|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:23:24   
Mala Elena
Pitanje za dermatologa -
Koju kremu za lice preporucujete za ove hladne dane? A sta je najbolje posle tusiranja naneti -mleko, ulje, i koje ?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:29:17   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Pampers dermatolog


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Pitanje za dermatologa
Ćerka ima 6 godina, pre godinu i po joj se pojavilo nešto na laktu. Sanirano je, ali sada na nadlaktici ima "guščiju kožu" - koji je najbolji tretman za to? Ostatak kože joj je normalan. Nije suv.


Guscija koza Keratosis pilaris obicno se javlja kod dece koja imaju suvlju kozu ali to nije uvek obavezno. Kod guscije koze potrebno je primeniti lokalnu terapiju preparatima koji hidriraju kozu i omeksavaju je istovremeno. Postoje na trzistu i posebno dizajnirani preparati bas za negu guscije koze i obicno u svom sastavu sadrze ureu u razlicitim procentima od 5 do 15 %.


Hvala na odgovoru.

Inače je ne kupam nikakvim kupkama. Koliko padne od šampona - to je.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Pampers dermatolog)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:29:30   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Pitanje za pedijatra

Kao i Lesica i ja zaboravim da pitam našeg pedijatra - kada bebi uvesti citruse (pomorandža, mandarina, pomelo). Buni me to što ima kašica za bebe sa pomorandžama, a piše za uzrast recimo od 6. meseca.
Beba ima 10 meseci, za sada nije ništa odbio da jede, niti imao alergijsku reakciju.


Uvedite sada sa devet,deset meseci.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:32:18   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Pitanje za psihologa:

Postovanje. Moja cerka ima 3god i 3m. Ja sam generalno zadovoljna njenim napredkom - zdrava je i znatizeljna devojcica. Sa njom pricam kao sa odraslom osobom. Ono sto sam primetila je - da je preemotivina. Brine brige koje nisu za decu (i vaspitacica je to primetila), jako je saosecajna i burno reaguje. Zapravo, ona je mala ja. To su sve moje karatkeristike. Obzirom da je nesvesno usvojila sve moje osobine - brazo prica, mnogo prica, glasno govori (uvek), glasno se raduje, brza je, burno reaguje, cesto se dere .. i dosta place da li je poenta da se ja smirim, pa ce i ona. Kod nje je nekako PREVISE svega - previse srece, previse suza, ne miruje ... Ono sto me od svega najvise zanima, kako se izboriti sa tim - sto ne ume da kontrolise naboj emocija. Kada je uzbudjena, mase rukama. Tacno vidim da je to obuzelo (to radi bukvalno oduvek). Nekada je to jako cesto - ako je na rodjendanu, slavlju i sl gde ima puno uzbudjenja. Sada je vec velika i to pocinje da mi smeta. Probala sam svasta, ali ne ide. Nesvesno je, kao i grickanje noktiju (za koje tkdj trazim savet :D).
Hvala najlepse.

Dobro ste to primetili da je vaša ćerka "pokupila" vaše oblike ponašanja posmatrajući vas. Učenje po modelu je jedan od osnovnih oblika učenja. Tačno je i to da ukoliko vi uspete smirenije da reagujete, da će se ona ponovo ugledati na vas kao na izuzetno važnu osobu. Grickanje noktiju može da ukazuje da povišenu napetost ili na to da je nešto muči. Razgovarajte sa njom, a i razgovori sa psihologom bi svakako olakšali i ubrzali nalaženje rešenja.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:33:06   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Pitanje za pedijatra:

Moja beba kasni u razvoju par meseci , prema nalazu psihologa. Neki nas savetuju da prestanemo sa dojenjem, neki da nastavimo. Beba ima 17,5 meseci, šta vi savetujete?

Svetska Zdravstvena Organizacija se bori za dojenje do dev godine,ali dete more da jede sve. Ja savetujem da jede sve ali i da doji do dve godine zbog sastava majcinog mleka u rom uzrastu.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:35:33   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Pitanje za pedijatra:

Da li soba u kojoj beba spava treba biti dobro zagrejana, ili pak smanjiti temperaturu grejanja?

Ne treba da bude mnogo zagrejana, normalna redna temperatura,umerena 22-23 stepena.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:37:30   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Tata Brada

Molim vas, pitanje za pedijatra.

Beba devojčica, ima 15 meseci, nakon virusne infekcije, iskočila joj je žlezda na vratu ka bradi i obrazu, međutim nakon daljeg praćenja ustanovljeno je da je ipak cistični hidrom u pitanju.
Molim vas, šta je to, i kako se leči?



O tome ce vam vise reci deciji hirurg, on vise zna i strucniji je.

(odgovor članu Tata Brada)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:38:01   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Pitanje za dr Svetlanu, Pampers psihologa.


