|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 21:06:10   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: bebilule

Zna li ko smije li se bebama guza namazati kanestenom? Ojed mu se pojacao user posted image

Ne canesten nego daktanol krem.ne gel,on je za usta,nego bas krem..100% smeju bebice..probaj!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 21:33:33   
Sanjica26 RR
Bebilule ja bih stopirala sa cvrstom hranom dok mu ne prestane proliv i ojed. Nista nece da izgubi. I ovako ste tek poceli.
Uzmi eozin i mazi. To je crvena tecnost. Malo ce da bude flekav, ali nista strasno.
Von kakvo bre odmaranje vikendom. Nema odmaranja. user posted image Rad, rad i samo rad. Svaki viked tako prodje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 22:01:22   
bebilule
E uspjela sam ga smiriti. Odmah je zaspao. Istraumirah se, a nisam panicar inace. Cijeli dan mi je na oku, vise go nego obucen. I bio bolje. Stavim mu pelenu, jeo i naravno kakio. Posle toga sam se sokirala kad sam je skinula. Cijelo dupe crveno i vrelo, on vristi, ja ne znam kako da mu pomognem. Ma luda kuca. Onda u kadu, pa obloge od sode, pa Pantenol. Vise ni ja ne znam sta, sve u krug. Povuklo se crvenilo dosta, ostali pecati gdje se koza osula. Sad sam mu stavila jos jednu oblogu fizioloskog i odmah je zaspao.
Jbt, al se ovaj ojed za cas moze izmaci kontroli.
Sanjice,a nismo nesto ni poceli sa nemlijecnom. Samo sam mu par puta dala rizine pahuljice, bas radi proliva. I bolje mu je nakon toga bilo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 22:07:00   
branki*
Evo i mene!
Sanjice,standardno,bio rucak,kumovi,babe,dede,bliza,najbliza rodbina,sad pospremamo.dobio bas lepe stvarcice.nego je puno mrzovoljhan i neraspolozenuser posted image
Boka sisa.
Bebilule,grozan li je taj ojed kad ni sudokrem ne pomazeuser posted image a,da mu stavljas i onaj talk obicni za bebe?do ceg li je taj toliki proliv,bas dugo traje,cini mi se.
Vreme je grozno,grozno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 22:27:46   
bebilule
Branki, pojedoste vi ono prase, a? Pa je li Boka dobila sta uz brata user posted image
Ma smorih i sebe i sve oko sebe. Dugo, nego sta, od prosle subote. Sutra bih trebala znati sta je. Ranom zorom zovem mikrobiologiju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 22:37:00   
Sanjica26 RR
Branki sutra je novi dan.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 23:40:47   
branki*
Bebilule,prasence je bilo boli glavauser posted image ja rebarca volm da glockam!
Jeste,sanjice,bice bolje valjda,strasno je osetljiv bas,jos kaze mm kud je jos na sve ovo rodjen u znaku ribe,kao oni su bas zatvoreni i osetljivi i cudaci!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 23:50:18   
dijana1*
Dobro vece mame.
Branki i ovo vreme smori nadam se da ce ga brzo prociuser posted image kada ponovo planirate za BG?
Bebilule nama za sada jedino pomaze Nivea sa cinkom . U bolnici je U imao plikove od ojeda i za dan mu se smirilo. A jesi li mu uvela neki probiotik?
Smori me peglanje vesa, toliko ga ima da to nije normalno. Po ceo dan mi samo masine radeuser posted image
Ujutru vodim Vuka da vadi krv. Vec 7 dana pije tablete zbog nocnog mokrenja i hvala Bogu deluju. Ni jednom se nije upiskio. Ujutru cim ustane prvo kaze mama suv sam i dobicu sunce. Samo da tako i ostane.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 7:50:14   
Mariya
Dobro jutro mame! Ja radim i mrzim ponedeljak user posted image
Bebilule, ja sam sa H imala sličan problem kad je imala 4 meseca,imala je jedan dan proliv,kakila je 14x za jedan danuser posted image Pa sledeći dan 5-6 puta i onda se vratila na 2-3 puta ali su bile tečnije nego inače i kakila je usred noći veeoma zvučno i to tako da je u sekundi probilo pelenu!! Tako da sam je nekoliko nedelja presvlačila usred noći,a često sam i posteljinu menjalauser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 7:57:01   
branki*
Jutro,mame!
Dijana,ne znam...sad mi je problem i bolovanje na duze staze,prolece negde,verovatno.
Ovde je grozno jutro osvanulo,magla,vlazno,nesto pada,ver je i zima..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 8:13:02   
jess021
Dobro jutro, L se probudila u 6h, jela u 7h, pa smo jos malo dremnula.
Juce sam imala goste ceo dan, crkla, a stan opet u haosu.
Branki, posalji malo rebarcauser posted image
Bebilule, javljaj kako ste.
Dijana, bravo za Vukauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 8:28:26   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: branki RR

kud je jos na sve ovo rodjen u znaku ribe,kao oni su bas zatvoreni i osetljivi i cudaci!

