|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
30.3.2016 21:21:44   
IvanaSK RR
Ma, to su gluposti. Kako da spavam sada kad ne mogu. Uostalom, ti spavaj kad god beba bude spavala i to je to.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
30.3.2016 22:22:25   
Sanjica26 RR
Voci ne brini se zbog ne spavanja. Mozda bude bas suprotno. Sto ne volim te price "spavaj sad dok mozes". user posted image
Zelim da ti deckic bude zlatan sa spavanjem kao ove moje dve devojcice sto su bile.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 7:12:13   
vocicana
Sanjice dobro jutro i user posted image , hvala ti, ja sam jako pocela da mrzim neke sablonske izjave, bas preteruju vise sa svim glupostima. Ali spavala sam i nocas lepo. Evo opet su me bolovi probudili, sada da se prvo javim ovde.
Anck,, moja drugarica po solji kafe, cekam te. Nadam se da te nista nije bolelo nocas.
Ostale, kako ste? Eh, da li ce biti nesto mozda danas... Tesko mislim ja...39 pa plus 1....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 7:23:24   
sonyasha
Voc, draga, zeznuto je kada brojiš sitno! Izdrži još malo pa nagrada stiže! Inače, od te priče naspavaj se dok ne dođe beba mi je zlo, kao i od one spavaj kad beba spava. Niti može san da se akomulira, niti imam prihode da platim kuvaricu, spremačicu i nekoga da mi čuva starije dete pa da spavam kada bebac spava user posted image
Dobro jutro trudničice, puno vas pozdravljam i držim figeuser posted image user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 7:30:07   
vocicana
Sony, mnogo nedostajes ovde, ali vidim da se javljas, a ja u medjuvremenu uzivam u gledanju slicica na fb.
Kako su momci?
Naspavacu se ja, sve cemo polako da uhodamo, zivot i navike, pa oko sebe imam toliko primera kako su zene cuvale decu, kako su se stvari odvijale, znam da cu biti dobra mama, nego eto. Hormoni i hemijskka fabrika naseg tela mi je haos napravila od pocetka, nadam se da ce biti manje burno kada se malisan rodi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 7:53:08   
emicaa
Dobro jutro stomačići.
Voci još si tu user posted image Što se tiče spavanja bilo bi fino da ti beba spava kao zaovina mala,Ona odvali 13-14 sati u komadu.Baš voli spavanje,zato sam ja stvarno morala spavati kad T spava inače nebih spavala nikad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 8:20:17   
Anck Su Nmaun
Jutroooo
Evo me na prvoj kafici. Starija cura pored mene od sinoc ima temperaturu user posted image

Voci nije me bolelo ali iskreno u poslednjih para dana bas bas cesto imam bezbolne kontrakcije, ustvari svaka deseta je bolna. Ne sad cesto na par min. ali cesce mnogo cesce ... pogotovo kad bilo gde mrdnem iz kreveta.

S nestrpljenjem odbrojavam dane, jutros sam se iznervirala sto Mart ima 31 dan user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 8:21:12   
vocicana
IZVORNA PORUKA: emicaa

Dobro jutro stomačići.
Voci još si tu user posted image Što se tiče spavanja bilo bi fino da ti beba spava kao zaovina mala,Ona odvali 13-14 sati u komadu.Baš voli spavanje,zato sam ja stvarno morala spavati kad T spava inače nebih spavala nikad.

Tu sam Emice user posted image , bolelo je malo jutros ali je stalo. ah kako se nasmejem svaki put kada pises o Dori, kako je hiperaktivna i ne spava. user posted image ,inace ne bi nikada spavalauser posted image
Anck, kome pricas, nerviram se zadnjih nedelju dana sto mart ima 31 dan, upucacu se vise. Teska sam samoj sebi a i okolini ako verujes. Jedva cekam.
Lecite tempoeraturu i sve sto vas je snaslo, zao mi je akda procitam jer si se namucila i ti sa prehladama svaki cas, bas bzv.
lJUbimo vas!

< Poruku je uredio vocicana -- 31.3.2016 8:23:45 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 9:09:07   
marijana22
Dobro jutro

Ne stigoh juce da se javim, ali sam vas citala. Mm otisao na put, a ja sa decom kod mojih. Pa smo se juce pakovali i spremali
Voci user posted image jos malo
Ja i dalje kasljem, posizecu vise

Sandricak ja prelezah pre 20 dana upalu pluca,dve nedelje nisam mogla iz kreveta da ustanem. Nemoj da se igras uzmi slobodno bar nekoliko dana da malo prezdravis