Kako se postaviti prema detetu od 5,5 godina u situaciji odlaska sa vrtićem na zimovanje. Ona jedan dan želi da ide, sledeći već kuka kako ćemo joj nedostajati, i tako u krug.
Do sada se odvajala od nas i išla je kod mojih roditelja na par dana, međutim izuzetno je dobro svesna da onog trenutka kada poželi da dođe kući da će tako biti.
Čini mi se da je takođe svesna da po pitanju zimovanja to nije baš tako, pa i pored našeg svakodnevnog razgovora i dalje se premišlja.

Hvala nalepše.

Draga "Lesice",
Vaša ćerka je još uvek mala pa ako se svakog dana još uvek premišlja, dajte joj još vremena. Ukoliko do zimovanja nije skoro, pratite da li će prevagnuti pozitivne reakcije. Ukoliko i dalje ostanje ambivalentna, sačekajte do iduće godine.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:38:08   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Pitanje za pedijatra

Kao i Lesica i ja zaboravim da pitam našeg pedijatra - kada bebi uvesti citruse (pomorandža, mandarina, pomelo). Buni me to što ima kašica za bebe sa pomorandžama, a piše za uzrast recimo od 6. meseca.
Beba ima 10 meseci, za sada nije ništa odbio da jede, niti imao alergijsku reakciju.


Uvedite sada sa devet,deset meseci.


Hvala puno na odgovoru.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:42:19   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Pitanje za pedijatra
Moj djecak jednostavno ne voli meso . user posted image Ponekad pojede cevap ili cuftu , povremeno nesto suhomesnato ali i to rijetko .
Ranije sam ga forsirala i on je ustanju da zvace dok ne dodje do povracanja ali da proguta nema sanse . Zato sam ga pustila .
Zanima hoce li nam to stvoriti neki problem u daljem razvijanju?
Jako je ziv i aktivan .
Ima sedam godina , trenira karate , igra folklor uz redovne skolske obaveze .

Hvala vam unaprijed na odgovoru :)



Pa trebao bi da jede malo mesa,ne svaki dan, ali valjda jede kiseli mleko, jogurt , ribu. Kada udje u pubertet necete moci da se nakupujete mesa, sve ce vam pare potrositi, salim se, ali tada ce jesti vise zbog potreba organizma.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:43:41   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Pitanje za Psihologa:

Da li se govor kod deteta može javiti iako beba ne pokazuje prstom?

Draga "Tajčice", vi ste se baš vezali za ta pokazni gest o kojem smo već pričale. Ukoliko vas to i dalje toliko muči, svakako je najbolje da odvedete dete kod dečijeg psihologa, budući da na osnovu jednog elementa ne treba donositi zaključak. Jedan izolovani detalj potrebno je posmatrati u odnosu na celinu detetovog ponašanja. Kako biste se potpuno opustili po pitanju pokaznog gesta, mislim da je najbolje da psiholog na licu mesta, imajući vaše dete pred sobom, proceni šta je najbolje činiti ukoliko za tim ima potrebe.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:43:49   
MAMAMAJ
Pitanje za psihologa:
Koliko sati sna je potrebno detetu koje je napunilo 4god? Moja ćerkica već godinu dana odbija spavanje po danu, leži i do 2h dnevno jer sam je ubedila da tako lepše raste user posted image
ali neće da zaspi. Uveče legne oko 21h, najčešće odmah zaspi, eventualno do 21:30h i ustaje oko 8h ujutru.
Hvala na odgovoru.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 27.11.2015 14:44:57 >

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:44:43   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Pitanje za pedijatra:


Da li je detetu koje prohodava bolje da u kući šeta u patofnicama ili čarapama?

To nije vazno kod prohodavanja ,vazno je da detetu dude udobno da bi se lakse kretao .

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:49:37   
Pampers psiholog

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Pitanje za psihologa.
Imam decaka 5.5 g i u poslednje vreme kada uvece krene da spava zali se da se plasi nekih stvari koje vidi u toku dana. Jedno vece se bas uplasio da smo ga suprug i ja oko sat vremena pokusavali smiriti . Plakao je i sav se tresao. Da li da se posebno zabrinem zbog toga ili je normalno da deca u tom periodu imaju neke strahove?

Draga Dijana, bilo bi važno utvrditi čega se to vaš sin plaši u toku dana i koliko često i intenzivno se to dešava. Ukoliko se desi sporadično, nekoliko puta i ne preterano intenzivno, nema razloga za brigu. Ukoliko, s druge strane, vidite da se to dešava često i da ne jenjava, pokušajte da pričate sa sinom o tome šta ga plaši. Ako to ne bude delovalo, odvedite ga do dečijeg psihologa koji će detaljnije moći, imajući ga pred sobom, da utvrdi zašto su se strahovi javili i kakav je njihov kvalitet.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:50:04   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: jess021

Pitanje za pedijatra:
Beba ima 7 nedelja i juce joj se u desnom oku pojavila krmeljice i oko joj suzi. Cistim to sterilnom gazom i fizioloskim, da li je to dovoljno?
Sta ako od toga ne prodje? Smem li staviti Hloramfenikol?

