|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
11.3.2016 9:12:40   
branki*
videla sam,von,na sajtu ima svasta,ali nema onlajn kupovine.bas cu kad odem do lilija da uzmen neki ruz.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Šminkanje
11.3.2016 9:13:38   
emicaa
Branki odlične obadvije boje.
Von ja uzimam od essence mat sjajeve a i većina lakova mi je od njih

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Šminkanje
11.3.2016 9:28:13   
vonavoj
eto,nisam ti pomoglauser posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Šminkanje
11.3.2016 9:34:32   
aleksandrici
Divni su,doduse imam samo jedan,ne znam da li mi odgovara boja ali tako mi sjaje usne i odusevljena sam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Šminkanje
11.3.2016 9:51:58   
Sanjica26 RR
Von bas cu da pogledam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:21:33   
Sanjalicaaa
Emice, i ja te ne vidim sa tamnim ružom. Ovaj drugi sto ti je Branki okačila je meni super. Jer ti si svetle puti, plave kose, ne ide mi taman ruž uz tebe. A ni uz tvoj karakter. O ja koristim essence olovku za obrve i super je. Imam i neke ruževe ali njima nisam zadovoljna.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:32:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

emice,ja ne bih malo tamnije..ti imas svetloji ten i kosu i tanje usne,mislim da bi ti odlicno stajao koralno crveni i roze koji sam ja uzela aurin,stavicu sliku kad ga uslikam.



Na tanke usne ne ide taman ruž jer onda izgledaju još tanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:39:41   
emicaa
Primljeno k znanju user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:42:48   
jess021
Kad smo vec kod teme karmina, kako vam se dopada novi modni hit, onaj tamno ljubicasti karmin?
U NS ga sve devojke na ulici imaju. Ne znam da li znate na sta mislim, ali meni izgleda mrtvacki, ali ja mozda i nisam merodavna, nisam se sminkala bar godinu danauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:49:13   
Ana RR
Jess, meni se ne dopada. Baš je tako mrtvački user posted image pre neko veče sam gledala tvoje lice zvuči poznato i ona pevačica Ana je imala takav karmin. Grrrrroooozno.

Emice, ja imam tanke usne i taj savet mi je dala šminkerka sa rts-a koja me šminkala na venčanju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:51:23   
Sanjica26 RR
Ni meni se ne svidja ta ljubicasta boja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:53:30   
jess021
Uf dobro jeuser posted image Reko` mozda nisam in. Ja ionako retko koristim karmin, uglavnom sjaj za usta.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:55:58   
Sanjalicaaa
Ja i ne znam o kom je karminu rec. Koliko ja nisam u toku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Šminkanje
11.3.2016 10:56:05   
Ana RR
I ja isto. Obično imam olovku u boji usana i sjaj ali u poslednje vreme samo sjaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Šminkanje
11.3.2016 11:32:30   
branki*
Jao,jeste taj ljubicasto mat ruz sad svi nose!meni se uglavnom NE dopada,licno ga NE bih nikad kupila,jer mi NE stoji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Šminkanje
11.3.2016 12:29:21   
Mala Elena
Meni se recimo dopada user posted image imam svetliju nijansu, ne tu mrtvacku user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Šminkanje
11.3.2016 12:32:42   
aleksandrici
Da,i ja sam primetila da se nose ljubičasti tonovi,svakom drughačije izgleda i zavisi kako ga ko nosi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Šminkanje
11.3.2016 12:35:00   
branki*
user posted image

ova nijansa nije losa,ali meni opet ne stoji,a mislim ni tebi,emiceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Šminkanje
11.3.2016 12:37:07   
Mala Elena
Da, takva mi se svidja ali gledajuci devojke na ulici, svaka je ista, poenta je biti drugacija user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Šminkanje
11.3.2016 13:15:10   
Sanjalicaaa
Ja nisam ni primetila da se taj ruz nosi. Mada nemam ni gde da vidim kad ne izlazim, tv ne gledam, fejs nemam.
Ova boja sto je Branki okacila mi se svidja. Mislim da bi meni lepo stajao. Mada meni vuce na bordo, ne na ljubicasto.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Šminkanje
11.3.2016 13:42:04   
IvanaSK RR
Da, sad se nosi ljubičasti karmin i takav lak na noktima.
Ja isto to ne bih, jer imam tanje usne. Kao što vec rekoste, tada usne deluju jos manje.
Iz tog razloga ja koristim samo sjajeve, sa sljokicama, bez, providne, sa nijansom roze...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Šminkanje
11.3.2016 14:14:33   
emicaa
E Branki ja sam baš na takav mislila kad sam napisala tamniji ili crveni tamniji.Ništa ostaje mi prvo da napumpam usta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Šminkanje
11.3.2016 22:01:17   
vikiveki
Ja obožavam ljubičastu boju ali mi ne stoji baš nešto ljubičasti karmin,zato uglavnom stavljam samo ljubičastu senku i crnu maskaru i uz to neke ljubičaste minđuše

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Šminkanje
12.3.2016 6:44:22   
vocicana
Branki, ruz je prelep, volim te tonove, topli su, mada su moje usne nekako suve stalno, ispucaju, pa vise preferiram sjajeve, mada ne bi mozda trebala, jer mi je gornja usna kao da moja nije, kao da sam ih napucala silikonima.Svaka cast na izboru.
Von i ja volim essence, sada su izbacili neke toliko sjajne i fine ruzeve, msm da su oko 270 din, boje su da padnes u nesvest prelepe. Pogledajte devojke kada budete u prilici.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Šminkanje
12.3.2016 8:01:39   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: jess021

Kad smo vec kod teme karmina, kako vam se dopada novi modni hit, onaj tamno ljubicasti karmin?
U NS ga sve devojke na ulici imaju. Ne znam da li znate na sta mislim, ali meni izgleda mrtvacki, ali ja mozda i nisam merodavna, nisam se sminkala bar godinu danauser posted image


Jel onaj nyx-ov mat tamno ljubicasti sto im je stalno u manjku, i najavljuju njegovo stizanje kao da stize NG? user posted image Ako je to to. Odvratno. Vise mi je za neke maskenbale nego za svaki dan. Boja kao boja je lepa, ali ne za usne.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Bakučiol - heroj anti-age nege uzvraća uda...
NIVEA donosi odlične vesti - Cellular Expert Lift linija dopunjena je novim proizvodom koji će vas sigurno oduševiti.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here