|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
27.10.2016 16:26:15   
marketing RR

Mamike, pišite iskustva user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
7.11.2016 9:14:06   
Daca0406
http://www.milami.rs/upload/proizvodi/507_g.jpg Ovo su nase cipelice koje smo odabrali kao prvu nagradu na Milami konkursu, i ja sam odusevljena a i dete ih obozava. Toliko su udobne da se to vidi i po nacinu na koji dete gazi a i po tome sto ih nikad sama ne skida dok to ja ne uradim, inace ona ima tri godine i malo sta trpi i od odece i od obuce, tako da mogu slobodno da kazemda su savsene i toplo ih svima preporucujem. Pozdrav svima...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
7.11.2016 9:18:56   
Anck Su Nmaun
Ja sam mladjoj ceri u Septembru za vrtic uzela Milami, za stariju nije bilo broja user posted image
Jako joj lepo stoje i udobne su, a cine mi se cvrste. Tako da smo zadovoljni i ja moja princeza!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.11.2016 9:20:27 >

(odgovor članu Daca0406)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
7.11.2016 10:10:19   
JasminaSt
Savrseno udobna i dobra obuca.Luka prezadovoljan patofnicama.Hvala Milami i Ringeraja na lepoj igrici <3
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
7.11.2016 10:34:11   
minnica
Mi od septembra imamo OVE i baš smo zadovoljni. Udobne su, ne znoji mu se noga, a najbolje je što može lako sam da se obuje i izuje. user posted image

(odgovor članu JasminaSt)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
15.11.2016 17:56:10   
Andjelcicc
Vaucer je stigao u pravo vreme :), do sad nismo kupovali Milami obucu, i sad smo se prvi put susreli :)
Sve sto mogu da kazem je da su fenomenalne patofne koje smo narucili, divan dizajn, a ono sto je najbitnije je to da je cerkica odusevljena i kaze da su joj mnogo udobnije od predhodnih patofnica :)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
28.11.2016 10:48:48   
marketing RR


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Samo da javim da su nam čizmice stigle i super su user posted image
Jutros ih je mala dama obula u vrtić i nisam stigla da je slikam, ali slikaću.
Pitam kako ti se čine, jesu li ti udobne, kaže ona - mekane su i pufnaste, kao neki oblaćić user posted image , tako da su pun pogodak.
I da, htela bih da pohvalim sve u Milamiju, jako su ljubazni i fini, zvali su me iz fabrike i obavestili kad šalju paket i kad da očekujem. user posted image
Hvala još jednom!


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
25.1.2017 12:20:55   
Maraj
Narucila sam putem sajta ove patofnice. Toliko su krute da je to uzas jedan. Materijal , kao da nije tekstil vec karton. Bas sam razocarana. Inace narucih ih jer ih hvalite a ja na N.Bg-u nisam nasla da ih ima u radnjama i ako na njihovom sajtu stoji da ih ima u Piramidi.
Sve u svemu , blagi uzas. Nikad ih ne bi kupila da sam ih uzivo dodirnula. Karton im nije ravan!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
25.1.2017 15:44:22   
dunja RR
Maraj mi imamo OVE i sjajne su, nisu nimalo krute, i imaju pojačanje pozadi, mislim da im je ovo najbolja serija. Ali i koštaju više od tih što si uzela, mada ni ove naše nisu skupe.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.1.2017 15:45:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
25.1.2017 16:14:51   
Maraj
Dunja jer verujes da sam se dvoumila izmedju ovih i tih vasih. Trazila sam taj dublji model. Po karakreristikama se nisu razlikovale , tako da ja narucih ove prve. Jos vise ni nemaju u tom sarenom dezenu vec su skroz teget sa jako malom aplikacijom koja se jedva primecuje. No dobro. Taj dezen mi je najmanji problem. Ja sam sa ovim bas razocarana , najvise na kvalitet tog tekstila koji je izuzetno grub i krut

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
25.1.2017 16:18:51   
dunja RR
Ja mislim da možeš da zameniš i doplatiš, proveri.
Ai na slici mi deluje da je dezen isti, ali iznutra materijal drugačiji, kada se zagledam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
25.1.2017 16:23:48   
Maraj
Nemaju vise ovaj dezen. Zvali su me da kazu. Nisu promenili fotografiju na sajtu.Sada je dezen skroz teget sa nacrtanim auticima kao olovkom , pa se jedva vide. Moguce da im je materijal sada drugaciji

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
25.1.2017 16:40:43   
lesica
Maraj , mi godinama nosimo milami patofne. Stavise u pitanju je dobrih 5 i po godina, koliko ih Lenka nosi, i mimo ove teme ovde na rr.