To je dovoljno za pocetak, cistite oko od spolja ka unutra, ako ne prodje mozete upotrebiti ac,borici 3% kapi za oci.Ako ni to ne pomogne idite kod decijeg ocnog lekara zbog drugih mogucnosti krmeljanja i suzenja oka.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 14:50:41   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Pitanje za pedijatra
Moj djecak jednostavno ne voli meso . user posted image Ponekad pojede cevap ili cuftu , povremeno nesto suhomesnato ali i to rijetko .
Ranije sam ga forsirala i on je ustanju da zvace dok ne dodje do povracanja ali da proguta nema sanse . Zato sam ga pustila .
Zanima hoce li nam to stvoriti neki problem u daljem razvijanju?
Jako je ziv i aktivan .
Ima sedam godina , trenira karate , igra folklor uz redovne skolske obaveze .

Hvala vam unaprijed na odgovoru :)



Pa trebao bi da jede malo mesa,ne svaki dan, ali valjda jede kiseli mleko, jogurt , ribu. Kada udje u pubertet necete moci da se nakupujete mesa, sve ce vam pare potrositi, salim se, ali tada ce jesti vise zbog potreba organizma.

Sve moze osim mesa . Mlijecno , voce , povrce ,tijesto, sve kuvano ali meso nikako . :(
Hvala vam jos jednom.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 15:06:39   
Maraj
IZVORNA PORUKA: Pampers dermatolog


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pitanje za dermatologa
dr porodila sam se pre nesto manje od dva meseca. U drugom trimestru su poceli mladezi sitni da mi se pojavljuju po vratu grudima i ispod pazuha. Kad prodjem prstima osecam ih kao sitne izbočine. Na vratu ih imam najvise i dosta su crni pa se poprilicno i vide. Inace nusam imala pre trudnoce 5 mladeza na telu. Koliko je ozbiljno i da li mogu da skinem to nekim kremama dok dojim jer iskreno ne mogu nekad ni da se pipnem a da ne zakacim jer ni jedan nije u nivou koze




Najcesce se u toku trudnoce kod osoba konstitucionalno sklonim pojavljuju fibroma ili seboroicne bradavice koje nisu pigmentni melanocitni mladezi koji potencijalno mogu biti opasni. Fibromi I seboroicne bradavice su benigni I mogu se iz estetskih razloga ukloniti najbolje tecnim azotom koji ne zahteva primenu anestezije I ne ostavlja trajne oziljke.


Ppszovana dr
da li mogu tretirati ove promene tecnim azotom dok dojim ili moram cekati da prestsnem sa dojenjem bebe? Hoce li se sada nakon porodjaja ove promene siriti ili ne i postoji li mogućnost da same promene nestanu?
Hvala


< Poruku je uredio Maraj -- 27.11.2015 15:09:06 >

(odgovor članu Pampers dermatolog)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
27.11.2015 20:50:06   
bubulence
samo da se zahvalim dr pedijatru na odgovorima. hvala puno!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
28.11.2015 7:49:51   
branki*
Ja ne stigoh juce na on lineuser posted image
Pitanje za pedijatra..
Kad bebi vec treba da bude formirana stolica?da ne bude kasasta?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
29.11.2015 17:00:34   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja ne stigoh juce na on lineuser posted image
Pitanje za pedijatra..
Kad bebi vec treba da bude formirana stolica?da ne bude kasasta?

Kasasta stolica je normalna stolica i to je formirana stlica,beba je to, ne brinite! Vazno je da stolica nije vodena, vazno je da nema mnogo stolica dnevno i da beba napreduje. Pozdrav, uzivajte u svom detetu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
29.11.2015 17:10:53   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Pitanje za pedijatra:

Moja Lara ima 3god i 3m. Van urinarnih infekcija (koje su daleko iza nas) nije imala nikada vecih zdravstvenih problema i sve smo na nogama odbolovali, bez antiiotika. Ona jede sve. Sveze voce i povrce u nenormalnim kolicinama, zaista. Tako ce joj uzina biti - ili paprika, rotkvice (vezica cela), keleraba, ceo nar, 5mandarina, 2jabuke, (kuvana) cvekla .. tokom dana trazi jos ponesto od nabrojanog. Ide u vrtic gde je rezim zdrave ishrane - nema vestackih secera, imaju puuuno zitarica (cela zrna) voca i povrca, integralno brasno, hladno cedjena ulja. To je ono sto je dobro. Lose je - slatkisi. Cini mi se da i tu preteruje. Posle vrtica, obavezno kao ritual pjede jednog barnija (idem logikom da to nije toliko lose - ima zitarica, mleka .. nije cist secer). Tokom dana od prababe obavezno dobije jos jedan slatkis :(. Da li je to mnogo i da li dete treba svaki dan da pojede po nesto slatko?
9Ostale grickalice ne dobija niti trazi nije ni navikla na njih).