Ljubac za ostale user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 9:13:12   
popkica bebic
Voci, draga nasa, sta ja ovo citam!? Pocelo je odbrojavanje...:D Ne boj se, nije svejedno, ali ako se budes prirodno porodila, sve ce brze da prodje: i rana od epiziotomije i bolovi u ledjima, a noge ce istog casa da ti "splasnu" i kao da se nikada nisi ugojila i natekla. I kod mene je bilo kao kod tebe, otisla na pregled pod bolovima, otvorena 1 prst, mene boli a na CTGu nema registrovanih kontrakcija i rece doktor da su pripremne i da se javim za par dana, a ja se u roku od 12 sati od pregleda porodih!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 9:31:58   
Sandricak
Jutroo i od mene... kod mene radno od jutros, koleginica fali danas pa i njen deo radim..
Marijana, nema bolovanja, bolje mi je pocela sam da iskasljavam, a i kako i ne bih kad pijem onaj panklav kao konjske tablete su po velicini user posted image
Voci, drzi se, eto nama bebca user posted image user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 9:48:59   
IvanaSK RR
Sandricak, bas mi je zao sto moras da radis...
Kod mene stanje isto... Voci, javljaj se, nemoj da te smaram sms-ovima (imam ih 3 000 raspolozivo) user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 10:01:57   
Anck Su Nmaun
Mislim da imam upalu sinusa user posted image
Ovo je vec stvarno uzasno. samo neznam sta sad..kako to da lecim bez antibiotika. Sutra ili danas popodne cu do Dr da vidim kako sebi da pomognem .. glava mi puca.

Voci, sta se dogadja kod tebe? Ima li bolova...sta su rekli Dr? Da ides kuci i cekas??

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 11:44:48   
emicaa
Ovim tempom ću se spakovati do ponedeljka,par stvarčica ubacila i legla,kičma puca.
Sandricak,Anck brzo ozdravite user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 12:31:53   
sokimoki
Anck ja redovno imam probleme sa sinusima.Ono sto mozes da probas je marisol sa pantenolom sprej,a omah za njim propolis sprej.Zna da pomogne,da makar ublazi
Voci jos malo,hrabrice i beba stizeuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 12:51:30   
IvanaSK RR
Anck, što ne ides kod lekara?

(odgovor članu sokimoki)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 18:11:39   
MakiJ
Dobar dan trudnice user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 19:41:23   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Anck, što ne ides kod lekara?


Ma sta da idem, mada bila sam, rekla mi da se inhaliram i hladnim i toplim inhalacijama i to je to...kad sam trudna ne bi da mi daje lekove.
A mene glava rastura citav dan.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:02:38   
vocicana
Cao drrugarice.
Ma nista ni bol, ni nista nista ne osecam.
Sutra opet pregled, bas da vidimo a jezim se od njega, toliko me boli neprijatno strasno.
Ne znam sta da kazem., osim da me nije stah, ne bojim se bola, neka krene samo, ali kako mi se cini, nece bas brzo. Sta je ono juce ujutru bilo stvarno mi nije jasno, pripremno jeste, ali ja pomislila s obzirom da ne stajem, da cu mozda i isprovocirati nesto, ma kakvi!
Videcemo, oko 10 idem pa da vidim gde smo. Mada ako se gleda polozaj stomaka i nije se nestp spustio, ali ne mora ni da se spusti, neka krene da boli, pa cemo lakouser posted image
Svimuser posted image zelim brzo ozdravljenje, ja sam bila ok, stvarno, bilo je grlo lose jedno 2-3 puta,ali caj, limun, septoleta koja i sve je ok, ali Anck, Marijana, nadrljaste covece, zato ja ocekujem pad imuniteta posle porodjaja, ali dobro, sta je tu je.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:07:56   
IvanaSK RR
Voci, ne mora da znači da ce ti pasti imunitet. I da, to što ti je visok stomak nema veze, moze on da se spusti neposredno pred porođaj.
Anck, mozda te glava boli i od vremena.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:14:57   
pipi_coco
Dobro vece user posted image

Uletila sam na brzaka samo da vidim kako ste mi i sta radite

Anck, Marijana, Sandricak želim vam da brzo ozdravite user posted image

Voci sitno brojiš user posted image Ne brini sve ce biti uredu, stiže i tvoj deckonja, znam da se zadnji dani baš otegnuuuu, ali tu je to negdje brzo ces da se grliš sa bebarom

Ivana kako si ti?

Emice kako pritisak?

Mi vas puno pozdravljamo i grlimo user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:18:38   
vocicana
Lepotice, velikiii pozdrav za tebe i malisu! Kako ste mu ime dali? Jao bas lepo da si se javilaaaa!!!!
user posted image vas puuuunoooo.
Jedva cekam da ga uzmem u ruke!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:26:05   
pipi_coco
Naš mali dasa se zove Denial user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:30:57   
IvanaSK RR
Draga, guram, guram. Debelaaaaa sam :)
Nedostajes mi :*

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:35:13   
vocicana
Neka vam je ziv i zdrav! Bravo za tebe, ponosni smo na vas dvoje.
Nema vise gorusiceni problema, uhodavajte se i volite bezgranicno, bas je to lepo.
Ivanice user posted image
Popki i z atebe najveci hug, secam se koliko si se plasila, isto i ja, ali ne od porodjaja i bola nego neke odluke koja bi mogla da izmeni tok porodjaja.To me brine.
Malo sm ja opicena na svoj nacin, mnogo toga znam, na moju VELIKU zalost, pa sada samo motam po gl;avi sta je i kako ikako ce biti.

< Poruku je uredio vocicana -- 31.3.2016 21:37:19 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here