku za produzenje, i jos dopisala sterilitet 6 god, dva puta vto...svasta nesto ispisa zena, svaka joj cast.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 20:02:13   
vonavoj
Evo mene opet u ovoj temi..a toliko sam bila srecna sto pocinjem da radim,sto je J primljena u vrtic..i danas saznam zbog suma na srcu i anemije da ne sme u vrtic,i dr mi napisa za produzetak. Sutra idem da predam..

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 20:47:48   
daca77
Von, bice sve ok, ne brini... user posted image
A mene interesuje kojoj upravi predajete zahtev i dokumentaciju-prema sedistu poslodavca ili prema prebivalistu? Ovo pitam, jer sad sretnem koleginicu s posla koja je pre 2 god.produzavala bolovanje i ona mi kaze da je to sve zavrsila u Nisu, prema prebivalistu...tek mi sada nista nije jasno...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 21:44:23   
nina81
informacija za mame za komisiju, ako im je sediste firme Zemun.. komisija je u toplickoj 8, tri doktorice, prijatne, ne gledaju dete, samo na osnovu izvestaja produzavaju i prihvataju privatne izvestaje, mame su uglavnom bile zadovoljne :-)
Molim Vas ako neko zna sta sad kad se dobije resenje komisije za produzetak nege deteta, kome se nosi, sta treba od pedijatra za firmu, dal se nesto nosi u 27. marta?
Hvala mame

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 22:25:20   
nina81
Svi odsutni a meni hitno :-(

(odgovor članu nina81)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 22:33:36   
dunja RR
Nina, kada ti produži komisija, daće ti izveštaj na kome piše do kada je produženo, ti to nosiš pedijatrici koja ti daje doznake, a u firmi ti daju rešenje/zaključak, i sa svim tim papirima se ide u 27. marta (ne znam da li ti ili će neko iz firme, ja sam nosila lično).

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.9.2015 22:43:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nina81)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 22:35:38   
jeca87
Ja sam izveštaj sa komisije i doznake od pedijatra nosila u firmu. I to je sve
Ne znam kako je na drugim mestima, kod mene ovako. Radim u državnoj firmi na Novom Beogradu.

(odgovor članu nina81)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.9.2015 23:43:35   
nina81
Hvala na odgovorima user posted image
Da li doznake pedijatar pise na mesecnom nivou ili od pocetka otvorene nege deteta pa dokle je komisija odobrila?

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.9.2015 0:04:36   
dunja RR

za ceo period, znači od pocetka otvorene nege deteta pa dokle je komisija odobrila


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nina81)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.9.2015 9:38:25   
mama krava

IZVORNA PORUKA: daca77

Von, bice sve ok, ne brini... user posted image
A mene interesuje kojoj upravi predajete zahtev i dokumentaciju-prema sedistu poslodavca ili prema prebivalistu? Ovo pitam, jer sad sretnem koleginicu s posla koja je pre 2 god.produzavala bolovanje i ona mi kaze da je to sve zavrsila u Nisu, prema prebivalistu...tek mi sada nista nije jasno...user posted image

Koliko ja znam prema prebivalištu ukoliko ne radiš u mestu gde ti je registrovana firma. Moja sestra živi u Požarevcu, a firma reg u Bg isla na komisiju u Požarevcu, dakle prema mestu prebivališta.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.9.2015 21:21:04   
daca77
Danas se raspitivala u Upravi u Nisu i rekli su sledece: saljem svu dokumentaciju i zahtev Upravi prema sedistu poslodavca, od njih dobijam saglasnost o izlasku pred komisiju u Nisu, dakle prema prebivalistu, a ako te saglasnosti nema, idem u pred komisiju prema sedistu poslodavca, sto meni vise odgovara.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.9.2015 13:43:01   
nina81
Ja sam u zadnje 3 nedelje sredjivala papire za izlazak na komisiju, i izasla na komisiju gde je sediste firme, jer su mi u opstini Ru gde mi je prebivaliste rekli da mora saglasnost iz Bg( gde je sediste firme) da mi posalju da bi mogla izaci pred komisiju u opsini gde zivim. Isto kao sto je i devojka ispred mene ispisala...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
24.9.2015 12:32:42   
daca77
Evo i mene konacno...juce dobila od neurologa predlog za produzenje porodiljskog i dijagnozu R 62. Danas posecujem fizijatra, nego ne znam kad da predam zahtev...za 20-ak dana bi trebalo, jer ce mi ovi izvestaji biti stari ako cekam zadnji dan...porodiljsko istice 16.11....

(odgovor članu nina81)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
28.9.2015 17:50:21   
vonavoj
Produzili mi porodiljsko,od danas do 31.12.
Na dijagnozu Q 21.1 ASD,to su urodjene srcane mane..glavna dr u komisiji je pocela da vrda,kao pa nije to u skladu sa pravilnikomuser posted image ,dete je zdravo,razvija se..onda se umesala jos jedna koja je u komisiji (ima ih 5,pedijatar,neurolog,socijalni radnik,psiholog,defektolog), i kao a sto ste bili pre mesec dana..reko nije radio uz za srce,pa nisam imala izvestaj,a sad je dr videla da je anemicna,da se sum ne smanjuje dovoljno i rekla da ne sme u vrtic..i onda su i ostale cule,posto glavna u komisiji nije ni rekla da je i anemicna...i onda su se se one domundjavale..i kao ova glavna,mozete dobiti 2 meseca,a ova zena,ma daj zeni 3 meseca,do kraja godine,sta si cepidlaka (samo sto joj to nije rekla)..i onda se i neurolog umesala,pa neka ojaca i resi anemiju...
Bas sam srecna!! Jos da vidim kako u vrticu da sacuvamo mesto!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.9.2015 9:46:05   
branki*
bravo,von,bas mi je drago sto si uspela,znacice ti punouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.9.2015 13:11:08   
wivern
E pa ove komisije mnogo neozbiljne. Jos me nisu zvali a bolovanje mi istice 05.10. Sad vec panicim user posted image

Update: idem sutra u 15.45 user posted image

< Poruku je uredio wivern RR -- 30.9.2015 13:27:34 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.9.2015 18:19:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: wivern RR

E pa ove komisije mnogo neozbiljne. Jos me nisu zvali a bolovanje mi istice 05.10. Sad vec panicim user posted image

Update: idem sutra u 15.45 user posted image



Viv mene nisu ni zvali, nego ja poslednjeg dana bolovanja otišla tamo, i rekoše da nikoga ne zovu jer je dr. na odmoru.

A mnoge zovu dan-dva pre isteka bolovanja, i to znaš, da se spremiš, nešto mi miriše da će tako i tebe ;))

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.9.2015 20:22:19   
wivern
Dunjci zvali me, sutra idemo u 15.45. user posted image
Nadam se barem mesec dana.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.9.2015 20:26:30   
dunja RR
Navijamo i za više user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.9.2015 20:57:15   
daca77
Wiv, navijam za min. 3meseca user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.9.2015 21:23:00   
sonyasha
Von, mnogo mi je drago da si uspela da produžiš! Bilo je logično da ti produže, ali sa njima se nikada ne zna! U svakom slučaju superiškauser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here