Zaboravila sam da napisem da je nisam dugo merila ali pre pola godine je imala 16,2kg. Pri tom ej i visoka jako.

Hvala

Tezina vase devojcice je u granicama normale. Dete jede svei i to je uredu, ali treba da jede i slatkse i toliko koliko ste naveli u tekstu je sasvim u redu. Secer je potreban za funkciju mozga. U dozvoljenim kolicinama je neophodan u toku dana.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
29.11.2015 18:00:48   
serpica
I ja nisam stigla juce a imam pitanje za pedijatra:
Moja beba ima 6 meseci i vec joj je duze vreme zapusen nosic,ispiram fizioloskim vise puta na dan,koristili smo i neomicn kapi 3 x po 1 kap i nista nije pomoglo. Nos ne curi samo je zapusen,kad stavim fiziolski iscuri samo on bez sekrecije,kad dise cini mi se kao da joj "vrije" u grudima. Doktorka kaze da su pluca cista i da nastavim sa ispiranjem,ali ovo bas dugo traje,bude par dana dobro i onda opet. Nije imala temperaturu,ne kaslje,vesela je,spava dobro,normalno sisa i jede. Zbog tog nosica kasnimo sa vakcinama. Hvala unapred.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
30.11.2015 1:50:46   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: Pampers psiholog


IZVORNA PORUKA: Tajčica

Pitanje za Psihologa:

Da li se govor kod deteta može javiti iako beba ne pokazuje prstom?

Draga "Tajčice", vi ste se baš vezali za ta pokazni gest o kojem smo već pričale. Ukoliko vas to i dalje toliko muči, svakako je najbolje da odvedete dete kod dečijeg psihologa, budući da na osnovu jednog elementa ne treba donositi zaključak. Jedan izolovani detalj potrebno je posmatrati u odnosu na celinu detetovog ponašanja. Kako biste se potpuno opustili po pitanju pokaznog gesta, mislim da je najbolje da psiholog na licu mesta, imajući vaše dete pred sobom, proceni šta je najbolje činiti ukoliko za tim ima potrebe.



Potpuno ste u pravu, muči me to nepostojanje pokaznog gesta, jer često nailazim na informacije da je put do govora, prstić pa reč. Zakazani smo kod psihologa a do tada, mama traži savete i ovde :) Još jednom veliko hvala, drago mi je što vas imamo ovde!

(odgovor članu Pampers psiholog)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
30.11.2015 1:56:52   
Tajčica
IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Još jedno pitanje za dr Julku, pedijatra.

Ovo stalno zabooravljam našu pedijatricu da pitam - Kada se bebama uvodi riba u jelovnik?
A iskrena da budem, potpuno sam zaboravila kada sam prvom detetu uvela.
Bebac inače ima 8 meseci.

Sacekajte sa ribom jer mi nemamo sveze ribe. U Kanadi se gaje pastrmke za bebe pa bi moj odgovor tada bio u 10-11 meseci.Moj licni savet je da uvedete ribu sa 12 mes.



Ja da se nadovežem na ovo pitanje za pedijatra - koje bi ste ribe preporučili deci (imamo preko 12 meseci). Znam da je losos dobar zbog omega masnih kiselina, ali pitanje je kakav dolazi kod nas. Ja ga za sada dajem detetu, kao i pastrmku, skušu i oslić. Da li su dobre ove ribe za decu?

< Poruku je uredio Tajčica -- 30.11.2015 2:01:12 >

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Novembarski online sastanak sa Pampers do...
30.11.2015 1:58:55   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Tajčica

Pitanje za Pedijatra:

Beba 18 meseci, sIsa nekoliko puta u toku dana, pred spavanja, noću
U poslednje vreme slabo hoće jogurt kiselo mleko, jede malo sira u proji, palenti.
AD mleko neko vreme pio, odavno neće.

Da li je mala količina mlečnih prizvoda koje unosi, da li da uvodim AD ili kravlje mleko, da pije jednom dva puta dnevno?

Stavljajte mleko u pire, spanac, poparu, palentu,keks. Dovoljno je 300 ml- 500 ml dnevno mlecnih proizvoda,ukupno.



Hvala puno, moraćemo da pojačamo onda količinu, mislim da nismo ni blizu 300ml.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here