|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 8:49:18   
branki*
Meni uopste nije jasno kako se prehladila po ovom paklu,niti idemo negde na kupanje,niti sta.a,nos uzas,samo curi!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 8:51:46   
sonyasha
Branki, nadam se da je prehlada, jer vlada ovaj virus koji svi mi imamo, pa se nakače i bakterije, ni meni nije jasno bolesni kao psi a sredina jula user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 8:52:19   
vocicana
Mozda je alergijski Branki, ako su bistre sline,malo kija i zacepljena je, moguce je da je alergijski

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 9:28:06   
emicaa
Dobro jutro,opet smo loše spavale.Ulazili su svaki čas u sobu,da bar polako otvaraju i zatvaraju vrata nego neeee,gluvog bi probudili.Ne mogu više ovde ni dana a moram.
Ja se pumpam,Dora kroz prozor gleda golubove i takoooo.Strašno mi se puši ali ni od toga nema ništa,nije moj dan i to ti je.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 9:42:21   
branki*
Voci,nisam razmisljala u tom pravcu,ali sad kad si spomenula,moguce,ne znam...sta god da je,sony,samo da ih brzo prodje!
Emice,meni isto nikad nije bilo jasno zasto po bolnicama tako lupaju vratima,jos u porodilistu kad sam bila,tu su bebe,porodilje,a oni kad ulaze,izlaze,to samo bam bam!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 10:25:53   
vocicana
Malo sam se izduvala isplakala.
Branki, ne znam sta sada cveta, ali moguce je da joj je nesto zasmetalo cim tako iz cistog mira je zaslinavela.
Moje dete juce i danas nista sa mlekom, u svadjije. Sada je jeeeedva popio 135 ml, moja odokativna slobodna procena, bas se sekiram.
Branki da, ja sam od lipe htela umreti pre dve godine. Isped odeljenja gde radim, ima jedna ogromna, kasljala sam kao blesava, nisam znala sta cu vise da radim, a po 12 sati smo radili, noci smo proveli sedeci ispred, jer se nije moglo disati odvrucine. Vidi to, neki aerius joj daj ili slicno, mozda bude bolje.
Bas smo kilavci svi danas nesto.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 10:31:20   
branki*
Stvarno,kilavciuser posted image jos od ove vrucine samo se razvlacim kao zvakaca guma...nista mi se i ne radi.ne znam ni za rucak sta da stavim,i to me nesto mrzi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 10:37:13   
vocicana
Ja cu danas kod sveki d napravim kiflice, neke brze nanine, rucacu kod njih, obozavam te ljude, toliko su sjajni.
Nemam cak ni ideju da ti dam, ja bi se drage volje da sam u mogucnosti prebacila na nekakav topli obrok u kafanu, samo da odem i preuzmem rucak'. Msm da ce nam to biti praksa sledeceg leta, jer ovo je strasno koliko je toplo, bojim se ringlu da ukljucim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 12:59:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Ja odoh da vidim tatu. Sestri sam ostavila i moju decu.user posted image bice ludo. Sofi smo stavili sa njenom L da spava. A koju T sa njenim sinom. Svi spavaju.
Jutros sam vodila Sofi kod pedijatra. Izaslo joj je nesto u ustima. Neku gljivicu ima.
U utorak bezimo kuci. Pozelela sam muza, a i deca oca.
Danas je pakleno. Deci smo napunili bazen, pa ce posle da se kupaju.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 13:31:04   
IvanaSK RR
Joj, danas jeste bas grozno. Resila sam da nista ne spremam. Voce i sendvici, dosta. Sin nije tu, pa se i ne opterećujem mnogo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 13:32:42   
eca89
Ispisah post i izbaci meuser posted image

Branki, možda i jeste neka alegija!
Voci, drži se!
Emice draga, najvećauser posted image za tebe i Doru!

Mm još uvijek nije krenuo, moja mama ide sa njim, ali dok svekrva spremi šta će ponijeti, to potraje, a i on se potrudio da ustane!
Nego kod mene punjene paprike i štrudla sa orasima, pa ko voli nek izvoliuser posted image !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 13:36:07   
branki*
Eco,eto mene kod tebe na rucak!sve mi se svidja!
Mene smlatila ova vrucina,ni za sta nisam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 13:44:23   
IvanaSK RR
Uuuuuu, Eco, eto i mene na rucakuser posted image
Branki, mogli smo na bazen user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 13:51:38   
branki*
Ivana,da znasuser posted image
Meni se boka uspavala,odoh malo da ucim sa B.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 14:00:10   
IvanaSK RR
Stvarno smo neorganizovane, pih.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 14:15:30   
Maraj
Mame user posted image nikako da vam se javim. Ne otvara mi telefon rr. Kad god probam krene da ucitava i ucita do pola , posle mi se pojavi samo beli ekran. tako da nista ne ispratih sta ima kod vas. Uglavnom pronenih pretrazivac na telefonu , pa sad uspeh da otvorim stranicu. Mi krecili . Samo juce odmarali zbog praznika. Grlim vas sve

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 18:08:50   
Khaleesi
Ivana ti si ova plava zenska sa naocarimauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 19:01:46   
Anck Su Nmaun
Kao da sam znala da se ma pukne post......srecom sam kopirala!

Cao cure, sta se radi?
Mi danas stigli kuci, bili kod mojih za vikend i odvezli decu, ostaju tamo sledece nedelje.
Bas sam komirana, promenila krevet i oka nisam sklopila! A naravno bebac u 6 budan.
A tamo puna kuca , deca samo vrsljaju pa i nakon sto ga jedva uspavam probudi se, bas mi nekako mucenje bilo , a prvi put da je prenosio negde van nase kuce .
Inace treba sledece nedelje da dobijem a stomak me rastura par dana user posted image Nikad me nije boleo pre nego sto dobijem, sva sam naduvana kao balon user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 20:22:38   
IvanaSK RR
Khaleesi, ta sam, poželela sam se sina, pa otud i ta slika :)
Anck, ja jos uvek nisam dobila,a nismo samo na sikenju, po malo se i dohranjujemo. A ja imam fobiju od menstruacije, mene ubija stomak svaki put.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 20:25:42   
Khaleesi
Anck mene sad tako zaboleo, sutra cu sigurno da dobijem... Cak 9 mes posle porodjaja nisam imala...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 20:33:32   
branki*
Gde ste,mame!
Jos malo,pa da stavim ovu malu na spavanje,nadam se da ce biti bolje nego sinic.sutra rani ustajemo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 21:07:35   
Khaleesi
Joj moja beka zaspala, ali se budi stalno... Bas je muce zubici...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 21:13:01   
vocicana
Moje since zaspalo, cii mi se nikada na sladji nacin.
Sta ste radile danas, osim sto smo sve na tri coska, bile bar jutros?
\Maraj, samo ti zavrsavaj obaveze po kuci, to je mnogo lepo.Ja sutra kupatilo prokleto treba da izribam, bas mi se gadi vise, a od tus kabine mi se prosto povraca. Bas se zaprljalo za tili cas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 21:13:06   
jess021
Branki, a da joj nije od klime?
Eco, daj malo te strudle sa orasimauser posted image
Lenka zaspala pre 21h, jer je danas spavala samo od 13-14:15h, posle nije bilo trika da je uspavamo, pa smo izasli napolje.
Opet vrucina, nista nocas nisam spavala.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
31.7.2016 21:23:17   
Khaleesi
Ova moja je sinoc plakala zbog zuba i stariju je budila, haos...
A danas na krstenju ceo dan, nije mogla da spava... Jedva je cekala da dodje kuci da zaspi...user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here