Da, postoje razlike izmedju modela sto se da lako utvrditi i po ceni, sto je logicno. A opet sa druge strane ta cenovna razlika nije ogromna a kvalitet je neuporediv.

Zao mi je samo sto nisi pitala ovde pa da te posavetujemo


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
30.1.2017 19:53:31   
Duškić
MilaMi patofne sam kupila na "Dečjem sajmu" , tad sam se prvi put susrela sa njihovom obucom. Devojke koje su radile pokazale su mi pregrst modela, a cena pristupacna..user posted image Ulozak je anatomski, cicak trajan a cerkici se svideo neki model sa 💖💖💕tako da ih rado nosi ...jos uvek. 🎀🎀

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
1.10.2017 10:01:57   
Valkira1
Stigle su nam cipelice koje smo osvojili u fantasticnoj nagradnoj igri.
Malo je reci da sam prezadovoljna i dizajnom i kvalitetom.
Uskoro cemo poruciti i neke lepe patofnice, mada bih najradije uzela od svega po 2-3 para 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
1.10.2017 11:22:43   
marketing RR
Draga Valkira, drago nam je da ste zadovoljni Milami obućom, i hvala vam na iskustvu!

(odgovor članu Valkira1)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
1.10.2017 11:46:37   
veselicaa
Ja sam se bas obradovala kada sam jod nas u trznom centru videla Milami stand,samo sto su cene malo vece ali uzecemo nesto od obuce sigurno.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
2.10.2017 10:33:40   
Dragica Draga
Milami patofnice redovno kupujemo, prezadovoljni smo zaista. Udobne, i pristupacna cena. Moja deca naslesjuju jedni od drugih, tako da su i dugotrajne. Sve najiskrenije pohvale i preporuke za ovu obucu!! ☺

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
2.10.2017 10:37:07   
IvanaSK RR
Sin je odusevljen njihovim dezenom (maskirnim) user posted image Bas mi je drago sto sada hoce da nosi patofne, jer ga inace non stop opominjem da se obuje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
2.10.2017 11:15:51   
mama krava
Ja ne mogu da verujem da je neko nezadovoljan MilaMi patofnama. Moja deca patofne samo njihove nose evo već 8 godina. Ne postoje bolje, a prodaju iste takve i Ciciban i Beba Kids za 3x veću cenu.
Ja sam iz Požarevca gde im je i fabrika i imaju i outlet, pa tamo kupujemo svima redom i donosimo im za Bg. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
2.10.2017 11:37:29   
emicaa
mi jos nismo imali priliku da isprobamo ove patofnice ali nadam se da hocemo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
2.10.2017 14:46:37   
Duškić
Mi uvek cekamo deciji sajam, ima ih odmah na ulazu..Obavezno kupimo neke nove ! Bas su slatke patofnice i udobne!
I cena im je dosta niza..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
2.10.2017 16:16:59   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama krava

Ja ne mogu da verujem da je neko nezadovoljan MilaMi patofnama. Moja deca patofne samo njihove nose evo već 8 godina. Ne postoje bolje, a prodaju iste takve i Ciciban i Beba Kids za 3x veću cenu.
Ja sam iz Požarevca gde im je i fabrika i imaju i outlet, pa tamo kupujemo svima redom i donosimo im za Bg. user posted image

user posted image Ми њих само и носимо.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana ...
3.10.2017 13:16:27   
Sarav
Pa torbice su fenomenalno, a dosta su jeftinije od drugih istog kvaliteta.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here