Zatvoreni jesu, čudaci jesu - ali osetljivi nisu. Veruj mi. Bejah sa jednom ribom, taj me urnisao. Sve je, samo osetljiv nije. user posted image
Sećam se kao da je juče bilo, ja stavila mini val, a friz kao Jimi Hendrix. Nađemo se, pita on mene ''kad će to da ti spadne s glave'', kažem za pola godine. Na šta će on meni, vidimo se za pola godine. Mani.

Bebi, mnogo bre traje to. A mali je, ne možeš mu ništa osim da mu daš pirinčanu kašu ili vodu.
Sa Anom sam ja muku mučila prvo sa prolivom (mesec dana), posle nije mogla da kaki. Ali to je bilo kad je imala godinu dana.

Mene muž pustio da spavam do 8. Kao da me voz pregazio. Zakuntala sam sinoć u 23 u dnevnoj, prespavala sam sad user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 8:36:51   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Zatvoreni jesu, čudaci jesu - ali osetljivi nisu. Veruj mi. Bejah sa jednom ribom, taj me urnisao. Sve je, samo osetljiv nije. user posted image
Sećam se kao da je juče bilo, ja stavila mini val, a friz kao Jimi Hendrix. Nađemo se, pita on mene ''kad će to da ti spadne s glave'', kažem za pola godine. Na šta će on meni, vidimo se za pola godine. Mani.


sto volim kad me od ranog jutra nasmejes!user posted image user posted image
KOd nas jutro super proslo,uspela sam da se obucem i nasminkam bez priveska (citaj Jovane),jer je spavala do pola 8,kad sam je budila da krenemo! Nije isla dva dana,i odmah se opustila,mukica! I T je bila dobra,dobila je tablet i sad sve radi kako treba,jer zna sta je kazna

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 8:37:06   
emicaa
Dobro jutro,
Da na jutro pohvalim Teodoru,već 6. jutro se budi suve pelene.Negdje sam pročitala ako se osam puta probudi suve pelene da je može skinuti.Jedva čekam da je se skroz riješimo.I sad izmišlja kad joj čistim koku,neda ni naopako a ne boli je.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 8:43:56   
vonavoj
Mojoj J bude suva pelena,i odmah cim ustane je stavim na nosu,i kao matora lepo piskiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 8:49:43   
Trcosava
Von baš mi drago user posted image

Sreća pa sam drvenjak, samo sam mu rekla ok vidimo se. Okrenula i otišla. Posle mene piči, ali da on vidi da me boli - a-aaa

Mada me je pamtio dugo i crveneo zbog mene user posted image

Kod nas pljušti kiša. Već dva dana. Prvo sneg, sad kiša... Jipikajej

Lukašenko odvalio spavanje skoro do 8. Sad još malo da posedim pa da ga oblačim i posle doručak.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 8:56:26   
emicaa
Von T od avgusta bez pelene ali noću nema šanse,znači puna bude i sad je počela čekati jutro,zato kad počne nikad stati user posted image ali je prestala piti noću vodu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:03:33   
daca77
Dobro jutro i od mene!!!user posted image
Nije me bilo prilicno, jer ne stizem nista...od 17.02.krenula sa radom i onda opsta jurnjava...
Veliki user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:05:23   
vonavoj
Daco,pa ko je cuva?
Emice,tako se moja T nalivala...sa drugim sve ispravisuser posted image ..i nosila je pelene 2 g i 3 meseca!
A sa J sad planiram u julu da skinem,iako u oktobru puni 2..ali ona je meni na nosi od 8og mesecauser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:08:49   
daca77
Von, sada je mm na odmoru te se cuvaju. Od sutra ja koristim stari odmor, ali morace krajem meseca u vrtic. Gde cemo je ubaciti, nemam pojma...svuda smo na listi cekanja-u drzavnom i u nekim privatnim vrticima. Trebalo bi da primi i MMR pre toga i ne znam kako cu to sve da klopim narednog meseca. Tvoji, kako su?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:10:22   
emicaa
Von T je u avgustu skinula dnevnu a u novembru napunila dvije,vidjećemo sad sa noćnom šta će biti ali vrijeme je polako da se i nje riješi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:11:10   
vonavoj
daco,ne zuri sa MMRom,nigde ne kasnih..ovaj period sa virusima je najgori..moja J jos nije dobila MMR,krenula u jaslice,pa T imala boginje (ona nije) i primice MMr tamo u maju,junu...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:14:24   
vonavoj
user posted image user posted image Emice,super ste to uradili!user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:21:09   
daca77
Von, ne znam ni ja sta da radim po pitanju vakcine...dr mi je rekla marta meseca da je najbolje, jer imace 15 meseci, a kasnije moze imati burnu reakciju...ukoliko krene u vrtic, tek ce biti izlozena virusima i ne znam kako da odsustvujem s posla pre i posle vakcine, vise nedelja...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
29.2.2016 9:21:52   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sofi je od ranog jutra kmezava. Samo place.
Teodora je jutros toliko plakala da smo mislili slepo crevo. Njoj mukici se toliko napunila besika da ju je boleo stomak.
Spremila sam nekako rucak, pa cu u 11 na posao.
I mi treba da skinemo pelenu nocnu, Ali nekad joj bude puna, pa nekoliko dana prazna.. Pije mnogo vode.
Sad me je mama zvala da mi kaze da su joj tek sredinom marta zakazali mladeze.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.2.2016 9:24:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here