|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 13:21:01   
isidora88
Ne mogu, imam izvadjeno meso i muz je sinoc odvojio listove kupusa. Nije stigao da pripremi meso i da zavijeuser posted image user posted image
Odoh da se bacim na posao. Danas me ceka sredjivanje ormana napokon, bar se nadam da cu uspeti. Ne znam sta da radim da mi se grlic malo skrati. Mislim 4 cm je bio, kako cj se poroditiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 13:35:35   
Maraj
Isi onda bezi u temu "sex u trudnoci" user posted image
Trebalo bi da se tako "skrati" user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 14:29:02   
isidora88
Hahah gde cu ovolika, kao morz sam, nista kd tog nacina, mozda da ribam po kuci na kolenima ili tako nestouser posted image
Stavila sam rucak i evo me u ormanu, nemam pojma kako cu sve ovo sreditiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 14:56:08   
mama Jo
Zene tako ste mi nedostajale, citam vas i odmah sam se oraspolozila 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 15:59:54   
vonavoj
Ljisha.ti si legenda! Jos mu trazis hopa cupa,a on te kulira..moj mi odskocio do neba kad bi mu ponudila...ja se bojim..grlic mi je mek.uloziv..batali posao..posle da dobijem mirovanje,neka hvala..
Maraj.cekamo izvestaj!
Anck, tako i ja sve sama..svuda idu samnom..a to je zato sto sam budala.bolje prodju one njanjave..ali kad ne znam..priznajem,glupa samuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 16:00:40   
vonavoj
Mama jo.kako se snalazite?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 16:46:56   
isidora88
Ja sam od tih njanjavihuser posted image volim da zajedno ucestvujemo u svemu, u sustini kad je na terenu ja sve radim sama, ali kad je tu onda ne mogu da spremam stan, ne kogu da kuvam ako mi ne pomogne, u sustini nista ne mogu samauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 16:51:59   
vonavoj
Pametna zena! Mada i do muskih je..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 17:05:10   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisha.ti si legenda! Jos mu trazis hopa cupa,a on te kulira..moj mi odskocio do neba kad bi mu ponudila...ja se bojim..grlic mi je mek.uloziv..batali posao..posle da dobijem mirovanje,neka hvala..
Maraj.cekamo izvestaj!
Anck, tako i ja sve sama..svuda idu samnom..a to je zato sto sam budala.bolje prodju one njanjave..ali kad ne znam..priznajem,glupa samuser posted image

user posted image cut bre nije mu dobro dosao sa posla i legao u krevet. Izgleda ce biti bolestan user posted image user posted image user posted image

Ja evo zasela na telefon da zovem za sefa, dete pored mene u kuhinji visi na tabletu. Sad pravim pauzu i njoj i sebi user posted image ona je dobila jabuke za uzinu evo gricka.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 17:13:21   
vonavoj
Ijaoj.smak sveta!
Mog je jutros stomacic boleo..reko smanji malo hranuuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 19:10:18   
Maraj
Evo i mene sa uz. Bekan je divan. Nije dr sigurna za pol al pokazala nam ne nesto sto moze biti piša, al kaze potvrdice nam na sledecem uz.
Beba je bila zivahna. Vrtela se okretala, dizala rukice. Ma bas divan. I onda me dr puta za godine. Ja kazem da sam pre par meseci napunila 35 i onda ona krene o testovima... kao sta bi radila, da l bi radila. Ja sam joj odma rekla da je nama to skupo...
Onda ona meni kako zena koja je bila pre mene, bio joj ok uz, kad na lretragama beba imala neki sindrom, pa su morali da ciste...i tako me smori. A mene bas tesko isprepadati....
Uglavnom uradila sam dabl. Cekam sad rezultate. Bice veceras. Pa se javljam tamo u temi. Maslacak, da znas da cu da ti pisem, tamo u temi "dabl" user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 19:13:14   
Maraj
Evo i slicice sa uz, dok ne stigne kompletan dabl.
Uglavnom dr mi kaze da mi je posteljica na prednjem zidu. Jel to nesto strasno? Sad egledam papire,sa L mi je pisalo da je normalno usadjena

