|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 9:45:41   
Trcosava
Prebačeno iz teme Trudnice - prvo tromesečje (1. - 18. nedelja)

možda neko nije čuo za kantarion i ulje od kantariona i vaginalete, a ja imam samo dobro iskustvo sa kantarionom, pa eto, da postoji temica i o kantarionu.

Tražila sam da li postoji, no nije mi ništa izbacilo. Ako tema pak ne spada pod ''trudnoću'' izvinjavam se unapred i molim moderatore da premeste temu.

IZVORNA PORUKA: Shishica

E, a niko mi nije rekao ista za ovo kantarionovo ulje??? Haaaa?

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ne i necu se iscepati na porodjaju! Iscepa me i ovaj moj muski! Nije on grub, ali me malo cepne! Sve me boli!
Nisam valjda pogresila, namazala sam malo spolja pri ulazu, kantarionovim uljem...
A, nece nista da mi fali?




IZVORNA PORUKA: Trcosava

koliko ja znam, kantarion je nešto mnogo dobro, pri tom ne postoji način da ti naškodi, isto tako kantarionove vaginalete


IZVORNA PORUKA: Shishica

Fala Trco



IZVORNA PORUKA: Trcosava

nema na čemu, uostalom vidiš kad kupiš vaginalete - znaš da svaki ''lek'' ima one neželjene efekte - ove vaginalete nemaju ''uputstvo'' ni 5 cm, a pod neželjeni efekti piše ''nisu poznati'' ( u fazonu - ne postoje)

što se tiče kantarionovog ulja, mislim da je kao najbolje ono domaće (mada ne znam kako se pravi) i da je isto tako dobro i za rane, opekotine manje i sl.. nego ovo ode na drugu temu, sad ćem potražim da vidim ako ima kantarion tema pa da se iskopira tamo da ne bude PEC PEC


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 9:56:53   
Shishica
user posted image user posted image user posted image

Samo da se jave zenskinje!!! I ja bi da cujem iskustva! Znam da je ulje super, a i sve sa kantarionom, ali da vidimo oko mazanja medjice pre porodjaja, rane posle porodjaja i tako...

Moj tata je pravio sam to ulje.. Ove godine nije jedino pa cu morati da ga kupim verovatno..jer ovog ponestaje..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 10:03:07   
Mari86
Dobro jutro drage moje..
Moje iskustvo sa kantarionom je super!!
Imala sampre pola godine bakteriozu,lecil ase antibioticima i vaginaletama.
Takodje imala sam malu ranicu na grlicu,i pocela sam da korisim kantarion,kasnije na pregledu sve je kao rukom odneseno...Nista nije bilo,ni bakterioze ni ranice nista!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 10:05:16   
Trcosava
Ovde na žalost u apotekama nemaju kantarion vaginalete, pa ću videti da mami kažem da mi kupi i kad bude dolazila da mi ponese, da imam, neće se baci user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 10:09:49   
gagana83
Meni na zalost uopste ne prijaju te vaginalete,koristila sam ih od razlicitih proizvodjaca i uvek me je uzasno svrbelo dole. Probala sam i tampon namocen u cisto kantarionovo ulje i opet istouser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 10:18:22   
Mari86
gagana tebi onda sigurno ne odgovaraju...meni su eto pomogle a koristila sam tampon natopljen uljem...user posted image


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 10:21:54   
Shishica
Pa mozda alergija... Ne znam..

Ali moze onda da se maze i iznutra kantarionovo ulje.. Vidis i za bakterije je ubica! Pa kantarion je ustvari prirodni antibiotik..

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 10:25:16   
Mari86
user posted image user posted image user posted image kantarion user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 10:29:13   
sanji
Ja sam ga često koristila pre trudnoće. Poslednji dan user posted image natopim tampon uljem i stavim, fenomenalno je za čišćenje! Vaginalete nikad nisam volela pošto izlazi ulje sledeća 2 dana! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 11:34:06   
oliveradj
Ja imam jako pozitivno iskustvo sa njima, trebalo bi ponovo početi sa preventivom ponekad ali me jako mrzi user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 12:05:49   
bratzz
Ja sam koristila kantarionovo ulje u razlicite svrhe i prezatovoljna sam. Posto na grlicu materice imam neki mozaik (neznam kao se strucno zove) svekrva mi je preporucila da stavljam kantarionove vaginalete ali kad sam pitala ginekologa sta on misli o tome reko je da mogu da stavljam ako hocu ali da mi one nece pomoci za taj mozaik ali da su dobre za sluzokozu.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 15:50:50   
Anoniman


kantarionovo ulje je odlično! ma nema za šta nije!
...konkretno, trenutno mažem ranu od cr s njim

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 15:57:14   
gagana83
Izasle su neke nove vaginalete u potpunosti na biljnoj bazi,zovu se Blue Balance,meni doktor danas prepisao,u uputstvu pise da mogu da se koriste i za zastitu i negu vaginalne regije
Malo sam off,sorry...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 15:59:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Izasle su neke nove vaginalete u potpunosti na biljnoj bazi,zovu se Blue Balance,meni doktor danas prepisao,u uputstvu pise da mogu da se koriste i za zastitu i negu vaginalne regije
Malo sam off,sorry...