user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 19:15:23   
vonavoj
Maraj.divni su nasi dr..naplase te i sa i bez razloga..
Opet je poenta uzeti pare..ne razumem..pa nemas preko 45 godina..cekaj prvo dabl,pa neka onda daje komentare..
Meni je moj dr rekao meni je ovo ok..ne bi nista dodatno..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 19:17:56   
vonavoj
Meni dr nije napisao koliki mi je grlic..kod tebe je sve super sa grlicem!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 19:23:34   
Maraj
A jel ok kad je posteljica na prednjem zidu? Kaze da to moze da "ometa" amniocentezu. Gledam, kad sam bila trudna sa L pusalo mi je posteljica normalno usadjena a sad pise na prednjem zidu.
E da i na vaginalnom uz mi nadje miom od 14mm. Otkud meni to, pojima nemam. Nikad nisam imala...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 6:57:30   
Maraj
Jutro....
Jos mi nije stigao nalaz na mail. Rekose da ce biti gotov za par sati. Verovatno ce mi poslati ovo pre podne...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 9:25:06   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Maraj pa ja nesto ni ne znam da dabl bude bas tako brzo gotov. Al super ako bude.

Ja bila do zubara. ocistili su mi tu rupu, izasla hrana znaci nema sanse da ja to bilo kakvim buckanjem isperem jer je duboka rupa. Zatvorili su je gazom namazali su antibiotsku mast. Ja sam rekla da ne zelim jos jednu infekciju jer mi je stvarno 5 kutija ab i previse za ovu trudnocu.Nemam ja nista protiv antibiotika ali sto je puno puno je.

Dosla sam kuci i evo pijem kaficu, doruckovala pa cu malko da sredjujem danas imam opet cas pa ducina dva treninga. Bice frka od 12 pa na dalje da sve stignem. Do tad cu malo da kuliramuser posted image
ps: bilo hopa cupauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 9:39:37   
isidora88
Dobro jutro. Ja sam juce otpala, sredjivala sam orman do ponoci, danas mi je jos ostalo da prebacim A stvari u nas orman i oslobodim komodu za bebe. I moram igracke iz ormana da povadim i poslozim lepo, odlepicu od igracaka, po celoj kuci su.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 9:57:35   
Maraj
Opa ljiso, znaci castis user posted image
Pa otkud znam , u laboratoriji mi sinoc rekose da ce za par sati biti gotovi rezultati dabla...
Isi i kod nas. Taman ih slozim L sve igracke razbaca. Poludecu
Jos kad mu se mm pridruzi sa ostavljanjem carapa i kojekakvih papira po kuci user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 11:13:13   
Maraj
Drage stigli su mi rezultati dabl testa. Ako neko zna da mi rastumaci, stavila sam u temu dabl

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 11:14:33   
Misha i Ljisha
Maraj videh ja, meni sve deluje ok. Ali javice se neko strucan i upucen.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 11:40:02   
Maraj
Pa ja vec rekoh da sam nevidjeni panicar...
Uzela sam da uporedjujem ovaj dabl sa prvom trudnocom
Naravno da su parametri losiji... verovatno i zbog godina...
Al ne znam referentne vrednosti. Cekam Maslacak da se javi...do tad...ziva nisam..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 11:45:01   
isidora88
Maraj pa zar ne nosis kod dr nalaz da ti protumaci?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 12:06:25   
Maraj
Poslala sam joj nalaz na mail

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
26.1.2018 13:17:49   
Maraj
Javila mi se dr mail-om. Kaze da je dabl dobar ali se ogradjuje da je to statisticka metoda ....
Ja sam se nesto od jutros isprepadala da mi nije ok nalaz dabl-a. Sad se bar malo smirih

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here