moglča bih probati!  user posted image   preporučuju se svima?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 16:03:37   
gagana83
Pise da mogu,meni je doca prepisao zbog pojacanog sekreta


< Poruku je uredio gagana83 -- 30.10.2009 16:04:48 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 16:07:24   
Anoniman



...aha... i meni je maaaaalkice povećan. počela sam da koristim Lactacyd emulziju za intimnu negu.. baš sam razmišljala o kantarionovom ulju skoro. koristila sam neke vaginalete, ne mogu da se setim imena, pre par godina isto na bazi kantariona. bile su ok!  nisam nikada probala da stavim na tampon...koliko se to drži unutra?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 20:27:54   
2002m
meni jedino kantarion vag. pomognu kada mi se pojavi malo sekreta.Kupila sam Fito Vag  sa uljanim ekstraktom  cveta kantariona,kamilice,zalfije,hajducke trave i korena sargarepe.Meni su super.

< Poruku je uredio 2002m -- 30.10.2009 20:28:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
30.10.2009 23:02:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: 2002m

meni jedino kantarion vag. pomognu kada mi se pojavi malo sekreta.Kupila sam Fito Vag  sa uljanim ekstraktom  cveta kantariona,kamilice,zalfije,hajducke trave i korena sargarepe.Meni su super.



EJ draga user posted image   jesi uspela da dođeš do kompa od klinaca?user posted image

mislim da su baš te vaginalete o kojima pričaš bile u pitanju... znam da je više biljaka u pitanju ali na 1. mestu kantarion. nego, znaš li ti koliko se drži taj tampončić natopljen kantarionovim uljemuser posted image ?

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
31.10.2009 22:22:17   
Anck Su Nmaun
Koristila sam Kantarionove vaginalete kad sam imala malu upalicu grlica za kraj posle jace terapije, jer on obnavlja ostecene celije  ...al sam prestala kad sam saznala da sam trudna...ne da ce da skodi ali nema potrebe kako rece doktorica...
Kao i to da  se mogu koristiti i na slobodno ...mogu samo dobro doci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
31.10.2009 22:29:28   
2002m
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: 2002m

meni jedino kantarion vag. pomognu kada mi se pojavi malo sekreta.Kupila sam Fito Vag  sa uljanim ekstraktom  cveta kantariona,kamilice,zalfije,hajducke trave i korena sargarepe.Meni su super.



EJ draga user posted image   jesi uspela da dođeš do kompa od klinaca?user posted image

mislim da su baš te vaginalete o kojima pričaš bile u pitanju... znam da je više biljaka u pitanju ali na 1. mestu kantarion. nego, znaš li ti koliko se drži taj tampončić natopljen kantarionovim uljemuser posted image ?

Ne,to jos nisam probalauser posted image moracu.Svasta ja stavljamuser posted image , po nekad kupim macmiror,lomexin da se nadje.Malo dezinfekcije nije na odmetuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
1.11.2009 10:35:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: 2002m

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: 2002m

meni jedino kantarion vag. pomognu kada mi se pojavi malo sekreta.Kupila sam Fito Vag  sa uljanim ekstraktom  cveta kantariona,kamilice,zalfije,hajducke trave i korena sargarepe.Meni su super.



EJ draga user posted image   jesi uspela da dođeš do kompa od klinaca?user posted image

mislim da su baš te vaginalete o kojima pričaš bile u pitanju... znam da je više biljaka u pitanju ali na 1. mestu kantarion. nego, znaš li ti koliko se drži taj tampončić natopljen kantarionovim uljemuser posted image ?

Ne,to jos nisam probalauser posted image moracu.Svasta ja stavljamuser posted image , po nekad kupim macmiror,lomexin da se nadje.Malo dezinfekcije nije na odmetuser posted image



user posted image user posted image slažem se... probaću ovo sa umakanjem tampona user posted image ali moram prvo da ih kupim neeee pamtim kada sam ih poslednji put imala user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
1.11.2009 15:31:15   
2002m
ja uvek imam bar dve vrsteuser posted image user posted image .Kaza moj muz, da cu na kraju poceti i njega da dezinfikujemuser posted image .
Jednom se covek jedva oprao, drugar mu bio mastan od kantarionauser posted image .Kako je bio smesan, tako trlja a nece da spadneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
1.11.2009 15:36:44   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: 2002m

ja uvek imam bar dve vrsteuser posted image user posted image .Kaza moj muz, da cu na kraju poceti i njega da dezinfikujemuser posted image .
Jednom se covek jedva oprao, drugar mu bio mastan od kantarionauser posted image .Kako je bio smesan, tako trlja a nece da spadneuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
8.8.2012 20:40:03   
Anck Su Nmaun
Posle Konizacije su mi rekli da koristim Hipervag gel, ima on aplikator i istisne se gel u vaginu, ali nigde se ne spominje koliko???

pa necu valjda celu tubu da istisnem user posted image

razmislam mozda iz par puta ili... jel to koristio neko?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kantarion - ulje i vaginalete
9.8.2012 8:18:07   
*Alexx*
Istisneš koliko stane u aplikator, pa dok ne potrošiš.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here